تگزاس دموکرات ها در حال اجرا برای ما خانه را بیشتر کمپین نقدی بیش از جمهوری خواهان

اوایل این چرخه انتخابات وزیر بهداشت ، John Cornyn عموم نگران خوشنودی در تگزاس جمهوریخواه سیاسی — حتی پس از دموکراتیک سود ساخته شده در سال 2018 است.

بنابراین در اوایل سال 2019 دولت ارشد سناتور تشویق تگزاس جمهوری خواهان در ایالات متحده آمریکا مجلس به تقویت مالی خود را و فکر می کنم دو بار در مورد ارسال پول از دولت است.

تبلیغات:

“وجود دارد تلاش رهبری برای استخراج پول به عنوان آنجا که ممکن است از دولت به عنوان آنها می توانید و استفاده از آن در هر کجا که به آن نیاز دارید و من درک می کنم که” او گفت تگزاس تریبیون در ژوئن 2019. “اما ما نیاز به مطمئن شوید که ما تگزاس نژادها — از رئیس جمهور و تمام راه را به دادگاه — آیا به اندازه کافی تامین شده و منابع. و که به ما نیاز به جمع آوری مقدار قابل توجهی از پول است.”

بیش از یک سال بعد یک تگزاس تریبون تجزیه و تحلیل اخیر گزارش مالی مبارزات انتخاباتی نشان می دهد که Cornyn ترس از بودجه مشکل را به زندگی می آیند. دموکرات ایالات متحده خانه نامزدها در تگزاس را به میلیون ها نفر بیشتر جمع پول نقد در دست خود را از حزب جمهوری خواه هستند. آن را نشانه ای فوق العاده شش سال تغییر در تگزاس اعلام کرد.

در سال 2016 ایالات متحده در کاخ نامزدهای جمهوریخواه تگزاس به حال $32.3 میلیون در ماه ژوئیه آن سال. خود را دموکراتیک همتایان گزارش $11.4 میلیون نفر است.

تبلیغات:

چرخه بعدی تقویت شده توسط یک واکنش شدید به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دموکرات شاهد یک جهش در جذب سرمایه است. در سال 2018 تگزاس از حزب جمهوریخواه ایالات متحده آمریکا مجلس نامزد کرده بود $34.8 میلیون دلار پول نقد در دست در مقایسه با $21.8 میلیون در سمت دموکراتیک.

به تازگی ظ گزارش مالی مبارزات انتخاباتی نشان می دهد یک تغییر کامل این سال است. جمهوری خواهان در حال اجرا برای خانه در ایالات متحده در تگزاس گزارش شده $19.2 میلیون نفر است. دموکرات ها بود $26.7 میلیون.

تبلیغات:

در برخی از نژادها outsized ذخایر مالی به مقدار کمی لطف به دقت کشیده کنگره خطوط در نظر گرفته شده برای تقویت جمهوری خواه فعلی حمایت می کند. اما برای یک تگزاس دموکراتیک اکوسیستم است که به طور موثر در حال نزع تنها شش سال پیش راه هایی که این انتخابات مقدماتی دموکرات در حال افزایش و هزینه های مبارزات انتخاباتی خود را بودجه اشاره به پیچیده تر و خوش بینانه — رویکرد به سقوط انتخابات.

داده های این تحلیل کشیده شد و از ژوئیه گزارش مالی مبارزات انتخاباتی از سه ماهه دوم هر سال انتخابات است که کنگره کرسی ها در انتخابات. گزارش آن در میان مهمترین و حیاتی در چرخه. مگر اینکه نامزدها باید به رقابت در اصلی ترین گذراندن 18 ماه اول یک کمپین چرخه جمع آوری و انباشت پول است. سه ماهه دوم, گزارش اغلب علامت نقطه بالا به صورت نقدی-در-دست مبالغ قبل از نامزدها تخلیه آن در تمام طول پاییز تبلیغات تلویزیونی فصل است.

تبلیغات:

این دموکرات ها گردش نقدی در سراسر کشور است که صرف حقوق و دستمزد کارکنان و چاپ و مغازه ها و حتی پست مستقیم و نظرسنجی — که همه به خوبی می تواند یک دموکرات حضور شناخته شده در غیر این صورت نادیده گرفته عمیقا ایران جیب دولت است.

تاثیر پایین انتخابات

قلب از اختلاف موجود در پنج خانه در ایالات متحده منطقه نژاد: 7th, 21, 22, 23 و 32.

تبلیغات:

دو مسابقه با دموکراتیک امتیازهای آمریکا مظنونان حمله به دانشگاه کالین Allred دالاس و لیز Pannill فلچر هوستون. هر یک از چهره های جدی جمهوری خواه حریف — بازرگان Genevieve Collins چالش برانگیز است Allred و جانباز Wesley شکار است که در برابر Pannill فلچر. هر دو از نامزدهای جمهوریخواه در مورد $1 میلیون دلار پول نقد در دست است که نشان می دهد آنها در حال جمع آوری کمک های مردمی به طور جدی. کالینز اتحاد خود بودجه مبارزات انتخاباتی خود را در بخشی.

اما نامزدهای دموکرات خود را صرف ترم اول به طور کامل اعمال نفوذ خود incumbencies: Allred گزارش 3 میلیون دلار و فلچر ارسال شده 3.5 میلیون دلار پول نقد در دست است.

در جای دیگر نامزدهای دموکرات روپیه پرستون Kulkarni و جینا Ortiz جونز از 22 و 23 مناطق به ترتیب عملکرد بهتری نسبت به انتظارات هنگامی که آنها برای همان دفاتر در سال 2018 است. که به آنها یک مورد قوی را به عنوان اهدا کنندگان به 2020. آنها قفل شده است و خود را نامزد در ماه مارس و صرف بهار و تابستان جمع آوری پول در حالی که جمهوری خواهان کاونتی گران رواناب مسابقات.

تبلیغات:

در 21 منطقه دموکرات و دولت سابق بهداشت ، وندی دیویس outraised دانشجوی سال اول در کنگره ایالات متحده تراشه روی, R-Austin توسط تقریبا 3-1 حاشیه.

نیز وجود دارد دورافتاده در پول نقد در دست در هر دو طرف.

مثلا دانشجوی سال اول در کنگره ایالات متحده دن Crenshaw, R-Houston, در حال رشد, مشخصات ملی و گزارش 4 میلیون دلار در دست در پایان ماه ژوئن.

یکی دیگر از دانشجوی سال اول جمهوری خواه در کنگره ایالات متحده مایکل ابر ویکتوریا نشان دهنده بیشتر غيررقابتي محافظه کار منطقه جنوب شرق تگزاس. او گزارش داد $344,000 در پول نقد در دست یک مبلغ است که در تاریخ همتراز با بسیاری از امتیازهای هر دو طرف. خود را دموکرات رقیب Ricardo De La Fuente, گزارش 1.1 میلیون دلار تقریبا همه به لطف یک نامزد وام.

تبلیغات:

وجود دارد تقریبا هیچ شانسی برای نامزدهای جمهوری خواه در ردیف بالا رقابتی مسابقه خواهد بود به طور قابل توجهی کوتاه در پول است. و یک جمهوری خواه میلیاردر هنوز هم می تواند به کاهش هفت رقم چک به یک توافق فوق العاده PAC و تنظیم مجدد جدول در یک خانه در ایالات متحده نژاد یک شبه.

این گروه محافظه کار باشگاه برای رشد به تازگی نشان داد که قصد دارد به صرف حداقل 2.5 میلیون دلار حمایت Roy در مسابقه خود را به عنوان مثال. یکی دیگر از فوق العاده PAC کنگره رهبری صندوق به نام فلچر در بهار به عنوان یکی از بالا هدف قرار داده و 3 میلیون دلار در تلویزیون هزینه های پشت که اعلام.

حتی پس از, نامزد, جمع آوری کمک های مالی است که هنوز هم یک بنیادی بلوک به مبارزات. نامزدهای امن کاهش نرخ آگهی از خارج از گروه است که به ویژه مهم در گران بازارهای رسانه ها مانند آنهایی که در این مسابقات هستند که کاونتی: دالاس-فورت وورث, هوستون, Austin و سن آنتونیو.

و پول تاثیر می گذارد بیش از هفت یا تا رقابتی ایالات متحده در کاخ نژاد در انتخابات.

