تد کروز تحریم برای “دخالت چین در امور داخلی”

چین روز دوشنبه اعلام کرد این است که صدور تحریم علیه پلیس آمریکا تد کروز سناتور تگزاس و سه نفر دیگر از مقامات ایالات متحده برای “دخالت چین در امور داخلی” یک حرکت کشید که بی اعتنا پاسخ از کروز.

اعلام روز پس از ایالات متحده صادر تحریم ها علیه سه نفر از مقامات چینی به پکن نقض حقوق بشر علیه اقلیت های قومی در منطقه سین کیانگ. جزئیات بیشتر در مورد تحریم ها علیه کروز اند اعلام نشده است.

تبلیغات:

کروز که یکی از اعضای کمیته روابط خارجی مجلس سنا گفت: در یک شنبه بیانیه ای اعلام کرد که او قصد ندارد در سفر به “رژیم استبدادی که تحت پوشش coronavirus همه گیر و در معرض خطر جان میلیون ها نفر در سراسر جهان است.”

“حزب کمونیست چین است وحشت زده و شلاق” کروز بیانیه می خواند. “آنها مجبور بیش از یک میلیون Uighurs به اردوگاه های کار اجباری و مشغول پاکسازی قومی از جمله وحشتناک مجبور به سقط جنین و عقیم سازی. اینها فاحش حقوق بشر جنایات است که نمی تواند تحمل شود.”

از مقامات ایالات متحده که هدفمند هستند و سام براون بک از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سفیر بین المللی آزادی مذهبی و سه نفر از اعضای کنگره آمریکا-اجرایی کمیسیون در چین: کروز; به گزارش ایسنا ، مارکو روبیو سناتور فلوریدا; و در کنگره ایالات متحده Chris Smith, R -, New Jersey.

تبلیغات:

در روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممنوع سه چینی حزب کمونیست مقامات ارشد و اعضای خانواده خود را از ورود به ایالات متحده به مقامات چینی بودن تحریم گفته هدفمند اویغوری مسلمانان, جمعیت بومی به سین کیانگ و اعضای دیگر اقلیت های قومی و مذهبی در منطقه, با توجه به وزارت خزانه داری و دفتر کنترل داراییهای خارجی.

“سین کیانگ امور چین در امور داخلی, و, آمریکا حق دخالت در آنها” سخنگوی وزارت خارجه Hua Chunying به خبرنگاران در پکن با توجه به واشنگتن پست. “ما مصرانه از ایالات متحده بلافاصله پس از برداشت آن تصمیم اشتباه است.”

کروز تحسین برگ برنده دولت اقدامات جمعه در یک توییت گفت: آن بود که بسیار مورد نیاز حرکت می کند.

تبلیغات:

“ما باید همچنان به نگه داشتن دولت چین مقامات مسئول خود فاحش حقوق بشر و جنایات علیه Uighurs و دیگر اقلیت های” کروز توییتی.

اصلاح: نسخه قبلی این داستان misstated تعدادی از مقامات ایالات متحده تحریم های چین. این چهار نه پنج.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>