11 دموکرات ها در حال اجرا برای رئیس جمهور و هر چیز دیگری که شما باید بدانید در مورد 2020

2020 ریاست جمهوری اولیه کمپین زمینه آغاز شده است به باد افشان کردن اما هنوز هم وجود دارد نامزد جدید پریدن به مسابقه با تنها چند هفته برای رفتن تا زمانی که ایالات متحده برای اولین بار رای می دهند.

هر حزب دموکرات با آرزوی اشغال دفتر بیضی می توانید ببینید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پذیر است رئیس جمهور که نیست تجدید نظر خود را گسترش فراتر از خود را پایه. بسیاری از آنها در حال اجرا هستند برای حزب خود را از نامزدی سال آینده به آن پرچمدار در سال 2020 انتخابات.

روشن است که ردیف بالا از چهار نامزد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن — اوایل اگر unimposing, frontrunner; بهداشت ، برنی ساندرز با پایه محکم از سمت چپ رای دهندگان; بهداشت ، الیزابت وارن که رز برای پیوستن به بالای میدان; و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg که رای گیری تعداد کاهش یافته و به تازگی پس از او شروع به پریدن کرد به اوایل سرب در آیووا.

پس از اوایل boomlet دیابت کامالا هریس غرق در پای صندوق های رای و در اوایل ماه دسامبر شد اولین بار مدعی اصلی به رها کردن. سناتور. Cory Booker بود که مدتها به عنوان یک نیروی بالقوه در مسابقه اما هرگز به دست آورده کشش کاهش یافته است در اوایل ماه ژانویه و پس از شکست به واجد شرایط برای یک دوم بحث است. سناتور. ctq میلیاردر تام Steyer و کارآفرین اندرو یانگ شده اند در نزاع برای ماه می باشد. تعدادی از نامزدها را ترک کرده اند در این مسابقه از جمله سابق آمریکا در کنگره Beto o’rourke و بهداشت ، کریستن جیلیبرند.

زمینه گسترش بوده تا آخرین لحظه. سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار برای ثبت آلاباما اولیه درست قبل از مهلت. سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک وارد مسابقه. حتی هیلاری کلینتون تماس گرفتن او را تشویق به اجرای دوباره هر چند او می گوید آن است که بسیار بعید است که او می خواهم به دنبال کاخ سفید برای بار سوم.

دموکراتیک زمینه شامل یک تعداد بی سابقه ای از زنان و nonwhite داوطلبان ترکیبی از بالا وات ستاره و کمتر شناخته شده مدعی است که به اعتقاد آنها می تواند حرکت شکسته زمینه به پیروزی. بحث آغاز شده در ماه ژوئن با اکثر نامزدها شانس به روی صحنه ظاهر می شود اما تعدادی از شرکت کنندگان شروع به کوچک شدن در سومین بحث در سپتامبر. بعد از بحث دموکراتیک برگزار خواهد شد در ژانویه 14.

هر کس ظهور از دموکراتیک اولیه را مغلوب ساختن پیشی جستن که همراه با کمیته ملی حزب جمهوری خواه در حال حاضر مطرح شده بیش از 300 میلیون دلار برای انتخاب مجدد مبارزه است. اخیر تاریخ به ما می گوید آمریکایی ها معمولا خود را رئیس جمهور چهار سال دیگر که باید به من قرض بدهید و مغلوب ساختن پیشی جستن یک مزیت است. اما رئیس جمهور شده است در طول تاریخ محبوب خود را در طول دوره اول و او در حال حاضر چهره یک استیضاح دادگاه پس از انفجاری رسوایی که در آن از او خواسته رئیس جمهور اوکراین به خاک سیاسی در بایدن. استیضاح رای گیری نمی کند, نگاه بزرگ برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

چند ماه گذشته نشان داده اند که واقعا هر چیزی می تواند اتفاق می افتد. آن را احمقانه به تظاهر هر کسی می داند که چگونه این مسابقه به پایان و 2016 انتخابات باید با فروتنی تمام سیاسی prognosticators. هنوز 2020 مبارزات انتخاباتی در حال حاضر آغاز شده است. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن به گرا.

در طرف وجود دارد البته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

An arrangement of the republicans still running for president on a red background.

چند مقامات جمهوری خواه — اوهایو سابق رژیم صهیونیستی. جان Kasich و محبوب مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان — اشاره کرده اند که ممکن است به چالش کشیدن رئیس جمهور در اصلی. اما هر رقیب اصلی خواهد بود underdog در برابر رئیس جمهور نشسته. رهبران جمهوری خواه گفته اند که آنها می خواهند برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن بالقوه داشتن احزاب دولت تغییر قوانین خود را برای مقدماتی به گارد در برابر یک شورش.

