بایگان که در تواریخ عطر مردانه در رمان عاشقانه در توصیف “ذات انسان”


A woman inhaling scents depicted as colorful waves of pumpkins, trees, spices, lemons, umbrellas, soap, Jack Daniels whiskey, the Orion Nebula, glasses of red wine, and cigarettes.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های utkamandarinka/iStock/گتی ایماژ به همراه ناتان Dumlao/Unsplash Nicepear جاکارتا/Unsplash Akshay Bandre/Unsplash ناتان Dumlao/Unsplash angkhan/iStock/گتی ایماژ به همراه برایان Goff در Unsplash و اپل.

عاشقانه به عنوان یک نوع دریافت بیش از سهم عادلانه خود را از مسخره برای, در میان چیزهای دیگر آن عصبی بویایی توصیف. اما یک کاربر توییتر صرف چند سال گذشته با عشق chronicling آن بسیار توصیف طریق نر بوی کاتالوگ اسناد و مدارک که چگونه نویسندگان توصیف عشق مرد از منافع و بوی خود را:

آلیسون نژاد اجرا می شود که این حساب ترک کار خود را در پایان سال گذشته به صرف 2020 سفر با شوهرش تنها برای coronavirus به تغییر برنامه های خود را. در حال حاضر نژاد پر کردن زمان در مستند با خواندن در خانه اش در پورتلند, اورگان, پیدا کردن بیشتر علوفه برای فروشگاه در این فرآیند است. تخته سنگ به او صحبت کرد در مورد نر و بوی کاتالوگ و آنچه در آن است به او آموخت در مورد نقش بویایی در عاشقانه. این مصاحبه شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

تخته سنگ: این حساب شما ایجاد شده در جولای 2018. چه ساخته شده شما شروع به پیگیری این مرد بوی شما به عنوان خوانده شده ؟

آلیسون نژاد: که ماه من شروع به ضبط همه چیز را که من به عنوان خوانده شده. من فکر کردم این امر می تواند سرگرم کننده را انتخاب کنید برخی از چیزهایی که برای پیگیری در رمان عاشقانه. من برجسته زن بوی مردانه, بوی, سلیقه, این نام برای یک زن ، اما آن مرد که بوی گیر کردن به من.

بازگشت به بالا. هنگامی که شما می گویند “نام یک زن رابطه جنسی” آیا شما به من گفتن شما باید یک لیست از واژن حسن تعبیر در جایی ؟

من استفاده می شود به! من از شر آنها به خاطر من تا به حال بیش از حد بسیاری از لیست ها رفتن. اما من همه آنها را برجسته شده است. اگر من از طریق رفتن به کتابهایی که خوندم, من می توانم آنها را پیدا کنید. که در سال 2018, من, خواندن, خواهم, 420 کتاب. این زمانی بود که افسردگی و واقعا کار خسته کننده خود را نگه دارید و من خواندن بیش از یک کتاب در یک روز. من خواندن بسیاری از کتاب های خوب به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از کتاب ها و بد کتاب همیشه بهترین هستند. بسیاری از “لذت دکمه” و “خوشحال کنید.” چگونه است که مورد علاقه و یا جذاب?

چرا شما در نهایت حل و فصل در بوی برای حساب توییتر ؟ و چرا نر بوی خاص ؟

من متوجه آنچه به نظر می رسید مانند تنوع بیشتر در راه است که زنان بوی تا زمانی که من شروع به شکستن آن را به گروه و پس از آن متوجه شدم که زنان فقط بوی یا مانند شیرین-گل بو یا توت فرنگی یا پخته محصولات—چیزی خوراکی چیزی لذیذ چیزی منحط. که خسته کننده بود برای من. آن است که عجیب و غریب است که بسیاری از شخصیت های اصلی می دانم که گل های خاص. من خواندن یکی از سمت راست در حال حاضر که در آن زن ظاهرا بوی carnations. من نمی توانم برای زندگی از من تصور کنید چه میخک بوی مانند. من می توانم تصویر یک میخک, اما من می توانم بوی آن.

چرا شما فکر می کنید وجود دارد بسیاری از عطر گل ،

من فکر می کنم به همین دلیل است که مردان تا چند بوی گل, درست است ؟ آنها بوی قوی و یا آنها بوی جنگل. آن را جنسیتی. آنها در حال رفتن به بوی مانند برخی از کوچک و ظریف چیزی نیست که زنده است و تنها در آنجا بود. مردان می خواهند به ماده است. وجود دارد برخی از تقاطع. زنان می توانند بوی نعناع و مردان بوی نعناع زیادی است. مرکبات بود به اشتراک گذاشته عطر متوجه شدم.

چه بوی روند آیا شما متوجه است ؟

جنگلی سرو همیشه سبز کاج. ادویه و مرکبات به نظر می رسد ذکر شده با هم—اگر چه من به عنوان خوانده شده یک امروز است که به طور خاص تمایز بین ادویه و مرکبات. صندل شایع است. بوی تمیز و تازه مانند صابون—ایرلندی بهار باعث می شود ظاهر اغلب. من می دانم که یک نویسنده کیت Clayborn مذاکرات اغلب در مورد عشق او را از بهار ایرلندی.

و پس از آن همیشه وجود دارد ماهیت … هر چه مرد منجر شده است. او همیشه بوی مردانه یا مرد. در انجام این کار گرفتم کمی در مورد عطر, و من یاد گرفتم که دارد سر, یادداشت ها, یادداشت های قلب و رایحه. شما پیدا کنید که اکثر عطر ها شرح داده شده در threes. بنابراین در یک دوک به طور پیش فرض توسط الهام کول او بوی مانند فولاد و مرکبات و “جوهر Tavish.” از شانس قرعه کشی توسط کیت Clayborn او بوی اتش و درخت و “او را دوست دارم.” در این بوسه هوشاو بوی مانند هتل صابون و خمیر دندان خمیر دندان و خودش. در سامانتا جوان جنگ از قلباو بوی مانند زمین و ادویه و “فوق العاده مرد.”

من از دیدن این الگو است.

آن را همیشه در threes آن را همیشه کسانی که یادداشت های پایه توجه است به طوری که اغلب مرد یا نوعی از ضروری یادداشت از او. کلاس و حرفه ای نیز بر راه یک فرد بوی. طبقه کارگر گرایش به تمیز و صابون و ترد. میلیاردرهای تمایل به بوی مانند چیزهای گران قیمت مانند چرم و ویسکی و یا برخی از نام تجاری کلن. ورزشکاران, من متوجه شده ام در حال مشک دار و یا تازه در راه است. محترم اشاره خواهد بود نعناع و ترنج. اما عمدتا ماهیت انسان است.

چه هستند برخی از مورد علاقه خود را نر بوی شما می آیند در سراسر?

مورد علاقه های شما هستند که لزوما توصیف بو اما بیرون کشیدن احساس. “او بوی شگفت انگیز مانند تند, مه آلود جنگل است که من می خواهم به اجرا از طریق در ابریشم سفید لباس شب” یا این یکی که بوی “oceany. عمیق مرموز اقیانوس با موج عظیمی از امواج.” و یکی از سالی تورن این یکی از مورد علاقه های من: “او بوی او همیشه: دمیده کردن شمع تولد تیز و دودی. آن را که بوی در سوراخهای بینی خود را هنگامی که چشم خود را بسته و غیر ممکن است مایل و دهان خود را آبیاری برای چیزی شیرین است.”

به من بگویید بیشتر در مورد روش خود را. آیا شما به طور فعال به دنبال عطر یا شما فقط آینده در سراسر آنها را به عنوان شما به عنوان خوانده شده ؟

فقط به عنوان خوانده شده. من آهسته بسیاری از 2018 اما من به طور متوسط در حدود 20 رمان عاشقانه یک ماه. هنگامی که من به پایان کتاب من را وارد کنید و آن را به صفحه گسترده و من پیگیری عنوان نویسنده صفحات این نوع فرمت من به عنوان خوانده شده آن را در تاریخ و نظرات و بنابراین من می توانید بروید و مرجع آن است. من به تازگی اضافه شده یک خط برای نر بوی. من همه چیز را در افروختن بنابراین اگر من یک نر و بوی من آن را برجسته و آن را علامت کارشناسی ارشد چرا که من اسمش را مردانه عطر کاتالوگ. من سعی کردم برای شروع برجسته دیگر چیز دیگر. برای نام خنده دار برای یک بخش مانند “خود مخملی پیچیده جراحی” من برجسته است.

آیا هر نر و بوی است که شما در سراسر آمده در حساب توییتر و یا اینکه آستانه بوی به دیدار ؟

به تازگی من شده فهیم. وقتی که من شروع من هر عطر حتی در کتاب هایی که من متنفر بودم. در حال حاضر من در تلاش به جلو و نه از کتاب من دوست ندارم و من با تمرکز بر واقعی توصیف عطر به جای فقط “بوی او گسسته شد و من می خواستم به nuzzle به او برای همیشه.” که خیلی اتفاق می افتد. من سعی می کنم به تنها صدای جیر جیر یک عطر از یک کتاب است. من فقط انتخاب کنید مورد علاقه من است. من سعی می کنم به آنهایی که نمی ذکر نام مرد. من فکر می کنم آن را بیشتر سرگرم کننده است اگر آن را تصادفی شرح بدون شخصیت به آن متصل است.

خواندن از طریق همه آنها را, آن را تقریبا به عنوان اگر آنها در حال تمام توصیف یک مرد از بسیاری از بوی.

این چیزی است که من می خواهم. آن را به شما طول می کشد از آن کمی زمانی که شما به عنوان خوانده شده “پشت بام نسیم انجام لوقا عطر.” من اهمیتی نمی دهند در مورد لوقا. که لوقا?

من متوجه شما تگ بسیاری از نویسندگان این کتاب است. وجود خاص هر نویسنده ای که خوب است به خصوص در توصیف رایحه?

آن بستگی دارد ، Pippa اعطای کسی است که می نویسد خنده دار توصیف از بوی. برخی از آنها واقعا طولانی است. در اینجا یکی از قهرمان و Hacktivist—شما نیاز به دانستن است که او اشاره به قهرمان به عنوان “الاغ” چرا که او دارای یک الاغ بزرگ. بنابراین این قهرمان مونولوگ درونی:

الاغ که نیست بد نام مستعار من قسم می خورم من مانند سنجش—smells like او در خیابان سگ برای ناهار به جز نوعی بوی او باعث می شود من فکر می کنم سگ داغ است که ساخته شده از زمین خرس گوشت اگر آن را یک خرس او کشتی به مرگ و پس از آن تلاش خود را به خوردن بستنی در حالی که او کمپینگ و او را مخفیانه یک آشپز که قرار داده حق ادویه در خرس سگ به آن طعم مانند برخی از نوع عجیب و غریب ظرافت است که باعث ارگاسم زمانی که از آن بازدید به زبان خود را. من نمی توانم دقیقا آن را توضیح دهید. بیایید فقط با او بوی خوب است. که آسان تر است.

زودتر او در این کتاب شرح داده شده بود به عنوان بو مانند “رسمی تکیلا و خطر است.” من دوست دارم که.

رمان عاشقانه گاهی تمسخر دقیقا این نوع عصبی توصیف. از کجا نر و بوی کاتالوگ ایستاده که مسخره?

من می خواهم به فکر می کنم که این جشن آن است. برخی از توصیف ها مسخره است اما این بستگی به این کتاب است که شما در حال خواندن. من دوست دارم وقتی که نویسندگان شادی کردن در آن مانند “بله, ما, عاشقانه, و بله, ما دریافت سرگرم کننده ساخته شده برای این کار, اما من قصد دارم در آن زندگی می کنند و از آن خواهی بود.” اما هنگامی که مردم از خارج از عاشقانه های سرگرم کننده را از آن بخشی از من می رود “خب این واقعا یک لحظه شیرین در این کتاب است.” ما می خنده اما هنوز هم آن را دوست دارم.

آیا شما متوجه نر بوی کتاب از دیگر ژانرهای? چگونه می توانم آنها را نسبت به عاشقانه ؟

رمان برنده دست پایین. در هر زمان. برای یک نوع است که توضیح می دهد با این حال بسیاری از مردان بوی جنگل وجود دارد که از هزار راه مختلف برای توصیف بوی مانند جنگل. من می توانم شوخی در مورد چگونه همه بوی چوب صندل و قوی مردانه بوی, اما من اصلا تا به حال جزئیات دقیق شرح دو بار.

چه شوهر خود فکر می کنم همه این نر بوی? همچنین او چگونه بوی ؟

او فکر می کند آن را خنده دار. و او از من می خواهد که بسیاری! او را مانند “چه هستند سه یادداشت های شما می خواهم به استفاده از توصیف من؟”

و????

من معمولا فقط می گویند “ببخشید من بینی است پر شده است. من نمی توانم بوی در حال حاضر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>