زاویه گرفتن یک نام تجاری جدید تعریف در هفته آینده. نگران نباشید: این خبرنامه هنوز هم همان داستان شما را دوست دارم. آنها فقط آمده با نام های مختلف—Slatest—و تیز نگاه جدید است. شما نمی نیاز به هر گونه اقدام به نگه داشتن آن را دریافت کنید اما اگر تغییر چیزی که شما نمی, لغو عضویت اینجا یا زیر (ما شما را از دست ندهید).

فاسد هلو: “استیضاح حماسه نشان داد بسیاری از نا زیبا حقایق در مورد سیاست آمریکا, اما شاید مهم ترین این است: رئیس جمهور آینده ممکن است استیضاح اما هیچ کدام تا کنون حذف از دفتر” می نویسد: مارک جوزف استرن. کوکب Lithwick توضیح می دهد که چگونه این سه شاخه از دولت اساسا تقلب استیضاح محاکمه. و جرمی Stahl نشان می دهد که چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خطرناک ترین استیضاح دادگاه دفاع برنده روز.

انتقاد: لئون Krauze فکر نمی کنم آن را یک معامله بزرگ است که خاک آمریکاجدید پرفروشترین رمان در مورد مکزیک زندگی و مهاجرت نوشته شده توسط یک زن که شناسایی به عنوان سفید. سپس او با خواندن این کتاب را برای خود و مبهوت شدم چقدر از مرحله آن را با تقریبا همه چیز او می دانست که در مورد زندگی در کشور مادری خود.

Finales: دو-محبوب تلویزیون نشان می دهد که به تازگی به این نتیجه رسیدند: خوب محل‘s آخرین قسمت پخش شده دوشنبه شب و BoJack Horseman‘s نهایی هشت قسمت همه کاهش یافته است در Netflix بکشد امروز. Sam Adams نظرات خوب جای‘s آخر را “اشک زود کشیدن, پایان نامه در مورد آنچه واقعا باعث می شود یک پایان خوش” در حالی که ارین Qualey توضیح می دهد که چگونه BoJack شد بهترین نشان می دهد در مورد اعتیاد و بهبودی.

خطوط: دو نویسندگان دوباره بد-به یاد لحظات در NFL تاریخ: Stefan Fatsis تواریخ داستان پیچیده از ممفیس گروه که قرار بود به درخواست برای اولین سیاه و سفید متعلق به تیم NFL و Michael J. Socolow می رود عمیق به زندگی جیم Tyrer های مشهور Kansas City Chiefs بازیکن که همسر خود را کشته و خود را در سال 1980.

برای تفریح: یک تیره وسواس با هر محصول میفروخت توسط لیسانس‘s castoffs.

اسانس? هدبند??
Nitish

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی