تد کروز تلاش می کند تا توضیح دهد که چرا او نایک تحریم اعمال آزادی بیان اما گویا تحریم سکوت آن

تگزاس جمهوریخواه انتقاد است خواستار تحریم به دلیل غذاهای اسپانیایی مدیر عامل شرکت ستایش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

به گزارش ایسنا ، تد کروز در روز جمعه گفت: خواستار تحریم گویا غذایی به دلیل آن مدیر عامل ستایش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بودند تلاش برای “سکوت آزادی بیان است.” اما یک سال پیش در تگزاس جمهوریخواه تشویق مردم به تحریم نایک پس از شرکت متوقف قصد دارد به فروش کفش های بتسی راس پرچم که برخی می گویند تسبیح و برده داری و نژاد پرستی با توجه به NPR.

تبلیغات:

در روز پنج شنبه, گویا غذاهای مدیر عامل شرکت رابرت Unanue ستایش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک مراسم در کاخ سفید است. گویا لوایح خود را به عنوان امریکا بزرگترین اسپانیایی متعلق به شرکت مواد غذایی.

“همه ما واقعا خوش شانس در همان زمان به یک رهبر مانند رئیس جمهور تهمت است که یک ساز و این چیزی است که پدر بزرگ من بود,” گفت: Unanue. “او به این کشور برای ساخت, برای, رشد, رستگار. و بنابراین ما باید یک ساز و ما دعا می کنیم برای ما رهبری, رئیس جمهور ما, و ما دعا می کنیم برای کشور ما است که ما ادامه خواهد داد به رونق و رشد.”

که موجب یک واکنش فوری در توییتر که در آن هشتگهای مانند #BoycottGoya, #GoyaFoods و #Goyaway شروع روند. رهبران اسپانیایی از جمله سابق تگزاس کنگره و ریاست جمهوری امیدوار جولین کاسترو در پاسخ با خشم اشاره کرد که رئیس جمهور villainized و حمله Latinos “سیاسی به دست آورید.”

تبلیغات:

“آزادی بیان کار می کند هر دو راه. @Goyafoods مدیر عامل رایگان است برای حمایت از یک متعصب رئیس جمهور که گفت: آمریکایی قاضی نمی تواند انجام دهد شغل خود را به خاطر او ‘مکزیکی’ که رفتار پورتوریکو مانند سطل زباله, و کسی که تلاش می کند به اخراج خیال” کاسترو توییتی در روز جمعه. “ما در حال آزاد به ترک خود محصولات در قفسه. #Goyaway.”

لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان این کشور قدیمی ترین و بزرگترین لاتینی, حقوق مدنی, سازمان نیز در دفاع از تحریم.

“گویا در حال گردش است را در جامعه ما به دلجویی از رئيس جمهور که حملات و demonizes Latinos روزانه” گفت: Domingo گارسیا ملی رئیس جمهور از لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان در بیانیه ای در روز جمعه. “من به شما توصیه می کنیم تصویب ملی تحریم علیه گویا غذاهای مگر اینکه آقای Unanue مسائل عمومی عذرخواهی و رسمی جمع شدن توسط 5 بعد از ظهر EST شنبه.”

تبلیغات:

اما کروز با انتقاد از واکنش.

“گویا یک جزء اصلی از کوبا مواد غذایی است. پدربزرگ و مادربزرگ من خوردند گویا لوبیا سیاه و سفید دو بار در روز به حدود 90 سال است. و در حال حاضر در سمت چپ است و تلاش برای لغو اسپانیایی فرهنگ و سکوت آزادی بیان” کروز توییتی در روز جمعه.

در عین حال کروز در سال گذشته گفت که او نمی خرید هر نایک, محصولات, پس از نام تجاری تصمیم به کشیدن کفش کتانی طراحی شده با 13 ستاره بتسی راس پرچم. این تصمیم پس از آن صورت سابق NFL quarterback khezri “ابراز نگرانی برای این شرکت که بتسی راس پرچم شده بود شرکت تصمیم گرفتند که توسط گروه های حمایت نژادپرستانه ایدئولوژی” به گزارش نیویورک تایمز.

تبلیغات:

“من عاشق امریکا است. من ایستادن برای سرود احترام به پرچم و افتخار مردان و زنان که به مبارزه برای دفاع از ملت ما” سناتور کروز توییتی در جولای 2019. “من احترام رایگان سخنرانی و من اعمال معدن: تا زمانی @نایک به پایان می رسد خود را تحقیر برای کسانی که ارزش من دیگر نمی خواهد به خرید محصولات نایک. #WalkAwayFromNike RT اگر شما به توافق برسند.”

کروز را نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر اواخر جمعه.

در مصاحبه با فاکس نیوز روز جمعه Unanue گفت: بازدید از کاخ سفید به عنوان بخشی با عنوان رونمایی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اسپانیایی رفاه ابتکار عمومی-خصوصی ابتکار برای ترویج آموزش و پرورش و کارآفرینی در جامعه اسپانیایی زبان است. او به نام تحریم یک “سرکوب کرد.”

تبلیغات:

اصلاح: نسخه قبلی این داستان misstated جولین کاسترو تجربه در اداره عمومی است. او سابق وزیر مسکن و توسعه شهری است.

     

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>