مرفه هستند مصرف این سیاره به مرگ: مطالعه

یک مطالعه جدید منتشر شده در این ماه در مجله علمی Nature Communications استدلال می کند که با وجود تمام بحث در مورد استفاده از فناوری های سبز به آدرس man-made مشکلات زیست محیطی تنها راه برای مصرف انسان برای تبدیل شدن به پایدار است و اگر ما در مهار مرفه.

“کلید استنتاج از بررسی ما این است که ما نمی توانیم تکیه بر تکنولوژی به تنهایی برای حل وجودی مشکلات زیست محیطی مانند تغییر آب و هوا از دست رفتن تنوع زیستی و آلودگی – اما که ما نیز باید به تغییر ما مرفه شیوه زندگی و کاهش overconsumption در ترکیب با تغییر ساختاری” استاد تامی Wiedmann از دانشگاه نیو ساوت ولز مهندسی گفت که کالج, روزنامه مورد مطالعه است.

تبلیغات:

مقاله خود را کرد که “شهروندان مرفه جهان مسئول ترین اثرات زیست محیطی و مرکزی به هر چشم انداز آینده از عقب نشینی به شرایط محیطی امن تر.” نویسندگان اضافه شده است که “موجود جوامع اقتصاد و فرهنگ تحریک مصرف و گسترش ساختاری ضروری برای رشد در بازار رقابتی اقتصاد مهار لازم اجتماعی تغییر” و حمایت از “جهانی و سریع جدا از اثرات مضر از فعالیت های اقتصادی” اشاره کرد که تلاش های جهانی در شمال کشور به منظور کاهش گاز گلخانه ای, گازهای گلخانه ای هستند “بسیار بعید” به رخ می دهد به سرعت به اندازه کافی در مقیاس جهانی برای دفع فاجعه بار زیست محیطی اثرات.

“دلیل این است که انرژی های تجدید پذیر, برق کربن-گرفتن فن آوری و خدمات و حتی همه منابع مورد نیاز عمدتا در شکل فلزات و بتن و زمین” نویسندگان اشاره می کنند. “افزایش تقاضای انرژی و هزینه های استخراج منابع محدودیت های فنی و اثر جهش مشکل را تشدید می کنند.”

پس از مشاهده که “جهان بالا 10 درصد از درآمد مسئول بین 25 و 43 درصد از اثرات زیست محیطی” در حالی که “جهان پایین 10 درصد درآمد حقوق بگیران اعمال تنها حدود 3-5 ٪ از اثرات زیست محیطی” نویسندگان که آسیب های زیست محیطی تا حد زیادی ناشی از جهان “مرفه” و بنابراین نیاز به مواجه خواستار تغییر در شیوه زندگی در میان ثروتمند.

تبلیغات:

به عبارت دیگر در سراسر جهان اعلام کرده اند ناچیز اثر بر روی محیط زیست ویرانی; با تمرکز بر مصرف خود را و یا رفتار ماموریت یک احمق است وقتی که می آید به سیاست های زیست محیطی.

“با توجه به اینکه سبک زندگی شهروندان ثروتمند هستند و ویژگیهای فراوانی از انتخاب و راحتی و آسایش ما استدلال می کنند که تعیین کننده و راننده ما اشاره شده در بخش قبلی به عنوان مصرف تر است به درستی به عنوان برچسب فراوانی” نویسندگان اشاره می کنند. آنها مدافع کاهش اجتناب و یا کاهش مصرف “تا زمانی که باقی مانده مصرف سطح می افتد در داخل مرزهای سیاره در حالی که برآورده ساختن نیازهای انسانی” با ثروتمندان پرهیز از خرید بیش از حد بزرگ خانه ها و خوابگاه های ثانویه زیادی وسایل نقلیه مقادیر بیش از حد از مواد غذایی و درگیر شدن در فعالیت های اوقات فراغت است که نیاز به مقدار زیادی از پرواز و رانندگی.

