مشکلات فنی در آیووا قفقاز منجر به آشفتگی گسترده تاخیر نتایج

آیووا قفقاز به نظر می رسد ذوب در دوشنبه شب پس از گزارش های متعدد از ویژگی های مشکلات مربوط به حوزه گزارش نتایج در آیووا. آن تا کنون مشخص نیست که چگونه این مشکلات آغاز شده و یا اگر امنیت سایبر تهدید جدی تر است.

تا کنون جزئیات بیشتر در مورد مسائل ناقص هستند اما آن صدا به اندازه کافی جدی برای هشدار به تمام مبارزات. آیووا حزب دموکرات مدیر ارتباطات مندی مک کلور بعد از صدور این بیانیه:

ما در بر داشت تناقضات در گزارش سه مجموعه از نتایج. در علاوه بر این به سیستم های با تکنولوژی مورد استفاده برای tabulate نتایج ما نیز با استفاده از عکس ها از نتایج و دنباله مقاله به اعتبار تمام نتایج مسابقه و اطمینان ما باید اعتماد به نفس و دقت در اعداد ما گزارش. این است که به سادگی یک گزارش موضوع این برنامه نه به پایین و این یک هک یا آموزش. داده های اساسی و دنباله مقاله یافت می شود و خواهد شد به سادگی نیاز به زمان بیشتر برای گزارش نتایج.

دوشنبه شب بود که مردم آیووا نمایندگان شان’ فرصتی برای رای مورد نظر خود را نامزد ریاست جمهوری در دولت حزبی و نتایج را به ما بدهد ما اولین نشانه ای که ممکن است در نهایت پیروزی حزب دموکرات نامزدی. آن نیز خواهد بود که ما در نگاه اول چگونه متحده بردن خود را در انتخابات ریاست جمهوری cybersecurity بازی پس از سال 2016 زمانی که روسیه اقدام به هک ما رای گیری ماشین آلات — و که در آن است به احتمال زیاد به تلاش دوباره این چرخه انتخابات و با چهار سال تجربه.

با cybersecurity, ترس, نصب, آیووا, دموکراتیک, حزب نهاد انقلابی ابزار جدید است که هیچ کامپیوتر و هکر می تواند احتمالا شکست: یک 2,200-سال-تکنولوژی قدیمی به نام “کاغذ” به عنوان یک پشتیبان برای گوشی های هوشمند جدید نرم افزار که طراحی شده است برای کمک به شمارش آرا. چند ساعت قبل از قفقاز آغاز شد, بلومبرگ گزارش داد که برخی از حوزه های صندلی ها مشکل دانلود برنامه و ورود به سیستم در. این بدان معنی است که آنها می خواهم به تماس در نتیجه به جای آن احتمالا تاخیر در نتایج چند ساعت. در اواخر شنبه شب برخی از حوزه مدیران گزارش انتظار در انتظار نگه داشته و برای بیش از یک ساعت در حالی که تلاش برای گزارش نتایج.

مفهوم برخی از مرتب کردن بر اساس ویژگی های شکست در سال 2020 انتخابات است و نه بدون سابقه. در پی مشکل پانچ کارت های رای است که ممکن است تصمیم گرفته اند در نتیجه از 2000 انتخابات ریاست جمهوری, رای گیری الکترونیکی ماشین دیده می شد به عنوان یک راه برای بهبود دقت و انتخابات بیشتر در دسترس است. اما پس از سال ها از مسائل با ماشین آلات و ترس که آنها را می توان هک شده — به اوج خود رسید و در انتخابات ریاست جمهوری 2016 — بسیاری از ایالت ها تماس گرفته شده خود را به سوی یک آینده بدون کاغذ بازگشت به مقاله رای گیری ماشین آلات و کاغذ پشتیبان گیری.

آیووا caucues نمی تکیه بر ماشین های رای گیری در همه; بلکه حزبی را برانگیخت ملاقات در حوزه های مختلف در سراسر کشور و (در صورت دموکراتیک قفقاز است; جمهوری خواهان باید سیستم های مختلف) به معنای واقعی کلمه با پاهای خود رای. آنها ایستاده در بخش های مختلف از اتاق بسته به کسی که خود را نامزد ریاست جمهوری انتخاب شده است. این علمی ترین روند اما به عنوان اولین نامزد ریاست جمهوری مسابقه در کشور را نتیجه می دهد نامزد برنده شتاب به عنوان ریاست جمهوری ابتدایی فصل است. آیووا قفقاز را پیش بینی صحیح دموکراتیک نامزد در هفت نفر از 10 رقابت قفقاز پس از آن آغاز شد و در سال 1972. آن و بعد فورا رفت واز این اشتباه از سال 1992.

آیووا حزب دموکرات و دموکرات کمیته ملی برقرار چند اقدامات جدید این چرخه است که آنها می گویند افزایش امنیت زیر این اتهام که روسیه هک 2016 انتخابات. اما برخی از کارشناسان معتقدند حتی این اقدامات به اندازه کافی برای دفع یک تعیین می شود و هکر ماهر.

یکی از رئیس دغدغه های این برنامه است که در آیووا انجمن داوطلبان قرار بود با استفاده از محاسبه و ثبت نام خود را در حوزه ” رای خواهد شد که نصب شده بر روی گوشی های هوشمند شخصی خود. همانطور که ما دیده ایم گوشی های هوشمند می توانید هک کنید حتی در بهترین شرایط. اگر یکی از ثروتمندترین مردان جهان می توانید تلفن همراه خود را هک, چگونه امن است یک حزبی داوطلب گوشی های هوشمند?

Linn County حسابرس Joel میلر گفت: Des Moines Register که او امیدوار در مورد نرم افزار امنیتی اشاره به این که مردم به طور معمول استفاده از گوشی های هوشمند برای معاملات مهم.

“ما با استفاده از برنامه های گوشی های هوشمند بانکی برای هر روز,” او گفت:. “امیدوارم این است که به عنوان قوی و امن به عنوان برنامه های بانکی.”

که نیست به خصوص اطمینان که حتی قوی ترین نرم افزار بانکی است که به راحتی شکست داد در صورتی که کاربر فقیر سایبر بهداشت.

رهبران حزب شده اند و مقدار کمی با جزئیات بیشتر در مورد برنامه اقدامات امنیتی امتناع حتی به نشان می دهد که شرکت های طراحی شده آن (آنها می گویند این به خودی خود یک اقدام امنیتی). نیویورک تایمز گزارش داد که این برنامه تست شده توسط کارشناسان امنیتی و وزارت امنیت میهن. در سال 2016 — ساده تر زمان — هر دو طرف با استفاده از یک رای شمارش برنامه که طراحی شده توسط مایکروسافت است. داوطلبان که مایل به استفاده از برنامه و یا لازم نیست که یک گوشی هوشمند همیشه می توانید تماس بگیرید در نتایج جستجو از طریق یک خط تلفن.

و به عنوان یک اضافه شده اندازه گیری امنیت و برای اولین بار در انجمن تاریخ آیووا حزب دموکرات است که سازماندهی یک “دنباله مقاله” دادن حزبی را برانگیخت یک کارت که بر روی آنها باید نوشتن مورد نظر خود را نامزد نام و امضای خود را به جمع آوری شده توسط انجمن حوزه. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد در صورت بازشماری. قوانین نیاز به برخی از نوع از کاغذ رکورد برای رای متفاوت دولت برای, دولت با تنها 13 نیاز نیست آنها را در همه. آیووا برای ثبت یکی از 14 متحده که نیاز به برگه کاغذ (این است که یک حزبی نه یک انتخابات پس این قانون صدق نمی کند و در این مورد).

روسیه را موثر ترین ابزار در تاثیرگذاری بر انتخابات 2016 بود نه هک دستگاه رای گیری اما گسترده کمپین دروغ است که تا حد زیادی به بازی کردن در رسانه های اجتماعی. آن را تقریبا به طور قطع ادامه این استراتژی در سال 2020 است. سیستم عامل رسانه های اجتماعی می گویند که آنها در حال هماهنگ به تهدید و نهاد های مختلف اقدامات آنها بر این باورند جلوگیری خواهد شد پیش بینی اطلاعات غلط بنماید. توانایی خود را برای شناسایی و حذف مضر از سیستم عامل خود را, اما همچنان پر از لکه.

آیووا قفقاز هستند دمدمی روند اما به صورت نمادین یکی از مهم هر دو برای چه کسی برنده آنها و توانایی خود را برای مقاومت در برابر تداخل تلاش از بازیگران بد. یک برنامه گوشی های هوشمند هک نمی تواند پایان جهان — با تشکر به دنباله مقاله باید آن را آسان به اندازه کافی برای دریافت صحیح شمارش به هر حال. بزرگترین آسیب احتمالا شوم تن آن را برای بقیه از انتخابات فصل مصاحبه که خیلی بیشتر شک و تردید در رای نهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی