تگزاس ایران فشار رو به جلو با برنامه های host داخلی کنوانسیون در بزرگترین coronavirus نقطه داغ

* اصلاح و اضافه

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس بلعد تگزاس مناطق شهری کالیفرنیا ، گرگ ابوت اتحاد چپ درب باز برای داخل سالن اجتماعات. و سازمان در حال حرکت رو به جلو با برخی از آنهایی که بزرگ از جمله تگزاس از حزب جمهوریخواه آینده کنوانسیون در هوستون.

تبلیغات:

شهرستان هریس که در هوستون واقع شده است و دارای بالاترین تعداد coronavirus موارد و مرگ و میر در کشور است, اما تگزاس ایران قصد دارد به فشار رو به جلو با برنامه های به نقض کنوانسیون از جولای 16-18 در این شهر George R. Brown مرکز کنوانسیون.

“همه سیستم ها بروید مردمی. این اتفاق می افتد” کایل Whatley این مدیر اجرایی گفت: در طول یک تله-سالن شهر با اشاره به کنوانسیون برنامه در حال حاضر چاپ شده است.

در روز سه شنبه ابوت اعطا مقامات محلی قدرت برای محدود کردن, هوای آزاد, گردهمایی بیش از 100 نفر ساخته شده اما هیچ اشاره ای به داخل سالن اجتماعات. تگزاس جمهوریخواه است که انتظار می رود به قرعه کشی حدود 6000 شرکت کنندگان تقریبا نیمی از آنچه که از آن انتظار می رود برای چنین کنوانسیون در زمان عادی با توجه به Whatley. این سایت مارک های سالانه آن کنوانسیون به عنوان “بزرگترین سیاسی در گردهمایی در جهان است.”

تبلیغات:

Whatley گفت: ثبت ها “افزایش نمایی” به عنوان کنوانسیون اتمام برسد.

دیوید Lakey سابق کمیسر Texas Department of State, خدمات بهداشتی و گفت: او معتقد است بزرگ داخل سالن گردهمایی بیش از 100 نفر نیست بهتر است در این زمان.

“من فکر می کنم در حال حاضر من نمی نگه داشتن یک گروه بزرگتر از 100 نفر,” او گفت:. “من فکر می کنم مردم باید بسیار محتاط در مورد ساخت — به خصوص در ماه جولای — هر برنامه ای برای یک کنفرانس بزرگ.”

تبلیغات:

این حزب قصد ندارد نیاز به ماسک در کنوانسیون هر چند رئیس جیمز دیکی اذعان کرد و گفت شهرستان هریس است که در حال حاضر تحت یک سفارش الزامی است که کسب و کار مشتریان نیاز به پوشیدن ماسک.

“حزب جمهوری خواه محسوب نمی شود یک نهاد تجاری به طوری که آنها خود را ملزم به پیروی از ماسک منظور” گفت: ملیسا Arredondo یک سخنگوی دفتر شهرستان هریس قاضی لینا Hidalgo که صادر ماسک سفارش.

تبلیغات:

که منظور منقضی شنبه و Dickey گفت: این حزب را “دوباره” ماسک موضوع در یکی دیگر از تله تاون هال بعدی ماه قبل از کنوانسیون.

ابوت را نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر پنج شنبه.

Lakey دولت سابق بالا بهداشت عمومی گفت: ماسک های موثر در کاهش گسترش ویروس.

تبلیغات:

“اگر شما یک کنوانسیون که در آن وجود دارد تعداد زیادی از مردم در داخل نشسته نزدیک به یکدیگر به خصوص بدون ماسک و سپس هیچ کس نباید شگفت زده می شود که وجود خواهد داشت افرادی که آلوده که در تنظیم,” او گفت:.

Lakey اضافه شده است که, هوای آزاد, تنظیمات امن تر از داخل سالن.

“هنگامی که شما در خارج از منزل شما نور UV و همچنین شما باد که به پراکنده کردن هر قطرات تنفسی,” او گفت:. “و به طور کلی مردم بر این باورند که در حال خارج کمتر خطرناک تر بودن داخل.”

تبلیغات:

هوستون اولین شرکت که عمل George R. Brown, مرکز همایش گفت: آن است که از نظر قانونی موظف به افتخار یک قرارداد با حزب جمهوری خواه تگزاس که امضا شد قبل از همه گیر آغاز شد.

“HFC ندارد قدرت نیاز به ماسک پوشیده می شود توسط شرکت کنندگان در نظرسنجی کنوانسیون مگر اینکه شامل اصلی توافقنامه مجوز” کارولین کمپبل یک سخنگوی هوستون اول نوشت: در بیانیه ای. “پس از این توافق صادر شد قبل از همه گیر چنین ارائه شد بنابراین هر اجرای جدید ماسک سفارش خواهد بود که مسئولیت دولت جمهوری کنوانسیون.”

این حزب چندین تنظیمات برای برگزاری این کنوانسیون با خیال راحت. Dickey وعده یک “فراوانی” از دست-ضد عفونی کننده ایستگاه و گفت: اتاق تمیز خواهد شد بین جلسات. Whatley گفت: مرکز کنوانسیون نصب شده حرارتی اسکنر در آن ورودی را به درجه حرارت از شرکت کنندگان به عنوان آنها راه رفتن در.

“ما تصمیم به برگزاری یک فرد کنوانسیون می آید به عنوان یک نتیجه مستقیم از که مایل به محافظت از حقوق نمایندگان ما به عنوان مردمی از حزب ما و همچنین منجر به راه در ترویج و تمرین ما اصل مسئولیت شخصی” Dickey نوشت: در بیانیه ای.

تبلیغات:

Abhi رحمان یک سخنگوی تگزاس از حزب دموکرات گفت که او “بسیار خوشحال” با حزب جمهوری خواه تصمیم به ادامه در فرد ميشود. تگزاس کنوانسیون حزب دموکرات صورت گرفت به طور کامل آنلاین در اوایل ماه ژوئن است.

“تصمیم خود را به طور کامل گیج کننده آن را بی پروا آن را غیر مسئولانه” او گفت:. “این به شما نشان می دهد که آنها گرفته نشده این چیزی که به طور جدی از یک روز. هوستون یکی از بزرگترین coronavirus نقاط در حال حاضر آنها می خواهند برای رفتن وجود دارد, آنها می خواهم به نگه داشتن یک فرد کنوانسیون بدون نیاز به ماسک صورت, جایی که آنها در حال رفتن به قرار دادن حتی بیشتر افراد در معرض خطر و مهمان نوازی کارگران در خطر است.”

رحمان همچنین با انتقاد ابوت رهبری نسبت تگزاس بالا coronavirus عفونت نرخ به فرماندار تصمیم به بازگشایی کسب و کار به سرعت و بدون اجرای دقیق تر بهداشت عمومی اقدامات است.

“ما موارد در حال حاضر فقط از کنترل خارج شده و این همه سقوط در فرماندار ابوت” رحمان گفت. “او هنوز هم نمی توانم در یک ایالت ماسک دستور.”

تبلیغات:

پاتریک Svitek کمک به این گزارش.

اصلاح: نسخه قبلی این داستان غلط املایی نام تگزاس از حزب دموکرات سخنگوی Abhi Rahman.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>