که دختر بود که جلوتر از زمان خود. این قسمت نشان می دهد که چگونه به مراتب جلوتر است.


A smiling Marlo Thomas has her hair styled with the ends flipped up.

ABC

زمانی که من در مدرسه دوستان و من رو در مادران ما’, تلویزیون, نوستالژی و شراب خواری-تماشا که دختریک دهه 1960 طنزهای تلویزیونی در مورد ماجراهای Ann Marie (Marlo Thomas) یک بازیگر مشتاق در شهر نیویورک است. اگر آن را از دست داده بود در نوجوانان-صابون-وسواس من در آن زمان این سری را شکست زمین را به تصویر می کشد یک زن مجرد با رویاهای بزرگتری برای زندگی حرفه ای خود را از او زندگی را دوست دارم و با ان را خشک هوش, کت و شلوار پوشیدن پسر دونالد (Ted Bessell) اقدام بیشتر به عنوان یک فویل از یک مقصد. سال بعد من به یاد داشته باشید تنها ان striding پایین برادوی زل زده بود به آسمان خراش های بی تدبیر theme song استقبال از او به شهرستان که در آن او بر این باور او می تواند هر چیزی را انجام دهید به خوبی پوشیده استعاره امروز اما یک نقطه عطف ، برای درک تکامل از واحد طنزهای زن—حرفه مری ریچاردز جنسی استقلال کری برادشاو از حواس پرتی از جس روزکه دختر مکان برای شروع.

گریه به دور از فقط تکمیل این Donna Reed نشان می دهد و یا fledging این Doris Day نشان می دهد—که پس از روز, شوهر, امضا قرارداد خود را بدون دانش خود را و یا رضایت—که دختر مخاطبان ارائه یک نوع متفاوت از everywoman. Marlo Thomas, بتی فریدن را به رمز و راز زنانه در دست تن به تن یک سری که نه آغاز و نه پایان با ازدواج. در عوض از سال 1966 تا 1971 آن شخصیت به دنبال یک حرفه بازیگری پشت سرگذاشته پدرش خواستگاری طرح و waltzed کردن به او با خوشحالی همیشه پس از … از آزادی زنان نشست. در هسته خود که دختر است در مورد یک twentysomething زن و مرور در شهر نیویورک است. (چه مناسب است که توماس بعدها, در , دوستان, به عنوان راشل سبز مامان.) هر چند بخش هایی از این نمایش مانند آن عدم تنوع یا آن تمایل به جفت آزار و اذیت جنسی با خنده آهنگ احساس مورخ در حال حاضر او ماجراهای دیوانه و در تلاش برای پایان می رسد دیدار بودند انقلابی برای زمان و به خوبی به ارزش بازدید.

یک سال 1998 نیویورک تایمز در مقاله توضیح داده شده نشان می دهد که ساخت فمینیسم “نزدیک و تقریبا به خوبی،” برای درک این, پویا, شما باید برای شروع با “زمانی در رم” 10 قسمت از فصل 2. مشهور, ایتالیایی, مدیر, ویتوریو Barrini نقاط ان مدل سازی یک اتومبیل در یک خودرو نشان می دهد ظاهرا برهنه به دلیل موقعیت درب خودرو. نقش “گلپر” خواهد بود ایده آل برای که دختر او می گوید و شات زوم در در ان را شگفت زده کرد, چهره معمول “خال خال” سرد باز جزء اصلی از این سری است که پیچیده ایده نر زل زل نگاه کردن بیشتر از این صحنه نشان می دهد. ان را به نظر می رسد او را استماع اما اقدام او امنیت او فرفره در اولین فیلم سینمایی—اما تنها اگر او حاضر به بازی بخشی, برهنه.

به عنوان خنده دار به عنوان شخصیت های ترسناک (از جمله ان) در انجام برهنه است این واقعیت است که ان حتی در نظر پذیرش نقش مجموعه نسبتا پیشگامانه قسمت با توجه به نشان دادن عمل در زمانی که 25 دقیقه می تواند به طور کامل حول چرا دونالد شلوار در ان گنجه. (این دلیل است که زن و شوهر رابطه جنسی است.) ان صرف بیشتر “زمانی در رم” گفتن دونالد و همسایه اموزش خط حزب که او احتمالا نمی تواند آن را انجام دهد تنها به مکث و بپرسید: “می توانم؟,” به دنبال یک مجوز که نه او را می دهد. این است که ان تصمیم به تنهایی.

در نهایت این قسمت نیست در مورد تواضع بسیار به عنوان یک چالش به ان هویت: آیا او هنوز هم یک بازیگر اگر او می شود قسمت? Barrini می گوید. شما می خواهم به یک بازیگر او را تصحیح در یک نقطه. اوایل در قسمت قدرت دینامیک مانند اینها ساخته شده و حتی starker: همانطور که در ان می خواند گلپر را برای خطوط Barrini در اتاق هتل خود را, مجله, نویسنده دونالد و خود را همکار و جری (برنی Kopell), صبر کنید توسط تلفن. “به آنها خیلی جوان, دختر قشنگ, دختر جوان است. شما می دانید منظورم چیست؟” جری می گوید: قبل از ان انفجار به دفتر hyperventilating. او بیش از حد هیجان زده به صحبت می کنند; مردان, برداشت غلطی فلفل را با سوال در مورد اگر Barrini او صدمه دیده است. صحنه است و هر دو خنده دار و عمیقا ناراحت کننده برجسته حال حاضر تهدید درنده مردان در حالی که بازی آن برای خنده.

اما این امضا نبرد حرکت از آن دختر—سری نمی کند به طور مستقیم تماس جنسیتی تا آنجا که نشان می دهد ان دارای حق اعمال قدرت در پایان. حتی به عنوان Barrini بر چه فرصت او می تواند او را به ان احترام برای او کمتر فریبنده کار در جزئی محصولات از جمله به عنوان یک mop در کودکان برنامه می درخشد را از طریق. و انتخاب او در پایان رد مفهوم هنوز هم حاضر است که یک زن باید در انجام کارهای او ناراحت کننده است برای بیشتر زندگی حرفه ای خود را. شما باید به سازمان دیده بان برای پیدا کردن که آیا ان می شود اما می دانیم که او اجتناب ناپذیر مرحله نهایی مسابقات با Barrini کلاسیک است که دختردادن ان حرف آخر.

A poster with a young Marlo Thomas biting her gloved hand.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>