که ممکن است در اثر Coronavirus را تکذیب کرد, مراقبت های پزشکی, چرا که او فاقد بیمه


A woman wearing a mask walks in Downtown Los Angeles on March 22, 2020, during the coronavirus (COVID-19) outbreak.

یک زن با پوشیدن یک ماسک پیاده روی در مرکز شهر لس آنجلس در تاریخ 22 مارس سال 2020 طول coronavirus (COVID-19) شیوع.

APU گومز/گتی ایماژ

یک نوجوان در لنکستر کالیفرنیا که مرگ در اوایل این ماه ممکن است مربوط به کروناویروس رد شد از یک مرکز مراقبت فوری زیرا او بیمه درمانی وجود ندارد. او گله و شکایت از زجر تنفسی اما مقامات در این مرکز گفت: او در 18 مارس برای رفتن به بیمارستان. “او نمی باید بیمه را به طوری که آنها نمی درمان او” لنکستر شهردار R. رکس parris در گفت: در یک ویدیو یوتیوب. در راه خود را به بیمارستان, نوجوان رفت و به ایست قلبی. هنگامی که او را به بیمارستان مراقبت های بهداشتی کارگران قادر به احیای او و او را زنده نگه دارید به مدت شش ساعت. اما زمان از جوهر بود و در آن زمان پزشکان به او کردم خیلی دیر شده بود. “ما یاد گرفته ایم که هنگامی که شما به مسائل تنفسی شما باید تنفس مشکل شما از نفس شما یک تب است که به درمان های پزشکی بدون تاخیر” parris در گفت.

در این ویدئو می گوید parris در این 17 سال سن نداشت هر زمینه ای از مسائل پزشکی بوده و سالم روز قبل. “جمعه قبل از او درگذشت او سالم است. او معاشرت با دوستان خود” parris در گفت. “توسط یکشنبه, او مرده بود.”

لس آنجلس وزارت بهداشت در ابتدا گفت: نوجوانان از درگذشت COVID-19 اشاره کرد این بود که به احتمال زیاد اولین مرگ در ایالات متحده از این ویروس از کسی که جوانتر از 18. اما آن را بعد از عقب نشینی و گفت: مطالعه بیشتر توسط مراکز کنترل بیماری است که نیاز به یک تصمیم نهایی. “هر چند اولیه آزمون نشان داد یک نتیجه مثبت برای COVID-19 مورد پیچیده است و ممکن است یک جایگزین برای توضیح این مرگ و میر” لس آنجلس وزارت بهداشت گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “حفظ حریم خصوصی بیمار مانع ما ارائه جزئیات بیشتر در این زمان است.” نوجوان پدر Uber راننده و او است که مشکوک به داشتن ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>