Tech دست کم گرفت برنی ساندرز. در حال حاضر آن را برای مقابله با او.

دره سیلیکون است freaked بیش از الیزابت وارن. اما آن بحران بیش از برنی ساندرز هرگز کاملا اتفاق افتاده است.

که احتمالا در مورد تغییر در حال حاضر که ساندرز پیروزی در نیوهمپشایر در روز سه شنبه باعث می شود او از حزب سوسیالیست دموکراتیک ریاست جمهوری در مسابقه. ساندرز سهام بسیاری از همان موقعیت به عنوان Warren — او هم می خواهد به شکستن بزرگ شرکت های فن آوری و به شدت افزایش مالیات بر ثروتمندترین افراد از جمله کسانی که در tech — اما تنها در حال حاضر است او غلغلک آمیگدال از دره سیلیکون نخبگان.

چند دلیل وجود دارد برای عدم تمرکز بر ساندرز بیش از چند ماه گذشته tech رهبران در حال حاضر بگویید Recode: برای تمام انتقادات خود را از دره سیلیکون از اطلاعات غلط به نشت اطلاعات این موقعیت را ندارد و به نظر می رسد اولویت برای ساندرز در فصاحت و بلاغت است. برخی نیز دیدن جنسیتی در بازی احساس که وارن به rankled صنعت فن آوری رهبری — که به شدت مرد — بیش از ساندرز خواهد بود. و از همه مهمتر بسیاری در دره سیلیکون را دست کم گرفت ساندرز چرا که وارن به عنوان یک مراتب بیشتر احتمال دارد نامزد. به همین دلیل آن را یک پتانسیل وارن ریاست جمهوری که مارک زوکربرگ تلقی یک “تهدید وجودی برای Facebook” به جای یک پتانسیل ساندرز پیروزی — حتی اگر ساندرز همچنین گفت که او می خواهد برای شکستن Facebook.

اما سیلیکون ولی دیگر نمی توانیم به دست کم گرفتن ساندرز و رهبران آن شروع به روی چیزی حساب کردن با او یک شات واقعی در حال دموکراتیک نامزد. در ضمن ساندرز کمپین در انتظار و آماده شدن برای یک ممکن است واکنش از تکنولوژی میلیاردرهای.

“تکنولوژی تا به حال conniption بیش از وارن اما کمی برای گفتن در مورد برنی” گفت: جاش Felser یک سرمایه گذار گفت که Recode که تقریبا همه از همسالان خود در پشتیبانی فنی مایک بلومبرگ یا پیت Buttigieg. “ما در یک جهان که در آن همه که مهم است این است که سرنگونی مغلوب ساختن پیشی جستن. تنها نگرانی من خواهد بود که آیا برنی می را که اتفاق می افتد و من توپ کریستال تیره است.”

یکی دیگر از سرمایه گذار بلال Zuberi گفت: به طور مشابه — که او نگران بود که ساندرز نامزد خواهد تبدیل انتخابات به یک “سرمایه داری در مقابل سوسیالیسم رفراندوم” است که دموکرات ها را از دست خواهد داد.

ساندرز است که بر روی کاغذ فقط به عنوان به شدت بحرانی به عنوان وارن است که از دره سیلیکون قدرت. ساندرز گفته بورسی در یک نظرسنجی که او نیز می خواهد به ممنوعیت استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره در پلیس نگه tech مدیران احتمالا با عنوان جرم جنایی مسئول نقض داده و او مخالف اعطای دولت یک “شر” به رمزگذاری فن آوری.

اما او همچنین می تواند تمایل به سمت انتزاعی در مسائل مربوط به فن آوری زمانی که فشار در مصاحبه و او به نظر می رسد محور بیشتر عاطفی خود و بی میلی برای دره سیلیکون قدرت از یک گلوله-لیست نقطه ناکامی خود را با این صنعت است. برخی در دره سیلیکون شک ساندرز صلاحیت به تصویب دشوار-در-tech دستور کار او ادعا. و ساندرز است و نه تغییر پارادایم به عنوان وارن است: این سناتور از ایالت ماساچوست نه ورمونت که شکل بحث در مورد تکنولوژی انحصارات در طول سال 2020 نژاد با طرح خیمه به آنها شکستن. (ساندرز در نهایت گفت: موافقت با پیشنهاد او.)