این GOPers تلاش برای جایگزین او در حال سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی. لایحه جوشیک آزادیخواه متمایل به حزب جمهوری خواه که رسما وارد مسابقه و زمانی میزبان رادیو و سابق کنگره جو والشکه عذرخواهی برای گفتن نژادپرستانه چیز در توییتر. پیشین نوشته. مارک سنفوردیک ایدئولوژیک محافظه کار بود که یک عضو از آزادی حزبی در حالی که او در خانه بود به طور خلاصه دنبال یک چالش اصلی اما در حال حاضر کاهش یافته است. دیگر جمهوری خواه است که برای سرنگونی مغلوب ساختن پیشی جستن ما با خیال راحت می توانید می گویند.

در سمت دموکراتیک در این زمینه است که عمدتا بعد از این غیر منتظره اواخر نوشته و نامزدها باید شروع به رها کردن. مدعی در جهت خشن ایستاده هستند:

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن: بایدن سخت فکر کردن در مورد در حال اجرا در سال 2016 اما او تصمیم گرفت در برابر آن به زودی پس از او پسر کمال مرگ و با استقرار یکنواخت پشت سر هیلاری کلینتون ، او هنوز هم بسیار محبوب با رای دهندگان دموکرات و سابق veep ظاهرا مطمئن بود هر یک از دیگر نامزدهای احتمالی خواهد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. هر چند مطمئنا باد به رسمیت شناختن نام بایدن به حال قابل ملاحظه اولیه سرب در اوایل دموکراتیک ملی در پای صندوقهای رای است. اما وارن به طور خلاصه (و بسیار محدود) پیشی گرفتن او.

سناتور. برنی ساندرز (I-VT): 2016 دونده است که در حال اجرا دوباره. او بزرگترین پایگاه مردمی از هر نامزد بالقوه است و منجر به فشار به حرکت حزب چپ. رقابتی تر زمینه ارائه شده ساندرز با یک نژاد بسیار متفاوت این زمان. سناتور به تازگی به حال یک حمله قلبی در حالی که در کمپین بلیزرز; در حالی که او دوره نقاهت او آشکارا گفت که او نمی خواهد بود قادر به بازگشت به سرعت فوق العاده خطرناک از حوادث او یک بار بود. هنوز هم برای بسیاری از دموکرات چپ ساندرز تنها نامزد با اعتبار به دنبال خود بالا ردیف مسائل مانند مدیکر برای همه.

سناتور. الیزابت وارن (D-MA): سناتور ماساچوست است با افتخار مترقی اگر او تمایل به موقعیت خودش را به عنوان مایل به رفع سرمایهداری و نه جایگزین آن. او می خواهد به outflank مغلوب ساختن پیشی جستن در تجارت به کارگران صندلی در شرکت تخته و مالیات بر ثروت. وارن در زمین اولیه در آیووا و دیگر اوایل متحده و مانند ساندرز است نه به دنبال پول از بالا دلار اهدا کنندگان. (شما همچنین ممکن است شنیده ام در مورد او انتشار یک تست DNA در تلاش برای اثبات او تا به حال بومی آمریکا ریشه — ضعیف اجرا شده در اوایل تلاش برای مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن “پوکاهونتاس” طعنه.)

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg: چیزی از ویروسی سیاسی استار, هر چند او منجر به یک شهر “فقط” از 100,000 مردم Buttigieg یک نظامی کهنه و رودز محقق و او خواهد بود که برای اولین بار آشکارا تجاوز رئیس جمهور در تاریخ آمریکا است. توسعه و زیرساخت پروژه ها شده اند کالاهای اساسی تصدی خود به عنوان شهردار اما او را نیز بدست مقدار زیادی از سوالات در مورد او چگونه رفتار نژادی مسائل در جنوب خم.

اندرو یانگ: انسانی فکر کارآفرین که همچنین خدمت در دولت اوباما او را در حال اجرا بر روی یک پلت فرم سیاست است که شامل در میان چیزهای دیگر, جهانی درآمد اولیه که پرداخت 1000 $در ماه برای هر آمریکایی بیش از 18.

سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار: بلومبرگ به حال شمردن دموکراتیک ریاست جمهوری اجرا شود حتی اگر او در اداره کشور بزرگترین شهرستان به عنوان مستقل در حالی که برای. در اواخر بازی او در نهایت تصمیم به گرفتن یک شات تشکیل پرونده اولیه در آلاباما پیش از این مهلت وجود دارد. او چند سیاست برنده است که او می تواند مشتری جلب دموکراتیک به رای دهندگان مهمترین اسلحه, اما یک میانه میلیاردر با برخی از ایده های سیاست هستند که نفرت به پایه پیشرو بوده است نه یک مدل موفق در سال 2020 تا کنون.

سناتور. ctq (D-MN): او را نگاه به ترکیب مردمی میانه شیوه ای با برخی از درخواست تجدید نظر متقاطع داده او سابقه کار در سراسر راهرو با جمهوری خواهان و پیروزی در انتخابات به آسانی در یک دولت متمایل به رنگ ارغوانی. Klobuchar نیز شناخته شده است برای تمایل او به سرکوب در شرکت فنی و حریم خصوصی و آنتی تراست مسائل. مبارزات او با عدم به رسمیت شناختن نام و با این حال او شده است موضوع گزارش های متعددی در مورد او ادعا سخت درمان کارکنان.

تشکر. Tulsi Gabbard (D-HI): Gabbard آتش سوزی یک سویه خاص از مترقی ضد جنگ. او را مواجه با پرسش های دشوار, هر چند در مورد او آشکار دوستی با دیکتاتور سوریه بشار اسد و گذشته او نظرات به تجاوز حقوق.

تام Steyer: میلیاردر دموکراتیک دهنده تصمیم گرفته است برای ورود به این عرصه است. او اولین گل رز به برجسته سیاسی خود را برای تمرکز بر مبارزه با تغییر آب و هوا و به تازگی او شده است در یک جنگ صلیبی برای متقاعد کردن دموکرات کنگره به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن. Steyer است موقعیت خود را به عنوان یک (و بودجه) خارجی در حال اجرا در برابر میزبان مادام العمر سیاستمداران است.

سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک: پاتریک به حال سوگند یاد کردن پیشنهاد ریاست جمهوری ماه پیش اما او معکوس دوره و شروع به پریدن کرد به کمپین. این فرماندار سابق یک دوست دیرین و متحد باراک اوباما و او در تلاش برای موقعیت خود را به عنوان یک نامزد که می تواند به حفظ وحدت در درون حزب و کشور در حالی که در تلاش برای مقابله با مشکلات بزرگ است که باید با توجه بیشتر به سمت چپ نامزدها از جمله آسانسور در مبارزات انتخاباتی. آیا او موفق داستان دیگری است: Cory Booker تا به حال مشابه, مشخصات, اما هرگز موفق به گرفتن دموکراتیک رای دهندگان گفت: آنها در حال حاضر با نامزدهای آنها تا به حال قبل از پاتریک پیوست و او مسلما فاقد امضا مترقی سیاست دستاورد با وجود هشت سال حاکم یک دولت لیبرال با یک دموکرات مجلس قانونگذاری.

سناتور. مایکل بنت (D-CO): بنت به خوبی در نظر گرفته شده اما در سراسر کشور شناخته شده سناتور. او حمالت به سمت مرکز ایدئولوژیک. شور و شوق است که سوخت نامزدی خود را یک ملتهب و نا امیدی با راه واشنگتن کار می کند در حال حاضر. بنت معتقد است که آمریکایی ها تقریبا به عنوان تقسیم به عنوان احزاب در واشنگتن است و موقعیت خود را بر این اساس.

کاملا چند دموکرات ها در حال حاضر با توجه به بالا شبح.

سناتور. Cory Booker (D-نیوجرسی): سابق Newark, New Jersey, شهردار و پاره وقت آتش نشان موفق به گریز از پایین تک رقمی در پای صندوقهای رای با وجود پیش بینی های اولیه است که او می تواند مدعی اصلی در این مسابقه است. او تازه با ایده های بزرگ مانند حساب های پس انداز برای نوزادان, اما کار خود را ترویج منشور مدارس (نه در مورد اتحادیه های معلمان) و ادراک است که او را با وال استریت هر دو مطرح کرد چالش های نامزدی خود را از شروع و پیام خود را از عشق و وحدت هرگز کاملا در با رای دهندگان.

سناتور. کامالا هریس (D-CA): سابق دادستان کل کالیفرنیا آغاز تولید کاخ سفید اعتیاد به مواد مخدره تقریبا به عنوان به زودی به عنوان او را به سنا در سال 2017. به عنوان یک جوان سیاه او تشخص حزب دموکرات را تغییر طبیعت است. او تا به حال تایید شده مدیکر برای همه و پیشنهاد عمده طبقه متوسط اعتبار مالیاتی هر چند روز خود به عنوان یک دادستان ارائه شده مشکل با مترقی مردمی. هریس ساخته شده چلپ چلوپ بزرگ در اوایل نظر سنجی اما او کاهش یافته است پس از تصادفا بیش از مراقبت های بهداشتی و بهبود است.

پیشین نوشته. Beto o’rourke: سابق تگزاس در کنگره عضو بود و پس از سال 2020 بزرگترین کارت های وحشی. O’rourke ساخته شده در طول تاریخ موفق به جمع آوری کمک های مالی دستگاه در زمان از دست دادن خود را تا سال 2018 مجلس سنا در برابر تد کروز. او جوان می دهد و او یک سخنرانی خوب. اوباما را دست به نظر می رسید به مانند او. باز سوال شد که آیا او خود گواه سیاسی استعدادهای شد و همسان با سیاست های ماده است.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio: د Blasio, شهردار امریکا بزرگترین شهر و در حال حاضر بعید ویکتور ستیز دموکرات های اولیه به وجود آوردن تبلیغ خود را مترقی دستاوردهای بزرگ اپل به عنوان یک مدل برای ملت: تصویب جهانی pre-K, پایان توقف-و-frisk و ایجاد یک بلند پروازانه محلی برنامه مراقبت های بهداشتی.

سناتور. کریستن جیلیبرند (D-NY): Gillibrand تا به حال در طول سال تکامل یافته از یک میانه رو دموکرات در خانه مترقی. او تایید مدیکر برای همه و جهانی پرداخت مرخصی های خانوادگی; یک ستون از سنا حرفه ای به سرکوب و تجاوز جنسی در ارتش. Gillibrand ارائه شد خودش را به عنوان یک مادر جوان در لحن با من بیش از حد دوران و دموکراتیک زنان که شده این حزب با خودروهای برنده در سال 2018 midterms.

سابق سن آنتونیو شهردار و HUD وزیر جولین کاسترو: کوبا کردم VP وزوز در قبل از انتخابات ، در این زمان او در حق خود پس از خدمت در اوباما دولت در یک aspirational پیام به عنوان نوه مهاجران.

سابق کلرادو رژیم صهیونیستی است. shive: Hickenlooper است متوسط فرماندار سابق که تن به تن توانایی خود را به کار در سراسر راهرو. در مسائل مربوط به او تبلیغ خود را ثبت در تفنگ و خشونت و مقررات زیست محیطی و گسترش مدیکید. او منتقل یک everyman شخصیت تاسیس دنور آبجوسازی قبل از او تا به حال فرار است. او تصمیم گرفت برای اجرا برای نامزدی حزب دموکرات را برای به چالش کشیدن ایران از سوی دیگر ، کوری گاردنر در سال 2020 به جای.

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee: Inslee محور کار خود را بر روی مسائل زیست محیطی و خطر تغییر آب و هوا. او تحت فشار قرار دادند تا لایحه خود دولت خانه کردن زغال سنگ انرژی و دیگر کربن-تولید انرژی توسط 2045. آن را نه همیشه صاف قایقرانی — رای دهندگان در واشنگتن را رد کرد Inslee-پشتیبانی کربن هزینه در سال 2015 — اما فرماندار امیدوار به سرعت ساخت یک پروفایل با تمرکز خستگی ناپذیر در داعش خطری بزرگ برای بشریت است. او تصمیم گرفتند به جای آن به دنبال یک دوره سوم به عنوان فرماندار.

Rep. ست Moulton (D-MA): یکی دیگر نانسی پلوسی شکاک کمک کرد که منجر به ناموفق شورش برای جلوگیری از تبدیل شدن به مجلس دوباره در سال 2016. ماساچوست نماینده است که یک جنگ عراق کهنه موقعیت خود را به عنوان یک متوسط در مقایسه سوسیالیستی انرژی متحرک سازی چپ و به دنبال بیش از حزب خود.

تشکر. تیم رایان (D-OH): اوهایو در کنگره عضو تن به تن خود را به عنوان دموکراتیک پاسخ برای مغلوب ساختن پیشی جستن کشور با این استدلال که او می تواند اتصال با یقه آبی کارگران حزب دهکدهای از دست داد و در میانه. او با اشاره به بسته شدن lore city جنرال موتورز کارخانه خود را در صفحه اصلی وزارت امور خارجه به عنوان بخشی از انگیزه خود برای در حال اجرا است. رایان دارای سابقه طولانی شات مناقصه: او به چالش کشیده پلوسی برای رهبر حزب دموکرات مجلس ارسال در 2016.

سابق بهداشت ، مایک شن: 88 سال سابق سناتور مشهور برای خواندن پنتاگون مقالات به کنگره رکورد زد 2020 را oddest مبارزات انتخاباتی. دو نوجوان متقاعد شن به راه اندازی یک اعتراض نامزدی هدف قرار دادن مرکز ترک کرد و برای همیشه جنگ از جریان اصلی سیاست خارجی آمریکا. او تایید Gabbard و ساندرز پس از او خارج شد در این مسابقه است.

میرامار فلوریدا شهردار وین Messam: شهردار میامی حومه Messam تا به حال شاید کمترین رسمیت شناختن نام دموکرات در مسابقه. پسر جامائیکا مهاجران او را مطرح دستمزد برای کارگران شهرستان به عنوان شهردار و مواجه با جمهوری خواه به رهبری دولت بیش از کنترل اسلحه.

پیشین نوشته. جو Sestak: بازنشسته سه ستاره دریاسالار سابق پنسیلوانیا نماینده مردم در مجلس بود و در اواخر ورود به مسابقه اعلام مبارزات انتخاباتی خود سه روز قبل از اولین دموکراتیک بحث. Sestak تن به تن خود را به شدت در خود نیروی دریایی تجربه مبارزات انتخاباتی خود آرم برجسته ویژگی های moniker “Adm. جو” — و رهبری جهانی تجربه او می گوید آن را فراهم می کند.

ماریان ویلیامسون: خود اعلام کرد عوضی “برای خدا” است که یک روحانی مشاور اپرا. قبلی تجربه سیاسی بود موفق اجرا برای کنگره به عنوان یک نهاد مستقل در سال 2014.

پیشین نوشته. John Delaney: قابل توجه ترین چیز در مورد دلانی بود که او برای رئیس جمهور برای بیش از دو سال بیشتر یا کمتر زندگی می کنند در آیووا حالت اول ریاست جمهوری تقویم. اما او به ندرت در نظرسنجی بالای 1 درصد وجود دارد و یا هر جای دیگری.

خوب, never say never, اما در این زمینه ممکن است در نهایت تنظیم شود. وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از نام ما هنوز تماشای طول تابستان — سناتور سابق وزیر امور خارجه آمریکا و نامزد ریاست جمهوری جان کری و گرجستان دولت ایالت استیسی آبرامز رئیس در میان آنها — اما هر دو پس گفت: آنها اجرا خواهد شد. هیلاری کلینتون خواهد لرزش نژاد اگر او تصمیم به پیوستن به, اما او همچنان به tamp را بر حدس و گمان است که او می تواند دوباره اجرا کنید. مردم در حال رفتن به شروع رای گیری به زودی. ما باید تمام نامزدهای انتخاباتی ما در حال رفتن به دریافت کنید.

هر ایالت خود آخرین مهلت تشکیل پرونده فدرال نامزدها. آلاباما و آرکانزاس در حال حاضر به حال خود مهلت منتقل می کند. داکوتای جنوبی, از سوی دیگر, نمی, نزدیک درب در نامزدها تا پایان ماه مارس.

در واقع بیشتر آن را دشوار است به تصور یک نامزد بودن دوام اگر آنها شروع به رقابت در مطلق موضوعات در کالیفرنیا یا تگزاس در سوپر سهشنبه, مارس 3, زمانی که آنها در حال حاضر از دست رفته چهار اولیه متحده است. نه کشورهای دیگر رای در روز سه شنبه ، کالیفرنیا آخرین مهلت تشکیل پرونده شد دسامبر 13 و تگزاس بود در دسامبر 9. ما در کشش نهایی برای هر نامزد دیگر به حاشیه و ایجاد یک اجرا.

کمیته ملی حزب دموکرات اعلام کرد آن را نگه دارید 12 بحث شروع در ماه ژوئن 2019 و گسترش به 2020.

