تکنولوژی میلیاردر Marc Benioff استفاده می شود به میلیون ها نفر برای سیاستمداران است. سپس او خریداری مجله تایم.

Marc Benioff میلیاردر که پدید آمده است به عنوان سخنگوی لیبرال تر و civically فعال دره سیلیکون است که پله به دور از سیاست های حزبی.

Recode آموخته بنیانگذار Salesforce است و دیگر ساخت سیاسی کمک به داوطلبان جمع آوری کمک های مردمی برای نامزدهای انتخابات و یا حمایت از نامزدها. این یک استارک خروج از Benioff طبقه گذشته به عنوان یک حیوانی سیاسی است که با توجه میلیون ها نفر به مبارزات و برداشت کبودی دعوا با دیگر تکنولوژی رهبران بیش از فرار از پرداخت مالیات ها و قدرت شرکت های بزرگ. به چه دلیل ؟ Benioff است که به احتمال زیاد تلاش برای بی طرفی پس از خرید مجله تایم در اواخر سال 2018 است.

“من نمی خواهد [بود] عمومی از مواضع نامزدها گفت:” Recode در یک پیام به صورت متن. “من دیگر را در مواضع سیاسی و یا بودجه پس از خرید مجله تایم.”

Benioff به اشتراک گذاشته شده است که سیاست وقتی پرسیده شد که کدام نامزد ریاست جمهوری او خواهد بود رای گیری در روز سه شنبه در کالیفرنیا دموکراتیک اولیه. Benioff کرد و گفت: “همه چیز متوقف” با محوریت نامزدها — چیزی که او می گوید او شده است توضیح اخیرا به بسیاری از سیاسی جزوات شده اند که در آینده به او به دنبال پشتیبانی می کند.

نوشته اصلی خود توصیف جمهوریخواه که به او بسیار برای اولین بار چک را به استیو فوربس در طول فوربس را وابسته به دان کیشوت اجرا برای ایران با نامزدی در سال 1996 Benioff در ادامه به یک انتصاب در دولت جورج دبلیو بوش بود. در طول سال ها او تبدیل به لیبرال تر در سیاسی خود را با دادن — در سال 2016 او میزبان جمع آوری کمک برای هیلاری کلینتون — اما او همچنان به کمک های مالی به برخی از جمهوریخواهان از جمله کوین مک کارتی فقط در ماه مه گذشته.

“من در یک زمان و یک جمهوری خواه است اما در حال حاضر من مستقل” Benioff نوشت: در کتاب جدید خود پیشگامیمنتشر شده در سال گذشته است. “من مشاوره داده شده به جورج دبلیو بوش و باراک اوباما است. من شخصا برگزار شد جمع آوری کمک برای هیلاری کلینتون در سال 2016 اما من تا به حال هیچ مشکلی در آینده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید در ظرفیت من به عنوان یک رهبر کسب و کار به بحث در مورد نیروی کار فناوری و توسعه برنامه های آموزشی. Salesforce است نه یک سازمان سیاسی و ارزش های ما نمی آیند با حزب انتخاب شود.”

بیش از 25 سال گذشته Benioff داده است $1.7 میلیون به سیاستمداران و گروه ها از جمله دلار 500.000 سهم به یک تفنگ با گروه کنترل در سال 2013. اما Benioff هیچ افشا سیاسی سهم قدمت آن به ماه ژوئن سال گذشته به جز برای کمک به Salesforce را تایید خود طولانی ترین کشش از عدم فعالیت سیاسی از اواسط سال 2014 با توجه به بررسی سوابق فدرال.

آن را غیر منطقی برای صاحبان رسانه سعی کنید برای جلوگیری از گرفتن حزبی سیاسی مواضع بنابراین به عنوان نه به خطر اندازد انتشار آنها را عینیت. آن را می توانید با قرار دادن خبرنگاران در یک اتصال یک نیاز نگاه هیچ بیشتر از conniption در خبری بلومبرگ به عنوان صاحب آن, Mike Bloomberg, اجرا می شود برای رئیس جمهور.

اما Benioff است که مصرف یک گام به دور از سیاست های حزبی در یک لحظه زمانی که دیگر tech رهبران عجله به سمت آن است. دره سیلیکون بوده و بیدار جدید روح فعالیت در اعتراض به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و برخی از فن آوری میلیاردرهای باید به دنبال کانال خود را در پول و انرژی به سمت جدید پروژه های سیاسی برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر در سال 2020 است. Benioff, اگر هر چیزی گرفته شده مخالف رویه: او پرورش در زمان گرم رابطه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — متقاعد کردن رئیس جمهور برای ثبت نام به عنوان مثال بر روی یک درخت-کاشت ابتکار — و مقاومت در برابر تماس از Salesforce کارکنان به انصراف از شرکت در قرارداد با گمرک و حفاظت مرزی از سازمان کمک می کند تا پیاده سازی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست های مهاجرتی است.

است یک استثنا وجود دارد اما به Benioff جدید نذر سیاسی بی طرفی: garrulous Salesforce موسس گفت که همچنان به وزن در رای گیری اقدامات مربوط به بی خانمانی یک موضوع نزدیک به Benioff قلب. (دیگر رای گیری طرح Benioff گفت او شخصا اقامت در خارج از.)

در 2018, Benioff استدلال علنا با دیگر tech titan توییتر و میدان مدیر عامل شرکت جک دورسی بیش از یک مالیات گزاره که صندوق جدید ضد بی خانمانی صرف در سان فرانسیسکو که در آن Salesforce و توییتر هر دو مقر آن. اندازه گیری گزاره C و در نهایت تصویب به Benioff لذت.

و خود او شده است گل نشسته حدس و گمان است که او می خواهم به اجرا برای سان فرانسیسکو شهردار روزی. با زمان معامله است که به نظر می رسد به عنوان بعید است که تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>