6 دموکرات ها در حال اجرا برای رئیس جمهور و هر چیز دیگری که شما باید بدانید در مورد 2020

2020 ریاست جمهوری اولیه کمپین زمینه بالابر و پایین به سرعت در حال حاضر که این رای هستند که بازیگران.

هر حزب دموکرات با آرزوی اشغال دفتر بیضی دیدم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پذیر است رئیس جمهور که نیست تجدید نظر خود را گسترش فراتر از خود را پایه. بسیاری از آنها تصمیم به اجرا برای حزب خود را نامزد خود را پرچمدار در سال 2020 انتخابات.

دو نامزد نگاه قوی تر از بقیه: معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز. سناتور. الیزابت وارن که رز برای پیوستن به بالای میدان اما سپس پژمرده و سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ هستند و دو نامزد دیگر در این مسابقه با حمایت و زیرساخت برای ایجاد یک چلپ چلوپ در مسابقه. سناتور. ctq پس از سوم قوی-پایان محل در نیوهمشایر تلاش در نوادا و کارولینای جنوبی است.

در این مرحله اکثر نامزدها کاهش یافته است: آخرین است, سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg که برنده آیووا قفقاز به پایان رسید و دوم نزدیک در نیوهمپشایر. میلیاردر فعال تام Steyer نیز خارج شد پس از کارولینای جنوبی مسابقه.

دموکراتیک پس زمینه شامل یک تعداد بی سابقه ای از زنان و nonwhite داوطلبان ترکیبی از بالا وات ستاره و کمتر شناخته شده مدعی است که به اعتقاد آنها می تواند حرکت شکسته زمینه به پیروزی. بحث آغاز شده در ماه ژوئن با اکثر نامزدها شانس به روی صحنه ظاهر می شود اما تعدادی از شرکت کنندگان شروع به کوچک شدن در سومین بحث در سپتامبر. بعد از بحث دموکراتیک برگزار خواهد شد در 15 مارس.

هر کس ظهور از دموکراتیک اولیه را مغلوب ساختن پیشی جستن که همراه با کمیته ملی حزب جمهوری خواه در حال حاضر مطرح شده بیش از 300 میلیون دلار برای انتخاب مجدد مبارزه است. اخیر تاریخ به ما می گوید آمریکایی ها معمولا خود را رئیس جمهور چهار سال دیگر که باید به من قرض بدهید و مغلوب ساختن پیشی جستن یک مزیت است. اما رئیس جمهور شده است در طول تاریخ محبوب خود را در طول دوره اول و بایدن و ساندرز نگاه رقابتی در فرضی انتخابات عمومی بازی کردن.

چند ماه گذشته نشان داده اند که واقعا هر چیزی می تواند اتفاق می افتد. آن را احمقانه به تظاهر هر کسی می داند که چگونه این مسابقه به پایان و 2016 انتخابات باید با فروتنی تمام سیاسی prognosticators. هنوز 2020 کمپین است که به خوبی در جریان است. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن به گرا.

در طرف وجود دارد البته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

An arrangement of the republicans still running for president on a red background.

چند برجسته جمهوری خواه به مقامات اشاره کرده بود که ممکن است به چالش کشیدن رئیس جمهور هر چند که بسیار بعید است در حال حاضر. هر رقیب اصلی خواهد بود underdog در برابر رئیس جمهور نشسته. رهبران جمهوری خواه گفته اند که آنها می خواهند برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن با داشتن احزاب دولت تغییر قوانین خود را برای مقدماتی به گارد در برابر یک شورش.

این GOPer تلاش برای جایگزین او سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی. لایحه جوشیک آزادیخواه-تکیه خواه. دو نفر دیگر کاهش یافته است خارج از مسابقه: زمانی میزبان رادیو و سابق کنگره جو والشکه عذرخواهی برای گفتن نژادپرستانه چیز در توییتر و سابق کنگره مارک سنفوردیک ایدئولوژیک محافظه کار بود که یک عضو از آزادی حزبی در حالی که او در خانه بود. دیگر جمهوری خواه است که برای سرنگونی مغلوب ساختن پیشی جستن ما با خیال راحت می توانید می گویند.

