2020 Tonys رسما به تعویق افتاد

2020 جوایز تونی که تشخیص بهترین تئاتر برادوی در حال حاضر رسما به تعویق افتاد. اگر چه این جایزه در اصل برنامه ریزی شده بود برگزار شد 7 ژوئن در شهر نیویورک بیانیه ای توزیع شده توسط Tonys’ تبلیغات شرکت لوح روابط عمومی گفت: این جایزه را دوباره در تاریخ بعد در هماهنگی با CBS که به طور سنتی پخش آنها.

“سلامت و ایمنی برادوی جامعه هنرمندان و طرفداران است که از بیشترین اهمیت برای ما” بیانیه ادامه می دهد. “ما اعلام تاریخ جدید و اطلاعات اضافی یک بار در برادوی باز می شود دوباره. ما به دنبال به جلو به جشن برادوی و صنعت ما زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار است.”

برادوی تئاتر تعطیل در مارس 12 بعد از فرماندار نیویورک اندرو کومو تصویب یک محدودیت منع تجمعات 500 یا بیشتر مردم با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر. آن را یک اقدام بی سابقه برای نیویورک تئاتر منطقه که تمایل به تقاضا است که نشان می دهد رفتن مهم نیست چه چیز دیگری ممکن است اتفاق می افتد در شهرستان. پس از 9/11, New York, تئاتر تنها درهای خود را بسته به مدت دو شب و در طول سال 1918 اسپانیایی بیماری همه گیر آنفلوآنزا برادوی باز ماند.

به عنوان ثریا مک دونالد نوشت: برای شکست نخورده آخرین بار تئاتر تعطیل در یک قرنطینه ممکن است بسیار خوب بوده است که زمان مرگ سیاه مجبور شکسپیر به ماندن در داخل و نوشتن King Lear. اما در حال حاضر به عنوان coronavirus بازنویسی جهان برادوی است ماندن و Tonys در انتظار هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>