تیم مغلوب ساختن پیشی جستن نمی خواهد اجازه دهید کمی همه گیر در راه آن راست دستور کار

این قابل فهم است که رسانه ها تقریبا به طور کامل با وسواس coronavirus بحران است. پس از همه, بیش از 70 درصد از جمعیت ایالات متحده است که در “در خانه ماندن” سفارشات و مرگ و میر در حال افزایش نمایی. نیازی به می گویند برگ برنده دولت نامنظم و ناهماهنگ پاسخ به بحران است و نیاز فوق العاده ای از منابع رسانه ای و توجه به سادگی برای انتقال حقایق اساسی بر روی زمین و اجازه دهید مردم می دانند چه باید بکنید.

شده است وجود دارد مقدار زیادی از انتقاد از شبکه های خبری برای حمل مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید “جلسات مطبوعاتی” زندگی می کنند, و دلیل خوب است. دروغ و تبلیغ و آشکار اطلاعات غلط که از رئیس جمهور خود هستند به طوری که قریب به اتفاق این مهم او بود واقعیت-بررسی می شود و تنها می تواند به درستی انجام شود اگر شبکه های تاخیر پخش آنچه او می گوید. او پی در پی هاوکینگ از اثبات نشده و درمان مواد مخدر به تنهایی دلیل کافی برای قرار دادن تفسیر خود را در به تاخیر بیاندازد.

تبلیغات:

پس گفت که مطبوعات انجام داده است یک کار عالی از گزارش در مورد آنچه که اشتباه رفته با ایالات متحده در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. این مهم اذعان کرد که به عنوان خوبی.

AP با انتشار گزارش این آخر هفته گذشته با عنوان “آمریکا ‘هدر’ ماه قبل از آماده شدن برای ویروس همه گیر” است که در آن خبرنگار مایکل Biesecker نشان داد, تکان دهنده, جدید, جزئیات:

بررسی فدرال قرارداد خرید توسط آسوشیتد پرس نشان می دهد آژانس های فدرال تا حد زیادی منتظر ماند تا اواسط ماه مارس شروع به قرار دادن سفارشات عمده از N95 ماسک ماسک ونتیلاتورهای مکانیکی و سایر تجهیزات مورد نیاز خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است.

همانطور که همه ما می دانیم تا اواسط مارس بیمارستان ها و دولت شده بود التماس برای تامین, برای هفته ها. ظاهرا مغلوب ساختن پیشی جستن باور است که دولت فدرال نیست “حمل و نقل کارمند” بدان معنی است که هیچ کس در آن سطح به زحمت درگیر شدن با تهیه و توزیع حیاتی و تجهیزات پزشکی تا مدت ها پس از آن لازم بود.

تبلیغات:

البته مقامات پزشکی و رهبران محلی نیز گدایی به صورت گسترده تست برای coronavirus. به گزارش نیویورک تایمز هفته گذشته ماه از دست داده بودند در حالی که رئیس جمهور زیرفشار همراه در انکار در مورد بحران به نقطه که در آن تست شد تقریبا بی ربط از این ویروس در حال گسترش تا کنون و گسترده است که تنها راه چاره بود برای قفل کردن بیشتر جامعه و حفظ انگشتان ما عبور کردند.

به طور مشابه, فیلمهای همشهری داستان منتشر شده در یکشنبه جزئیات چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “اغلب به نظر می رسید هفته پشت منحنی در واکنش به گسترش ویروسی بسته شدن درهای که در حال حاضر آلوده … اختلافات چمن جنگ و ناگهانی رهبری تغییرات hobbled کار coronavirus نیروی کار است.”

وجود دارد بسیاری از دیگر گزارش می دهد که طرح دولت یاد ماندنی پاسخ شکست. این ممکن است به نظر می رسد به عنوان اینکه این همه کاخ سفید می کند در تمام طول روز است ایجاد هرج و مرج و سردرگمی است. اما در واقع تهمت به دولت است که هنوز شدت “ساختارشکنی اداری دولت” یک بخش در یک زمان حتی در میان بی سابقه بحران بهداشت عمومی.

تبلیغات:

برای مثال حتی در حالی که مردم در حال مرگ هستند در تعداد زیادی نفس نفس زدن برای نفس مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست تصمیم گرفت از آن زمان خوبی برای ایجاد آلودگی هوا و رول بهترین تلاش برای مبارزه با تغییر آب و هوا توسط تضعیف بهره وری سوخت قوانین برای خودرو. به عنوان کارل پاپ شاهد در سالن تفسیر منتشر شده در دوشنبه, حتی صنعت خودرو نمی خواهند این مقررات عقبگرد و به نظر میرسد که تلاش برای بازنویسی قانون فدرال است. به گزارش گاردین “تغییرات اجازه خواهد داد که وسایل نقلیه را منتشر می کنند حدود یک میلیارد بیشتر تن از گرما به دام انداختن دی اکسید کربن — معادل تقریبا یک پنجم ایالات متحده آمریکا سالانه تولید گازهای گلخانه ای.”