در سمت دموکراتیک در این زمینه است که در نهایت کاهش. مدعی در جهت خشن ایستاده هستند:

سناتور. برنی ساندرز (I-VT): 2016 دونده است که در حال اجرا دوباره. او بزرگترین پایگاه مردمی از هر نامزد بالقوه است و منجر به فشار به حرکت حزب چپ. رقابتی تر زمینه ارائه شده ساندرز با یک نژاد بسیار متفاوت این زمان. سناتور به تازگی به حال یک حمله قلبی در حالی که در کمپین بلیزرز; در حالی که او دوره نقاهت او آشکارا گفت که او نمی خواهد بود قادر به بازگشت به سرعت فوق العاده خطرناک از حوادث او یک بار بود. هنوز هم برای بسیاری از دموکرات چپ ساندرز تنها نامزد با اعتبار به دنبال خود بالا ردیف مسائل مانند مدیکر برای همه.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن: بایدن سخت فکر کردن در مورد در حال اجرا در سال 2016 اما او تصمیم گرفت در برابر آن به زودی پس از او پسر کمال مرگ و با استقرار یکنواخت پشت سر هیلاری کلینتون ، او هنوز هم بسیار محبوب با رای دهندگان دموکرات و سابق veep ظاهرا مطمئن بود هر یک از دیگر نامزدهای احتمالی خواهد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. هر چند مطمئنا باد به رسمیت شناختن نام بایدن به حال قابل ملاحظه اولیه سرب در اوایل دموکراتیک ملی نظرسنجی که تاکنون به شدت کاهش یافته است.

سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ: بلومبرگ به حال شمردن دموکراتیک ریاست جمهوری اجرا شود حتی اگر او در اداره کشور بزرگترین شهرستان به عنوان مستقل در حالی که برای. در اواخر بازی او در نهایت تصمیم به گرفتن یک شات تشکیل پرونده اولیه در آلاباما پیش از این مهلت وجود دارد. او چند سیاست برنده است که او می تواند مشتری جلب دموکراتیک به رای دهندگان مهمترین اسلحه, اما یک میانه میلیاردر با برخی از ایده های سیاست هستند که نفرت به پایه پیشرو ممکن است در تلاش برای متحد کردن حزب پشت سر او.

سناتور. الیزابت وارن (D-MA): سناتور ماساچوست است با افتخار مترقی اگر او تمایل به موقعیت خودش را به عنوان مایل به رفع سرمایهداری و نه جایگزین آن. او می خواهد به outflank مغلوب ساختن پیشی جستن در تجارت به کارگران صندلی در شرکت تخته و مالیات بر ثروت. وارن در زمین اولیه در آیووا و دیگر اوایل متحده و مانند ساندرز است نه به دنبال پول از بالا دلار اهدا کنندگان. (شما همچنین ممکن است شنیده ام در مورد او انتشار یک تست DNA در تلاش برای اثبات او تا به حال بومی آمریکا ریشه — ضعیف اجرا شده در اوایل تلاش برای مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن “پوکاهونتاس” طعنه.)

سناتور. ctq (D-MN): او را نگاه به ترکیب مردمی میانه شیوه ای با برخی از درخواست تجدید نظر متقاطع داده او سابقه کار در سراسر راهرو با جمهوری خواهان و پیروزی در انتخابات به آسانی در یک دولت متمایل به رنگ ارغوانی. Klobuchar نیز شناخته شده است برای تمایل او به سرکوب در شرکت فنی و حریم خصوصی و آنتی تراست مسائل. او تلاش برای خیلی از مسابقه با عدم به رسمیت شناختن نام و با این حال او شده است موضوع گزارش های متعددی در مورد او ادعا سخت درمان کارکنان.

تشکر. Tulsi Gabbard (D-HI): Gabbard آتش سوزی یک سویه خاص از مترقی ضد جنگ. او را مواجه با پرسش های دشوار, هر چند در مورد او آشکار دوستی با دیکتاتور سوریه بشار اسد و گذشته او نظرات به تجاوز حقوق.

کاملا چند دموکرات ها در حال حاضر با توجه به بالا شبح با برخی از نام های بزرگ برداشت هنگامی که آنها شک و تردید عمل در مقدماتی.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg: چیزی از ویروسی سیاسی استار, هر چند او منجر به یک شهر “فقط” از 100,000 مردم Buttigieg یک نظامی کهنه و رودز محقق و او می شده اند برای اولین بار آشکارا تجاوز رئیس جمهور در تاریخ آمریکا است. توسعه و زیرساخت پروژه ها شده اند کالاهای اساسی تصدی خود به عنوان شهردار, اما او همچنین مقدار زیادی از سوالات در مورد او چگونه رفتار نژادی مسائل در جنوب خم.

