11 بهترین فیلم که به تازگی در دسترس در خانه به تماشای

سینما بسته شده برای آینده قابل پیش بینی پس از دوستداران فیلم را به نگاه به سمت جریان خدمات و مجازی “تئاتر” منتشر شده برای دیدن چه چیزی جدید است.

وجود دارد بسیاری از گزینه های. برخی از آخر این هفته نسخه های جدید و یا به تازگی در دسترس فیلم در میان بهترین فیلم تا کنون ساخته شده است و یا احساس می کنید به تازگی prescient در زمان ما است. دیگران در حال حاضر رقابت میان سال جدید بهترین فیلم. وجود طنز در سابقه و غیر متعارف ghost story با شکوه ملودرام و یک فیلم مستند در مورد زندانی بودن در خانه خود را. حتی الهام بخش مستند در مورد … gerrymandering?

در اینجا 11 از بهترین فیلم ها از انواع ژانرهای تبدیل شده اند که به تازگی در دسترس به تماشای در خانه در طول تعطیلات آخر هفته از آوریل 3 — برخی از هزینه مجازی بلیط برخی به صورت دیجیتال-هزینه اجاره و برخی مبتنی بر اشتراک جریان خدمات.

مرگ استالیناز Veep خالق Armando Iannucci, tamps پایین بی امان شوخی تحویل Iannucci را در اوایل کار (مانند 2009 را در حلقه). آن را در خدمت یک پیچیده تر تقریبا پوچ رندر از سیاست به عنوان کار bumbling و ضعیف فکر افرادی که فاقد هر گونه اعتقاد واقعی به غیر از میل به قدرت و موقعیت.

این فیلم (که به طور کامل در زبان انگلیسی, با, بدون, مشکوک, جوراب ساق بلند, لهجه) است که در حوادث پس از رهبر اتحاد جماهیر شوروی مرگ و پس از آن درگیری بیش از خود جانشینی. بسیاری از آن کمدی موقعیتی به جای متنی است که می گویند که این خنده دار است چرا که این درست است. هنگامی که شما در صعود از نردبان به بوسه حلقه قدرت, شما نمی توانید به رفتن به پایین — اما شما قرار داده ایم یک هدف بزرگ مستقیما بر روی پیشانی خود را.

چگونه به تماشای آن: مرگ استالین است که به تازگی در جریان Netflix بکشد. آن را نیز در دسترس در iTunes, Amazon, YouTube, Google Play و Vudu.

برای داغترین اوتمدیر برت داستان صرف اوت سال 2017 — یک ماه فوق العاده گرما هر دو به معنای واقعی کلمه (ما دماهای ضربه اوج تمام وقت) و استعاره (اجتماعی و تنش های سیاسی roiled در Charlottesville, Virginia, و در جای دیگر) — کاوش آمریکایی ها نگرانی در مورد آینده و به ویژه در اثر تغییر آب و هوا.

داغترین اوت شامل تا حد زیادی از روی نقطه مصاحبه با نیویورک عمدتا در مکان های که در آن سینما به ندرت سرمایه گذاری های — غیر-نوپرست, بروکلین, ساحل جوامع در این شهر حاشیه که هنوز دوره نقاهت بعد از طوفان سندی پلیس بارها در استاتن آیلند. آنها بحث در مورد امیدها و ترس خود را برای آینده خود و فرزندان خود را در آینده. در پس زمینه سفید گرایان مارس در Charlottesville, طوفان, ضربه هوستون و در مجموع خورشید گرفتگی اتفاق می افتد. خوش بینی و بدبینی و واقع گرایی مخلوط. و این فیلم ما را به منظور جلب نتیجه گیری خود ما در مورد زندگی در یک سیاره و در یک کشور که در آن همه چیز به نظر می رسد نامشخص و داغتر از همیشه است.

چگونه به تماشای آن: داغترین آگوست باز است در مجازی تئاتر این هفته و یک لیست از شرکت تئاتر در دسترس است در ملخ فیلم های سایت. (شما دریافت اجاره لینک و سود کمک به حمایت از تئاتر مستقل شما را انتخاب کنید در صفحه.)

