2020 شورش دارای ریشه های عمیق — و نمی تواند آن را حل انتخاب جو بایدن

همه گیر-عصر متحده بود tinderbox و پلیس قتل جورج فلوید موجب شده است تا آن را به آتش. با وجود این واقعیت است که کلی انتخابات است که به سرعت نزدیک شدن قیام های که به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور نشان می دهد که سیاست را نمی توان کاهش می یابد به ايستگاه. آنها کیفرخواست ساختاری نژادپرستی و فقر و سرکوب و آنها در حال هل دادن مرزهای چیست سیاسی ممکن است.

در حالی که دیگر مدت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری نشان دهنده یک خطر جدی است, این جایگزین در ارائه به اندازه کافی نیست. آینده نگر دموکراتیک نامزد جو بایدن هیچ چیزی برای ارائه به جنبش علیه خشونت پلیس علاوه بر مشاوره پلیس به شلیک به مردم “در پای جای در قلب است.” این برنی ساندرز کمپین یک برنامه است که می توانست میلیون ها بیکار و بیمه امروز — اما به دلیل آن را تلاش برای گرفتن کنترل دولت از طریق اصولی روند انتخابات آن را مجبور به قبول محدودیت های تعیین شده توسط سیاسی. در حال حاضر که استقرار انتظار جنبش به سازش در آن خواسته است. از آن استقرار نقطه نظر اجازه دادن به ساختارهای زیر بنایی از ظلم و ستم و استثمار رفتن بلامنازع توجیه ضرورت از انتخابات.

تبلیغات:

امروز قیام علیه خشونت های پلیس از سوی دیگر به طور مستقیم به مقابله با دولت و امتناع از سازش. آنها به ما نشان با صدای بلند و روشن است که دولت نه تنها شامل صندوق های رای دهی که در آن ما تصمیم می گیرید که سیاستمداران منتخب را در معاملات backrooms. آن نیز متشکل از پلیس و ارتش و گارد ملی را سرکوب دولت بود که جعلی در زمینه نژادی و برده داری و پافشاری در تفکیک و پایدار نژادی و نابرابری و خشونت سرکوب.

مگر ما چالش این دولت قدرت هیچ حرکتی برای تغییر اجتماعی موفق خواهد شد. به طور فزاینده نظامی پلیس را می توان به سرکوب کارگران ضروری که در اعتصاب مستاجران که نمی توانید پرداخت خود را اجاره و یا بیکار که تقاضا مراقبت های بهداشتی.

این واقعیت که امروز قیام های مخرب و یا حتی “خشونت” است که به سادگی اجتناب ناپذیر در یک زمینه که در آن مردم شده اند به طور سیستماتیک تحت ستم و استثمار زمانی که آنها به قتل روزانه با فقر و خشونت پلیس. به جای ترس از تخریب مستقیم اقدام ما باید به رسمیت شناختن تاریخی آن غیر قابل اجتناب است.

تبلیغات:

که درس روشن است که ما در شهری قیام از دهه 1960 از وات به نیوآرک. این قیام نشان داد که ظلم و ستم از مردم سیاه و سفید بود و نه “حل شد” توسط قوه مقننه پیروزی جنبش حقوق مدنی. به عنوان Keeanga Yamahtta-تیلور می نویسد “از #BlackLivesMatter به آزادی“:

صدها نفر از هزاران نفر از آمریکایی های سیاه و سفید به خود جلب کرد و حتی رادیکال تر نتیجه گیری در مورد ماهیت سیاه ظلم و ستم در ایالات متحده به عنوان آنها کشیده شد به طور مستقیم به radicalizing حرکت صدها هزار نفر بیشتر همدردی با قیام. مبارزه را از طریق شکست و انزوا و حبس از زندگی در تفکیک سیاه گتو و طرح میتوانست غالب توضیح است که سیاه پوستان بودند مسئول این شرایط در محله خود. مبارزه تودهای منجر به یک درک سیاسی فقر در جوامع در سراسر کشور است.

در دیترویت سال 1967 “شورش بزرگ” باعث شد یک پلیس در حمله بدون مجوز نوار آباد توسط کارگران صنعتی شدن از شیفت های طولانی. روزنامه درونی شهر صداکه توسط شبه نظامیان که بعد از رفتن به لیگ انقلابی کارگران سیاه پوست توصیف این رویداد به عنوان “اعتصاب عمومی از “67” و مشخص غارت قرار گرفت که در طول شورش به عنوان “خرید به صورت رایگان.” چند ماه پس از شورش سرمقاله خود اعلام کرد:

در جولای شورش ما تجویز ضرب و شتم به پشت سفید ساختار قدرت اما ظاهرا پیام ما را دریافت نمی کند ، … ما هنوز کار هنوز کار بیش از حد سخت گرفتن به پرداخت بیش از حد زندگی در مسکن بد فرستادن بچه های ما به عام مدارس پرداخت بیش از حد برای مواد غذایی و درمان مانند سگ ها توسط پلیس. ما هنوز هم هر چیزی خود را ندارد و کنترل نیست هر چیزی. … به عبارت دیگر ما هنوز در حال بهره برداری سیستماتیک توسط سیستم و هنوز هم مسئولیت برای شکستن پشت آن سیستم است.

“این انقلاب باید ادامه” سرمقاله به این نتیجه رسیدند.

تبلیغات:

در حالی که ما بافت تاریخی امروز بسیار متفاوت است این درس همان باقی می ماند. امروز این قیام دارای پتانسیل برای تولید قدرت سیاسی در راه است که مبارزات انتخاباتی نیست. آنها مستقل از چرخه که در آن نمایندگان تبدیل شده و تثبیت شده در یک بوروکراسی سیاسی و در نهایت کار به حفظ موقعیت خود را به جای خدمت به مردم است. حتی اگر هدف آنها این است که اصلاحات سیاستمداران تنها قادر خواهد بود به دنبال آن اگر وجود دارد یک تهدید بی ثباتی سیاسی است که نیروهای حاکم سفارش به سازش. و اگر کسانی که سیاستمداران باید شروع به فکر می کنم بیشتر در مورد انتخابات آینده نسبت به ساخت تغییر سیاست آنها وعده داده شده آنها باید تحت فشار جنبش در خارج از کشور به دنبال از طریق.

اگر نوع بشر است که برای زنده ماندن ما نیاز به یک تحول اساسی در نحوه جوامع ما به کار گیرند. این بدان معناست که تغییر را به اتفاق می افتد در درون نهادهای موجود و از آن خواهد شد لازم برای اصلاحات بیشتر گرا سیاستمداران برای ورود به دولت است. اما این همچنین بدان معنی است که شناخت ضرورت تاریخی شورش علیه وضع موجود. برای یک نظام سیاسی بوده است و به ما گفتن که ظلم و ستم توجیه شده است که بهره برداری توجیه است. آن زمان برای ما به یک نگاه جدی در تاریخ و آنچه واقعا اتفاق می افتد بر روی زمین امروز و تشخیص دهند که شورش توجیه است.

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>