با تشکر از COVID-19 تهمت به هدف خود دست از لغو پناهندگی


A crowd of women and kids walk across a bridge.

مهاجران تبدیل شده به دور از عبور از مرز در سیوداد خوارز.

پل Ratje/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

رئیس جمهور تهمت به استفاده از COVID-19 بحران به نهایت رسیدن به هدف خود از foreclosing پناهندگی برای پناهجویان فرار از خشونت در آمریکای مرکزی و مکزیک است.

دو هفته پیش وزارت امنیت داخلی (ظاهرا در جهت مراکز کنترل و پیشگیری بیماری) اعلام کرد که این امر بار ورود به همه مهاجران عبور از مرز جنوبی به منظور محدود کردن گسترش coronavirus. مهاجران بازداشت شده در مرز بدون اسناد می تواند به سرعت عودت به کشور خود را از مبدا. همزمان ایالات متحده و مکزیک مقامات دو طرف تعیین می شود که غیر ضروری سفر بین دو کشور خواهد بود متوقف به طور نامحدود. وزارت بهداشت و خدمات انسانی است که مسئول برای کودکان مهاجر بدون همراه نیز اعلام کرد که کودکان بودند که به سرعت بازگشت به کشورهای خود در یک “مورد به مورد” به جای اینکه بستری شده و در نظر گرفته شده برای پناهندگی در ایالات متحده است. و در علاوه بر این به بسته شدن مرز مکزیک به غیر ضروری, ترافیک, ایالات متحده است خاموش دسترسی برای هر کسی که در تلاش برای پناهندگی در مرز. این شامل بیش از 60 ، 000 متقاضیان پناهندگی که مجبور شده اند به باقی می ماند در مکزیک تحت MPP (مهاجر حفاظت پروتکل) در شرایط خطرناک در امتداد مرز جنوبی. در حال حاضر افرادی که در مورد رفتن قبل از یک قاضی به پرونده خود را – پس از انتظار برای ماه شلوغ و غیر بهداشتی اردوگاه های پناهندگان – گفته شده است که جلسات به تعویق افتاد تا حداقل ممکن است 1.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است یکسونگری در هدف خود را برای از بین بردن پناهندگی. در سال آخر دولت اوباما (سال مالی 2017), 120,815 برنامه های کاربردی پناهندگی واصل شد در دادگاه مهاجرت افراد رو اخراج. در سال اول از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت این تعداد کاهش یافت و به 110,469–فوری سیگنال که کمتر مهاجران قادر به دنبال پناهندگی است. پایان 2018 مهاجرت دادگاه بودند انکار پناهندگی به 75 درصد از متقاضیان تحت هدایت دادستان کل در مقایسه با حدود 55 درصد انکار در طول دوران اوباما. حتی قبل از coronavirus-دستورالعمل مربوط به این تهمت تلاشهای دولت در این مرز و دستورالعمل های جدید در باند و خشونت ساخته شده آن را غیر ممکن است به طور موثر برای پناهجویان برای موفقیت در ایالات متحده است.

در طول سال های دولت ایجاد کرده بیزانس درهم و برهم کردن از قوانین است که مشغول به کار در پشت سر هم برای تضعیف مهاجران قرار داده و آنها را در معرض خطر و پیدا کردن دلایل به نوبه خود آنها را دور.

در سال 2018 گمرک و حفاظت مرزی اجرا اندازه گیری و یا waitlist سیستم که محدودیت تعداد افرادی که می توانند درخواست پناهندگی در بندر ورود در ایالات متحده و مکزیک مرز عبور در هر روز. زمانی که پناهجویان در حال حاضر خود را در مرز آنها گفت که آنها باید به نوبه خود در اطراف و قرار دادن نام خود را در waitlist اساسا در مکزیک و منتظر نوبت خود را به درخواست پناهندگی است. آنها صبر کنید هفته و یا گاهی اوقات ماه فقط برای خود فرصت به درخواست پناهندگی است. سپس هنگامی که آنها به طور رسمی درخواست پناهندگی آنها در حال بازگشت به مکزیک تحت “مهاجر حفاظت پروتکل” معمولا به عنوان باقی می ماند در مکزیک سیاست. تحت سیاست که اجرا شد در سال 2019 غیر مکزیکی پناهجویان ارائه شده که خود را در مرز پردازش و بازگشت به مکزیک و گفت صبر کنید در حالی که backlogged دادگاه مهاجرت کاری به برنامه جلسات آنها. مکزیکی, پناهگاه خطرناک در شهرهای مرزی شده اند به طور کامل تاخت و تاز کردن با افرادی که در غیر این صورت باید منتشر شده است به ایالات متحده به انتظار جلسات. اطراف محله از پناهگاه آنقدر خطرناک است که پیاده روی در خارج می تواند منجر به آدم ربایی و یا مرگ. بیش از یک دوره چند ماه از حقوق بشر دفاع ردیابی بیش از 1000 گزارش ضرب و جرح و تجاوز آدم ربایی و دیگر جرایم خشونت آمیز علیه پناهجویان در مکزیک—به احتمال زیاد فقط نوک کوه یخ است.*

