تگزاس و آریزونا درخواست کامیون های یخچال به عنوان morgues اجرا از فضا برای ذخیره coronavirus مرده

یخچال کامیون ها در مسیر به تگزاس و آریزونا به عنوان morgues در تلاش برای مقابله با افزایش تعداد مرگ و میر ناشی از موج در coronavirus موارد در دو کشور.

ققنوس شهردار کیت Gallego یک دموکرات به خبرنگاران گفت که حداقل یک سردخانه در Maricopa County, خانه حدود 60 درصد از جمعیت این ایالت شد “در نزدیکی ظرفیت.” سردخانه های اجرا شده توسط شهر Abrazo نظام سلامت نیز در 97 درصد, ظرفیت, او گفت:.

تبلیغات:

“ما در حال از دست دادن بیش از حد بسیاری از Arizonans,” Gallego محلی گفت خروجی اخبار KNXV. “من دل شکسته . . . آن شده است یک هفته برای من است.”

یک سخنگوی Abrazo در بیانیه ای گفت که این منطقه بیمارستان هنوز “کافی سردخانه فضا” اما کامیون ها خواسته شد به عنوان بخشی از یک طرح اضطراری “برای رسیدگی به سرریز سردخانه ظرفیت در صورت نیاز.”

Gallego ادعا کرد که این شهرستان شده است گرفتار انفعال از دولت فدرال و کالیفرنیا ، mlb.

تبلیغات:

او گفت KNXV که “مقامات کاخ سفید گفته اند که همه چیز تحت کنترل است و این که او درخواست شده است برای بیش از حد پشتیبانی می کند.”

Gallego بارها به نام برای Ducey به پیاده سازی یک ایالت ماسک نیاز, اما Ducey انجام داده است در پاسخ به افزایش حتی به عنوان آریزونا می بیند بالاترین نرخ از عفونت از هر دولت است. Ducey است رد تماس برای یک ماسک نیاز و اعلام کرد که رستوران را به حد داخل سالن ناهار خوری به 50% و حتی اگر خود را زودتر اجرایی منظور در حال حاضر گنجانده شده است که راهنمایی.

ماریکوپا کانتی به تنهایی بیش از 75 ، 000 موارد است. بیمارستان ها در دولت هستند و حدود 90 درصد ظرفیت است.

تبلیغات:

Gallego است که به سختی به تنهایی در انتقاد از Ducey. شهرداران از توسان Tolleson تمپه و چوب پرچم پیوست او در دعوت مشهور به “انجام بیشتر به سرعت گسترش coronavirus در آریزونا” محلی خروجی از خانواده گزارش شده است.

خانواده یک مردی که ماه گذشته از coronavirus علائم مقصر هر دو Ducey رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مرگ در یک داغدار اگهی در آریزونا جمهوری.

تبلیغات:

“مرگ او به دلیل بی دقتی از سیاستمداران که در ادامه به مخاطره افتادن سلامت قهوه ای بدن از طریق روشن فقدان رهبری امتناع از اذعان به شدت از این بحران و ناتوانی و عدم تمایل به روشن و قاطع جهت در مورد چگونگی به حداقل رساندن خطر” کریستین یورقویزا گفت: پدر خوانده شده را علامت یورقویزا عبور و اضافه کرد که Ducey بود “خون در دست خود را.”

در تگزاس که در آن ویروس به کشته شدن بیشتر مردم از 9/11 حملات برخی از شهرستانهای استان در حال حاضر به تکیه بر روی کامیون های یخچال. این Nueces شهرستان سردخانه که شامل کورپس کریستی بود و در حال حاضر کامل و درخواست یک کامیون یخچال که “می تواند تا 40 بیشتر بدن” تگزاس تریبیون گزارش داد.

حداقل 29 نفر در شهرستان از coronavirus بین آخرین پنج شنبه و جمعه از 70 ٪ از تمام 42 مرگ و میر از زمان شروع این بیماری همه گیر.

تبلیغات:

“ما بسیار دیده ایم چند مرگ و میر برای چند ماه اول همه گیر بنابراین FEMA تریلر قرار داده شده بود در یکی دیگر از شهرستان” کانتی معاینات پزشکی دکتر عادل شاکر گفت: خروجی. “اما نیاز است که در اینجا در حال حاضر است.”

Austin نیز “در روند خرید یک یخچال کامیون به صورت افزایش در COVID-19 مرگ” یک county سخنگوی گفت.

کامرون و هیدلگو شهرستانهای استان نیز آورده و در یخچال کامیون در حالی که هوستون با استفاده از یک یخچال تریلر به عنوان “ذخیره سازی موقت قبل از انتقال از بیمارستان به خانه تشییع جنازه” تریبون گزارش داد.

تبلیغات:

سن آنتونیو شهردار ران Nirenberg روز دوشنبه اعلام کرد که کامیون های یخچال بودند در حالت آماده به کار در صورت نیاز KSAT گزارش شده است.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه تحت فشار قرار دادند که برای اوایل بازگشایی و در یک نقطه ممنوع شهرستانها از نیاز به ماسک دارد دستور داد بارها را ببندید و دوباره مورد نیاز رستوران ها برای کاهش داخل سالن ناهار خوری ظرفیت به 50 درصد و بعد از آن صادر شده خود را در سطح ایالت ماسک مورد نیاز است.

“همه چیز بدتر خواهد شد و اجازه دهید من توضیح دهد که چرا: مرگ است که ما شاهد اعلام کرد امروز و دیروز — که در حال حاضر بیش از 100 — آنان کسانی هستند که به احتمال زیاد قرارداد COVID-19 در اواخر ماه مه” ابوت گفت: محلی اخبار خروجی KLBK. “بدترین و در عین حال آمده است که ما راه خود را از طریق این افزایش عظیم در مردم تست مثبت است.”

ابوت التماس برای ساکنان به پوشیدن ماسک یا چهره یکی دیگر از خاموش کردن.

تبلیغات:

“مردم نیاز به درک این یک تصمیم دشوار برای من به او گفت:” از دستور. “من ساخته شده روشن است که من ساخته شده این تصمیم دشوار برای یک دلیل: این بود آخرین ما بهترین تلاش به سرعت گسترش COVID-19. اگر ما فراموش نمی کند و گسترش COVID-19 . . . گام بعدی را باید مستند.”

شبیه کامیون ها نیز استفاده می شود در شهر نیویورک به عنوان Empire State دست و پنجه نرم با شیوع. نیویورک تایمز نوشت: ممکن است که “این بیماری همه گیر در حال حاضر سمت چپ حدود 30,000 نفر در نیویورک و در حدود 205 وسایل نقلیه فرستاده شده توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال و یا خریداری شده توسط دفتر معاینات پزشکی هستند مستقر در سراسر شهرستان.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>