2020 انتخابات بود و در حال حاضر یک ظرف غذا — پس از بایدن رسوایی آن را مواج زباله آتش

توقف من اگر شما شنیده ام این یکی قبل از: یک نامزد دموکرات با یک زندگی حرفه ای طولانی در زندگی عمومی — که جرقه کمی شور و شوق و رشد حس ناخرسندی — سر به انتخابات عمومی در برابر نفرت انگیز, نادان, سوء استفاده, ترول که هیچ کسب و کار برگزاری هر انتخابی کار است اما مقبول استعداد دستکاری در رسانه ها. این دموکرات دارای سرب در پای صندوق های رای, اما تنها یک متوسط حاشیه ای یکی از, با توجه به تضاد بین آنها از لحاظ تجربه و خلق و خوی.

عاقل مردم به ما گفته شده از جمله “میانه رو” و محافظه کاران قطعا رد نژاد پرستی و ابتذال و نیهیلیسم ترول و پیروان خود را. اما پس از آن از حزب دموکرات است که ادغام در یک رسوایی است که جرقه عظیم زشتی و نام و تئوری توطئه. رسوایی که ممکن است یا ممکن است vaporware و ممکن است به مراتب بیشتر در حجم رسوایی های متعدد در اطراف ترول (که حامیان به نظر می رسد برای لذت بردن از چنین چیزهایی). اما آن را در خدمت به گل تضاد بین دموکرات ها و ترول — که شاید هرگز به عنوان روشن به عنوان یکی ممکن است آرزو — و همچنین طعمه نه کاملا مدفون عمومی و تردید و نگرانی در مورد دموکرات یکپارچگی شخصی و مبهم سیاسی سابقه بوده است.

تبلیغات:

اگر شما فکر می کنم من این استدلال که 2020 انتخابات ریاست جمهوری می تواند به دنبال وخیم الگوی ما مشاهده در سال 2016 به خوبی اطمینان حاصل کنید. اما این تجزیه و تحلیل سطحی و آن را تنها آغاز داستان است. زمان نقل مکان کرد و پس از چهار سال از رئیس جمهور می دانید که حساب سیاسی متفاوت است. بنابراین شرایطی که شما ممکن است متوجه شده پس از شش یا هفت هفته تا حد زیادی در داخل و ویرانگر رکود اقتصادی است. اگر شما از من بپرسید این انتخابات به خوبی می تواند حتی بدتر از آن یک نظر از آسیب طولانی مدت به حزب دموکرات آمریکا جامعه و دموکراسی است.

که به نظر می رسد غیر ممکن است, استاندارد, به, دیدار, مسلما. اما در نظر بگیرید که در آن بودیم بیرون آمدن از جارو متقابل ائتلاف دموکراتیک پیروزی 2018 midterms و پس از آن دولت و انتخابات محلی و که در آن ما در حال حاضر. اصلی مبارزات انتخاباتی آغاز شد که با متنوع ترین فهرستی از نامزدها در تاریخ — از نظر جنس و نژاد و سن و ایدئولوژی و گرایش جنسی — درون منفجر شگفت انگیز با سرعت برای اولین بار به یک زمینه سفید و سپس به یک مسابقه بین دو مرد سفید در اواخر 70s و در نهایت در آنچه که من قبلا به عنوان آخرین لحظه ضربه خرید به نامزد بود که به سختی به نظر می رسید توجه که تا به حال هیچ عملیات مبارزه به صحبت می کنند و که به زور رد اولیه رای گیری خرده فروشی-سیاست متحده است.

من ساخته شده بسیاری از این نقاط چند هفته پیش (که می توانید پیگیری زمان دیگر؟), خیلی از راه مشاهده است که حزب دموکرات و رای دهندگان آن ساخته شده بود خود را با جو بایدن در آن و تا به حال هیچ چاره ای اما به صعود بر روی در وجود دارد و گرم و نرم. من به طور کامل در نظر گرفته شده برای محدود کردن خودم به یک محدوده باریک از مشاهده حال-زمان تفسیر در بایدن کمپین حداقل تا صبح Nov. 4 هنگامی که ما را احتمالا باید اطلاعات بیشتر در مورد چگونه این کل سرمایه گذاری تبدیل شده بود.

