2020 المپیک تابستانی خواهد بود به تعویق افتاد و با توجه به coronavirus می گوید IOC رسمی

2020 المپیک تابستانی در حال رفتن به تعویق افتاد به گزارش ایالات متحده آمریکا امروز. جزئیات کامل را هنوز اعلام نشده اما کمیته بین المللی المپیک عضو دیک پوند گفت که بازی به احتمال زیاد به تعویق خواهد افتاد تا 2021 و کمیته بین المللی المپیک خواهد تصمیم نهایی بیش از چهار هفته بعدی.

این خبر پس از چند هفته از عقب و جلو بین IOC و جامعه ورزشی. 2020 المپیک تابستانی در توکیو شد برنامه ریزی برای شروع در جولای 24, اما متعدد ورزشی, گروه های تروریستی برای آنها به تعویق افتاد در پی Covid-19 بیماری همه گیر. حتی اگر سفر جهانی می شود امن دوباره در ژوئیه ورزشکاران استدلال کرد که آن را در حال حاضر امن برای آموزش در المپیک سطوح. ورزشکاران در کشورهای متاثر از coronavirus را محدود به توانایی به طور موثر به آماده شدن برای یک جولای واقعه و این بدان معناست که یک ماه جولای المپیک نمی خواهد که در یک سطح میدان بازی.

کمیته بین المللی المپیک در ضمن حفظ “صبر کنید و ببینید موضع” گفت: این امر می تواند غیر مسئولانه به حدس و گمان در آنچه که در آینده ممکن است نگه دارید اما قسم خورده است که آنها را کاملا لغو بازی های المپیک 2020. در مصاحبه با نیویورک تایمز پنجشنبه گذشته رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ به طور رسمی حاضر به مجموعه ای از تاریخ است که توسط آن نقطه او را ساخته اند یک تصمیم در مورد آینده بازی های 2020.

در طول چند روز گذشته فشار برای به تعویق انداختن بازی های المپیک نصب شده است. المپیک کمیته برای هر دو کشور نروژ و برزیل صادر اظهارات خواهان بازی به تعویق افتاد. روز جمعه در ایالات متحده آمریکا شنا و ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست ارسال نامه به ما در المپیک و پارالمپیک کمیته درخواست که این بازی به تعویق افتاد برای یک سال. ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, ارسال بررسی به اعضای آن برای تعیین آنچه خود آن موضع خواهد بود.

روز یکشنبه باخ در نامه ای به جامعه ورزشی در گذشته نشان می دهد که او ممکن است به تعویق انداختن بازی و متعهد به رسیدن به یک تصمیم در چهار هفته. فقط چند ساعت بعد هر دو کشور کانادا و استرالیا پاسخ داد که آنها ارسال خواهد هیچ ورزشکاران به بازی های 2020 مگر اینکه آنها یک سال به تعویق افتاد.

در حال حاضر پوند می گوید: بازی های المپیک 2020 کاملا به تعویق افتاد. “بر اساس اطلاعات کمیته بین المللی المپیک است, به تعویق افتادن تصمیم گرفته شده است,” پوند گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “پارامترهای رفتن به جلو مشخص نشده اما این بازی در حال رفتن به شروع در جولای 24, که من می دانم.”

با این حال در بیانیه ای به Vox یک سخنگوی کمیته بین المللی المپیک به نظر می رسید به پرتاب آب سرد در پوند را ضامن است. “این است که حق هر عضو کمیته بین المللی المپیک به تفسیر این تصمیم کمیته بین المللی المپیک EB بود که اعلام کرد:” دیروز سخنگوی گفت.


به روز شده: این مقاله به روز شده است که شامل کمیته بین المللی المپیک ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>