A sign that says "Wanted by the FBI" with pictures of four men, next to a podium with the FBI seal.

دادستان کل ویلیام بار در یک کنفرانس مطبوعاتی در فوریه. 10 اعلام کیفرخواست چهار نفر از اعضای نظامی چین به اتهام هک کردن Equifax.

سارا Silbiger/گتی ایماژ

روز دوشنبه وزارت دادگستری منتشر شد کیفرخواست که مدعی دولت چین بود پشت 2017 نقض Equifax که منجر به 147 میلیون نفر از مردم اطلاعات به سرقت رفته است. این کیفرخواست که به اتهام چهار نفر از اعضای آزادی بخش خلق چین است ارتش با انجام این نقض است, در راه است, خبر خوب برای کسانی از ما نگران است که ما به سرقت رفته, اطلاعات ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به انجام کلاهبرداری هویت مالی یا سرقت. از لحاظ تاریخی دولت چین شده است بسیار علاقه مند به سرقت افراد پول یا کار با جرایم سازمان یافته گروه های که انجام مالی انگیزه cybercrimes. در عوض دولت چین به نظر می رسد جمع آوری اطلاعات برای جاسوسی هدف. Cybercriminals ممکن است قادر به سرقت Equifax اطلاعات از دولت چین اما حقیقت گفته شود, آن را احتمالا انجام یک کار بهتر از حفاظت از اطلاعات خود را از Equifax انجام داد.

بازگشت در ماه جولای Equifax به حل و فصل برای نقض موافقت به پرداخت بین $575 میلیون و 700 میلیون دلار برای ارائه هویت نظارت به قربانیان و یا پرداخت نقدی از $125 به کسانی که در حال حاضر نوعی از هویت نظارت در محل. بسیاری از مردم ادعا $125 که کمیسیون تجارت فدرال شروع به تشویق آنها را به هویت نظارت به جای. اما واقعیت این است که عاملان Equifax نقض بعید به استفاده از آن اطلاعات برای سرقت هویت برجسته چقدر سودمند بسیاری از سرقت هویت حمایت های ساخته شده را به Equifax حل و فصل خواهد شد و احتمالا برای کسانی که انتخاب می شوند از اعتبار رایگان مانیتورینگ گزینه است. هر چه دولت چین قصد دارد تا با این اطلاعات چه که اخاذی, شناسایی افراد در موقعیت های مخاطره آمیز مالی که ممکن است در معرض رشوه و یا به سادگی کنار هم قرار دادن جامع تر پرونده در مردم علاقه به آنها—Experian نظارت بر اعتباری بعید است که به طور قابل توجهی مانع برای آنها.

این نیز درست در مورد 2015 آمریکا
دفتر مدیریت پرسنل نقض زمانی که پرونده از 21.5 میلیون سابق و فعلی کارمندان فدرال به سرقت رفته بودند از دولت ایالات متحده از جمله امنیت ترخیص اطلاعات و اثر انگشت. که نقض شد و همچنین نسبت به دولت چین هر چند چین بعد از اعلام آن دستگیر شده بود هکرها از آن تصور می شود مسئول است. پس از آن حادثه و قربانیان و همچنین دریافت مقدار زیادی از سرقت هویت نظارت بر خدمات اما کمی که انجام هر کاری برای محافظت از آنها را از دولت چین (هر چند که در مورد سازمان سیا را حذف افسران از پکن برای ترس که آنها را پوشش می دهد ممکن است دمیده شود). این نقاط به یک مشکل اساسی با ما چگونه مسئولیت رسیدگی به نقض داده: عملا همه ما برای درمان قربانیان فرض کنیم که مجرمان هستند cybercriminals و طراحی شده برای محافظت از قربانیان از تقلب مالی به جای گسترده تر و بیشتر لبخند و مجموعه ای از عواقب مرتبط با جاسوسی سایبر.

جاسوسی سایبر شده است یک منبع بزرگ از مشاجره بین چین و ایالات متحده برای چندین سال در حال حاضر با آمریکا ادعا که دولت چین دزد ایالات متحده مالکیت معنوی. جالب کیفرخواست منتشر شده توسط وزارت دادگستری باعث می شود به صورتی که Equifax نقض شد و نه فقط یک عمل سیاسی و جاسوسی مانند OPM هک بلکه یک عمل اقتصادی را ندارد. این یک اتهام عجیب و غریب به دلیل اطلاعات شخصی در مورد افراد است که بیشتر در خط با سنتی جاسوسی فعالیت و روشن نیست که دقیقا چه اسرار تجاری Equifax بود که دولت چین را می خواستم.

