پلیس تگزاس واقعیت-بررسی Tucker Carlson را “ناخالص mischaracterization” از زندگی موضوع اعتراض

رادیو فردا میزبان تاکر McNair سوانسون کارلسون لگد کردن او بود برنامه دوشنبه با یک مونولوگ مورد اعتراض در تگزاس که پس ridded با اشتباهی که Fort Worth اداره پلیس احساس مجبور به موضوع خود واقعیت-بررسی کنید.

در طولانی diatribe کارلسون اذعان کرد که سیاه و سفید زندگی می کند مهم بود محبوب تر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با 20 امتیاز و ادعا کرد که شعار “کل قضیه پشت ما اسناد بنیانگذاری.” این اسناد به معنای واقعی کلمه سیاه گفت زندگی اهمیت سه پنجم تا آنجا که آن دسته از مالکان که رایگان نر و سفید.

تبلیغات:

کارلسون سپس تمرکز خود را به فورت ورث رئیس پلیس اد کراوس که فاکس نیوز میزبان برای انتقاد از آنچه که او به عنوان یک غفلت سطح obsequy به تظاهرات خشونت آمیز. کارلسون گفت: او تصمیم گرفت به تماس فورت ورث به ویژه به این دلیل که شهر منجر شد توسط یک جمهوری خواه است. این بیانیه در اصل میزان دقت خود را.

“جمعیت Black Lives Matter تظاهرکنندگان مسدود شده و یک پل در مرکز شهر فورت ورث” کارلسون inaccurately گفت: عمدتا سفید بینندگان.

“هنگامی که پلیس وارد به پراکنده کردن آنها را با پرتاب سنگ و بطری سفید کننده. سه افسر پلیس زخمی شدند” کارلسون که قبلا دوبله این تظاهرات بیش از فلوید مرگ در بازداشت پلیس یک “شکل استبداد” inaccurately گفت.

تبلیغات:

“اوباش و سپس در ادامه به غارت و خرابگری کسب و کار” میزبان که نامادری است وارث سوانسون منجمد-مواد غذایی امپراتوری و پدر یک بار سفیر آمریکا به سیشل, نادرست خود ادامه داد.

“ده ها تن از تظاهر کنندگان دستگیر شدند برای این” کارلسون که پس از ثبت نام به عنوان یک دموکرات در واشنگتن بنابراین او می تواند وزن در مقدماتی, نادرست ادعا.

“ده روز بعد شهر رئیس پلیس اد کاروس اعلام کرد که او حذف شد همه اتهامات” کارلسون که اولین شرکت کننده از بین بروند در فصل 3 از واقعیت نشان می دهد “رقص با ستارگان” نادرست ادعا کرد.

تبلیغات:

“کاروس منتشر شد بیانیه نشان می دهد که مجرمان واقعی در این شورش بودند نه تظاهر اما خود افسران پلیس که او پیشنهاد خواهد بود reined و شاید punished,” کارلسون که ادعا می رفته اند به روزنامه نگاری پس از درخواست او را برای کار در سازمان سیا رد شد, inaccurately اضافه شده است.

“این فقط یک مرحله در طول یک سفر طولانی” کارلسون با دقت به نقل از. او سپس با دقت بخوانید خط دیگر از این بیانیه که پلیس بودند “متعهد به راه رفتن در مسیر اصلاحات با جامعه ما است.”

تبلیغات:

فورت ورث اداره پلیس در پاسخ به, در بیانیه ای.

“این اطلاعات کاملا نادرست است و نه مطابق با حقایق واقعی” بیانیه ای گفت:. “تنها اتهامات جزئی بودند جنحه که شامل اموال شخصی یا جنایت.”

این Fort Worth Star-Telegram تحت پوشش واقعیت-بررسی در جزئیات بیشتر.

تبلیغات:

فورت ورث پلیس دستگیر حداقل 40 معترضان در مه 31 تحت سوء ظن از تحریک یک شورش پس از سوات افسران مستقر گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت را زیر و صلح آمیز مناقشه در غرب 7th Street bridge. با این حال هیچ کسب و کار را غارت کردند.

هر چند کاروس در اصل می گویند که گروه نمی خواهد اتهام معترضان او بعدها توضیح داد که هر کسی که مرتکب حمله یا تخریب یک کسب و کار شارژ خواهد بود.

این گروه همچنین خطاب کارلسون ادعا می کنند که کاروس پیشنهاد کرده بود “مجرمان واقعی در این شورش بودند نه تظاهر اما خود افسران پلیس.”

تبلیغات:

“این بیش از حد است کاملا نادرست و ناخالص mischaracterization از هر بیانیه منتشر شده توسط رئیس کاروس و یا بخش” آن را گفت.

“بی پروا انتشار چنین نادرست اطلاعات تایید نشده هیچ کاری نمی کند برای خوب و به سادگی ایجاد یک محیط از سردرگمی و تلخی در طول زمان است که در آن بسیاری از مایل صدای آنها شنیده می شود” در این بیانیه اضافه شده است.

هر چند کارلسون گفت: سه افسر پلیس زخمی شدند تنها یک افسر بود با ضربه یک پرتابه. یک افسر دیگر زخمی شد در طول بازداشت.

کارلسون همچنین اشتباه در مورد اصول از صحنه توجه کنند. او گفت که پلیس آمد به حرکت تظاهرکنندگان که مسدود شده بود پل در مرکز شهر. در حقیقت پلیس مسدود غرب 7th Street Bridge هنگامی که معترضان تلاش برای عبور به منطقه فرهنگی شهر.

تبلیغات:

در زیر این بیانیه را در تمامیت آن:

در این شب FWPD مطلع شد یک روباه داستان اخبار گزارش Tucker Carlson وی از سوی مامورین که در 31 ماه مه سال 2020 معترضان غارت و تخریب “کسب و کار و ده ها تن از تظاهر کنندگان دستگیر شدند برای این است.” آقای تاکر در ادامه می گویند که رئیس اد کاروس “کاهش یافته است تمام اتهامات علیه تظاهر کنندگان.” این اطلاعات کاملا نادرست است و نه مطابق با حقایق واقعی. تنها اتهامات جزئی بودند جنحه که شامل اموال شخصی یا جنایت. آقای کارلسون در ادامه می گویند که رئیس کاروس پیشنهاد کرد در یک بیانیه منتشر شده که او معتقد است که کسانی که مرتکب جرم شدند و ماموران با FWPD. این بیش از حد است کاملا نادرست و ناخالص mischaracterization از هر بیانیه منتشر شده توسط رئیس کاروس و یا بخش. بی پروا انتشار چنین نادرست اطلاعات تایید نشده هیچ کاری نمی کند برای خوب و به سادگی ایجاد یک محیط از سردرگمی و تلخی در طول زمان است که در آن بسیاری از مایل صدای آنها شنیده می شود.

فورت ورث اداره پلیس می خواهم برای اطمینان بخشیدن به جامعه ما افسران ما و ملت ما است که گروه ما متعهد به حصول اطمینان از به موقع و دقیق اطلاعات منتشر شده به مردم در حالی که باقی مانده شفاف است.

در واقع ادارات پلیس در سراسر کشور در حال وزن و ارزش به دنبال اتهامات افراد دستگیر شده در جریان تظاهرات.

دادستان در واشنگتن کاهش یافته و شورش علیه اکثر معترضان بازداشت شده در هفته گذشته. دادستان منطقه منهتن سایرس ونس نیز هفته گذشته گفت که او نمی خواهد با فشار غیر قانونی مجمع و رفتار آشوبگرانه اتهامات عنوان شده علیه. (شهر اما نه امضا به طرح.)

در میان تظاهرات مسالمت آمیز دیترویت رئیس پلیس جیمز کریگ هفته گذشته گفت که گروه او نمی خواهد اجرای شهرستان را 8 بعد از ظهر حکومت نظامی. دو هفته قبل از کریگ برگزار شد تا یک جعبه از راه آهن های در یک کنفرانس مطبوعاتی که او ادعا کرد که معترضان در حال پرتاب است ،

تبلیغات:

سر دادستان در Richmond, Va., کاهش یافته است به دنبال زمان زندان برای هر کسی که تنها به اتهام نقض مقررات منع رفت و آمد. هیچ تعهد به رها کردن اتهامات در دسترس نباشد.

شهرستان و مقامات پلیس در Kansas City, Mo. بحث خواهد شد شنبه که آیا به اتهامات مطبوعاتی برای جرایم غیر خشونت آمیز در تظاهرات. Local TV station KSHB گزارش داد که رهبر این شهر پلیس اتحادیه گفت: این سیاست منجر به “هرج و مرج.” شهرستان دادستان با این حال اختلاف نظر داشتند.

شما می توانید کلیپ زیر را از طریق فاکس نیوز:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>