کریم Aïnouz سرسبز ملودرام برنده جایزه در سال گذشته جشنواره فیلم کن شد و به شدت توسط منتقدان مورد تحسین قرار گرفته که در ستایش آن احساسی داستان سرایی و تصاویر قابل توجه. بر اساس یک رمان توسط مارتا Batalha, پرتغالی-زبان فیلم داستان دو خواهر است که از هم جدا شده توسط خود را بی رحمانه پدر در اواسط قرن ریو دو ژانیرو. آنها زندگی خود را صرف حسرت برای یک دیگر و مبارزه با سمی مردسالاری.

از مد افتاده و در حال حرکت نامرئی زندگی یک داستان از اشتیاق سودا و اوراق قرضه از عشق. “این یک درام انعطاف پذیر زنان فکر و crushingly رویاهای تحقق نیافته گفت: با انعطاف لطف و احساس عمیق و همدلی است که گسترش در هر جهت” جاستین چانگ می نویسد در لس آنجلس تایمز.

چگونه به تماشای آن: نامرئی زندگی است که به تازگی در جریان Amazon Prime.

آن را فوق العاده روی حیله و تزویر برای توصیف نور از نوراست که در مورد ارواح و گاهی اوقات وحشت زده در حالی که قطعا نه یک فیلم ترسناک. آن را به یک مراقبه و حرکت درام در مورد از دست دادن و غم و اندوه و عشق است.

به کارگردانی پل Harrill, نور از نور است داستان Shelia (Marin Ireland) یک مادر تنها و شکاک زندگی می کند که در تنسی — که به اندازه کافی عجیب است که یک شکارچی ارواح, حتی اگر او واقعا مطمئن نیستید که چگونه در مورد احساس فوقالعاده است. او با ریچارد (Jim Gaffigan) که فکر می کند او در اواخر همسر روح هنوز هم ممکن است در خانه خود و موافق به او کمک کند کشف کردن آنچه اتفاق افتاده است. آن را غیر معمول و فکری فیلم برای منتقدان و مؤمنان به طور یکسان.

چگونه به تماشای آن: نور از نور است که به تازگی در iTunes در دسترس است.

پاییز (Sidney Flanigan) است 17 ساله که تصمیم به خاتمه بارداری. اما از آنجا که او یک جزئی او نمی تواند آن را انجام دهد در خانه خود دولت با توجه به پنسیلوانیا قانون است. بنابراین او اقدام به خرید یک بلیط اتوبوس به شهر نیویورک که در آن او می تواند از نظر قانونی سقط جنین و پسر عموی او Skylar (تالیا رایدر) می آید. نویسنده و کارگردان الیزا Hittman (ساحل موش آن را احساس عشق) داستان صرفهجویی علاقه ناتورالیسم به جای جدل و یادآوری تلخ درام مانند 2007 رومانیایی, درام, 4 ماه, 3 هفته و 2 روز.

اما Hittman را مشاهده و احساس می کند بیشتر در هماهنگی با آنچه زنان جوان در جهان با ترس و دشواری ذاتی در مرور تودرتو سیستم پزشکی. هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشهکه برنده یک جایزه برای “مولف فیلمسازی” در ساندنس در ماه ژانویه با تمرکز بر بسیاری از موانع و پدیده دختران روبرو می شوند — بیشتر از مردان است که احساس بسیار راحت تر و امن در جهان از آنها را انجام دهد — و هرگز اجازه می دهد تا ما نفس بیش از حد آسان است.

چگونه به تماشای آن: خلاصه بعد از یک تئاتر اجرا برش های کوتاه توسط pandemic مربوط به تئاتر خاموش شدن ناگهانی هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه است که به تازگی در دسترس به عنوان یک 48 ساعت از طریق اجاره بر روی تقاضا خدمات از جمله آیتونز و آمازون است.

به بعد است جذاب داستان دو برادر در یک تلاش به صرف زمان خود را با پدر مرحوم, مجموعه ای در جهان بود که پس از حکومت توسط سحر و جادو است اما در حال حاضر بسیار عادی و حتی خسته کننده است. فیلم طرح هوشمندانه استخدام ساختار این نوع از مبارزات انتخاباتی شما ممکن است در یک فانتزی نقش بازی بازی مانند سیاه چال و اژدها.

