ده محل دائمی ارگان ویدئوها به کمک شما و همسایگان خود را از طریق قرنطینه


An elaborate fairground organ, decorated with cherubs and statues of musicians.

اعتصاب تا گروه عضو!

Coronavirus بیماری همه گیر در حال تغییر است راه ما و کار و بازی و زندگی می کنند می میرند و شاید مهمتر از همه—گوش دادن به محل دائمی اندام. کارناوال چرخ و پارک ها و تفرجگاهها حمام, حمام کردن, تفریحی, لذت سلیمان و سالن رقص در حال توقیف و برای اولین بار در حافظه زندگی بهار است که ورود همراه تنها با صدای وحشتناک از birdsong به جای ، tootling توفنده مکانیکی صدای ناهنجار و خشن آمریکایی ها به طور سنتی به استفاده از علامت تغییر فصل. با هیچ واکسن در چشم و شکست مطلق از رهبری در هر سطح که مشخص نیست که—یا اگر—ما قادر خواهید بود برای بازگشت به عادی ما راه زندگی است. آن را حتی قابل تصور است که فرزندان و نوه های ما ممکن است هرگز این فرصت را به زندگی بعدی به یک چرخ و فلک است که تنها برنامه ریزی شده به بازی یک آهنگ ناب آمریکایی بنابراین تجربه فراموش نشدنی جاودانه توسط منهتن پزشک فرانسیس Foerster در سال 1904:

آن است که در واقع grewsome. آن شروع می شود در 1 p. m. و در ادامه تا ساعت 1 صبح که تنها لحن بدون شکستن یا تنوع. این شروع می شود با اولین حرکت اسب در یک صدا مانند ندبه نوزاد در نیمه شب. به عنوان چیزی که جمع آوری سرعت آن را می شکند به جیغ زدن از یک لوکوموتیو. سپس در پی آن می دهد dulcet تقلید از آهنگ مرگ یک دامگاه در رم و یک کشور مدرسه در زنگ تفریح به پایان می رسد و با یک آهنگ قو است که باعث می شود موهای خود را افزایش است.

ما می توانیم همه توافق دارند که هیچ قیمت بیش از حد بالا است به پرداخت به منظور حفظ و حفاظت از راه ما از زندگی و به ویژه بخشی از راه زندگی ما است که حول محور درمان همسایگان ما به deafeningly چرخ فلک با صدای بلند موسیقی. اما وحشت نکنید: شما لازم نیست که خود را برای ساخت محل دائمی نمایشگاه های ارگان به شنیدن واقع بینانه مکانیکی تولید واقعی مکانیکی تولید مثل از اواخر 19th قرن marching band—همه شما نیاز به اینترنت است و بسیار با صدای بلند سیستم استریو. در زیر جمع آوری کرده ایم ده ضروری محل دائمی ارگان ویدئوها که اجازه خواهد داد که شما را به از نو خلق کردن لرزش لرز و بوی از محل دائمی حتی در وسط یک بیماری همه گیر. اگر شما احساس به خصوص قهرمانانه خود قرار سخنرانان خود را در پنجره یا بالکن برای نشان دادن حمایت خود را برای کارگران ضروری و بالا بردن روحیه خود کل محله! در اینجا ده تا از بهترین محل دائمی ارگان ویدئوها به کمک شما و همسایگان خود را از طریق قرنطینه.

“ورودی گلادیاتورها”

در هر سال دیگر آغاز یک محل دائمی ارگان تلاوت با ژولیوس Fučík را سیرک کلاسیک خواهد بود نابخشودنی کلیشه اما 2020 به همه ما آموزش داده است که گاهی اوقات روش های قدیمی بهترین هستند. و هیچ ضبط یک محل دائمی ارگان انجام “ورودی گلادیاتورها” بیشتر به برجسته آریتمی thumps و سقوط از یک محل دائمی عضو سازهای کوبه ای بخش از این گردش چوب-بلوک-جلو تنظیم.

“در من”

هنگامی که شما در حال انفجار محل دائمی نمایشگاه های ارگان های موسیقی خود را از ویندوز شما را به آن مدیون همسایگان خود را به اجازه دهید آنها را می دانم که حق کردن خفاش است که آنها را مجبور به گوش دادن به یکی از کسانی که از مد افتاده و محافظه کار محل دائمی ارگان کنسرت—آنها مجبور به گوش دادن به یکی از کسانی که جدید و هیجان انگیز در محل دائمی نمایشگاه های ارگان کنسرت نوع است که شامل آهنگ های پاپ از دهه 1980!

“سرهنگ دیو مارس”

وجود دارد به عنوان بسیاری از فیلم های ضبط شده از محل دائمی اندام پخش سرهنگ دیو مارس به عنوان وجود دارد ستاره ها در آسمان و همه آنها خیره کننده است. اما این که آیا آن را یک تغییر ناگهانی از ضبط و یا در خصوص آرایش زیبا به tinny خاموش-سرعت درام است که در در 0:09 در این ویدیو واقعا تجسم شکوه از محل دائمی ارگان مثل هیچ چیز دیگری. به راحتی بیشترین عملکرد سرهنگ دیو مارس پس از جانی 5 سوت کشید آن در اتصال کوتاه!

“چیز عجیب و غریب فضایی”

اگر شما همیشه تعجب که چرا دیوید بووی به ندرت تنظیم آهنگ های خود را برای محل دائمی اندام ما امیدواریم که این عملکرد از “چیز عجیب و غریب فضایی” پاک کردن همه چیز.

“راک در سراسر ساعت” / “این Loco-Motion”

اگر یک چیز وجود دارد Bill Haley و ستاره های دنباله دار رو اشتباه برگشت و در سال 1954 آن را در حال بازی “Rock Around the Clock” بیش از یک زیرک rockabilly تصادفی به جای reimagining آن را به عنوان یک سیاه نوحه. اگر چیز دیگری که آنها به اشتباه آن با داشتن تمام ابزار در هماهنگی با یکدیگر. این ضبط تصحیح هر دو اشتباهات و شامل یک unlistenable نسخه از “Loco-حرکت!”

“شبح اپرا”

اندرو لوید وبر و محل دائمی اندام: دو وحشتناک سلیقه که طعم وحشتناک با هم.

“بد”

به عنوان فوق العاده به عنوان محل دائمی اندام, آنها گاهی اوقات عدم صمیمیت از یک اجرای زنده در آن مخاطبان می توانید یک نوازنده در شور و شعف ایجاد شده است. برای که شما نیاز به یک بشکه ارگان! در اینجا یک rollicking بشکه ارگان عملکرد “بد” است که شما را فراموش کرده ام همه چیز در مورد ترک Neverland.

“دانوب آبی”

تجاری-منتشر حرفه ای ضبط شده از محل دائمی اندام های سخت برای پیدا کردن این روزها برای برخی از این دلیل, اما این زرق و برق دار, ضبط صدای استریو از “دانوب آبی” از سال 1970 محل دائمی Fantasia در استریو یک بازگشت به انجمن خوش آمدید از دست داد عصر از آلبوم سنگ است.

“All Star”

شما طرفدارای عوضی حق کسی که مرتب سر و صدا دهان را “All Star” برای 81-کلید Marenghi محل دائمی اندام! معلوم نیست اگر این اعتبار باید به ترتیب و یا چارلز Marenghi اما این ارگان بدترین صدایی درام رول تا کنون تولید شده توسط انسان و یا ماشین.

“ستاره و راه راه برای همیشه”

آن را در یک محل دائمی ارگان کنسرت بدون پر باد شادمانی و هیچ شادمانی بیشتر پر باد از جان فیلیپ سوزا. این که آیا شما در حال تلاش برای آموزش همسایگان خود چیزی کمی در مورد میهن پرستی تلاش برای آموزش همسایگان خود یک چیزی کمی در مورد نوع به وب سایت خود را-footed, دوستان, و یا تلاش برای به دست آوردن خودتان را دستگیر و بیش از سر و صدا شکایت این ضبط از یک محل دائمی ارگان بازی “ستاره و راه راه برای همیشه” همه شما نیاز دارید!

حتی در زمان سختی بزرگ آمریکایی ها همواره موفق به گرد هم می آیند در اطراف ما جهانی معشوق محل دائمی اندام, باند, اندام photoplayers و سکه اتوماتیک, بانجو, ماشین آلات. و این که چگونه ملت بزرگ ما خواهد رویارویی با این چالش جدید: با هم, جدا, با مقدار زیادی و تعداد زیادی از محل دائمی ارگان موسیقی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>