تسلا مخفیانه عوض میکنه معیوب پانل های خورشیدی وجود دارد و آتش “در بسیاری از موارد”: گزارش

Linette لوپز یک کسب و کار خودی روزنامه نگار که تحت پوشش متعدد مجادلات مربوط به وسیله نقلیه الکتریکی و انرژی پاک شرکت تسلا, گزارش هفته گذشته که حداقل هفت آتش سوزی رخ داده بود پس از شرکت مخفیانه جابجا کردن قطعات معیوب در پانل های خورشیدی در آن مشتریان سقف.

“آنچه در من نازل شده است که برای سال تسلا تا به حال یک عملیات مخفی در داخل شرکت به نام پروژه Titan که در آن از آن خواهد مخفیانه سوئیچ معیوب بخشی در بسیاری از پانل های خورشیدی در آن مشتریان سقف” لوپز گفت: روزنامه نگار internet ought Konst در eponymous نشان می دهد. “در حال حاضر پانل های خورشیدی ساخته شده است توسط تسلا. آنها در حال ساخته شده توسط یک شرکت چینی به نام Trina [خورشیدی]. و مشکل این بود که Trina پانل متصل شدند به این گرما تنظیم کننده ساخته شده توسط یک شرکت به نام Amphenol. و گرما تنظیم کننده ها کار نمی کند, پس از Trina پانل خواهد بیش از حد. و آنچه شما باید انجام دهید? شما باید . . . یک گرمای بیش از حد پانل های خورشیدی. در بسیاری از موارد شما را به آتش.”

تبلیغات:

او افزود: “و این به نور آمد به دلیل خارج شده و شروع به تحت پیگرد تسلا چون تا به حال هفت آتش سوزی در آن سقف در Walmarts در سراسر کشور است. در یکی خارج شده و آنها مجبور به تعطیل کردن عملیات برای دو هفته. بنابراین به طور طبیعی خارج شده عصبانی شد و تسلا سعی در نگه داشتن این داستان تحت کاری ادامه داده اند. زیرا در حالی که [مدیر عامل شرکت تسلا] Elon Musk بسیار دعوایی او تمایل دارد به پانچ کردن. او نمی خواهید برای دریافت در دعوا با خارج شده است.”

این اولین بار نیست که لوپز و مستند به ادعاهای مسائل فنی در تسلا. لوپز در ماه گذشته گزارش کرد که این شرکت همچنان به تولید آن امضای مدل S اتومبیل حتی اگر از آن آگاه بود از یک طراحی جدی نقص در باتری آن است.

تسلا آموخته از یک نقص طراحی در باتری اتومبیل است که می تواند منجر به نشت و تلاش برای کشف کردن چگونه به رفع این وضعیت با توجه به ایمیل های به دست آمده توسط لوپز. اسناد و مدارک نشان داد که پایان اتصالات باتری را خنک کننده سیم پیچ است که کمک می کند تا تنظیم درجه حرارت آن بود تشکیل شده از آلومینیوم بسیار ضعیف است که سوراخ می تواند فرم را در محل که در آن دو کلید قطعات قرار بود برای لحیم کردن با هم. ممکن است نشت می تواند پشت سر بگذارید اشتعال مانده در داخل باتری و باعث آن را به کوتاه.

تبلیغات:

در دو نوبت جداگانه تسلا با استفاده از یک شخص ثالث شرکت برای تست آن حلقه های خنک کننده. با وجود دریافت نگران نتایج تسلا همچنان به تولید مدل S اتومبیل با توجه به لوپز.

تسلا مواجه شده است و دیگر مجادلات در طول سال از وسایل نقلیه که آتش گرفت و منجر به مرگ خلبان اتوماتیک حوادث به نگرانی در مورد اتومبیل های با کیفیت و قابلیت اطمینان است. اخیرا تسلا نیز با انتقاد پس از مشک به مبارزه طلبیده کالیفرنیا اقامت در خانه سفارشات در ماه مه به منظور بازگشایی خود کارخانه خودرو در فریمانت. اعمال سرپیچی شامل رد گزارش در این بیماری همه گیر به عنوان “گنگ” پر کردن طرح دعوی در دادگاه برای امداد رسانی تاکیدی و تهدید به حرکت خود کارخانه از کالیفرنیا است.

بعد از کارخانه بازگشایی شد قبل از آن 18 مه توافق با آالمدا کانتی تسهیلات رنج می برد از شیوع کروناویروس واشنگتن پست گزارش داد. در مورد یک کارگر تجارب خروجی نوشت:

تبلیغات:

“هیچ اجتماعی فاصله در تمام زمانی که مشکلات ناسازگار بودن در/[چون] مردم هستند . . . در عجله برای رفتن به صفحه اصلی و یا بازگشت به کار خود را در ایستگاه” فرد در صندلی کارخانه مونتاژ گفت: در یک پیام به صورت متن. تا آنجا که اجتماعی فاصله کارگر گفت: مدیریت “نمی گویند هر چیزی به همکاران [چرا که] آنها در حال انجام آن است یا نه.”

همانطور که برای تغییرات: “آن را مانند هیچ چیز اما با یک ماسک بر روی” کارگر گفت.

با وجود این ادعا رنج از کارکنان خود را مشک او را دیدم ارزش خالص افزایش 48 ٪ به $36 میلیارد دلار بین اواسط ماه مارس (زمانی که این بیماری همه گیر رسیده متحده) و اواسط ماه مه.

تسلا بلافاصله پاسخ به سالن درخواست برای اظهار نظر در مورد مدعیان در کسب و کار خودی ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>