پوچ بی دلیل هیجان بن افلک و Ana de Armas’ Paparazzi عکس


Ben Affleck walking with Ana de Armas, in face masks.

چه کسی می تواند تصور کرده اید که این رابطه خواهد بود که همه گیر دوران اصلی منبع قابل اعتماد از تازه مشهور چه خبر ؟

BG004/Bauer-Griffin/GC تصاویر

بن افلک و Ana de Armas شد برای اولین بار کشف هم به عنوان یک زن و شوهر در اوایل ماه مارس. از آن آغاز شده به عنوان چنین چیزهایی را فراموش: De Armas که شکست سال گذشته به عنوان ستاره از چاقو خارجکرده بود به تازگی به پایان رسید فیلمبرداری هیجان انگیز در آب های عمیق با افلک وقتی Daily Mail گزارش داده اند که تعطیلات با هم در کوبا—ناهار خوری در یک “رستوران دنج” در هاوانا قدم زدن در اطراف با هم “حتی توقف در یک بازار در یک نقطه است.” تلخیص آن ثابت شده و یا نزدیک با قانع کننده انتخاب عکس است.

آن همه تا به حال گیری از یک کلاسیک اگر عادی celebrity news چرخه: پیری تپش قلب با پیچیده گذشته و افزایش جوانتر زیبایی بازی نمی بازی. چه کسی می تواند تصور کرده اید که این رابطه خواهد بود که همه گیر دوران اصلی منبع قابل اعتماد از تازه مشهور چه خبر ؟

مانند هر کس دیگری مشاهیر در خانه خسته کننده بودن برای آینده نامحدود. وجود احزاب بیشتر, بیشتر صنعت, حوادث, بیشتر فیلم مجموعه های بیشتر جوایز را نشان می دهد نه بیشتر tipsy شب را با دیگر افراد مشهور. این بدان معناست که شایعات مصرف کنندگان مجبور شده اند برای زنده ماندن در درجه اول در مانده از خود سرپرستی Instagram پست و آنلاین دشمنی بین شیوه زندگی شخصیت. همانطور که من این نوع سرب در تیتر People.com است “grey’s Anatomy‘s Caterina Scorsone انشعابات از شوهر راب Giles پس از 10 سال از ازدواج.” چه کسی ؟ در زمانی که ما بیشتر طلب مزخرف جهانی عرضه مزخرف است تقریبا به طور کامل خشک شده بود.

شایعات مصرف کنندگان مجبور شده اند برای زنده ماندن در مانده از خود سرپرستی Instagram posts.

اما “Benana” (Afflarmas?), خدا آنها را در بر داشت یک راه برای ادامه بودن عکس. این است که آنها در حال ساخت اخبار نفسه. همه آنها به نظر می رسد انجام دهید این است راه رفتن در اطراف محله خود در L. A. (وبلاگ Lainey شایعات بی اساس گزارش این هفته است که به نظر می رسد به رفتن به عقب و جلو بین دو خانه در برنتوود و ونیز.) اما نکته مهم این است که مدیریت آنها را به عکس هر زمان که آنها تا آنجا که باز کردن درهای جلو. در واقع آنها ظاهرا رفتن به خارج به عکس با هم فقط در مورد هر روز یک سفارشی که بیشتر بدبینانه نژاد از افراد مشهور-مراقب تماس “pap قدم زدن”—آهسته faux-بازی گاه به گاه تفرجگاه به معنای مستند توسط paparazzi. (تماشای چند YouTube فیلم مستند این عمدی گردش به گرفتن احساس برای چگونه آشکار paparazzi حضور است و چه آشکارا این زن و شوهر به نظر می رسد نما برای آنها.) “تلخیص ماشین همچنان به همهمه با تشکر از عکس های افراد مشهور در ماسک صورت و مثل همیشه بن افلک” یک غرور نمایشگاه subheadline قرار داده و آن را چند هفته پیش در یک داستان در مورد چگونه paparazzi عکاسان کار در یک بیماری همه گیر.

نه خیلی زیاد اتفاق می افتد در بسیاری از این عکس ها. افلک و de Armas بوسه. آنها با پوشیدن ماسک به “مجموعه ای به عنوان مثال حق.” آنها بوسه از طریق چهره خود را با ماسک. یک بار افلک برداشته ماسک خود را به دود—لمس خوب. آنها راه رفتن سگ خود را. آنها در صف انتظار برای دونات. که واقعا در مورد آن.

نومیدانه در برابر هر یک از این کسل کننده گردش می تواند چرخید به فرد داستان است. در اینجا برخی از عناوین مورد زن و شوهر از فقط در عرض دو هفته گذشته یا:

در برابر فضل و ناچیز کاسه لوبیا ممکن است دلیلی برای جشن. در زمان قحطی یک کاسه لوبیا ترنجبین یک نعمت غیر مترقبه. ما در شایعات قحطی در حال حاضر و بن افلک و Ana de Armas در حال کاسه لوبیا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>