تبلیغات:

کتاب می تواند نوشته شود و بدون شک خواهد بود, در مورد هر جنبه ای از 2020 دموکراتیک کمپین: چگونه و چرا هر معناداری زن نامزد — از جمله دو که شبیه محتمل frontrunners کامالا هریس و الیزابت وارن — flamed کردن; چه چیزی اتفاق افتاده است به برنی ساندرز که طرح میتوانست سیاسی جهان برای دومین چرخه در یک ردیف بود اما بازگشت خود کمپین استراتژیک و تاکتیکی خطاها و آخرین خندق وحدت پیمان جعلی توسط مخالفان خود را.

در حال حاضر ما بیشترین و کمترین موضوع از همه: عذاب جو بایدن یک مرد که به نظر می رسد فوق العاده بد مجهز برای این لحظه و در حال حاضر احاطه شده توسط یک رسوایی است که نمی تواند کاملا به پایان رسیده و یا کالیبره شده به او را از بین ببرد. به مراتب مهم تر از آن — به خاطر من فراموش نمی کنم جو بایدن است که شخصیت اصلی در این درام به جز در یک محدود تصادفی راه — تارا Reade اتهام و گسترش پیامدهای مانند یک انفجار زیرزمینی است که تهدید به وضع لخت بسیاری از تناقضات چپ-لیبرال سیاست و روابط جنسیتی و فمینیسم دروغ که فقط در زیر سطح این تاریخی انتخابات.

با توجه به این که زمینه آن را تا حدودی قابل درک است که بسیاری از دموکرات وفاداران مشتاق به درک Reade اتهام که بایدن sexually assaulted او در سال 1993 به عنوان یک طرح شیطانی تخم توسط ولادیمیر پوتین و یا براد Parscale یا کینه توز BernieBros و یا ترکیبی از آن دو. برای قرار دادن که راه دیگری آن را یک واکنش طبیعی به شرایط پارانویا قبیله ای اتهام که تسلط سیاسی آمریکا گفتمان — اما آن را نفرت انگیز همه یکسان است.

تبلیغات:

به عنوان سالن همکار آماندا Marcotte گزارش کرده راه که Reade اتهام رسیده عمومی حوزه پرورش است در ظاهر ایمان بد در همه طرف. برای آنچه در آن ارزش, من نمی به طور کامل آن را ببینید که راه: من اعتقاد دارم که podcaster کتی Halper و رهگیری خبرنگار Ryan گریم یافت Reade داستان فوتی و فوری و بایدن را مدافعان به طور کلی نیست. اما تقریبا در همه موارد ما در حال صحبت کردن در مورد مردم رسم نتیجه گیری که حداقل حمایت خود را قبل از اعتقادات و ممکن است به برخی از درجه توسط آنها هدایت می شود. در روند تارا Reade متوقف بودن یک فرد که تا به حال رنج می برد و می خواست به ما بگویید که داستان خود را و تبدیل به یک سلاح سیاسی در محدودترین و احمقانه حس “سیاسی است.” متاسفانه هیچ راهی برای بازگرداندن آن است.

من نمی دانم که آیا Reade بدخشان در مورد بایدن درست است یا نه, و نه شما. شواهدی وجود دارد که تمایل به تایید حساب خود را — از جمله دوستان و یا اعضای خانواده است که می گویند او به آنها گفت که نسخه های مختلف از این حادثه در زمان های مختلف — و شواهد دیگر که منجر به تضعیف آن است. اعضای مجلس سنای کارکنان باید هرگونه آگاهی از چنین چیزی و یا هر گونه الگوی رفتار بایدن در بخشی. در صبح روز جمعه بایدن خود را به طور مستقیم و قاطعانه رد Reade بدخشان در یک MSNBC مصاحبه با میکا برژینسکی.

تبلیغات:

با مورد برت Kavanaugh و کریستین Blasey فورد وجود ندارد و واضح است راه را برای آشتی دادن این اظهارات بدون نتیجه رسید که یکی یا دیگری مهمانی است که گفتن حقیقت است. با توجه Reade مشکل شخصی تاریخچه, آن است که کاملا غیر منطقی برای ناظران به این نتیجه برسند که او ممکن است کمتر از قابل راوی از خود داستان. اما به دولت چه باید واضح به همه این بدان معنا نیست که حساب او را از آنچه اتفاق افتاده در سال 1993 نادرست است. عجیب و غریب مماس و رمپ در Reade بعدی حرفه ای از جمله اتهام سوء استفاده از روابط و worshipful پست های وبلاگ در مورد پوتین می تواند درک در بخشی که ناشی از یک رویداد آسیب زا او تا به حال نه به طور کامل مواجه است.

بعلاوه برای استفاده از هر نسخه از این استدلال برای دفاع از جو بایدن از همه مردم در دنیا خواهد بود, خنده دار, اگر آن را ممکن است برای پیدا کردن طنز در هر نقطه از این شکست مفتضحانه. این است که یک مرد با یک سابقه طولانی در تحریف بی شرمانه سیاسی خود رکورد — در مورد جنگ عراق و کاهش امنیت اجتماعی به عنوان مثال — و چرخش داستان های بلند در مورد خود و دستاوردهای برخی از آنها فاحش و بسیار دقیق دروغ.

بایدن معروف ساخته جزئیات در مورد سابقه تحصیلی در سال 1987 و انجام داده است تا دوباره در این مبارزه است. او گفت یک داستان استادانه درست شده در سال گذشته مورد بازدید از افغانستان به جایزه یک مدال به قهرمان افسر نیروی دریایی که به عنوان واشنگتن پست گزارش نادرست بود در “تقریبا هر جزئیات” و “چندپاره و فاقد تأثیرگذاری عناصر از حداقل سه نفر واقعی وقایع به یک داستان شجاعت و دلسوزی و تاسف است که هرگز اتفاق افتاده است.” در کمپین بلیزرز در اوایل این سال بایدن چندین بار گفت که یک داستان در مورد “بازداشت” آپارتاید در دوران آفریقای جنوبی در حالی که در تلاش برای دیدار نلسون ماندلا بود که پس از آن در زندان است. هر جزئیات از این حکایت به نظر می رسد نادرست نیز هست و قرار است شفاف سازی صادر شده توسط کیت Bedingfield بایدن ارتباطات مدیر نیز پشتیبانی شده توسط هر شاهد یا شواهد.

تبلیغات:

که قبل از ما حتی موضوع مطرح از بایدن را به مدت طولانی تمایل به دریافت بیش از حد راحت با زنان بدون رضایت آنها است که به طور کلی درک شده است به عنوان nonsexual در طبیعت است اما همچنین ایجاد یک ملموس نیم سایه ای از شک در اطراف آینده سیاسی خود. زمانی که بایدن خود را راه اندازی 2020 کمپین وجود دارد مقدار زیادی از پشت کانال حدس و گمان در مورد اینکه بیشتر آسیب رساندن به اتهامات در مورد رفتار خود را ممکن است به نظر می رسد. به عنوان #MeToo بنیانگذار ماهور برک مشاهده به تازگی در توییتر ممکن است لازم باشد برای بایدن اذعان به این که خود را شناخته الگوی ساخت زنان ناراحت کننده است وام اعتبار به Reade بدخشان حتی به عنوان او را به او اتهام خاص درست نیست.

به طوری که که در آن ما هستند: به دام افتاده بین آسیب رساندن به اتهام توسط یک زن با یک مسلما عجیب و غریب سابقه و پرقدرت انکار توسط یک سیاستمدار با سابقه طولانی از دروغ گفتن ؟ بله, بلکه هیچ. من نمی توانم تصور کنید که هر یک ممکن است پیدا کردن “حقیقت” است که همه را راضی خواهد کرد — و همچنین در مورد Kavanaugh و فورد و به عنوان دموکرات هستند و دیر آمدن به درک وجود ندارد و بالقوه جهان است که در آن به این سادگی از بین می رود و نه آسیب بایدن علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. (که بله متهم شده است و مسلما گناه بدتر و بیشتر جرائم متعدد.) سوال چگونه به شدت این خسارات بایدن و چه عواقب خواهد بود نه اولياء حق در حال حاضر.