تبلیغات:

دولت را 3rd کنگره منطقه. واقع به طور کامل در شمال تگزاس’ Collin County شده است دیرین بی چون و چرای ایران دژ. میت رامنی برنده این منطقه در سال 2012 با 64 درصد آرا را به باراک اوباما 34 درصد. اما در 2018, پلیس آمریکا تد کروز سناتور تگزاس انجام شده در این شهرستان تنها شش درصد و در کنگره ایالات متحده ون تیلور از Plano دیدم منطقه حاشیه باریک از 27 امتیاز در سال 2016 به 10 امتیاز در اولین اجرا خود را برای صندلی در سال 2018 است.

او که مسابقه را به طور جدی در, تبلیغات در تلویزیون پخش و او بیش از 1 میلیون دلار پول نقد در دست این سال است. حریف خود را وکیل لولو Seikaly تنها تا به حال در حدود $40,000 در آخرین گزارش مالی اما راه او صرف که پول قابل توجه است. که همان گزارش نشان داد او تا به حال به استخدام یک ملی پست الکترونیکی مستقیم و مشاور است. علاوه بر این او به کمپین گفت: در انتشار اخبار است که آن را مطرح کرده بود 100.000 دلار از اواسط ماه جولای رواناب و تا به حال به خوبی در نظر گرفته رای گیری شرکت انجام یک داخلی نظرسنجی مسابقه.

باید دموکراتیک موج ضربه زدن به دولت در پاییز Seikaly خواهد شد در حال حاضر نظر سنجی-تست شده و پیام واقع شده فروشندگان به صورت بالقوه امکان استفاده از محیط زیست است. اگر نه تلاش خود را به دموکرات ها در منطقه خود به پای صندوق های رای هنوز هم می تواند کمک به دیگران در او بالا و پایین او در انتخابات. تیلور منطقه همپوشانی قابل توجهی با آن از دولت تشکر. جف صافی R-Plano که یکی از بیش از یک دوجین ایران امتیازهای دموکرات ها در حال هدف قرار دادن در تلاش برای تلنگر خانه دولت.

فراتر از نامزد, جمع آوری اعانه, میلیون ها نفر بیشتر در دموکراتیک دلار خواهد پوند دولت است. ملی احزاب و تراز وسط قرار دارد فوق العاده PACs در حال postured به کمپرسی ده ها میلیون دلار به هدف قرار دادن ایالات متحده در کاخ نژاد برای دولت و به طور بالقوه سنا نژاد. جمهوری خواهان در حال انتظار برای پاسخ نوع اما تفاوت این است که قبل از سال 2018 این گروه دموکرات عمدتا نادیده گرفته شده دولت برای صرفه جویی در تگزاس 23rd, کنگره منطقه در غرب تگزاس.

تبلیغات:

در این سال هزینه خواهد شد در هر رسانه های عمده بازار است.

عوامل متعدد

دلایل کسری بودجه در حال پیچیده تر از صرف خوشنودی در طرف او.

یک تعداد انگشت شماری از اعضای جمهوری خواه که بالا نگه کمیته موقعیت و یا در حال اجرا هستند برای کسانی که slots — آمریکا مظنونان حمله به دانشگاه کوین بردی از جنگل, Michael Burgess از لویسویل و کی گرنجر از فورت ورث — منتقل کرده اند بخش قابل توجهی از بودجه مبارزات انتخاباتی خود را به خانه اوباما در مبارزات انتخاباتی بازو برای تقویت حمایت خود را در میان اعضای خانه.

و حدود یک سال پیش برخی از بزرگترین جمهوریخواه جمع آوری اعانه در هیئت بازنشستگی خود را اعلام کرد. وجود دارد در کنگره ایالات متحده خواهد هرد از هلوتس که مطرح شده میلیون ها نفر هر سال برای او به ناچار دشوار انتخاب مجدد کمپین هر سقوط. نیز وجود دارد آمریکا مظنونان حمله به دانشگاه مک Thornberry از کلارندون بیل فلورس از برایان پیت اولسون شکر زمین کنی Marchant کوپل و مایک Conaway از میدلند. همه نقش رهبری و یا انتخاب کمیته تکالیف و تعهدات به جمع آوری پول برای همکاران.

در اکثر بازنشستگی, امتیازهای خود را صرف سال گذشته یا بیشتر در پشت برش در جمع آوری کمک های مردمی و فعالیت های سیاسی ، داوطلبانی که جای آنها در انتخابات مطرح شده و صرف پول بزرگ در مقدماتی هستند و تنها در حال حاضر تبدیل شدن به انتخابات عمومی. برخی از کسانی که نامزدهای جمهوری خواه هستند اما برخی به آمدن به کنگره, اما دیگران را توانمند دموکرات ها در پاییز.

نیز وجود دارد که در حال حاضر سه کمتری دموکرات از وجود دارد در گذشته دو چرخه در این نقطه است. دو حزب جمهوری خواه و اعضای از دست رفته دوباره انتخابات گذشته چرخه و یکی دیگر از صندلی های منطقه 4 که در روند انتخاب نامزد برای انتخابات ویژه برای موفقیت سابق کنگره ایالات متحده جان Ratcliffe که در حال حاضر در خدمت به عنوان مدیر اطلاعات ملی.

همچنین بزرگترین تفاوت بین 2018 و 2020 است که ایران با دیگر دارای اکثریت در ایالات متحده آمریکا مجلس و این یک قانون سیاسی گرانش است که این حزب با gavel یک زمان بسیار آسان تر جمع آوری پول.

علاوه بر این, متعدد تگزاس خواهان به ذکر چند تا از اصلی مسابقات به جای گذاشت ایران بودند تنها تصمیم دو هفته پیش در یک بعد-از-حد معمول رواناب. آن را حس می کند, آنها استدلال می کنند که بسیاری از نامزدهای خود را در حال شکست است. اما در حال حاضر که انتخابات عمومی در اینجا آنها را بهره مند از یک پشت سر هم از جمع آوری کمک های مالی. دموکرات شمارنده که منطق توسط ذکر است که چند تن از خانه خود نامزد, هم, مالی مواجه طاقت فرسا runoffs.

حتی پس از اختلاف اذیت برخی از ملی جمهوریخواهان که به طور فزاینده ای نگران منابع در سراسر نقشه و به خصوص در تگزاس است.

برای Cornyn یک منبع ثبات در جمهوری تخته سنگ. او گزارش داد $14.5 میلیون دلار پول نقد در دست در 30 ژوئن را مطرح کرده است $22.4 میلیون در طی این چرخه. مقایسه خود را دموکراتیک رقیب MJ Hegar به حال در مورد $900,000 و احتمال تخلیه این مبلغ در هفته های پایانی خود را رواناب در برابر دولت ایالت رویس غرب دالاس.

پس Hegar مسجل نامزدی او کمپین تبلیغ بالا بردن 1 میلیون دلار در هفته اول پس از انتخابات. جمهوری خواهان که در مورد مراقبت از این مسابقه نزدیک به تماشای پیشرفت خود را با نگرانی به آنها نگاه کنید دموکرات سنا نامزدها در کشورهای دیگر گرفتن ملی جمع آوری کمک های مردمی بهره بانکی ده ها میلیون دلار برای سه ماهه.

Cornyn است رئیس سابق ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته ارسال شده است که در آن او نظارت بالا بردن و صرف صدها میلیون دلار برای انتخاب جمهوری خواهان به سنا در سال 2010 و 2012 چرخه.

و که باعث می شود خود را 2019 نظرات در مورد بالا بردن و نگه داشتن پول در بازگشت به خانه از همه بیشتر قابل توجه است. Cornyn مانند بسیاری از اهالی تگزاس که قدمت آن به Lyndon B. Johnson, صعود صفوف کاپیتول هیل با کارگردانی تگزاس پول به همکاران در جای دیگر در کشور است.

اما این چرخه او telegraphing که بهترین خدمات او و دیگر جمهوری خواهان تگزاس می توان به حزب خود است که به مراقبت از کسب و کار و بازگشت به خانه.

“ما من فکر می کنم دیگر قابل اعتماد قرمز دولت ما بوده است,” او گفت: در سال 2019. “ما در معرض خطر تبدیل بنفش; و اگر ما فراموش کار ما پس از آن ما به خوبی می تواند به نوبه خود آبی در سال های آینده.”

تگزاس تریبون یک غیر انتفاعی و غیر حزبی سازمان رسانه ای است که به اطلاع تگزاسی — و درگیر با آنها — در مورد سیاست گذاری عمومی, سیاست دولت و ایالت مسائل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynabahisnowbeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000silivri korsan taksiMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisKurtköy Escort