در خبری دیگر وزیر امور خارجه مایک Pompeo و وزیر دفاع علامت Esper به تازگی تصمیم گرفته است که ایالات متحده آمریکا خواهد شد برداشت از “آسمان های باز” پیمان با روسیه بود که در نظر گرفته شده برای کاهش ریسک اتفاقی جنگ. متحدان ما هستند به اتفاق آرا مخالف رها کردن این پیمان است که احتمالا به همین دلیل این دولت آن انجام شده است.

تبلیغات:

ProPublica گزارش شده در یک درز یادداشت که نشان می دهد که دولت اعلام کرده است قوانین جدید برای گشت مرزی اجازه می دهد آنها را به سرعت درک هر پناهجو و ارسال آنها به بیش از مرز بدون تشریفات خواستار آن را “بزرگترین گام دولت گرفته شده به حد انسانی برای حفاظت از مردم از ورود به آمریکا بدون مدرک.”

در عین حال یکی دیگر از نشانه آن است که نظامی تبدیل شده است به عنوان فاسد که در هر سازمان از مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly اخراج افسر فرمانده ناو یو اس اس تئودور روزولت, سروان. برت Crozier چون Modly می ترسید که تهمت شخصا دخالت کند اگر او نبود, بر اساس های اخیر رکورد از دخالت نظامی. در این مورد رئیس جمهور ناراضی بود که Crozier شکایت کرده بود خدمه اش در خطر بود از همه گیر چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم نمی خواهید به شنیدن.

در ضمن در وزارت دادگستری ، دادستان کل لایحه Barr شده است مشغول نوشتن طرح های پیشنهادی برای جدید “اورژانس قدرت.” سیاسی گزارش می دهد که اسناد و مدارک “جزئیات بخش درخواست قانونگذاران بر یک میزبان از موضوعات از جمله اساسنامه محدودیت های پناهندگی و راه جلسات دادگاه در حال انجام است.” کنگره نمی رود به تصویب این قدرت های جدید اما حتی بیان این قصد شاخص خوبی است که در آن دولت می خواهم برای رفتن اگر تهمت برنده مدت است.

تبلیغات:

و مهم نیست که چگونه گور بحران و یا چه بد او آن را به کار گرفته هیچ چیز متوقف خواهد شد رئیس جمهور خود را از انجام خود را پاکسازی از مردم نظر او به بی وفا. اعضای سابق جامعه اطلاعاتی در حال حاضر به ابراز زنگ در بازیگری مدیر اطلاعات ملی ریچارد Grenell آشکار رفوی از تجربه جانبازان. بیش از آخر هفته تهمت بدون تشریفات اخراج هوش جامعه بازرس کل مایکل اتکینسون حتی اعتراف او انجام شد آن را به دلیل اتکینسون دنبال قوانین زمانی که او فرستاده اوکراین whistleblower شکایت به کنگره است.

هفته گذشته رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت به گمان او رییس جمهور شده بود پریشان استیضاح به عنوان یک راه از او توضیح می دهد بی توجهی به این بیماری همه گیر تهدید با وجود تمام هشدارها از سازمان های اطلاعاتی و کارشناسان بهداشت و درمان. (مک کانل بعد گفت که او به معنای کنگره پریشان بود که حتی کمتر حس.) مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته بود در این مورد در یکی از coronavirus تظاهرات اما رقصید در اطراف این سوال بدیهی است که تمایل بسیار بد به سرزنش استیضاح برای کل همه گیر اما متوجه می شوند که ممکن است او را به نگاه مانند او نمی تواند انجام این کار است. او گفت: “من فکر نمی کنم من می خواهم که عمل هر یک متفاوت و یا من نمی فکر می کنم من می خواهم که عمل هر چه سریعتر.”

که یک نمونه نادر است که در آن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفتن حقیقت است. آیا او شده بود استیضاح یا نه او نمی خواهد که پرداخت هر گونه توجه به قریب الوقوع بحران این قدر. او هنوز هم می خواهم که شده است با وسواس خرده سیاسی spats از یک نوع و یا دیگری و کاملا بی علاقه در هر چیزی اما خود را “رأی” و سیاسی و اقبال.

تبلیغات:

دولت او در حال حاضر به طور کامل توسط کارکنان تعبیه شده پردازان, fringe, بازیکنان و وفاداران خواهد شد که فقط به خاطر نوسانی توپ مخرب مهم نیست چه چیز دیگری در جریان است. حتی مرگبار جهانی همه گیر خواهد شد و متوقف کردن آنها را از انجام تعهد خود را به انجام برسانند رئیس جمهور امیال و خواسته ها است. اگر آنها می تواند دزدکی حرکت کردن در برخی از دیرینه افراطی جناح راست اهداف در حالی که هیچ کس به دنبال که فقط پوشش روی کیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>