بعدی دموکراتیک بحث فوریه 7 و برگزار خواهد شد در نیوهمپشایر. آن را باید یک مقدار بیشتر صمیمی امر از 12 نامزد extravaganzas پاییز گذشته. نامزدها باید امن حداقل 225,000 فرد اهدا. آنها نیز باید در رسیدن به 5 درصد در این نظرسنجی در چهار کمیته ملی حزب دموکرات-تایید نظر سنجی های ملی یا 7 درصد در دو DNC-تایید نظر سنجی از چهار قدیمیترین اولیه و حزبی متحده: آیووا و نیوهمپشایر و کارولینای جنوبی و نوادا.

نامزدها که رای گیری و کمک کننده آستانه:

حرکت اولیه است که همیشه به خصوص در یک میدان بزرگ با بسیاری از نامزدها تلاش برای اثبات که آنها قابل دوام. با در نظر گرفتن دو ماه اولیه برنامه:

  • فوریه 3: Iowa قفقاز
  • مارس 11: New Hampshire اولیه
  • فوریه 22: نوادا قفقاز
  • فوریه 29: کارولینای جنوبی اولیه
  • مارس 3 (“شنبه”): آلاباما, کالیفرنیا, کلرادو, ماساچوست, مینه سوتا, کارولینای شمالی, Oklahoma, تنسی, تگزاس و ویرجینیا و ورمونت مقدماتی
  • 7 مارس: لوئیزیانا اولیه
  • آوریل 10: Michigan, می سی سی پی در ایالت میسوری و اوهایو مقدماتی; داکوتای شمالی قفقاز
  • مارس 17: آریزونا و فلوریدا و ایلینوی مقدماتی

وجود دارد حداقل سه ماه بیشتر از مقدماتی و قفقاز پس از آن. اما نامزدها تمرکز توجه خود را و سازماندهی در اوایل متحده و ما باید خیلی بیشتر در مورد این زمینه و قوی ترین نامزد هنگامی که برای اولین بار با حداکثر سرعت دویدن است.

نسخه کوتاه این است که شما باید برای برنده شدن اکثریت نمایندگان.

هر کشور قوانین مختلف خود را برای انتخابات مقدماتی یا قفقاز از نظر اختصاص داشت. نامزد برنده نمایندگان متناسب با جایی که آنها در پایان نتایج هر چند آنها به طور کلی به آمار آستانه حداقل 15 درصد اعطا می شود هر نماینده.

از نظر تعداد وجود خواهد داشت یک برآورد 3,979 نمایندگان برای سال 2020 دموکراتیک ملی کنوانسیون (که در آن نامزد خواهد بود به طور رسمی انتخاب شده) برای grabs در طول اولیه انتخابات. یک نامزد باید حداقل 1,990 نمایندگان به نامزد.

شما ممکن است شنیدن صحبت از “میانجیگری” و یا “رقابت” کنوانسیون اگر نامزد می شود لازم است نمایندگان به پیروزی در اولین انتخابات. اما این اتفاق افتاده است برای چندین دهه و در این راه خیلی زود به فکر می کنم که اتفاق خواهد افتاد در سال 2020 است. این بدان معنی نیست که این یک امکان, اما بیایید صبر کنید برای برخی از آرا به در آمده قبل از ما شروع کردن که سالن بازی.

دموکرات ها را ساخته اند یک تغییر عمده از 2016 اولیه در “superdelegates” — مقامات منتخب رهبران حزب و دیگر برجسته دموکرات که آرا در علاوه بر این به طور منظم نمایندگان اعطا شده توسط دولت در انتخابات. در گذشته superdelegates نیست که به دنبال هر گونه قوانین و می توانید به هر کدام از نامزد مورد نظر آنها را تشکیل می دهند ذهن خود را در هر نقطه در این فرآیند است. هنگامی که بسیاری از آنها را تایید و هیلاری کلینتون در سال 2016 آن را به او ساخته شده است-در محول استفاده بیش از برنی ساندرز هر چند او هنوز هم موفق به کسب رای کافی مستقل از superdelegates به امن نامزدی.

در یک سری از اصلاحات DNC است محروم superdelegates از رای گیری در اولین انتخابات. بنابراین مگر اینکه کنوانسیون را به حرکت به دوم یا سوم آرا به خاطر هیچ نامزد دارای تعداد کافی از نمایندگان — چیزی است که اتفاق افتاده است پس از 1950s — superdelegates نمی خواهد مهم در سال 2020 است. (مسلما آنها هرگز. بسیاری با اشاره به بعید بود برای superdelegates به استفاده از قدرت خود را برای سرنگونی نتیجه اولیه سیستم اما با این وجود ایجاد بهت و حیرت در درون حزب.)

Ha! شما تقریبا من کردم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی