به ما بگویید چه شما می خواهید انجام دهید زمانی که اقامت در خانه سفارشات پایان


A waitress wearing rubber gloves and a mask taking orders for patrons at Puckett's Grocery & Restaurant on April 27, 2020 in Franklin, Tennessee.

کاربران در Puckett را, مواد غذایی و رستوران in Franklin, Tennessee. تنسی یکی از اولین متحده به بازگشایی رستوران پس از شروع coronavirus. رستوران ها مجاز به باز کردن در 50 درصد ظرفیت و حفظ اجتماعی فاصله.

Jason Kempin/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

در این هفته چندین ایالت در حال بلند کردن پناهگاه در محل سفارشات اجازه می دهد کسب و کار خاص—سینما آرایشگر مغازه های بولینگ alleys—به بازگشایی در حالی که بسیاری از کشورهای دیگر و شهرستانها را اعلام کرد قصد دارد به تدریج به همین زودی. ما در حال ورود به فاز جدیدی از کروناویروس بحران یکی که در آن کسب و کار در حال حاضر باید به شکل از چگونه به کار با خیال راحت تحت شرایط جدید است. اما آن باقی مانده است دیده می شود اگر مشتریان خواهد شد در واقع آمده است. بلند کردن اجسام ماندن در خانه سفارشات لزوما به این معنی نیست که مردم به ماندن در خانه.

در حالی که سیاستمداران در سراسر کشور دست و پنجه نرم کردن با کی و چگونه به اجازه می دهد آمریکایی ها برای آغاز از سرگیری زندگی عادی همه ما در حال تلاش برای کشف کردن چه بخش هایی از زندگی عادی ما راحت از سرگیری. اگر بازگشایی مدارس, می کنیم بچه های ما شرکت کنم ؟ اگر ما مورد علاقه محله نقطه شروع می شود در وعده شام دوباره با حرارت چک به عنوان مورد نیاز برای ورود خواهد ما را به خوردن? اگر ما کارفرمایان به ما بگویید که ما می توانیم دوباره به کار خواهد ما را در مترو به وجود آوردن ؟

رسمی گیری یک چیز هستند. آنچه که ما راحت با دیگری است. تخته سنگ می خواهد به دانستن آنچه که آمریکایی ها در سراسر کشور راحت هستند در حال حاضر با یک واکسن هنوز ماه دور در بهترین حالت. برای کمک به ما درکی از این, ما می خواهم به شما برای پر کردن موارد زیر را بررسی و تصویب آن به همراه دوستان خود, خانواده, همکاران و همسایگان. ما انتشار نتایج در هفته های آینده.

به تخته سنگ های اجتماعی فاصله نظرسنجی, لطفا اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>