کیفرخواست را مشخص می کند که تجارت اسرار به سرقت رفته توسط PLA اعضای “طرحواره پایگاه داده و اطلاعات در این پایگاه متعلق به Equifax”—به عبارت دیگر سرقت داده ها و پایگاه داده استفاده می شود به آن را ذخیره کنید. اما بقیه کیفرخواست روشن می سازد که در واقع پایگاه داده Equifax استفاده می شود برای ذخیره سرقت داده بودند هیچ چیز ویژه ای است و می تواند به راحتی قابل دسترسی با استفاده از استاندارد پایگاه داده نمایش داده شد. و مفهوم Equifax را به مشتریان داده های شخصی به عنوان یک شکل از “اسرار تجاری” بسیار عجیب و غریب آن را واقعا احساس می کند مانند دولت ایالات متحده در نی بتواند به نوبه خود به یک مورد از جاسوسی اقتصادی و در نتیجه تقویت آن گسترده تر مشاجره که چین مشغول سرقت ایالات متحده مالکیت معنوی.

بدون شک سرقت مالکیت معنوی توسط دولت چین شده است یک مسئله تکراری برای ایالات متحده است. زودتر ایالات متحده کیفرخواست در سال 2014 به اتهام پنج PLA ماموران با اقدامات جاسوسی کارگردانی در جراحی های خورشیدی و انرژی هسته ای از شرکت هایی که بیشتر به وضوح به نظر می رسید به هدف اسرار تجاری. و حتی که کیفرخواست تنها قادر به شناسایی یک فایل خاص—که توصیف طراحی لوله کشی برای یک نیروگاه هسته ای و به سرقت رفته بود از وستینگهاوس—که تشکیل واقعی جاسوسی اقتصادی. این تمایز بین سیاسی و جاسوسی اقتصادی مهم بود که به دولت ایالات متحده در آن زمان به دلیل آن را تلاش برای ایجاد یک هنجار برای فضای مجازی که سیاسی جاسوسی قابل قبول بود, اما جاسوسی اقتصادی یا دولت سرقت شرکت’ اسرار تجاری به نفع خود شرکت های داخلی—نمی شد.

اما Equifax نقض به نظر می رسد خیلی افتضاح سیاسی جاسوسی است. اطلاعات به سرقت رفته است بسیار دور از مذاکرات هسته ای و برنامه—آن را سخت برای دیدن چگونه آن را می تواند به عنوان مالکیت معنوی و یا ارائه شرکت های چینی با روشن مزیت رقابتی است. این Equifax کیفرخواست متحده از طریق توجیهی برای آن جاسوسی اقتصادی شارژ:

در ارتباط با مدیریت و حفاظت از پایگاه داده آن, Equifax توسعه و نگهداری اختصاصی تالیفات طرح مراحل و کدهای که تشکیل اسرار تجاری. … این راز تجارت اطلاعات گنجانده شده در بالا شرح داده شده اطلاعات شخصی Equifax به دست آورده بود در تلاش و هزینه و فعال است که آن را به کسب و کار خود و رقابت در بازار است که در آن داده های تلفیقی—و همچنین به عنوان وسیله ای است که Equifax دیده و تجزيه و تحليل آن اطلاعات است که طرحواره پایگاه داده خود را.

به عبارت دیگر وزارت دادگستری طبقه بندی اطلاعات شخصی از 147 میلیون نفر به عنوان یک “راز تجارت” برای اهداف این کیفرخواست (می گویند هیچ چیز از نا امنی در پایگاه داده Equifax شد استفاده برای ذخیره اطلاعات است).

این یک فرمول عجیب و غریب است که تضعیف می کند در غیر این صورت آموزنده کیفرخواست جزئیات چگونه PLA نفوذ Equifax و تاکتیک های آن استفاده می شود به تلاش برای سرپوش گذاشتن بر اقدامات خود را. واضح است که مقدار زیادی از ارزش کار تحقیقی رفت و به این کیفرخواست و زیادی وجود دارد که هر دو دولت ایالات متحده و شرکت های ایالات متحده می تواند از یادگیری حقایق در مورد چگونه برای محافظت بهتر در برابر جاسوسی سایبر در آینده است. اما در تماس با همه چیز چین جاسوسی اقتصادی و محکوم کردن آن را به عنوان چنین خواهد بود در مورد به عنوان مفید به عنوان 10 سال اعتبار نظارت از Experian.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی