9 بهترین فیلم, شما هم اکنون می توانید در صفحه اصلی از عضو شورای نظارت مدت تور جهانی به انگل

ما هفته به همه گیر مستندات و سینما بسته باقی می ماند برای آینده قابل پیش بینی. بنابراین دوستداران فیلم را به نگاه به سمت جریان خدمات و مجازی “تئاتر” منتشر شده برای دیدن چه چیزی جدید است.

اما هر آخر هفته, شده اند وجود دارد بسیاری از گزینه های. (و بیشتر از این به تازگی اضافه شده فیلم هنوز هم باقی می ماند در دسترس بیش از حد.) این آخر هفته دارای rom-coms و پلیسی درام و ترسناک و خاص jukebox موسیقی های متحرک, ترول.

در اینجا نه از بهترین فیلم ها از انواع ژانرهای تبدیل شده اند که به تازگی در دسترس به تماشای در خانه در طول تعطیلات آخر هفته از آوریل 10 — برخی برای چند دلار در دیجیتال خدمات برخی از طریق مجازی “تئاتر” درگیری و برخی به مشترکین در جریان سیستم عامل است.

در Beanpoleاز روسیه مدیر Kantemir Balagov مبارزه هرگز متوقف. روسیه فیلم که در جشنواره کن تمایل به بسیار تلخ (نظر 2018 را لتویا Loveless در سال 2016) اما Beanpole ممکن است به (شن پر) کیک برای محض بدبختی است. این یک دوره قطعه مورد دو زن جوان زندگی در لنینگراد فقط پس از جنگ. ملاقات آنها در مبارزه و در حال حاضر کار در یک بیمارستان و دو خرس جسمی و روانی زخم خود را جوان مشکل زندگی می کند. Beanpole داستان خود را در رابطه طوفانی آن را به عنوان crunched و خرد زندگی بسیار شبیه به بیماران در بیمارستان است. این فیلم که برنده Balagov بهترین کارگردان جایزه در جشنواره ملل متحد برخی از زمینه رقابت — آسان نیست ، اما آن را achingly با دلسردکننده اجرای برنامه.

چگونه به تماشای آن: Beanpole باز است در مجازی تئاتر این هفته و یک لیست از شرکت تئاتر در دسترس است در Kino Lorber سایت. (شما دریافت اجاره لینک و سود کمک به حمایت از تئاتر مستقل شما را انتخاب کنید در صفحه.)

سریال تلویزیونی ضربه Fleabagکه زد برای دو فصل کار آغاز شده به عنوان یک زن نشان می دهد نوشته شده و برای اولین بار انجام شده توسط virtuosic قمر گراهام پل در سال 2013. که نشان می دهد سفر کرده است و در سال و همچنین ضبط و پخش در سینما از طریق تئاتر ملی زندگی می کنند. در حال حاضر دو هفته است که تولید تئاتر Fleabag در دسترس است به جریان در آمازون نخست فیلم در آمریکا و انگلستان (و همچنین در سوهو تئاتر سایت). این 5 دلار هزینه اجاره را به سمت سازمان های خیریه است که حمایت از افراد مبتلا به این بیماری همه گیر. پس از آن زمان به افراط کمی در والر-پل سوزاننده شوخ طبعی و خام — آسیب پذیری و کمک به یک علت خوب است بیش از حد.

چگونه به تماشای آن: تئاتر ملی نسخه زنده از Fleabag در تئاتر تولید جریان در آمازون نخست تصویری.

Shula (مگی Mulubwa) یک کتابی که به تبعید از روستای خود را پس از یک حادثه عجیب و غریب و باد تا زندگی با یک سفر اردوگاه از جادوگران است که او را طول می کشد در. مضطرب و اغلب استثماری معامله زده شده است بین منطقه دولت رسمی و جادوگران و رسمی می بیند در Shula یک فرصت برای بهره برداری دیگران است. من یک جادوگر — که برای اولین بار در جشنواره فیلم کن در سال 2017, و زبان انگلیسی, Bemba و Nyanja — احساس می کند مانند یک کشف قابل توجه: بخش کمدی قسمت نقد اجتماعی بخشی تراژدی و همه bracingly اصلی است.

