4 برنامه ای برای پایان دادن به اجتماعی فاصله, توضیح

اگر وجود دارد هر گونه توافق با این بیماری همه گیر کوروناویروس این است: هر کس به دنبال به جلو به پایان اجتماعی فاصله و بازگشایی اقتصاد است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است با صدای بلند حمایت برای آن گاهی اوقات در سرپیچی از کارشناسان بهداشت عمومی. مقامات دیگر مانند سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و کارشناسان معتقدند که آنها می خواهند اقتصاد برای بازگشایی, اما آنها محتاط تر با ساخت هر گونه وعده ها در مورد کی و چگونه.

چند تن از کارشناسان و فکر می کنم مخازن منتشر کرده اند برنامه ای برای چه این ممکن است مانند نگاه. سمت راست متمایل American Enterprise Institute (AEI) و در سمت چپ متمایل به مرکز آمریکا (CAP) قرار دادن مفصل پیشنهادات. برنده جایزه نوبل اقتصاد پل رومر را به عنوان به خوبی. دانشگاه هاروارد ادموند J. Safra مرکز اخلاق که کار کرده است در مسائل اخلاق زیستی در گذشته قرار داده است از چندین, سفید, مقاله در مورد مقابله با بحران است. (بایدن همچنین گذاشته یک طرح در نیویورک تایمز op-ed, اما آن را بسیار مبهم است.)

برنامه های در حال گریم. آنها را نشان می دهد وجود دارد راهی برای بازگشت به زندگی عادی اما روشن است که این به احتمال زیاد طولانی و ناراحت کننده و حتی دردناک زمان برای به دست آوردن وجود دارد. کلاه و AEI برنامه های خاص نشان می دهد که ما قادر نخواهد بود به طور کامل به پایان اجتماعی فاصله زمانی 12 تا 18 ماه از هم اکنون — با true end نیاز به یک واکسن یا درمانی برای جلوگیری و یا درمان Covid-19 بیماری ناشی از SARS-CoV-2 coronavirus.

برای قرار دادن آن را در نظر همکار من Ezra Klein انجام این برنامه ها کمی ترسناک است. آنها نشان می دهد که ما به احتمال زیاد گیر با برخی از سطح اجتماعی فاصله حداقل ماه و احتمالا از یک سال و یا بیشتر است. که منجر به به طور قابل توجهی ضعیف تر اقتصاد با حقوق از دست رفته و سطوح بالاتر از بیکاری است. که کمتر مردم هم می توانید با دوستان و خانواده. آن زمان کمتر با سرگرمی های مورد علاقه و فعالیت های. این یک فرمول برای تنهایی یک بیماری همه گیر.

اما این همه لازم است با توجه به برنامه, به کاهش سرعت و توقف گسترش coronavirus که می تواند منجر به صدها هزار یا میلیون ها نفر از مرگ اگر سمت چپ کنترل نشده.

در حالی که آنها در راه های مهم این برنامه نشان می دهد که ما را از طریق بحران در سه مرحله:

  • در اولین و در حال حاضر فاز امریکا می کند گسترده اجتماعی فاصله. ایده این است که کشور نیاز گسترده untargeted فیزیکی فاصله اقدامات برای صاف منحنی جدید کروناویروس موارد است. تا زمانی که موارد رها کردن به یک نقطه خاص فقط آن را امن نیست به بیرون رفتن. این به احتمال زیاد آخرین حداقل چند هفته بیشتر.
  • در مرحله دوم ما متکی بر نظارت ویژه بیشتر به طور گسترده ای در دسترس تست به سهولت اجتماعی فاصله گرفته است. این امر نه به معنای یک کل پایان به فاصله فیزیکی. پیشنهادات بیشتر هنوز هم تماس برای منع اجتماعات بزرگ و محدود اجتماعی برای جمعیت های آسیب پذیر مانند کسانی که مسن تر هستند و یا دارای سیستم ایمنی بدن. نیز وجود دارد یک احتمال این کشور و یا بخش هایی از آن را به بازگشت به مقدار گسترده تر اجتماعی فاصله اگر coronavirus موارد افزایش می دهد. این فاز می تواند در نهایت به 12 تا 18 سال از هم اکنون.
  • در سومین و آخرین فاز یک واکسن یا درمان های دیگر است که می تواند قابل اعتماد پیشگیری یا درمان Covid-19 توسعه یافته است. این اجازه می دهد تا به این کشور برای پایان دادن به اجتماعی فاصله به طور کامل — هر چند امیدوارم این ایجاد سیاست های بهتر در آینده کاهش شیوع بیماری.

برنامه اما واقعا شروع به متفاوت وقتی که می آید به چه اجتماعی فاصله می تواند کاسته که در طول مرحله دوم — با دیدگاه های مختلف در مورد چه نوع ابزار باید استفاده شود.

AEI و کلاه دراز کردن یک چارچوب که از طریق آن ما مرحله به تست بیشتر و کمتر اجتماعی فاصله اگر چه کلاه با تمرکز بیشتر بر نظارت دیجیتال و تماس با ردیابی از طریق یک برنامه تلفن. دانشگاه هاروارد Safra مرکز به صراحت خواستار مقدار تست بیشتر از کلاه و AEI, اما آن را نیز پیش بینی زمان جنگ مانند بسیج است که به دنبال, در اصل, بهترین از این کشور در زمان اجتماعی فاصله. Romer طرح است که شاید اغلب تهاجمی و یکسونگری در تست خواستار یک مقیاس تست که هیچ کس دیگری می کند.

فلز پارتیشن کنترل جریان مشتری و فاصله در بازگشایی بازار ماهی در واشنگتن در آوریل 13.
تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

یک نکته: این برنامه انجام برخی از مفروضات چرا که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی در مورد Covid-19 و coronavirus ما به سادگی نمی دانم. آن نامشخص است اگر این ویروس می تواند سوختن در ماه های آینده و یا اگر درجه حرارت گرمتر می کند آن است که ممکن است قطع نیاز به اجتماعی فاصله در آینده است. معلوم نیست اگر مردم می تواند تبدیل به reinfected. دانشمندان هنوز هم بدانند تمام راه های گسترش ویروس و چگونه مرگبار آن را واقعا است.

این طرح سپس در مورد تلاش برای قرار دادن به جلو بهترین ایده ها با بهترین اطلاعات در دسترس است.

یکی از چیزهایی که آنها نمی آدرس سیاسی امکان سنجی و روشن نیست که ما در واقع می تواند به دنبال هر یک از این برنامه با موفقیت. امریکا در حال حاضر با تلاش خود در پاسخ به Covid-19 — عدم آماده شدن برای یک بیماری همه گیر botching اجرای آزمون ها و رنج کمبود در مراقبت های بهداشتی لوازم. آن بوده است آهسته به رفع این مشکلات است. حتی به عنوان موارد و مرگ و میر افزایش یافته و برخی از رهبران از جمله رئیس جمهور پیشنهاد کرده اند که بازگشایی اقتصاد در اولویت است. همه این عوامل باید به بازیگران شک در چگونه به خوبی هر یک از این به کار گرفته خواهد شد.

اما این برنامه حداقل ارائه یک راه — به عنوان ترسناک و بالقوه خام به عنوان مسیر ممکن است.

این برنامه به طور کلی همه می گویند که شدید اجتماعی فاصله گرفتن به عنوان بسیاری از نقاط ایالات متحده در حال تمرین در حال حاضر مورد نیاز است برای دریافت Covid-19 موارد به اندازه کافی کم است که آن را امن برای رفت و آمد مکرر به نرمتر اقدامات است. برنامه کلاه حتی نشان می دهد که ما نیاز به قفل کردن بیشتر با این استدلال که همه کشورها باید موضوع و اجرای stay-at-home سفارشات — که اتفاق افتاده است تا کنون — 45 روز.