و به برخی از دره سیلیکون ناظران ساندرز درست نشده به نظر می رسید کاملا جدی به عنوان وارن در مورد فن آوری پیام.

“من به نمایندگی Silicon Valley. اجازه دهید من به شما بگویم: برنی ساندرز است نه صحبت کردن در مورد ملی شدن اپل” ساندرز ملی co-صندلی پارچه مبلی. Ro خناس گفت: در تلویزیون این هفته است. “وجود دارد هیچ راهی که من می تواند نشان دهنده دره سیلیکون و حمایت از او در صورتی که مورد بود.”

ساندرز نیز انتخاب خود را در میدان جنگ در جنگهای. او ثابت شده باشد به خصوص با تمرکز بر آمازون که سناتور با موفقیت تحت فشار به افزایش حداقل دستمزد به 15 دلار در ساعت در سال 2018 است. (برای به دست آوردن یک حس خود را به جرم او در یک نقطه به معرفی یک لایحه مربوط به نام توقف بزوس عمل می کنند.) و او اغلب با استفاده از آمازون به عنوان نمونه از مشکلات با مالیات شرکت, کد تماس با خارج است که آمازون می پردازد صفر در مالیات بر درآمد شرکت ها (معلوم نیست چه مقدار در واقع آمازون می پردازد اما آن را می گوید که آن را به سادگی می پردازد قانون چه می گوید آن را مدیون.) در مقابل ساندرز است صحبت تقریبا به همان اندازه در مورد قدرت و یا رهبری از شرکت هایی مانند گوگل و یا Facebook — بر خلاف وارن که ساخته شده است گسترده تر مورد در مورد دره سیلیکون انحصارات.

چگونه ساندرز کرایه در انتخابات مقدماتی در برخی از راه های تست خواهد شد که آیا هر یک از دره سیلیکون خانواده سلطنتی در واقع باید قدرت زیادی است. تا به امروز نه تنها برجسته tech رهبر تایید کرده است Sanders. اما او در واقع مطرح کردن پول بیشتر از فناوری بزرگ کارکنان بیش از هر نامزد دیگر در ماه های اخیر با توجه به Recode تجزیه و تحلیل.

زمان برای دره سیلیکون قدرت که می شود به عمل در حال حاضر خواهد بود. ساندرز است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان حزب سوسیالیست برای نامزدی پس از پیروزی او در نیوهمپشایر در روز سه شنبه و خود را بیشتر تثبیت وزش رقبا مانند جو بایدن دیده می شود به شدت آسیب دیده است.

“همه به او به طور جدی در حال حاضر. او frontrunner,” اوکلند در این بخش صاحب پسر Saperstein یکی از عمده چند دموکراتیک megadonors به پشت ساندرز گفت Recode. “من تمام این تلاش ها برای حمایت از Buttigieg و بلومبرگ به عنوان تلاش برای جلوگیری از برنی.”

چه دره سیلیکون — و تمام دارایی خود میلیاردرهای — آیا برای پاسخ به افزایش ساندرز چیزی است که خواهد شد مورد بحث در طول چند هفته آینده. برخی گفته اند Recode آنها محتاط در مورد به صراحت گرفتن در ساندرز (یا وارن) از یک نگرانی است که یک پول بزرگ تلاش خواهد معکوس اجازه می دهد ساندرز برای به تصویر کشیدن آنها را به عنوان ناراضی میلیاردرهای.

اما دره سیلیکون متحدان Buttigieg و بلومبرگ هستند چرخاندن بازوها به سعی کنید به جمع آوری امضا به خصوص در سرب تا کالیفرنیا اولیه. Buttigieg برگزاری دو, جمع آوری اعانه, این جمعه در منطقه خلیج است که انتظار می رود blowouts و بلومبرگ تیم شده است درخواست tech رهبران تامین اجتماعی مبارزات انتخاباتی خود و حتی اشاره کارکنان خود را به او.

بلندی خطر برای کسانی که در جامعه ای با تکنولوژی که مخالفت با یک ساندرز نامزدی است که آنها باقی می ماند متلاشی بین این دو برای ماه — و نه در زمان به تمرکز تلاش های خود را به تلاش برای متوقف کردن Sanders.

و یا به عنوان کیمبرلی برایانت سر دختران سیاه کد آن را قرار داده: “خداوند نمی کند لطفا من را مجبور به رای دادن برای برنی در نوامبر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی