فرماندار تگزاس می پذیرد در خفا به ضبط که بازگشایی خواهد شد و منجر به “افزایش” در COVID-19 موارد

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت, R-تگزاس, خصوصی گفت: قانونگذاران جمعه که بازگشایی کسب و کار در دولت را “منجر به افزایش” در COVID-19 موارد بعد از او شروع به سهولت اجتماعی محدودیت فاصله.

“چگونه ما می دانیم بازگشایی کسب و کار نخواهد کرد در نتیجه سریع تر گسترش بیشتر موارد COVID-19?” ابوت خواسته طی یک تماس تلفنی با قانونگذاران ایالتی و فدرال که برای اولین بار به دست آمده توسط اخبار محلی خروجی حد نصاب گزارش. “گوش دادن واقعیت این است که تقریبا هر علمی و پزشکی گزارش نشان می دهد که هر زمان که شما یک بازگشایی — این که آیا شما می خواهید به آن تماس بگیرید بازگشایی کسب و کار و یا فقط یک بازگشایی شد — در پی چیزی شبیه به این در آن در واقع منجر به افزایش و گسترش است. آن را تقریبا بالفعل.”

تبلیغات:

“بیشتر است که شما باید از مردم خارج وجود دارد بیشتر احتمال دارد برای انتقال,” او اضافه شده است. “هدف این هرگز شده است به انتقال را به صفر است.”

یک سخنگوی ابوت تایید کرد که ضبط شد معتبر به The Daily Beast اما ادعا کرد که نظرات همسو با فرماندار بیانیه های عمومی است. ابوت بارها گفت که دولت ممکن است یک افزایش در تعداد موارد اما استدلال می کنند که این امر می تواند ناشی از افزایش تست.

تبلیغات:

“یکی از چیزهایی است که همه دانشمندان و پزشکان می گویند این است که به عنوان ما شروع به باز کردن وجود دارد می تواند یک افزایش در تعداد از coronavirus موارد,” او گفت: KSAT-تلویزیون در ماه گذشته قبل از اینکه اصرار دارد که کلیدی “دلیل این افزایش این است که ما می رویم به انجام تست های بیشتر.”

یک سخنگوی ابوت گفت: روزانه هیولایی که خود را ثبت نظرات همسان آنچه که او گفت: در یکی دیگر از مصاحبه محلی که در آن فرماندار استدلال کرد که “هنگامی که شما شروع به بازگشایی وجود دارد می تواند خوشه و یا افزایش در کسانی که تست مثبت برای COVID-19.” اما در آن مصاحبه او همچنین تاکید کرد که “این است که هیچ چیز نگران باشد چون ما را انجام خواهد داد به مراتب بیشتر تست در آینده از ما در گذشته بوده است و به تنهایی شناسایی افراد بیشتر تست مثبت است.”

“فرماندار گفت: این از همان آغاز به عنوان ما شروع به باز خواهیم شعله ور شدن یو پی اس که آیا ما در حال حاضر باز یا سه ماه از هم اکنون” سخنگوی ابوت گفت: روزانه وحش. “مهم این است که اطمینان ما قادر به شامل که است که در آن تماس با ردیابی به بازی می آید.”

تبلیغات:

ابوت هفته گذشته اعلام کرد که برخی از کسب و کار از جمله فروشگاه های خرده فروشی و مراکز و رستوران و سینما می توانید شروع به بازگشایی در 25 درصد ظرفیت است. وی تاکید کرد دوباره در اطلاعیه خود که انتظار می رود افزایش در موارد خواهد بود رانده گسترش تست.

“این تنها منطقی برای دیدن وجود دارد خواهد بود یک افزایش در تعداد از مردم که تست مثبت او گفت:” در اخبار جلسه قبل از اضافه کردن “بنابراین فقط به این دلیل که ممکن است وجود دارد افزایش در تعداد زیادی از مردم که تست مثبت است که به تنهایی است و نه یک معیار قطعی.”

تبلیغات:

دموکرات ها را متهم کرد ابوت دادن عمومی پیام های مختلف از آنهایی که او می دهد و در خصوصی.

“جمهوری خواهان در اینجا به محافظت از شما و یا خانواده خود را. فرماندار ابوت در نهایت اعتراف کرد که قبل از موعد مقرر افتتاح تگزاس در حال رفتن به منجر به موارد بیشتر و بیشتر مرگ و میر” مانی گارسیا, مدیر اجرایی تگزاس از حزب دموکرات گفت. “جمهوری خواهان قرار دادن خانواده های ما زندگی را در خطر کردن را میلیاردر اهداکنندگان می تواند غنی تر است. چه تگزاس جمهوری خواهان می گویند در عین حال دوباره مطابقت ندارد و آنچه آنها می گویند در خصوصی . . . او می دانست که مردم می میرند پس از بازگشایی تگزاس و در حال حاضر او نیاز به آن را خود.”

دکتر زو-فنگ ژانگ متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس گفت: آسوشیتد پرس در این هفته بود که او “به خصوص نگران” در مورد تگزاس “که در آن موارد در حال افزایش است به طور پیوسته و پتانسیل برای انفجار بالا به نظر می رسد.”

تبلیغات:

اخیر دانشگاه تگزاس/تگزاس تریبون نظرسنجی نشان داد که دولت ساکنان نیز نگران است. بیش از 75 درصد از رای دهندگان تگزاس پشتیبانی stay-at-home سفارشات به صورت غیر ضروری کسب و کار.

“رژیم صهیونیستی است. ابوت در حال تلاش برای عادی سازی افزایش موارد را به مردم فکر می کنم این بیماری و مرگ و میر هستند تعجب آور نیست” گلن اسمیت یک استراتژیست در دموکراتیک تراز گروه حمایت از پیشرفت تگزاس در بیانیه ای گفت: به سان آنتونیو جاری است. “او می خواهد به این می گویند نیست ، واقعا ؟ هیچ بزرگتر اخبار از یک رهبر دولت اعتراف به ما که وجود خواهد داشت افزایش بیماری و مرگ و میر ناشی از اقدامات خود را. Texans نگران هستند برای خود و خانواده و همسایه و جوامع و در عین حال رژیم صهیونیستی است. ابوت بلوس پیش رو در حالی که به دنبال سفارشات از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>