که یک مطالعه به این معنا نیست آن را امن برای رفتن به ورزشگاه


A woman lifts weights in a gym.

شاید ورزشگاه باید خالی بماند کمی طولانی تر.

این مقاله بخشی از ویروسی مطالعات, یک تخته سنگ سری که در آن ما شکستن اخیر ویروسی مقالات و—مهمتر از همه—خود را بازیابی میکند.

حتی به عنوان فلوریدا و تگزاس در حال گام برداشتن به سوی نمودن ، بستن دوباره ، کشورهای دیگر هستند و در ادامه برای باز کردن back up و مردم خارش به بازگشت به خود را قبل از COVID-19 روال. بسیاری از ایالت ها به تازگی بازگشایی ورزشگاه اما این سوال باقی می ماند: آنها بی خطر است ؟

به گفته های اخیر قبل از مطبوعات و کاغذ (که این یک مقاله است که هنوز از طریق peer review) مورد بحث در نیویورک تایمز آن را امن در نروژ که در آن مطالعه انجام شد و نویسندگان آن می گویند نتایج generalizable به دیگر نقاط جهان با این نکته که “ممکن است مکان های که در آن وجود دارد بسیاری از COVID یا جایی که مردم کمتر تمایل به دنبال محدودیت.” اما این بزرگ اخطار—به خصوص اگر شما در حال تلاش برای تعمیم این نتایج به آمریکا—و به دنبال در این مطالعه نتایج آن مشخص نیست که آیا آنها منعکس کننده انتقال خطر در ورزشگاه و یا فقط به طور کلی نسبتا پایین انتقال خطر در اسلو.

در preprint مطالعه که به سفارش دولت نروژ بیش از 3,700 نروژی ها در پنج ورزشگاه در اسلو به طور تصادفی به یکی از دو کار را در ورزشگاه و یا در خانه بماند. پس از دو هفته محققان آزمایش شرکت کنندگان دوباره از دست داد اما در حدود 20 درصد از اصلی شرکت کنندگان در این فرآیند است. حدود 3000 نفر تست شده و پس از دو هفته محققان دریافتند هیچ تفاوت بین بدنسازی-رفتن و ماندن-صفحه اصلی گروه. اما قابل توجه است که تنها یک فرد در کل مطالعه آزمایش مثبت برای COVID-19. آنها به طور اتفاقی در ورزشگاه رفتن اما نویسندگان این مقاله توجه داشته باشید که “فردی حاضر شده بود در محل کار که در آن دو نفر دیگر تا به حال آزمایش مثبت برای SARS-CoV-2 در مدت کوتاهی قبل از شرکت کنندگان آزمایش مثبت در دادگاه. انتقال بود به احتمال زیاد بعید است مربوط به محاکمه شدند.”

که یک نتیجه تست مثبت است به اندازه کافی به منظور جلب نتیجه گیری می گوید: ساندرا Tilmon متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه شیکاگو است. او نقاط به کلی کم شيوع COVID-19 در نروژ است; قبل از مطبوعات و نویسندگان در نوشتن است که بیش از دو هفته دوره خود را از مطالعه وجود دارد فقط 105 تایید COVID موارد در اسلو. در ضمن در ایالات متحده آمریکا فلوریدا به تازگی اعلام کرد که بالاترین-تا کنون تنها در روز و در مجموع حدود 9,000 موارد است. پس زمینه شيوع COVID-19 فقط به طور کلی کم در نروژ که بدان معنی است که این نتایج می تواند فقط نشان می دهد که آن را به طور کلی امن برای در در نروژ است. “اگر شما لازم نیست که جامعه انتقال شما نمی خواهید به انتقال در ورزشگاه می گوید:” Tilmon. “هیچ راهی وجود دارد شما می توانید جهش از یک انتقال به ورزشگاه امن هستند.’ اگر ما رو به پایین زمينه انتقال و سپس همه چیز را امن خواهد بود.”

