12-Year-Old Girl Who به نام دیوید دوک به او را به چالش


David Duke at a microphone in a suit and tie with campaign signs and balloons behind him
دیوید دوک مذاکرات به هواداران خود در متیری لوئیزیانا در Jan. 22, 1989.
Andrew J. Cohoon/AP

این مقاله با اقتباس از “تماس سرد” یک جایزه قسمت Slow Burn فصل جدید.

Jo-آنا برنت است که سه سال بزرگتر از من و مانند من او در نیواورلئان. در سال 1989 زمانی که او 12 بود او متوجه شده است که یک داستان خاص بود مسلط اخبار محلی. “من به یاد داشته باشید آن را تقریبا هر روز وجود دارد پوشش در این سابق Ku Klux Klansman که در حال اجرا برای دفتر در یک شهر آمریکایی” او به من گفت.

برنت به دنبال یک موضوع برای او از مدرسه مطالعات اجتماعی عادلانه است. هنگامی که دیوید دوک برنده مسابقه برای دولت, مجلس نمایندگان, او می دانست آنچه که او می خواست به انجام.

من تا به حال فقط نام خود و شماره در صفحات سفید. و آه من فکر می کنم من آن را فقط به سمت راست وجود دارد.”

برنت برداشت یک نوار ضبط و پدر و مادر خود را’ اسپیکر و رهبری را به گاراژ. و سپس او شروع به شماره گیری. او سعی کرده در این شماره چندین بار بدون پاسخ. پس از حدود 10 تلاش می کند تا کسی برداشت.

“من مانند, آه, وای. مانند این است که دیوید دوک. واقعا در نهایت OK. و پس از آن من فقط بلافاصله شروع به پرسیدن سوال.” دوک بلافاصله سعی در دفع آنها.

برنت: چگونه می توانم به شما فکر می کنم شما رو انتخاب می شوند ؟

دوک: من انتخاب کردم چرا که مردم معتقد بودند و موافقت با آنچه که من صحبت کردن در مورد.

برنت: خوب, اما, OK. شما می گویند شما نمی خواهم, شما می دانید, مانند یک bigot کنه ؟

دوک: من هرگز یک bigot چیه خانومی.

برنت: اما خودتان با شما تماس racialist.

دوک: هیچ من نمی.

برنت: خوب …

دوک: من خودم را یک فعال حقوق مدنی چون من اعتقاد دارم در حقوق برابر برای همه. این چیزی است که من خودم تماس بگیرید.

برنت سیاه و سفید است, و او می دانست که دوک به حال شده است در Ku Klux Klan. اما او می گوید: او ترس از او. “من فکر می کنم من فقط هنوز واقعا گیج و تلاش برای درک, شما می دانید که این فرد در نوع تفکر” او گفت:. دوک به نوبه خود می خواست به داخل برنت ، برای انجام این کار او نیاز به می دانم که او در صحبت کردن به.

برنت: آیا شما فکر می کنم که شما باید از لوئیزیانا [مقننه]?

دوک: البته نه. من انتخاب شد از نظر قانونی. صبر کنید این است که برای یک گزارش ؟ و یا آنچه که این تماس در مورد ؟

برنت: Uhm, آن را برای مطالعات اجتماعی پروژه.

دوک: اوه ، مدرسه چه شما به انجام?

برنت: Audubon مونته سوری.

دوک: Uh-huh. شما چند سال دارید ؟

برنت: 12.

دوک صحبت آرام حتی تن. او گفت برنت که او مخالف “مجبور ادغام آموزش و پرورش است.” او گفت: “بهترین واجد شرایط” مردم باید مشاغل و تبلیغات و بورسیه و “تبعیض نژادی می رود امروز در امریکا در برابر مردم سفید در این مناطق.”

زمانی که برنت پرسید: اگر او می خواهم واقعا تغییر پس از خروج از کلان او سوال ،

من فکر می کنم که همه ما و من فکر می کنم که همه ما رشد می کنند. و من فکر می کنم که اظهارات من ثبت شده است و عکس,” او گفت:. “من مطمئن هستم که وجود دارد برخی از چیزهایی که در زندگی خود را که شاید شما می خواهم تغییر دهید اگر شما می توانید که انجام داده اید آیا به افراد و یا شما می دانید به پدر و مادر و یا معلمان یا دوستان شما.”

دوک هدف در مصاحبه نیازی به توضیح خود را. آن را به دستکاری رکورد.

برنت شک و تردید بود. او شنیده ام بسیاری از داستان در مورد دوک گذشته و او می خواست پاسخ. او در مورد استفاده از نژادی, تهمت, آیا او می شده است وابسته به یک گروه نازی و اگر همسرش او را ترک کرده بود چون او در Klan. دوک همه چیز را تکذیب کرد. او دفاعی و cagey و دستکاری. او همچنین با انتقاد از 12 ساله در مصاحبه با تکنیک.

اجازه دهید من به شما بگویم چیزی است,” او گفت:. “همه شما در حال انجام در این مصاحبه تکرار اتهامات و حملات ساخته شده علیه من توسط رسانه ها.”

دوک گفت برنت که او نیاز به یک ذهن باز. او پیشنهاد کرد که او خواندن کتاب مسابقه و دلیل. نویسنده Carleton پوتنام معتقد بودند که آمریکایی ها به طور ژنتیکی پایین تر از سفید آمریکایی است.

دوک به صحبت برنت برای 20 دقیقه آن شب. او مطمئن نیست که چرا او ماند بر روی گوشی است که مدت طولانی است. او فکر می کند که دوک ممکن است فکر او سفید بود و که او می خواهم خود را منتقل می کند نقاط صحبت کردن به پدر و مادر خود را.

برنت پدر و مادر نیست دوک حامیان. آنها بر این باورند در رفتار خوب هر چند آنها خواست دختر خود را به نوشتن دوک با تشکر از شما توجه داشته باشید. دوک چاپ برنت نامه—و آدرس خانه اش در خبرنامه برای انجمن ملی برای پیشرفت مردم سفید.

A handwritten thank-you note that reads: "March 23, 1989. Dear Mr. Duke, thank you so very much for the 'spur of the moment' interview you gave me on March 12, 1989. It was very helpful to my social studies project. Sincerely, JoAnna Burnett.”
یک کپی از توجه داشته باشید.
حسن نیت ارائه میدهد از بث Rickey مقالات از طریق کمیته یهودیان آمریکا

من حداقل سه نامه که من به یاد داشته باشید از زندانیان از زندانیان به من گفتن که در آنها شما می دانید 5-پا-هر یا 6 پا-هر, موهای قهوه ای, چشم های آبی, و شما می دانید آنها آریایی,” او گفت:.

وجود دارد یک لحظه در پایان برنت نوار که واقعا به من. می آید زمانی که مکالمه او با دوک است بیش از, اما قبل از او متوقف می شود او را ضبط.

شما آن را شنیده,” او می گوید. “به خدا که پسر حرکت تند و سریع است. شاید نه. او فقط گرفتن امتیاز خود را از طریق او بود که ‘شما باید در دو طرف از هر داستان.” “

برنت بود و گیج کننده را از طریق گفتگو با دیوید دوک در زمان واقعی است.

منظورم این است که او گفت: من باید دریافت کتاب مسابقه و دلیل!” او گفت:. “‘شما باید یاد بگیرند و گوش دادن به هر دو طرف بحث.’ بله اما—من باید واقعا به دیوید دوک به من بگویید این؟”

ما باید اجازه دیوید دوک ما را سمت خود را از استدلال?

من فکر می کردم در مورد این سوال خیلی به من انجام شده است تحقیقات من برای Slow Burn. این استاندارد عمل در روزنامه نگاری برای رسیدن به هر موضوع شما گزارش. برای یک چیز, مردم حق دارند برای پاسخ به اتهامات شما در مقابل آنها. به علاوه یک داستان به طور معمول مزایای از منظر اصلی آن موضوع است. اما دیوید دوک معمولی نیست موضوع.

نظر تام اسنایدر در مصاحبه با دوک در NBC فردا نشان می دهد در سال 1974—یکی از ما اقتباس در قسمت دوم از مجموعه ما که در آن میزبان و سفید ملی, صدا تقریبا یار بوده است.

اسنایدر معرفی دوک به مخاطبان جدید و من فکر نمی کنم او را درک گرانش که انتخاب شده است. 37 ساله در اواخر شب میزبان نبود به عنوان آماده به عنوان 12-year-old جو-آنا برنت: او اجازه دوک به تعریف خود و به گسترش خود را سفید ملی, پیام در سراسر کشور. دیگر تلویزیون و مجریان باید انجام شود بسیار بهتر کار مقابله با دوک. (شما می شنوید در مورد یکی از آنها را بعدها در مجموعه ما.) اما گاهی اوقات بهترین انتخاب است برای نگه داشتن کسی مثل دوک کردن مرحله به طور کامل. و این که چرا من نمی خواهد مصاحبه با دوک برای این فصل از سرعت رایت.

در این قسمت ما در حال حاضر منتشر شنوندگان شنیده می شود مقدار زیادی از دوک صدای. من فکر نمی کنم وجود دارد هر گونه شک و تردید در مورد آنچه که به اعتقاد او در ’70s, 80s, ’90s یا امروز. دوک گفت برنت که همه ما تغییر و رشد می کنند اما او هنوز هم با استفاده از هر پلت فرم او را به دامن زدن به نژادپرستی و یهودی ستیزی.

دوک نیز مادرزاد نادرست—او خود را به جریان اصلی سیاسی نامزد با دروغ گفتن در مورد مشاهدات خود را و پس زمینه خود را. هدف او در مصاحبه نیازی به توضیح خود را. آن را به دستکاری رکورد.

من انجام این سری از آنجا که من فکر می کنم دوک پدیده حکم از بررسی نزدیک و از آنجا که ایده های او حمایت هنوز هم با ما—و هنوز هم خطرناک است.

اما دوک سیاستمدار است و نه در حال حاضر یک تهدید. بله, او خود را متصل به “متحد حق” تجمع در شارلوتزویل و بله او حمایت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجرا برای ریاست جمهوری. اما آخرین بار او برای کار در سال 2016 او 3 درصد از آرا در یک پیشنهاد برای آمریکا. صحبت کردن به او در حال حاضر خواهد در خدمت هیچ یک از منافع اما دیوید دوک. ما مطمئن شوید که شامل دوک پاسخ به اتهامات وارد شده علیه او. اما باورهای هسته ای—که مردم سیاه نسبت به سفید به مردم, که هولوکاست هرگز اتفاق افتاده است—سزاوار نیست که بحث شود. بنابراین ما در حال رفتن به دست او میکروفون.

گوش دادن به این قسمت کامل از سرعت رایت زیر و یا اشتراک به سرعت رایت در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. پیوستن به تخته سنگ به علاوه برای خود تبلیغ رایگان خوراک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>