تهمت و دولت و سپس با صدور مقررات جدید در تابستان گذشته که اضافه کردن یک نوار جدید به واجد شرایط پناهندگی برای یک مهاجر که عبور از مرز جنوبی بدون درخواست پناهندگی در یکی از کشورهای که از طریق آنها منتقل مسیر به ایالات متحده است. فرد نمی تواند درخواست برای پناهندگی در ایالات متحده بدون اثبات است که او برای درخواست پناهندگی در کشور سوم برای اولین بار و محروم شده است. پس هر کسی از شمال مثلث است و به احتمال زیاد سفر از طریق مکزیک آنها باید اول درخواست پناهندگی در مکزیک است.

در ضمن دولت به شدت محدود است که مستحق پناهندگی در وهله اول. در ژوئن 2018 و سپس-دادستان کل جف جلسه صادر اداری سابقه تصمیم به شدت محدود کردن توانایی زنان در حال فرار از خشونت برای به دست آوردن پناهندگی. زبان در تصمیم خود گسترده بود به اندازه کافی به آن را سخت برای باند قربانیان خشونت نیز هست. نه به outdone در ماه جولای سال 2019 فعلی دادستان کل ویلیام بار دارای حکومت معمولی که روابط خانوادگی نیست به اندازه کافی قوی برای واجد شرایط برای پناهندگی حتی اگر شکنجه گران ممکن است ناراحت در کل خانواده به دلیل یک عضو ، بار نیز حکم کرد که پناهجویان که بدون بازرسی وارد باید برگزار شود بدون وثیقه برای مدت پناهندگی رسیدگی واژگونی یک 15 ساله قانون توسط هیئت تجدید نظر مهاجرت.

عنوان محدود کننده این موانع به پناهندگی در حال حاضر برخی از متقاضیان قادر به دریافت جلسات و دفاع از ادعای خود را. اما COVID محدودیت را متوقف همه چیز. این COVID قوانین موثر ساحل تا وب از پناهندگی محدودیت نیاز کسانی که زیر باقی می ماند در مکزیک سیاست به گزارش به مرز و جدید تاریخ جلسه. اما مهاجران گفته است که حتی تاریخ جدید منوط به تغییر, به عنوان آنها مجبور به ماندن در شرایط خطرناک.

این رفتار غیر انسانی رخ داده در مرز باید پایان یابد. ما باید یاد بگیرند از و اذعان گذشته ما و زمان اشتباه. میلیاردها دلار هزینه در شرایط سخت اجرای مرزی که طعمه در انسان به دنبال پناه است که نه تنها بی رحمانه اما بی اثر است. بلکه ما باید تمرکز بر کاهش نیاز مردم به مهاجرت در حالی که ما باید عادلانه و انسانی روش در محل در داخل کشور منطقه ای و بین المللی برای رسیدگی به کسانی که فرار کرده اند و ادعا می کند برای محافظت از.

ما باید تعریف جدیدی از مفهوم پناهنده است که بر اساس منسوخ شده بیش از حد محدود معیار است که ثابت کرده است که توان کافی برای مقابله با این باند و خشونت مبتنی بر جنسیت است که ما به طور فزاینده ای دیدن. در همان زمان ما نیاز به دوباره فکر می کنم تعهد ما به نمایشگاه روند قانونی. برای چندین دهه این روند شده است کاملا ناکافی بیشتر کمک به فشار در سیستم ما. مهاجر سازمانهای حقوق در مرز رسیدن به داوطلبان به صورت روزانه برای آمدن مشاوره و توصیه مهاجران در روند پناهندگی و چه به انتظار. داوطلبانی که در پاسخ تنها قادر به صحبت با درصد کمی از 60,000 مهاجران انتظار بسیار کمتر ارائه نمایندگی در تبعید جلسات. این تلاش ها به احتمال زیاد مفید اگر چه منتقدان ممکن است تعجب که چقدر مفید از مهاجران خود را از چپ به خطر زندگی خود را در هر مرحله از راه. با تکیه بر حسن نیت pro bono وکلای مدافع و بودجه خدمات حقوقی برنامه هایی است که به شدت دچار کمبود رویکرد است که من شاهد و شرکت در از 1970s. در این بی سابقه ای در عصر ما نیاز به یک bold رویکرد جدید.

اصلاح, مارس 10 سال 2020: این قطعه در اصل misstated که حقوق بشر برای اولین بار به حال ردیابی 110 گزارش از جرایم خشونت آمیز علیه پناهجویان در مکزیک است. واقعی تعداد بیش از 1000 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>