آلاباما جمهوریخواه انتخابات خبر بد برای جف جلسات

جف جلسات برگزار شد آلاباما در سنای صندلی برای 20 سال — و در حال حاضر او در تلاش برای آن را به عقب.

مشکل این است که او کمی بیشتر رقابت در این زمان در اطراف, نه به ذکر است در حال انجام خصومت او چهره از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. جلسات که در سمت چپ مجلس سنا در سال 2017 برای یک سال و نیم از روی لئامت دادن مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان وکیل به طور کلی یکی از دو نامزد که انجام شده نیز به اندازه کافی در سه شنبه برای پیشبرد به یک رواناب در جمهوریخواه اولیه.

او امن 31.7 درصد حمایت رای دهندگان به سابق دانشگاه آبرن مربی تیم فوتبال تامی Tuberville را 33.4 درصد 100 درصد از حوزه گزارش. چرا که نه نامزد قادر به ضربه زدن به 50 درصد آستانه مورد نیاز توسط قانون دولت در این مسابقه سر به رواناب در 31 مارس است.

این نتیجه بزرگ نیست برای جلسات که نه تنها قادر به پیروزی اولیه آشکار بلکه ازمایش کرده Tuberville در نتایج نهایی هر چند حاشیه باریک بود. که یک ضربه بزرگ برای دادستان سابق عمومی است که بسیار محبوب در زمانی که او به نمایندگی آلاباما در سنای آمریکا.

مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در نتایج صبح روز چهارشنبه سیخ زنی در جلسه ای که در سمت چپ خود AG پست در بدنام شرایط بد پس از امید بستن به recuse خود را از تحقیقات به دخالت در انتخابات 2016.

جلسات و Tuberville باید تا پایان هفته به پرونده خود را به آلاباما رای دهندگان و رفتن سر به سر در حال حاضر که نامزدهای دیگر مانند Roy Moore و تشکر. برادلی بایرن حذف شده است.

برنده خواهد شد تا در برابر دموکرات ایالت Doug Jones, بالا جمهوریخواه هدف در آنچه انتظار می رود به شدت رقابتی مسابقه این سقوط.

دور دوم انتخابات آماده است تا شدید اگر نامزدها سخنان این هفته هر نشانه.

جلسات در حالی که او ساخته شده یک مهاجم تلاش برای نشان دادن خود در حال انجام وفاداری به مغلوب ساختن پیشی جستن است که در این مسئله بسیار با Tuberville که به طور مشابه سعی در تراز خود را از نزدیک با رئیس جمهور.

“ما قصد داریم به پایان آنچه رئیس جمهور تهمت زمانی آغاز شد که او در جف جلسات از سراسر جدول و گفت: ‘شما در حال اخراج'” Tuberville گفت: در یک سخنرانی این هفته است.

جلسات در عین حال تأکید کرده است که Tuberville — کسی که به دنبال به رنگ خود را به عنوان یک خارجی نامزد — بی تجربه و تیره در مواضع سیاست.

“من مبارزه بزرگ مسائل روز ما و من برنده” جلسات استدلال در یک سخنرانی خود را با استناد به تعهد درازمدت به مغلوب ساختن پیشی جستن را در دستور کار مناطق مانند مهاجرت.

مغلوب ساختن پیشی جستن نسبتا بالا تصویب امتیاز در آلاباما: او در حال حاضر 62 درصد به صبح مشورت کنید. در این مرحله معلوم نیست اگر او را در اب راه رفتن را بیشتر به مسابقه اما اگر او می کند آن را به طور بالقوه می تواند صدمه دیده جلسات تلاش برای برنده شدن با توجه به ادامه تنش بین این دو است.

هر کس که برنده مارس رواناب را در جونز — به طور گسترده ای به عنوان آسیب پذیر ترین سنا از حزب دموکرات این چرخه در ماه نوامبر.

جونز برنده خیره کننده اما باریک پیروزی در سال 2017, ویژه انتخابات, کوه در می رم آلاباما در سنای صندلی برای اولین بار در بیش از 20 سال است. موفقیت او بود رو به با حمایت از رای دهندگان قدرت خود را نامزدی و گسترده از نقاط ضعف حریف خود را Roy Moore, سابق, آلاباما, رئیس دادگستری که در مواجهه متعدد اتهامات سوء رفتار جنسی نسبت به underaged زنان است.

جونز تصویب امتیاز مناسبی 41 درصد اما او در مواجهه با چالش های اکثریت جمهوری خواه رای دهندگان در پای صندوقهای رای است. جونز است که به دنبال دفع جمهوریخواه تلاش برای پس گرفتن صندلی این سقوط یک حرکت است که انتظار می رود به بسیار دشوار است, به خصوص به این دلیل که نامزد او را مقابل نمی خواهد که همان چالش هایی که مور انجام داد.

طبخ سیاسی گزارش در حال حاضر نرخ صندلی به عنوان “تکیه خواه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>