اما اینجا جایی است که من امیدوارم که — یا اگر نه امید, امکان, از جمله امکان ما ممکن است چیزی یاد بگیرند. ما باید به نوبه خود این داستان در اطراف به طوری که آن را باریک روایت در مورد انتخابات حساب دیفرانسیل و انتگرال و مسابقه بین بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن, مهم نیست چقدر مهم شما بر این باورند که به شود. این یک داستان در مورد یک زن که به وضوح معتقد است که او رنج می برد هر دو تروما و بی عدالتی و جلو آمده و شنیده می شود در معرض خطر شخصی (که آیا یا نه شما یا اعتقاد من داستان خود را به طور عینی واقعی).

تبلیغات:

این یک داستان در مورد مبارزه ما برای شنیدن تارا Reade در شاید چالش برانگیز ترین لحظه ممکن است. آن است که یک داستان در مورد تقریبا غیر ممکن است معضل مواجهه با زنان و جنبش فمینیستی که می خواهید به شنیدن و احترام و باور داستان زنان حتی زمانی که آنها دردناک و یا دشوار است و همچنین بر این باورند که پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری — و همه از حمله به حقوق زنان و برابری جنسیتی نه به ذکر است در حال حاضر-در حال فرو ریختن پایه های دموکراسی آمریکایی — یک موضوع فوری اهمیت تاریخی است.

من نمی دانم چه مدت آن را به ما برای رسیدن به اجماع اجتماعی در این لحظه و یا اینکه آیا این اتفاق خواهد افتاد. من فکر می کنم که این انتخابات بود که در حال حاضر ظروف سرباز یا مسافر زیادی در حال حاضر دارای لایههای ملی فاجعه است و این معمای لاینحل از Reade مورد ممکن است به خوبی یاد می شود به عنوان یکی از مخرب ترین کمپین رسوایی در تاریخ ما است.

من هم می دانم که ما مدیون بدهی به آن دسته از زنان که ایستاد و به دنبال مقابله با این وضعیت بسیار ناراحت کننده به طور مستقیم و به نقطه ای که ما هرگز فرار این لحظه — و یا دیگران آن را دوست دارم — تا زمانی که ما توقف درمان زنان به عنوان آلت در یک “سیاسی” درام که شخصیت های اصلی حتی در حال حاضر به احتمال زیاد به سفید بچه ها در لباس.

من به خصوص سپاسگزار برای کلف مقاله در برش توسط ربکا Traister (یک دوست قدیمی و همکار سابق) در مسموم “جام” در مواجهه با فمینیستی زنان — از جمله بایدن بالقوه در حال اجرا آمپول — که ریاست جمهوری خود را به عنوان تنها عملی در مسیر رو به جلو در این لحظه از شدید شدن و وجودی خطر, اما همچنین همه بیش از حد به وضوح خطرات ناشی از اتصال خود را بیش از حد نزدیک به یک مرد با رکورد او که چهره این اتهامات. البته او تنها مثال است. من در حال حاضر ذکر شده, Amanda Marcotte و ماهور برک و من می توانم اضافه کردن سارا جونز, آنا شمالی کورتنی میلان و دیگران من بدون شک فراموش کردن.

تبلیغات:

ما نمی توانیم زنده ماندن این بیماری همه گیر از انتخابات clusterf**k 2020 با پنهان شدن در زیرزمین و امیدوار است که ميانگين نارنجی و مرد را فقط از بین برود. ما ممکن است اما پیدا کردن یک مسیر رو به جلو اگر ما به درک “بر این باورند زنان” نه به عنوان یک فرمان به پذیرش همه چیز را گفت همه زنان — که در تجربه من لزوما همیشه موافقم — اما به عنوان یک معادله پیچیده تر. ما می توانیم بر این باورند زنان واقعی هستند که آنها مقابله با پیچیده اخلاقی روایات و پیچیده آژانس که آنها لازم نیست داستان های خود را بسته و یا محدود موجود در فریم. من نمی دانم که آیا جو بایدن گناهکار است یا بی گناه و یا چه چیزی تبدیل خواهد شد ، من شروع به فکر می کنم این سوال اشتباه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>