ما نیاز شدید اجتماعی فاصله در بخشی به دلیل آن اجازه شیوع را از کنترل خارج شده قبل از مصرف مناسب عمل است. به عنوان یک اخیر نیویورک تایمز, بررسی, نتیجه, مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت هشدار از خود دولت و مقامات و کارشناسان برای هفته که شیوع گرفتن بد است و نیاز به اقدام سریع اما او نادیده گرفته و چنین هشدار. برخی از محلی و مقامات دولتی مانند نیویورک را نیز نسبتا به کندی عمل می کنند. که به مبلغ یک مثال در هفته تاخیر در گرفتن coronavirus تست — چه بار لقب “دست ماه است.”

“چه اجتماعی فاصله در حال انجام است معکوس — البته با هزینه ده ها هزار نفر از آمریکایی ها در حال مرگ — زیان از دو ماه از انفعال” Ashish Jha, دانشکده مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه به من گفت.

هر طرح روشن است که پایان دادن به اجتماعی فاصله نیاز گسترده تست — چندین بار بزرگتر از مقدار تست ما در حال انجام است در حال حاضر به پیگیری و کنترل جدید خوشه از شیوع بیماری.

متخصصان پزشکی و داوطلبان کار در یک درایو-از طریق coronavirus تست سایت در واشنگتن در مارس 6.
درو Angerer/گتی ایماژ

هر چند این طرح موافق است که تفاوت آنها در چه حد تست مورد نیاز است. کلاه نمی کند در تنظیم یک هدف دقیق توضیح “تعداد آزمایشات مورد نیاز باید هدایت شود شرایط زمین است.” AEI در ابتدا مجموعه ای از یک هدف از 750,000 هر هفته اما نویسندگان این گزارش روشن شد که حداقل برای زمانی که هیچ منطقه ای شیوع و که به عنوان بسیاری از 3.8 میلیون آزمون در هفته یا بیش از 500,000 تا یک روز می تواند نیاز. این Safra مرکز نشان می دهد حداقل میلیون ها نفر از آزمون در روز است. رومر است که تهاجمی ترین در تست تماس برای بیش از 20 میلیون آزمون در روز است.

آمریکا هنوز وجود دارد. در طول هفته از آوریل 6 کشور به طور متوسط حدود 150000 آزمون در روز است. این یک بهبود از اوایل ماه مارس که روزانه آزمون شماره های زیر ده و بعد از آن صدها نفر. اما در مجموع روزانه نشده بسیار بهبود یافته در مقایسه با هفته مارس 30, زمانی که ما به اتمام متوسط بیش از 130,000 آزمون در روز است. و این گریه به دور از آنچه در هر یک از این برنامه ها خواستار.

در اوایل وجود دارد موانع نظارتی برای آزمایش مردم و خصوصی labs انجام Covid-19 انجام شد. امروز این مشکلات تا حد زیادی متمرکز بر عرضه: وجود ندارد به اندازه کافی سواب تست کیت معرف شخصی, تجهیزات حفاظتی, کارکنان, و یا ماشین آلات برای اجرای آزمایشات خاص مورد نیاز با مکان های مختلف تجربه یک برخی یا همه این مشکلات در یک روز به صورت روز.

“هر یک لینک در زنجیره ای از عرضه هر گونه محدودیت در زنجیره تامین می تواند به طور ناگهانی ایجاد تنگنا,” لوئیس Serio یک سخنگوی آمریکایی آزمایشگاه بالینی انجمن (ACLA) که نشان دهنده خصوصی آزمایشگاه به من گفت. “هیچ labs باید واقعا قابل پیش بینی سازگار دسترسی به تمام منابع نیاز داریم.”

