تیم مغلوب ساختن پیشی جستن شناور یک راه جدید به تجمع خود را پایه: کلارنس توماس ” بازنشستگی

از اوایل 1990s, عدالت, کلارنس توماس شده است کودک پوستر برای راست محافظه کاری اجتماعی در دیوان عالی ایالات متحده — و این هفته در واشنگتن پست, روزنامه نگار رابرت کاستاریکا گزارش شده است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی ممکن است در بر داشت یک راه جدید به تجمع خود را پایه: ممکن است دادگاه عالی جای خالی باید 72 سال سن توماس اعلام بازنشستگی خود را.

با توجه به کوستا “وجود دارد برخی از افراد در داخل کاخ سفید که در اطراف این رئیس جمهور است که امیدواریم در این نقطه — که دانستن آن ممکن است اتفاق می افتد, اما آنها امیدوار هستند که ممکن است وجود داشته باشد دیوان عالی کشور خالی است. کلارنس توماس عدالت از اوایل ’90s می تواند تصمیم به بازنشسته شود.”

تبلیغات:

هیچ چیز قطعی است. اگر سلامت خود را نگه می دارد تا آن را کاملا ممکن است که توماس هنوز هم می تواند در دادگاه ده یا 15 سال از هم اکنون. لیبرال عدالت اموزش Bader Ginsburg, در حال حاضر 87 است 15 سال بزرگتر از توماس.

اما حتی اگر توماس نمی کند تصمیم به بازنشسته مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین می تواند با استفاده از آن امکان به تحریک راست سفید پروتستان های انجیلی و فرهنگ رزمندگان در رئیس جمهور را پایه.

کاستاریکا گزارش “عنوان این کاخ سفید واقعا به نظر می رسد برای آبکاری که پایه آنها بی سر و صدا در حال آماده شدن برای امکان دیوان عالی کشور خالی است.” اگر توماس می کند تصمیم به بازنشسته تهمت بدون شک نامزد کسی است که فقط به عنوان به لحاظ اجتماعی محافظه کار — و اسامی که مطرح شده با توجه به کاستاریکا شامل قاضی Amul Engineering و قاضی امی ادم ساده لوح بارت. در سال 2018 پس از عدالت آنتونی کندی اعلام بازنشستگی خود را Barrett ذکر شد به عنوان یک ممکن است نامزد اما مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید تا نامزدی برت Kavanaugh — که به تائید سنای آمریکا پس از ستیز بحث است.

تبلیغات:

جمهوری خواهان با توجه به کاستاریکا هستند “به دنبال امکان باز کردن” و “فکر می کنم که نوع فرصت را برای آنها سیاسی است که نوع اخبار, فلش خواهد بود و در مجموع فرهنگ جنگ در وسط تابستان زمانی که آنها در حال تلاش برای استوک سیتی که جمهوری خواه پایه. اما از نظر حومه, در این نقطه, آن همه شرط بازگشایی اقتصاد و بسیاری از امید بیش از هر نوع استراتژیک فراگستر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>