مرفه در انکار خود را در مورد کلاس امتیاز پژوهشی می گوید

درآمد در ارتباط با جناح راست سیاست به معنی ثروتمند مردم تمایل به کمی محافظه کارانه تر است. در حالی که وجود دارد هیچ مفرد دلیل برای این هر دو تاریخ و مشاهدهای حکایات نشان می دهد که کسانی که با ثروت و امتیاز تمایل به تحریف دلیل آنها بسیار موفق chalking تا موفقیت خود را به جناح راست ایدئولوژیک اردک مانند “کار سخت” — به جای اعتراف به آنها کمک کرده بودند توسط عوامل اجتماعی دیگر. (رئیس جمهور تهمت بزرگ است مورد مطالعه به عنوان او بزرگ نمایی درجه که پدرش به او کمک کرد ساخت امپراتوری خود را: در طول ریاست جمهوری 2016 بحث تهمت bragged که پدرش به او “بسیار کوچک وام در سال 1975” که او ساخته شده “به یک شرکت است که ارزش بسیاری از میلیاردها دلار است.” که “وام کوچک” بود و در واقع $60.7 میلیون.)

در حال حاضر جدید, روانشناسی اجتماعی مطالعه کشف کرده است که تا چه حد این گرایش به نظر می رسد پاتولوژیک در میان moneyed نخبگان. با عنوان “I ain’t no خوش شانس یک: در انگیزه انکار امتیاز طبقاتی” این مطالعه جدید که در مجله شخصیت و روانشناسی اجتماعی نشان داد که کسانی که به سوالات مطرح شده در مورد خود کلاس امتیاز در پاسخ به “افزایش ادعای خود را شخصی سختی ها و کار سخت برای پوشش [خود] امتیاز در یک روکش از شایسته سالاری.”

تبلیغات:

“پرواز در چهره شایسته سالار نسخه شواهد امتیاز را تهدید می کند و گيرندگان خود توجه با تماس به سوال که آیا آنها سزاوار موفقیت های خود را.” Dr. L. Taylor فیلیپس, استاد مدیریت و سازمان در نیویورک دانشگاه مدرسه کسب و کار و همکاری نویسنده دکتر Brian S. Lowery استاد رفتار سازمانی در دانشگاه استنفورد نوشت: در مطالعه خود. “مدارک و شواهد از کلاس امتیاز نشان می دهد که بسیاری از نتایج زندگی در حال تعیین عوامل نه منتسب به افراد تلاش به تنهایی اما معمولا در بخش های سیستمیک بی عدالتی که امتیاز برخی بیش از دیگران است.”

نویسندگان تاکید کرد که در ایالات متحده مردم هستند مشروط به این باور است که ما در یک زندگی شایسته سالاری و به نسبت موفقیت یا شکست در درجه اول به استعداد و کار سخت است. زمانی که اعضای فوقانی-میانی یا فوقانی کلاس در مواجهه با شواهد و مدارک که امتیاز طبقاتی نقش عمده ای در تعیین وضعیت اجتماعی و اقتصادی خود را خود با توجه به چالش کشیده است. به حفظ احساس خود را از ارزش خود آنها را مبالغه خود سختی ها و یا تمرکز بر روی مقدار کار انجام می دهند — حتی اگر امتیاز طبقاتی مانع نمی کند واقعیت غیر از کلاس مربوط به سختی و بسیاری از مردم کار بسیار سخت بدون دستیابی به تحرک اجتماعی و اقتصادی.

نویسندگان در این نتیجه گیری رسید پس از انجام یک سری از آزمایشات است. از آنها خواسته صدها نفر از شهروندان آمریکایی با بالا متوسط و یا طبقه فوقانی درآمد از نخبگان West Coast دانشگاه به خواندن اظهارات در کل بی عدالتی و یا امتیاز طبقاتی و چه کسانی که متصل به فرصت ها در آموزش و پرورش است. دیگران خواسته شد به عنوان خوانده شده در مورد مطلب کلی مزیت است که تعلق گرفتن از مردم با درآمد بالا است. در گسترش در مطالعه اصلی شرکت کنندگان در معرض اطلاعات در مورد مشکلات شخصی و امتیاز طبقاتی. تمام مطالعات نشان داده است که زمانی که شرکت کنندگان که از کلاس امتیاز مواجه شد با این واقعیت است که آنها تمایل به تمرکز بر روی شخصی خود سختی ها و اخلاق کار به منظور حفاظت از خود-توجه از مواجهه با این واقعیت است که بسیاری از آنچه متعلق به آنها داده شده بود به آنها را از طریق شانس و سیستم های ظلم و ستم به جای فردی شایستگی.

تبلیغات:

“اصلی غذای آماده است که واقعا افرادی که با بهره گیری از نابرابری — که ما چگونه تعریف امتیاز — افرادی که با بهره گیری از بی عدالتی انجام بسیاری از کار روانی برای سرپوش گذاشتن که به نفع” دکتر فیلیپس گفت: سالن. “آنها چیزهایی مانند ادعا می کنند که زندگی خود شده است و به طور کلی سخت تر نسبت به زمانی که امتیازات نه در معرض شده است و هیچ کس واقعا از آن آگاه است اما هنگامی که ما آن را در معرض آنها شروع به گفتن زندگی شده است سخت تر است.”

او گفت که افراد مورد مطالعه به طور خاص ادعا می کنند که آنها کار سخت تر در شغل خود و اشاره به مبارزات از زندگی خود را به ادعای “‘شما می گویند من باید این امتیاز و این ناعادلانه است اما در واقع نگاهی به این چیزهای دیگر در زندگی من آنها نوع مقابله یا آنها نوع تعادل آن است. این همه بشویید.'”

دکتر فیلیپس همچنین ارتباط این طرز فکر به گرایش به سمت classist و باورهای نژادپرستانه.

تبلیغات:

“قطعا آن را پشتیبانی احتمال — و یا نوع ایجاد یک احتمال — که مردم شروع به ادعا های نژادپرستانه و classist و دیگر ذاتا های مختلف مرتب کردن بر اساس اعتقادات” دکتر فیلیپس توضیح داد, خلاصه ذهنیت به این استدلال که “من اینجا هستم تا در این موقعیت فرد دیگری در این موقعیت های مختلف. نه به این دلیل که سیستم ناعادلانه است و یا اینکه من بهره مند از چیزی ناعادلانه که پس از آن تهدید خود من با توجه به جای آن را آسان تر برای من به ادعا می کنند که در واقع وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس تفاوت بین ما است که باعث می شود این همه عادلانه باشد. . . . این در واقع به دلیل این گروه بدتر است در برخی از راه و یا این فرد بدتر است در برخی از راه است.””

در این مطالعه فیلیپس و Lowery تاکید بر اهمیت شایسته سالاری اسطوره در ایجاد این توهم.

تبلیغات:

“ایدئولوژی شایسته سالاری بافته شده است عمیقا به فرهنگی و پود جامعه آمریکا” نویسندگان نوشتن. “این بسیار” رویای آمریکایی ” است که جذب و متصل بسیاری به امریکا نشان می دهد که اگر یک کار سخت به اندازه کافی به آنها می توانند موفق شوند بدون توجه به کلاس های خود را و یا پس زمینه. به عنوان یک نتیجه سیستمیک عدالتی است که یک موضوع روی حیله و تزویر برای آمریکایی روان: در حالی که اکثر آمریکایی ها به اشتراک شایسته سالار ایدئولوژی که تنفر از جمله نابرابری های بسیاری نیز بهره مند از بی عدالتی. برای حل این تنش پیدا کنیم که طبقه ممتاز به طور خاص ادعا سختی و تلاش به دلیل این نمادها از شایستگی: آنها به کمک پوشش امتیاز در لفافه شایسته سالاری.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>