نیکول کارنگی یک امار شناس در دانشگاه ایالتی مونتانا, همچنین می گوید او را باور نمی کند محققان نتیجه گیری می کنند تا نتایج خود را. “وجود ندارد به اندازه کافی اطلاعات برای تماس در مورد تفاوت در خطر بین دو اسلحه در مطالعه” او می گوید.
“واقعا که این چه می گوید ‘ما نمی دانیم’; نرخ بسیار پائین در داخل و خارج ورزشگاه که ما نمی توانیم اندازه گیری [تفاوت].”

این نرخ های مختلف جامعه انتقال معنی است که این نتایج را نمی generalizable به شهرهای دیگر می گوید: Tilman. واقعا درک اینکه این مطالعه در واقع چیزی برای انجام با بدنسازی رفتار این مطالعه نیاز به تکرار در شهرستانها با تغییر COVID-19 شيوع—اما که می تواند غیر اخلاقی پس از gymgoers در مناطق بالاتر COVID-19 نرخ خواهد بود به احتمال زیاد به بیمار.

در حالی که این مطالعه نتیجه می گیرد که بهداشت دست و 3 تا 6 پا از فاصله محققان موظف خواهد شد نگه داشتن مردم امن که خرس تحقیقات بیشتر ، Tilmon اشاره می کند که در یک آزمایش می تواند در تغییر رفتار مردم اغلب برای بهتر و مطالعات آینده می تواند در نگاه مردم چگونه در دنیای واقعی رفتار در ورزشگاه زمانی که آنها فکر نمی کنم کسی در حال مشاهده (و یا آزمایش آنها را به بعد). کارنگی خارج وجود دارد که فقط ممکن است پایین تر به طور کلی انطباق با فاصله گرفتن قوانین آمریکا در ورزشگاه. و دوباره با کلی کم COVID-19 رای بهداشت ممکن است را ساخته اند یک تفاوت بزرگ در همه عوامل دیگر مانند جریان هوا در این امکانات می تواند نقش بازی کند.

اما یکی از درس های ایالات متحده می تواند از مطالعه است. برای تحقیق این دانشمندان با آزمایش قابل ملاحظه از افرادی که به نظر می رسید در غیر این صورت سالم و گزارش بدون علائم است. که مشابه آنچه در ایالات متحده بسیاری از اپيدميولوژيستها و بهداشت عمومی متخصصان توصیه ما بیشتر از. در حال حاضر بسیاری از اطلاعات در مورد ایالات متحده را COVID-19 رای از مردم که به طور جدی به دنبال آزمون که بدان معنی است که این اعداد نشان دهنده درجه اول افرادی که بالقوه بیمار یا در حال قرار گرفتن در معرض است که باعث می شود آنها نگران به اندازه کافی برای دریافت و بررسی می شود. تصادفی از جامعه انتخاب شدند از سوی دیگر می تواند به ما بهتر نگاه اجمالی به نرخ انتقال در جامعه به طور کلی آن را شامل موارد مردمی که ممکن است بدون علامت یا اشتباه خفیف علائم سرماخوردگی یا آلرژی است.

محققان نوشتن که آنها انتظار داشتند که 1 درصد از شرکت کنندگان در هر گروه به پایین آمدن با COVID بر اساس نروژی اطلاعات در COVID-19 نرخ. که بوده ام حدود 30 نفر اما تنها یک آزمایش مثبت است که می تواند نشانه آن است که جامعه گسترش کم است. شواهد بیشتری از جامعه تست خواهد بود لازم به رسم هر گونه نتیجه گیری. جامعه نمونه گرفته شده نیز می تواند برای نرخ پایین. “افرادی که می خواهید برای رفتن به ورزشگاه و یا حداقل باید یک بدنسازی عضویت احتمالا کمی سالم تر و یا پایین تر خطر از جمعیت عمومی می گوید:” کارنگی.

اما با خوشه در موارد و بستری شدن در بیمارستان در بسیاری از ایالت ها که نوع خوب اخبار گسترش به بسیاری از ایالات متحده, که در آن بسیاری از کارشناسان بر این باورند جامعه انتقال ممکن است به طور قابل توجهی بالاتر از نازل از طریق ما هنوز محدود به تست. “من مردم بتواند بر روی … هر پیام که می گوید ما می توانیم به بازگشت به حالت عادی” می گوید Tilmon. “اما ما هیچ جا در نزدیکی طبیعی است.”

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>