“این Alienist” برمی گردد اما گونه در برابر آن, اما آه چندان جدی شکم بند بستن

تماشای یک دوره قطعه فشار برای دیدار با حضور سیاسی و اجتماعی شرایطی می تواند دردناک باشد. شک تنها نیاز به نشستن از طریق یک یا دو ساعت از “Alienist: Angel of Darkness,” پیگیری به TNT را 2018 اقتباس از دوستانم Carr را “Alienist” به درک معنای آن است. در واقع شما حتی نمی نیاز به آن بسیار است.

در عرض چند دقیقه اول که داکوتا فانینگ را سارا Howard اراضی در داستان اول به عنوان او به سرعت او را حمل از طریق شاهراه اصلی به نوبه خود از قرن 20th شهر نیویورک پس از آن او به عنوان stiffly آدرس کارکنان در آژانس کارآگاهی – عملکرد او و کسانی که از زنان اطراف او مبارزه علیه تولید است شکم بند بستن.

تبلیغات:

سارا هوارد در حال حاضر در خود و مصمم به ایجاد یک نام به عنوان یک کارآگاه زن است جدی که جدی در مورد جهان او را به طور جدی. در بقدر یک اتاق پر از مردان به تماشای یک اشتباه زن محکوم به اعدام او اشیاء و spitefully به نقل از توماس جفرسون در آنها. افسوس که این استدلال بی معنی است به عنوان dispirited همکار دکتر لاسلو Kreizler (دانیل برول) به یاد او با سفت تشریفات. تنها در جایی است که بوی زندگی و خوش مشرب احساسات در مورد او مثل همیشه روزنامه نگار جان مور (لوک ایوانز) اما تنها به این دلیل که او یک مرد تحصیل کرده با کمی خشن در اطراف لبه.

بینندگان رو به می دانم که این شخصیت های اصلی فصل از این مجموعه یک درام است که از بسیاری جهات سال دیر به قاتل زنجیره ای, راز, پارتی, اما رویشان خود را در به اندازه کافی ویکتوریا دوران جو و مجلل طراحی به سرخوش بیننده به چوب در اطراف برای حداقل چند قسمت است. تیم sleuths رهبری تحلیلی خونسرد alienist Kreizler نقل مکان کرد که در آن جهان زیبایی ها و grotesqueries کاملا هموار.

تبلیغات:

اولیه قسمت ملاقات چالش Carr مجموعه با توجه به سال 1994 رمان descriptiveness بود که در آن به اندازه کافی ساده برای یک خواننده برای دریافت عنوان را از دست داد همانطور که در توضیح تشریفات از اتاق های این شخصیت طی شده و حتی خود را طولانی ناهار خوری گشت و گذار. اما من نمی شخم از طریق تمام 10 قسمت با شوق و ذوق. به عنوان علاقه مندان به نظر می رسید به مانند آن را به خوبی به اندازه کافی با توجه به ثابت رأی; در هر TNT برداشت “فرشته تاریکی” ماه بعد پس از عصبانی تابستان تا حد زیادی تعریف شده توسط #MeToo.

انتخاب طبیعی است با توجه به هم ثابت بینندگان و درخواست تجدید نظر از داستان دوم تمرکز بر سارا او به عنوان جنگ برای پیشرفت در حرفه خود و برای کمک به این علت از حقوق زنان و حق رای. در برابر این پس زمینه است lurid هشت قسمت رمز و راز مربوط به تشریفاتی آدم ربایی و قتل نوزادان – که یکی از آنها تبدیل می شود تا بسیاری وحشتناکی در محل مشخص شده توسط بی گناهی.

“فرشته تاریکی” ممکن است در سال 1897 اما این اسکریپت را عمدی برجسته شباهت بین آن زمان و در حال حاضر واضح است. مانند Carr معرفی این جهان و آن شخصیت های آشنا از اختلاف بین ثروتمند و فقیر فقیر قرعه کشی با تیغ است هشیاری و ملموس از طریق تفاوت در روشنایی و کثافت سطوح.

تبلیغات:

نه یک بیت اصلی را در اتمسفر با کیفیت از دست داده است در سال که گذشت بین دو فصل آن هنوز جلال دوست داشتنی و وحشیانه سری را در. اما جدیت در فراخوانی تشابه sensationalist روزنامه نگاری به نوبه خود از قرن 20th امریکا و نسخه امروز به نظر می رسد رفته اند به سر و بدن خود بازیگران است. اگر فانینگ نسبی سفتی قابل اغماض در “Alienist” با توجه به این ایده که سارا اعتماد به نفس در او عقل بود و دائما در حال حمله در این مرد جهان در اینجا او calcified احساسات او. برول را Kreizler احساس می کند و حتی توانست به نقطه ای از Ted Levine هنوز-crooked توماس Byrnes سابق رئیس پلیس دستیابی به Snidely Whiplash سطح hamminess.

او تنها یکی از شخصیت ها در میان یک دسته از بازیکنان که می آیند به عنوان cartoonishly دو بعدی است که خبر خوبی برای ایوانز که می آید OK در میان این. مهم نیست. تمام بازیگران می تواند به عنوان رفتار سرد و stiffly به عنوان اجساد و تا زمانی که ما نیز از طریق چرخ brocaded زیبایی و الهام grotesquery این پیگیری را انجام داده است.

تبلیغات:

اگر هدف از “فرشته تاریکی” است به صحبت می کنند به در حال حاضر و ما را فکر می کنم که دنباله تنها منجر به یک بن بست.

“این Alienist: Angel of Darkness” برای اولین بار در پنج شنبه, جولای 19 در 9 p. m. ET TNT.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>