آزمون خود را نیز می تواند بهتر شود. دقیق تر و سریع تر آزمایش و آنهایی که چک به صورت بالقوه ایمنی می تواند به همه کمک کند اگر تبدیل شدن آنها به طور گسترده ای در دسترس است. در حال حاضر این نوع آزمون ها هنوز هم در حال توسعه و یا کمیاب است.

با توجه به تمام برنامه های ما نیاز به رفع آن تست کمبود را با خیال راحت به سهولت اجتماعی فاصله در هر زمان به زودی.

حتی با بیشتر تست برنامه ها به طور کلی به توافق برسند و یا حداقل میرسانند که وجود خواهد داشت نه یک بازگشت به حالت عادی در هر زمان به زودی. حداقل ساختمان, تست ظرفیت مورد نیاز را هفته اگر نه ماه. گرفتن Covid-19 موارد را به یک سطح امن تر بدون که تست خواهد شد نیاز به هفته اگر نه ماه. نهایی نقطه تسکین خواهد بود یک واکسن است که به احتمال زیاد حداقل 12 تا 18 ماه به دور است.

حتی یک بار آزمایش مدرج کردن کلاه و AEI طرح موافق است که این کشور نیاز به حداقل برخی از سطح اجتماعی فاصله تا واکسن و یا درمان موثر توسعه یافته است. هر دو آن را روشن است که مثلا تجمعات از 50 نفر یا بیشتر باید محدود و یا ممنوع و افرادی که بیشتر در معرض coronavirus مانند افراد مسن و یا کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی باید هوشیار باشند و در ادامه اجتماعی فاصله.

یکی از راه فکر می کنم در مورد برنامه: آنها می خواهم به احتمال زیاد شما اجازه دیدن دوستان و یا خانواده خود در تجمعات کوچک در خانه های خود را, اما شما احتمالا قادر نخواهد بود برای رفتن به یک ورزشگاه کنسرت یا تئاتر فیلم در هر زمان به زودی حتی با این برنامه در محل رستوران ها و کافه ها به احتمال زیاد در عمل ظرفیت محدود.

کلاه را پیشنهاد مسافرت هوایی قوانین آموزنده: “شرکت هواپیمایی مسافران باید دانلود تماس با ردیابی نرم افزار تایید هیچ نزدیکی به صورت مثبت و با تصویب یک تب را بررسی کنید و یا نشان دادن مدارک ایمنی از تست سرولوژی.” بنابراین سفر هوایی خواهد از لحاظ فنی ممکن است اما آن را به نگاه بسیار متفاوت از چگونه آن کار می کرد قبل از Covid-19.

هنوز هم تمام برنامه را نشان می دهد, کاهش, اجتماعی فاصله به حداقل برخی از درجه ای به عنوان زمان می رود. تفاوت در این است چگونه دقیقا این کار انجام شود.

یک خانواده در کنعان, کانکتیکات, جمع آوری بیش از تصویری به سوگواری با هم برای یکی از بستگان که در اثر نارسایی قلبی در آوریل 11.
اندرو لیختن اشتاین/Corbis via Getty Images

AEI خواستار یک نرم بازگشایی با اهداف خاص است که باید آمار از جمله 14 روز از یک کاهش در گزارش جدید کروناویروس موارد و به اندازه کافی ظرفیت برای تست همه مردم با Covid-19 علائم را به حرکت به مرحله بعدی. آن را نشان می دهد متحده نیاز به آرامی ساخت تا تماس ردیابی و مراقبت های بهداشتی با ظرفیت به سهولت اجتماعی فاصله. آنها همچنین باید آماده این طرح نشان می دهد به تغییر به عقب به سختگیرانه تر اجتماعی فاصله اگر Covid-19 مورد افزایش است. این حرکت تدریجی به سمت کمتر اجتماعی فاصله را بازی دولت با دولت و در نهایت کل کشور باید قادر به به طور کامل باز ،