اما در بعدهای خارق العاده بورس-lite عناصر مخلوط با مطلب پیش پا افتاده workaday واقعیت. هنوز آن قدرت واقعی در چگونه آن را به تصویر می کشد عشق بین برادران که به ارمغان می آورد از نوع خود را از سحر و جادو. یکی از پیکسار در عمیق ترین توانایی ها همواره در مقابله با تلخ و شیرین همراه با کاملا شیرین و خنده دار در داستان که بچه ها و والدین می توانند با هم تماشا کنید — و بعد از ارائه آن وعده.

چگونه به تماشای آن: بعد تازه آغاز شده جریان در دیزنی+. این نیز موجود است به صورت دیجیتالی اجاره یا خرید در طیف گسترده ای از بر روی تقاضا خدمات از جمله iTunes, Google Play, Amazon Prime و FandangoNow.

دیگر بره (از مدیر Małgorzata می شود) است وهم آور و کاملا زیبا. فیلم melds دو آشنا سرزمین ترسناک — فرقه ها و بدن زنان — به یکی از ترس خیس Bildungsroman محور در نوجوان گوکچه (Raffey کسیدی). او زندگی می کند با تمام زنان فرقه در جنگل که در آن آنها بالا بردن گوسفند و زندگی می کنند در خارج از شبکه و خدمت به یک مرد به نام چوپان (Michiel Huisman) خود را به عنوان ستایش بی هیچ حرفی اطاعت کرد. سلاه مطرح شده در این عجیب و غریب اما در حال حاضر باورهای خود شروع به تغییر.

دیگر بره به یاد می آورد همه چیز را از جادوگر و خدمتکار داستان به رزماری نوزاد و کری. اما چه چیزی باعث می شود دیگر گوشت بره احساس تازه است چگونه ارائه می شود دنیای او — در رنگ های روشن و تیره پوستان با آهسته زوم است که به نوبه خود ارام معنوی زندگی به چیزی غیر طبیعی. سرد دقیقا طراحی صحنه را برای تیز مجاورت با تصاویر از خون و خشونت و تولد. و این احساس که چیزی بسیار اشتباه است که در اینجا این است که محاط به هر سخت دلسردکننده شات.

چگونه به تماشای آن: دیگر بره منتشر شد در این هفته بر روی انواع کابل و بر روی تقاضا خدمات از جمله Amazon, Google Play, YouTube و دیگر جریان سیستم عامل است.

Gerrymandering (توضیح داده شده در این مفید بورسی تصویری) عمل که در آن قانونگذاران ایالتی قرعه کشی و ترسیم رای گیری مناطق به منظور به حداکثر رساندن حزب خود شانس حفظ قدرت است. بسیاری از این map-نقشه کشی اتفاق می افتد در پنهان کاری سخت پشت بسته ممنوع عدم اطلاع-توافق-محافظت درب — نه دقیقا امیدوار کننده برای کسانی که بر این باورند در صورت باز و رایگان جامعه است.

Gerrymandering نیست به ویژه ارتباط موضوع و آن را شامل بسیاری از اعداد و بطور غیر عادی و مرموز خطوط کشیده شده بر روی نقشه ها که نمی کند آن را آشکار نامزد برای آوردن فیلم. اما ذبح کردن اژدها ماهرانه و متد باعث می شود آن را خطر ناک برای اولین بار توسط, توضیح ریشه های این عمل و سپس با گفتن داستان یک جنبش مردمی است که مبارزه در برابر شانس برای از بین بردن gerrymandering — و برنده شد. آن را الهام بخش و امیدوار و حیاتی مشاهده برای هر کسی که در مورد دموکراسی.

چگونه به تماشای آن: ذبح کردن اژدها منتشر شد در این هفته بر روی انواع کابل و بر روی تقاضا خدمات; بررسی فیلم وب سایت برای اطلاعات بیشتر.

برای اولین بار منتشر شده از یک دهه پیش در این شبکه اجتماعی بود prescient و هوشمند سفید-knuckler شاید بهترین Aaron Sorkin نوشته شده برای این روز است. با دیوید فینچر در راس آن زمان در تیره براق eeriness هیجان انگیز و نوع یک, یکی, که چیزی است که شما احتمالا از انتظار یک فیلم در مورد یک سایت شبکه های اجتماعی مانند Facebook یا واقعا موسس آن مارک زوکربرگ با بازی جسی آیزنبرگ.

ده سال بعد و به خصوص با جهان کار و یادگیری و اجتماعی از طریق صفحه نمایش ما روشن است که فیلم عملا نبوی, حتی اگر آن را احساس می کند ثابت در یک لحظه خاص در زمان. شبکه های اجتماعی نه فقط در مورد Facebook منشاء داستان. این فیلم در مورد یک نسل (معدن و آیزنبرگ و زوکربرگ را به اصطلاح “بزرگان millennials”) که می یاد به پورت نیست ما زندگی آنلاین. در عرض یک دهه به دنبال یک تاریخ و خرید یک تشک و صرف شام و انجام کار خود را و ردیابی سلامت عاطفی خود خواهد همه مسائل انجام شده در ابر نه در فروشگاه های میله سوپر مارکت ها و نوت بوک کاغذ. امروز گاهی اوقات که زندگی مجازی به نظر می رسد مثل همه ما را ترک کرده اند.

چگونه به تماشای آن: شبکه های اجتماعی است که به تازگی در جریان Netflix بکشد. این نیز موجود است به صورت دیجیتالی اجاره یا خرید در Google Play ، iTunes, YouTube, Vudu و آمازون است.

مارتین اسکورسیزی راننده تاکسی یکی از paradigmatic فیلم از سینمای آمریکا یک touchpoint برای فیلمسازان پس از آن بسیار مورد تحسین قرار گرفته 1976 انتشار. (یکی از سال گذشته موفق ترین فیلم های, Todd Phillips’ بذله گوبه صراحت تساوی در تاکسی راننده هر دو در سبک و محتوا است.) رابرت دنیرو نقش توهم خودخوانده vigilante Travis Bickle یک ویتنام دامپزشک و خشونت از مردم فرار که با وسواس می شود برای اولین بار یک کمپین کارگر (Cybill Shepherd) و سپس یک دختر مراکشی (جودی فاستر) و سپس در نهایت خود را کثیف قهرمانانه ،

این فیلم اولین همکاری بین اسکورسیزی و فیلمنامه پل شریدر, که در مصاحبه ای گفت که نوشتن فیلمنامه بود “خود درمانی”: “من احساس من تا به حال به نوشتن [Bickle] بنابراین من نمی خواهد تبدیل به او.” خشم از جوان مردان عصبانی قطعا simmers تحت Bickle سطح. اما آن را نیز یک داستان از یک مرد تلاش در تمام روش های اشتباه برای یافتن رستگاری از خود — خشونت نزول به جهنم خود را ساخت و یکی که از دست داده است هرگز ارتباط خود را.

چگونه به تماشای آن: راننده تاکسی است که به تازگی در جریان Netflix بکشد. این نیز موجود است به صورت دیجیتالی اجاره یا خرید در Google Play ، iTunes, YouTube, Vudu و آمازون است.

جعفر پناهی را جالب اینجاست که با عنوان 2012 مستند این یک فیلم خواهد بود قابل توجه اگر فقط برای این واقعیت است که آن را قاچاقی از ایران در کیک — در حالی که پناهی شد و تحت بازداشت خانگی وجود دارد — به طوری که آن می تواند اکران در جشنواره فیلم کن. پناهی که متهم شده بود توسط ایران با ساخت تبلیغ علیه دولت و ممنوع از ساخت فیلم شده است محدود از حرکت آزادانه برای بسیاری از 2010s.

اما که نمی کند او را. در این فیلماو اسناد و مدارک زندگی خود را تحت بازداشت خانگی است. این یک عمل رادیکال اعتراض یکی که نشان می دهد آنچه در آن می خواهم به زندگی در یک کشور که دیدگاه شما به عنوان دشمن. در زمانی که بسیاری از ما محدود به خانه ما زندگی جدا از یک دیگر و نگران آینده ما آن را احساس مربوطه در یک راه کاملا متفاوت.

چگونه به تماشای آن: این است که یک فیلم است که به تازگی جریان در معیار کانال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>