تام Steyer: میلیاردر دموکراتیک دهنده تصمیم به ورود به این عرصه است. او اولین گل رز به برجسته سیاسی خود را برای تمرکز بر مبارزه با تغییر آب و هوا و آغاز یک جنگ صلیبی برای متقاعد کردن دموکرات کنگره به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن. Steyer موقعیت خود را به عنوان یک (و بودجه) خارجی در حال اجرا در برابر میزبان مادام العمر سیاستمداران است.

سناتور. Cory Booker (D-نیوجرسی): سابق Newark, New Jersey, شهردار و پاره وقت آتش نشان موفق به گریز از پایین تک رقمی در پای صندوقهای رای با وجود پیش بینی های اولیه است که او می تواند مدعی اصلی در این مسابقه است. او تازه با ایده های بزرگ مانند حساب های پس انداز برای نوزادان, اما کار خود را ترویج منشور مدارس (نه در مورد اتحادیه های معلمان) و ادراک است که او را با وال استریت هر دو مطرح کرد چالش های نامزدی خود را از شروع و پیام خود را از عشق و وحدت هرگز کاملا در با رای دهندگان.

سناتور. کامالا هریس (D-CA): سابق دادستان کل کالیفرنیا آغاز تولید کاخ سفید اعتیاد به مواد مخدره تقریبا به عنوان به زودی به عنوان او را به سنا در سال 2017. به عنوان یک جوان سیاه او تشخص حزب دموکرات را تغییر طبیعت است. او تا به حال تایید شده مدیکر برای همه و پیشنهاد عمده طبقه متوسط اعتبار مالیاتی هر چند روز خود به عنوان یک دادستان ارائه شده مشکل با مترقی مردمی. هریس ساخته شده چلپ چلوپ بزرگ در اوایل نظر سنجی اما او کاهش یافته است پس از تصادفا بیش از مراقبت های بهداشتی و بهبود است.

اندرو یانگ: انسانی فکر کارآفرین که همچنین خدمت در دولت اوباما او زد در سیاست پلت فرم که شامل در میان چیزهای دیگر, جهانی درآمد اولیه که پرداخت 1000 $در ماه برای هر آمریکایی بیش از 18.

پیشین نوشته. Beto o’rourke: سابق تگزاس در کنگره عضو بود و پس از سال 2020 بزرگترین کارت های وحشی. O’rourke ساخته شده در طول تاریخ موفق به جمع آوری کمک های مالی دستگاه در زمان از دست دادن خود را تا سال 2018 مجلس سنا در برابر تد کروز. او جوان می دهد و او یک سخنرانی خوب. اوباما را دست به نظر می رسید به مانند او. باز سوال شد که آیا او خود گواه سیاسی استعدادهای شد و همسان با سیاست های ماده است.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio: د Blasio, شهردار امریکا بزرگترین شهر و در حال حاضر بعید ویکتور ستیز دموکرات های اولیه به وجود آوردن تبلیغ خود را مترقی دستاوردهای بزرگ اپل به عنوان یک مدل برای ملت: تصویب جهانی pre-K, پایان توقف-و-frisk و ایجاد یک بلند پروازانه محلی برنامه مراقبت های بهداشتی.

سناتور. کریستن جیلیبرند (D-NY): Gillibrand تا به حال در طول سال تکامل یافته از یک میانه رو دموکرات در خانه مترقی. او تایید مدیکر برای همه و جهانی پرداخت مرخصی های خانوادگی; یک ستون از سنا حرفه ای به سرکوب و تجاوز جنسی در ارتش. Gillibrand ارائه شد خودش را به عنوان یک مادر جوان در لحن با من بیش از حد دوران و دموکراتیک زنان که شده این حزب با خودروهای برنده در سال 2018 midterms.

سناتور. مایکل بنت (D-CO): بنت به خوبی در نظر گرفته شده اما در سراسر کشور شناخته شده سناتور. او حمالت به سمت مرکز ایدئولوژیک. شور و شوق است که سوخت نامزدی خود را یک ملتهب و نا امیدی با راه واشنگتن کار می کند در حال حاضر. بنت معتقد است که آمریکایی ها تقریبا به عنوان تقسیم به عنوان احزاب در واشنگتن است و موقعیت خود را بر این اساس.

سابق سن آنتونیو شهردار و HUD وزیر جولین کاسترو: کوبا کردم VP وزوز در قبل از انتخابات ، در این زمان او در حق خود پس از خدمت در اوباما دولت در یک aspirational پیام به عنوان نوه مهاجران.

سابق کلرادو رژیم صهیونیستی است. shive: Hickenlooper است متوسط فرماندار سابق که تن به تن توانایی خود را به کار در سراسر راهرو. در مسائل مربوط به او تبلیغ خود را ثبت در تفنگ و خشونت و مقررات زیست محیطی و گسترش مدیکید. او منتقل یک everyman شخصیت تاسیس دنور آبجوسازی قبل از او تا به حال فرار است. او تصمیم گرفت برای اجرا برای نامزدی حزب دموکرات را برای به چالش کشیدن ایران از سوی دیگر ، کوری گاردنر در سال 2020 به جای.

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee: Inslee محور کار خود را بر روی مسائل زیست محیطی و خطر تغییر آب و هوا. او تحت فشار قرار دادند تا لایحه خود دولت خانه کردن زغال سنگ انرژی و دیگر کربن-تولید انرژی توسط 2045. آن را نه همیشه صاف قایقرانی — رای دهندگان در واشنگتن را رد کرد Inslee-پشتیبانی کربن هزینه در سال 2015 — اما فرماندار امیدوار به سرعت ساخت یک پروفایل با تمرکز خستگی ناپذیر در داعش خطری بزرگ برای بشریت است. او تصمیم گرفتند به جای آن به دنبال یک دوره سوم به عنوان فرماندار.

Rep. ست Moulton (D-MA): یکی دیگر نانسی پلوسی شکاک کمک کرد که منجر به ناموفق شورش برای جلوگیری از تبدیل شدن به مجلس دوباره در سال 2016. ماساچوست نماینده است که یک جنگ عراق کهنه موقعیت خود را به عنوان یک متوسط در مقایسه سوسیالیستی انرژی متحرک سازی چپ و به دنبال بیش از حزب خود.

تشکر. تیم رایان (D-OH): اوهایو در کنگره عضو تن به تن خود را به عنوان دموکراتیک پاسخ برای مغلوب ساختن پیشی جستن کشور با این استدلال که او می تواند اتصال با یقه آبی کارگران حزب دهکدهای از دست داد و در میانه. او با اشاره به بسته شدن lore city جنرال موتورز کارخانه خود را در صفحه اصلی وزارت امور خارجه به عنوان بخشی از انگیزه خود برای در حال اجرا است. رایان دارای سابقه طولانی شات مناقصه: او به چالش کشیده پلوسی برای رهبر حزب دموکرات مجلس ارسال در 2016.

سابق بهداشت ، مایک شن: 88 سال سابق سناتور مشهور برای خواندن پنتاگون مقالات به کنگره رکورد زد 2020 را oddest مبارزات انتخاباتی. دو نوجوان متقاعد شن به راه اندازی یک اعتراض نامزدی هدف قرار دادن مرکز ترک کرد و برای همیشه جنگ از جریان اصلی سیاست خارجی آمریکا. او تایید Gabbard و ساندرز پس از او خارج شد در این مسابقه است.

میرامار فلوریدا شهردار وین Messam: شهردار میامی حومه Messam تا به حال شاید کمترین رسمیت شناختن نام دموکرات در مسابقه. پسر جامائیکا مهاجران او را مطرح دستمزد برای کارگران شهرستان به عنوان شهردار و مواجه با جمهوری خواه به رهبری دولت بیش از کنترل اسلحه.

پیشین نوشته. جو Sestak: بازنشسته سه ستاره دریاسالار سابق پنسیلوانیا نماینده مردم در مجلس بود و در اواخر ورود به مسابقه اعلام مبارزات انتخاباتی خود سه روز قبل از اولین دموکراتیک بحث. Sestak تن به تن خود را به شدت در خود نیروی دریایی تجربه مبارزات انتخاباتی خود آرم برجسته ویژگی های moniker “Adm. جو” — و رهبری جهانی تجربه او می گوید آن را فراهم می کند.

ماریان ویلیامسون: خود اعلام کرد عوضی “برای خدا” است که یک روحانی مشاور اپرا. قبلی تجربه سیاسی بود موفق اجرا برای کنگره به عنوان یک نهاد مستقل در سال 2014.

پیشین نوشته. John Delaney: قابل توجه ترین چیز در مورد دلانی بود که او برای رئیس جمهور برای بیش از دو سال بیشتر یا کمتر زندگی می کنند در آیووا حالت اول ریاست جمهوری تقویم. اما او به ندرت در نظرسنجی بالای 1 درصد وجود دارد و یا هر جای دیگری.

سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک: پاتریک به حال سوگند یاد کردن پیشنهاد ریاست جمهوری ماه پیش اما او معکوس دوره و شروع به پریدن کرد به کمپین. او هرگز ساخته شده را علامت.

کمیته ملی حزب دموکرات اعلام کرد آن را نگه دارید 12 بحث شروع در ماه ژوئن 2019 و گسترش به 2020.

بعدی دموکراتیک بحث مارس 15 و برگزار خواهد شد در شهر فینیکس, آریزونا. به تاریخ نامزدها باید هر دو برنده دموکراتیک ملی کنوانسیون نماینده در آیووا و یا ضربه یک درصد خاص ملی یا اوایل دولت سنجی برای واجد شرایط بودن اما مقدماتی آستانه برای آینده بحث هنوز تعیین نشده است.

حرکت اولیه است که همیشه به خصوص در یک میدان بزرگ با بسیاری از نامزدها تلاش برای اثبات که آنها قابل دوام. که در اینجا دو ماه آینده دموکراتیک اولیه برنامه:

  • مارس 3 (“شنبه”): آلاباما, کالیفرنیا کلرادو دموکرات در خارج از کشور, ماساچوست, مینه سوتا, North Carolina, Oklahoma, تنسی, تگزاس و ویرجینیا و ورمونت مقدماتی; American Samoa قفقاز
  • 7 مارس: لوئیزیانا اولیه
  • آوریل 10: Idaho, میشیگان, می سی سی پی, Missouri, واشنگتن مقدماتی; داکوتای شمالی قفقاز
  • آوریل 14: Northern Mariana اولیه
  • مارس 17: آریزونا و فلوریدا و ایلینوی و اوهایو
  • آوریل 24: گرجستان
  • مارس 29: پورتوریکو
  • مارس 4: آلاسکا, هاوایی, لوئیزیانا, وایومینگ
  • مارس 7: ویسکانسین
  • مارس 28: Connecticut, دلاور, مریلند, New York, پنسیلوانیا و رود آیلند

نسخه کوتاه این است که شما باید برای برنده شدن اکثریت نمایندگان.

هر کشور قوانین مختلف خود را برای انتخابات مقدماتی یا قفقاز از نظر اختصاص داشت. نامزد برنده نمایندگان متناسب با جایی که آنها در پایان نتایج هر چند آنها به طور کلی به آمار آستانه حداقل 15 درصد اعطا می شود هر نماینده.

از نظر تعداد وجود خواهد داشت یک برآورد 3,979 نمایندگان برای سال 2020 دموکراتیک ملی کنوانسیون (که در آن نامزد خواهد بود به طور رسمی انتخاب شده) برای grabs در طول اولیه انتخابات. یک نامزد باید حداقل 1,991 نمایندگان به نامزد.

شما ممکن است شنیدن صحبت از “میانجیگری” و یا “رقابت” کنوانسیون اگر نامزد می شود لازم است نمایندگان به پیروزی در اولین انتخابات. که قطعا می تواند اتفاق می افتد در سال 2020 ؛ megyn kelly هوا فکر می کند که این 2 در 3 شانس. اگر که اتفاق می افتد باید همه شرط هستند ، شده است وجود ندارد میانجیگری کنوانسیون در دهه.

دموکرات ها را ساخته اند یک تغییر عمده از 2016 اولیه در “superdelegates” — مقامات منتخب رهبران حزب و دیگر برجسته دموکرات که آرا در علاوه بر این به طور منظم نمایندگان اعطا شده توسط دولت در انتخابات. در گذشته superdelegates نیست که به دنبال هر گونه قوانین و می توانید به هر کدام از نامزد مورد نظر آنها را تشکیل می دهند ذهن خود را در هر نقطه در این فرآیند است. هنگامی که بسیاری از آنها را تایید و هیلاری کلینتون در سال 2016 آن را به او ساخته شده است-در محول استفاده بیش از برنی ساندرز هر چند او هنوز هم موفق به کسب رای کافی مستقل از superdelegates به امن نامزدی.

در یک سری از اصلاحات DNC است محروم superdelegates از رای گیری در اولین انتخابات. بنابراین مگر اینکه کنوانسیون را به حرکت به دوم یا سوم آرا به خاطر هیچ نامزد دارای تعداد کافی از نمایندگان — چیزی است که اتفاق افتاده است پس از 1950s — superdelegates نمی خواهد مهم در سال 2020 است. (مسلما آنها هرگز. بسیاری با اشاره به بعید بود برای superdelegates به استفاده از قدرت خود را برای سرنگونی نتیجه اولیه سیستم اما با این وجود ایجاد بهت و حیرت در درون حزب.)

Ha! شما تقریبا من کردم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>