چگونه به تماشای آن: من یک جادوگر است که به تازگی در دسترس در معیار کانال. همچنین در دسترس برای اجاره و یا جریان در iTunes, YouTube, آمازون, Vudu و Google Play.

بینوایاننامزد جایزه اسکار شد اولین فیلم از کارگردان فرانسوی Ladj Ly نیست بر اساس معروف ویکتور هوگو رمان که عنوان آن سهام. اما این که در آن طول می کشد تا نشانه های خود را نتیجه رسید و با یک نقل قول از کتاب: “به یاد داشته باشید این دوستان وجود دارد هیچ چیز مانند بد گیاهان یا بد مردان است. تنها بد کشتکار.” Ly است که از مالی تبار, مجموعه داستان خود را در Bosquets یک قومی متنوع در حومه پاریس. این بلند پروازانه فیلم در مورد چالش (برای هر دو ساکنان و مقامات) از نگه داشتن یک محله صلح آمیز هنگامی که تنش. در زمان و حتی آن را به یاد می آورد هر دو HBO را سیم و اسپایک لی انجام کار درست در چگونه آن را نشان می دهد عوامل به هم پیوسته و جناح ها در بازی. اما Les Misérables به پایان می رسد با یک بیانیه روشن: وقتی پلیس از طریق خشونت از دست داده اند اعتماد محله مهم نیست که چه کسی واقعا در شارژ; خشونت اجتناب ناپذیر است. پرده بین مضطرب صلح و جنگ تمام عیار است gauzy واقع است.

چگونه به تماشای آن: Les Misérables است که به تازگی در جریان Amazon Prime.

عشق عروسی تکرار همان چیزی است که شما می خواهم می خواهم از راست-به-Netflix رام-com خیاط ساخته شده برای تماشای در حالی که در آغوش کشیدن به روی نیمکت با یک لیوان شراب از همه گیر ذخیره کردن و یک ظرف fudgy کیک های شکلاتی. آن را جذاب, مواد غذایی راحتی در بهترین مطلق آن. کارگردانی و نوشته شده توسط Dean Craig نوشت که هر دو انگلیسی (2007) و آمریکا (2010) نسخه از مرگ در مراسم تشییع جنازهاین فیلم بیشتر داستان یک بیچاره و مهربان همکار به نام جک (Sam Claflin) و تلاش خود را به نگه داشتن بسیاری از صفحات در حال چرخش در عروسی خواهرش هیلی (Eleanor Tomlinson). با بازیگران است که همچنین شامل Olivia Munn and Freida Pinto, عشق عروسی تکرار است کرکی و هوشمندانه نوع کم ریسک داستان که در آن اتفاقات ناگوار و ضرب وشتم فراوانند و شما می دانید همه چیز خواهد شد طبقه بندی شده اند در پایان.

چگونه به تماشای آن: عشق عروسی تکرار است جریان در Netflix بکشد.

آن را دشوار است به دسته بندی هر فیلم توسط انگل مدیر Bong Joon-ho. این برنده اسکار برتری در ساخت فیلم هایی که منفجر مرزهای. خود را در آینه کمدی هیولا فیلم مانند میزبان و Okjaدو به عنوان گاز گرفتن تفسیر اجتماعی اغلب با هدف barbs در نابرابری در زادگاه خود در کره جنوبی. انگل برمی گردد به کسانی که تم فوق العاده کنترل. این یک bleakly طنز فیلم در مورد دو خانواده یکی ثروتمند و نه چندان ثروتمند و تند تند داستان تضاد طبقاتی. در جشنواره کن در 2019, انگل برنده بونگ نخل طلا در یک تصمیم به اتفاق آرا توسط هیات داوران تبدیل شدن به اولین فیلم کره ای به خانه جشنواره جایزه است. و این گذشته ژانویه, این تاریخ ساخته شده دوباره با تبدیل شدن به هر دو کره جنوبی برای اولین بار برنده اسکار و برای اولین بار به زبان غیر فارسی فیلم برنده بهترین تصویر.

چگونه به تماشای آن: انگل است که به تازگی در جریان Hulu. این نیز موجود است به صورت دیجیتالی اجاره یا خرید در iTunes, YouTube, آمازون, Vudu و Google Play.

Tigertail نویسنده و کارگردان آلن یانگ است که شاید بهترین و شناخته شده برای شرکت ایجاد تحسین Netflix سری استاد هیچ. یانگ همچنین همکاری و نوشت: بسیاری از dramedy این قسمت با Aziz Ansari. با Tigertailیانگ شیفت از کمدی به خانواده ملودرام تهیه مشتاق مراقبه در خانواده و تاسف و آنچه برای یک زندگی خوب در یک داستان بر اساس پدر خود را تجربه. مراکز داستان Pin-Jui (بازی در سنین مختلف توسط Lee Hong-چی و Tzi Ma) که فقیر تربیت در تایوان منجر به او را به آرزوی بهتر و هیجان انگیز تر زندگی است. Tigertail احساس می کند مانند یک همدلانه تلاش در یانگ بخشی به درک یک پدر و مادر که همیشه به نظر می رسید دور — و در نتیجه افسرده اکتشاف از پشیمانی و بازیابی زمان از دست رفته از طریق یک خانواده ،

چگونه به تماشای آن: Tigertail است جریان در Netflix بکشد.

عضو شورای نظارت مدت تور جهانی ممکن است به لحاظ تاریخی قابل توجهی به عنوان اولین و مهمترین فیلمهای استودیو فیلم به جست و خیز اکران در مجموع در طول Covid-19 coronavirus همه گیر (از آنجا که اکثر ما تئاتر در حال تعطیل) و برتر در خدمات دیجیتالی. عاقبت به 2016, فیلم, عضو شورای نظارت مدت تور جهانی یک jukebox موسیقی که دریافت کرد کمی بررسی مثبت از منتقدان تا کنون. در harper’s bazaar uk, اریک کوهن می نویسد که فیلم “musters زرنگ و دانا رساله در تاریخ موسیقی مدرن و یک سرویس پیام در مورد تفاوت های فرهنگی که خود را متنوع سنت شایسته جشن را در شرایط خود را. این یک احمق فیلم با جاه طلبی های انرژی که trippy نئون پالت و داغ گاه به گاه ضرب و شتم.”

چگونه به تماشای آن: عضو شورای نظارت مدت تور جهانی در دسترس است به صورت دیجیتالی اجاره در VOD سیستم عامل است. بررسی فیلم وب سایت برای جزئیات بیشتر.

دریای تب است داستان Siobhán (هرمیون Corfield) که مطالعات زیست شناسی دریایی در یک ایرلندی دانشگاه و ترجیح حیوانات او در حال مطالعه برای انسان است. هنگامی که او می پیوندد خدمه یک قایق ماهیگیری به مطالعه موجودات آنها بیرون بکشد عمیق او یابد و خودش را در یک فیلم ترسناک — به ویژه هنگامی که یک موجود مرموز آغاز می شود حمله به خدمه. دریای تب برنده تمجید برای خود صمیمی را در ژانر وحشت پس از اکران آن در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در سال 2019. در لیست پخش Kimber مایرز می نویسد که “اولیه قرعه کشی از دریای تب’ ممکن است به عنوان یک هیولا فیلم, اما این است که عمیقا انسانی و انسان فیلم که ایده ها با شما باقی می ماند طولانی تر از این کابوس.”

چگونه به تماشای آن: دریای تب در دسترس است به صورت دیجیتالی خرید از طریق تقاضا و دیجیتال خدمات مانند iTunes.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>