کلاه خواستار یک نرم بازگشایی که به طور مشابه متکی بر آزمایش و مراقبت های بهداشتی با ظرفیت. اما درپوش قرار می دهد تاکید بیشتری بر نظارت دیجیتال به خصوص تلفن برنامه است که مسیر جنبش مردم برای کمک به آنها اطلاع اگر آنها در تماس با فرد مبتلا به کوروناویروس. (اپل و گوگل به تازگی همکاری برای کمک به ایجاد چنین برنامه امکان پذیر است.) کلاه اذعان دارد که این می تواند افزایش قابل توجهی آزادی های مدنی مسائل در ما ترسیم چند پادمان — مانند قرار دادن یک گروه غیر انتفاعی در شارژ و به طور خودکار حذف داده ها پس از 45 روز به کاهش این نگرانی است.

این AEI و کلاه طرح همچنین پیشنهاد ایده برای ساخت آن را آسان تر برای اجتماعی فاصله زمانی که لازم است. برای مثال هر دو آنها نشان می دهد repurposing هتل و خوابگاه و دیگر در حال حاضر در حال استفاده نشده مناطق زندگی به ارائه فضا برای افرادی که نمی خواهید به خطر آلوده کردن اعضای خانواده زمانی که آنها بیمار است.

به طور کلی AEI و کلاه طرح — که این دو طرح را با هم در درجه اول توسط کارشناسان بهداشت عمومی — دنبال یک ساختار مشابه: مقیاس تست و تماس با ردیابی; ساخت مراقبت های بهداشتی با ظرفیت; سهولت اجتماعی فاصله در طول زمان و هوشیار باقی می ماند برای موج دیگری از Covid-19 موارد است. آنها هشدار می دهند که برخی از سطح اجتماعی فاصله ممکن است مورد نیاز برای زمانی که 18 ماه.

این Safra مرکز را خواستار طرح برای میلیون ها نفر از آزمون هر روز — به مراتب بیشتر از کلاه یا AEI به صراحت پیشنهاد — و یک نوع جنگ اقتصادی بسیج برای مقابله با شیوع.

هدف از این بسیج است که برای به حداقل رساندن آسیب های اقتصادی اجتماعی فاصله انجام کارهایی برای کمک به را در شیوع بیماری در حال حاضر و آدرس دیرینه اجتماعی و مسائل بهداشتی مرتفع بیماری همه گیر. این شامل هزینه های چشمگیر تجمع سلامت مراقبت از نیروی کار و تولید از تجهیزات حفاظت شخصی (مانند ماسک) بیشتر زیرساخت های دیجیتال (اجازه می دهد تا نظارت بهتر و کار از خانه) گسترده نظافت و بهداشت خدمات و پشتیبانی برای مراقبت از سالمندان است.

“انجماد در محل بیکار و کارگران فضاهای خالی و استفاده نشده تجهیزات در یک زمان از چنین حاد نیاز خواهد بود گران نه فقط در باریک شرایط اقتصادی بلکه در توانایی ما برای پشتیبانی و انجام مهم ترین نجات بخش توابع” اقتصاددانان گلن Weyl و راجیو Sethi نوشت.

Romer طرح در ضمن با تمرکز به طور کامل در تست — ده ها میلیون نفر از آزمون هر روز. او پیش بینی ما در حال اجرا بیش از هفت بار Covid-19 آزمون در یک روز از آن را در طول مدت این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان از آوریل 13.

با استفاده از یک مدل اقتصادی او توسعه یافته برای ارزیابی اثرات گسترده تست Romer استدلال یک سطح بسیار بالا از تست آن را ممکن است برای جلوگیری اغلب اگر نه همه جریان های اجتماعی فاصله گرفته است.

ایده: اگر ما آزمون فقط در مورد هر کس و retests مردم هر یک یا دو هفته به مطمئن شوید که شرایط خود را تغییر ندهید ملت خواهد بود قادر به جداسازی بسیار کوچکتر کسری از جمعیت — فقط کسانی که تایید آلوده — به جای در نظر گرفتن پتو اجتماعی فاصله گرفته است. Romer مدل حساب منفی کاذب و مثبت کاذب که او می یابد نه نقطه ضعف واقعی اگر تست تهاجمی است به اندازه کافی.

گرفتن در اینجا البته این نیاز به طور چشمگیری پوسته پوسته شدن تست — به حدود 150 برابر ظرفیت فعلی. این است که برای قرار دادن آن را به آرامی بسیار بلند پروازانه; Romer نسبت آن به ساختمان ما را به بزرگراه های بین ایالتی که در زمان سال است. تست در این سطح را نیز یک سرمایه گذاری عظیم در آزمایشگاه و لوازم. حتی اگر آن را ممکن است پایین خط آن را زمان — ماه اگر نه سال به مقیاس تا به آن نقطه که در طی آن حداقل برخی از سطح اجتماعی فاصله اقدامات لازم خواهد بود.

اما اگر Romer را مدل سازی است که به اعتقاد شود و اگر چنین سطح از تست نشان میدهد ممکن است — و کسانی که بسیار بزرگ ifs — این یک راه گسترده اجتماعی فاصله حتی قبل از واکسن و یا درمان های دیگر است که به طور گسترده ای در دسترس است. حداقل این نشان می دهد که چگونه ارزش آن خواهد بود به سادگی تست بسیاری از بسیاری از مردم است.

خوب وجود دارد شواهد تجربی که انجام آنچه در این برنامه دعوت به کار می کنند. یکی از درسهایی از 1918 آنفولانزای همه گیر بود که مربوط به 100 میلیون مرگ و میر در سطح جهان و مورد 675,000 مرگ و میر در ایالات متحده است که در اوایل تهاجمی و لایه های اجتماعی فاصله کار می کند — نه تنها به صرفه جویی در زندگی می کند اما برای کمک به اقتصاد بهبود می یابند پس از یک بیماری شیوع. در مدرن, بافت, کره جنوبی موفق به کنترل آن شیوع کروناویروس با نوع تهاجمی تست-و-ردیابی استراتژی است که تمام این برنامه ها پیشنهاد می کنیم.

چه کمتر روشن است که اگر هر یک از این برنامه ها عملی یا پایدار.

لس آنجلس مقامات بهداشت هشدار داد که منطقه نیاز به میزان قابل توجهی افزایش اجتماعی فاصله به سرعت گسترش coronavirus و اقامت در خانه محدودیت می تواند باقی می ماند و به ماه های تابستان.
کنت نیشیمورا/لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ

خود را در بهترین این برنامه نیاز به حداقل هفته شدید اجتماعی فاصله پس از ماه کاهش می یابد اما هنوز هم قابل توجه اجتماعی فاصله. آنها می تواند نیاز به یک سال و نیم از حداقل برخی از اجتماعی فاصله. که … زیادی است.

کمتر از یک ماه پس از کشورهای صادر stay-at-home سفارشات وجود دارد در حال حاضر شده است ترک در این فرآیند است. تهمت حمایت از او امید بازگشایی این کشور توسط, عید پاک, اما او نیز همچنان به فشار باز اقتصاد به زودی حتی خود را به عنوان کارشناسان توصیه می کنند در برابر آن. در وسط یک انتخابات سال تهمت به نظر می رسد به خصوص مشتاق به گرفتن اقتصاد در مسیر بازگشت.

عموم مردم و رهبران دیگر ممکن است به سمت با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اجتماعی فاصله میکشد برای ماه ها و ماه. “من فکر نمی کنم مردم آماده هستند که برای من مشخص نیست ما می توانیم به یاد آن” جنیفر Nuzzo ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت که قبلا گفته Vox. “من هیچ ایده چه چیزی رهبران سیاسی تصمیم می گیرید انجام دهید. به نظر من حتی اگر این مورد نیاز است به نظر می رسد غیر قابل تحمل.” او افزود که در حالی که او فقط ممکن است احساس بدبینانه “این واقعا سخت است … به تصور این کشور اقامت خانه برای ماه.”

بیشتر مسائل پیچیده است که از مزایای اجتماعی فاصله تا حد زیادی نامرئی در حالی که آنها رخ می دهد — به دلیل وجود دارد هیچ نشانه ای روشن هنگامی که یک coronavirus مورد یا مرگ است اجتناب شود. “این تناقض بهداشت عمومی: زمانی که شما آن را درست انجام دهد هیچ چیز اتفاق می افتد” تارا اسمیت متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ایالتی کنت قبلا به من گفت.

این نوع از وضعیت است که نیاز به حذف رهبری از بالا. اما ما در برخورد با این تکه تکه federalist سیستم متحده تا حد زیادی خود به خود وقتی که می آید به سلامت عمومی سیاست و به خصوص الزامی اجتماعی فاصله. تهمت می تواند ارائه برخی از راهنمایی در اینجا اما بین انکار است که کروناویروس یک تهدید عمده در اوایل و اخیرا خواستار بازگشت به حالت عادی او نشان نداده او قابل اعتماد می تواند انجام دهد. (برای این منظور هر دو ساحل غربی و سواحل شرق متحده مجبور شده اند به قرار دادن با هم منطقه ای خود را قصد دارد در ازای فدرال استراتژی.)

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی به عنوان دکتر Anthony Fauci و دکتر دبورا Birx نگاه در کاخ سفید در آوریل 13.
مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ

همه از این است به احتمال زیاد به سوخت بیشتر و تقاضا برای پایان دادن به اجتماعی فاصله به ویژه در میان ریسک گریز سیاستمداران eyeing خود reelections. ما می دانیم که خطرات: شهرستانها دیدم resurgences در مورد آنفلوآنزای در سال 1918 زمانی که آنها به عقب کشیده اجتماعی فاصله اقدامات و چند کشور در آسیا در حال دیدن دوم امواج به عنوان آنها کاسته محدودیت. اما مردم می تواند بسیار خوب و قانع کننده خود را به ویژه هنگامی که آنها در حال حاضر رنج می برند که شاید این بار متفاوت خواهد بود.

در ضمن تنها برنامه ارائه می دهد که سریعتر راه حل است Romer اما این پیشنهاد یک سطح از تست آن را سخت به تصور کنید. از ما گرفته شده ماه برای رسیدن به 150,000 آزمون در روز است. برای رسیدن به 20 میلیون نفر خواهد نیاز به یک سرمایه گذاری عظیم در آزمایشگاه های ماشین آلات و تست لوازم — که Romer خود را نسبت به ساخت سیستم بزرگراه بین ایالتی, یکی از گران ترین پروژه های زیربنایی را در تاریخ آمریکا. آن را نیز نیاز به مجدد مردم هر دو هفته است که بسیاری از مردم فقط ممکن است برای.

هیچ فدرال policymaker تا به این سطح از تست — و برخی از کارشناسان تردید دارند در آن اتفاق می افتد. “من به صحبت برخی از افرادی که می خواهید به انجام این کار 5 میلیون [آزمون] یک روز” Jha, از دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه گفت. “من مانند ‘اجازه می دهد تا آرام شود.’ من خیلی دوست دارم به انجام این کار 5 میلیون در روز بیش از حد, اما بیایید یاد بگیرند که اگر ما می تواند راه رفتن قبل از ما می تواند اجرا شود.”

که قانع نتیجه گیری از خواندن این برنامه: در حالی که ما می توانید انجام دهید همه چیز را به وضعیت بهتر است همه چیز به احتمال زیاد در حال رفتن به خوب یا عادی برای ماه ها و ماه. چگونه این کشور می پردازد با این شرایط و در تمام عدم قطعیت درگیر چیزی است که هر طرح می تواند پیش بینی کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>