نویسندگان همچنین استدلال می کنند برای الگوی مصرف “منتقل می شود به دور از منابع و کربن فشرده کالا و خدمات به عنوان مثال تحرک از اتومبیل و هواپیما به اتوبوس و قطار دوچرخه سواری یا راه رفتن حرارت از حرارت روغن به پمپ های حرارتی تغذیه — که در آن ممکن است از حیوان به فصلی محصولات مبتنی بر گیاه.” علاوه بر این, آنها تماس برای “تصویب کمتر مرفه ساده تر و کفایت محور سبک زندگی به آدرس overconsumption — مصرف بهتر است اما کمتر.” این رویکرد نیاز به شامل “پرداختن اجتماعی ناپایدار underconsumption در جوامع فقیر در هر دو کمتر مرفه و ثروتمند کشور که در آن به اندازه کافی و بهتر است که مورد نیاز برای رسیدن به بیشتر مساوی توزیع ثروت و تضمین حداقل سطح رفاه برای غلبه بر فقر است.”

تبلیغات:

نویسندگان اذعان کرد که وجود دارد چند مکتب فکری در مورد چگونه به بهترین این اهداف را تامین کند.

“اصلاح طلب گروه متشکل از ناهمگن روش مانند-رشد احتیاطی/عملی پس از رشد و رفاه و مدیریت بدون رشد و همچنین به عنوان حالت پایدار اقتصاد” نویسندگان نوشتن. “این رویکرد مشترک است که آنها برای رسیدن به هدف نیاز اجتماعی و زیست محیطی تحول از طریق و ظرف امروز غالب موسسات مانند متمرکز دموکراتیک متحده و اقتصاد بازار است.” در مقابل, گروه دوم که “بیشتر رادیکال” فرض که “نیاز اجتماعی و زیست محیطی تحول لزوما مستلزم یک تغییر فراتر از سرمایه داری و/یا زمان متمرکز متحده است. اگر چه شامل قابل توجهی ناهمگونی آن می توان به سازگار با محیط زیست-سوسیالیستی نزدیک مشاهده پیش دولت دموکراتیک به عنوان یک وسیله مهم برای رسیدن به توسعه اجتماعی و زیست محیطی تحول و سازگار با محیط زیست-anarchist روش هدف به جای آن در مشارکتی دموکراسی بدون دولت و در نتیجه به حداقل رساندن سلسله مراتب.”

تبلیغات:

سالن مصاحبه چند تن از دانشمندان و محققان در اوایل این ماه در مورد چگونه coronavirus همه گیر شده است نشان داده شده بسیاری از مشکلات پایداری ذاتی سرمایه داری. یک مشکل با سیستم اقتصادی سرمایه داری است که به آنها تکیه می کنند به طور مداوم افزایش مصرف به منظور حفظ دوره از رفاه. اگر حوادث غیر منتظره که قطع مصرف — مانند همه گیر نیاز اقتصادی shutdown — کل سیستم اتومبیل را متوقف کند.

“رفتن با ساختاری استعاره و مفهوم وجود دارد همیشه ترک زیر نمای از سرمایه داری و وزن زیادی از این بیماری همه گیر است گسترده تر آن ترک” نورمن جزایر بنیانگذاران و هماهنگ کننده ملی RootsAction.org و ساندرز نماینده به 2016 دموکراتیک ملی کنوانسیون گفت: سالن. پس از اشاره به چگونگی فقیر باد آزار بیشتر او اضافه کرد که “کل اقتصاد سیاسی است بشود به تولید بیش از حد و بیش از مصرف به حداکثر رساندن سود شرکت.”

Michael E. مان یک استاد برجسته حوزه و علوم جوی در دانشگاه ایالتی پن گفت: سالن که “من فکر می کنم که بزرگتر وجود دارد, درس ها و پیام ها در اینجا در مورد پایداری جهانی جمعیت نزدیک به 8 میلیارد دلار و رشد مردم در یک سیاره با منابع محدود است.”

تبلیغات:

او افزود: “و آنچه COVID-19 تا سر گذاشته است شکنندگی این زیرساخت است که ما ایجاد کرده اید به طور مصنوعی حفظ مصرف فراتر از طبیعی با ظرفیت حمل این سیاره است. و ادامه داد: بهره برداری از سوخت های فسیلی بدیهی است که در تضاد با یک انسانی پایدار جامعه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>