بهترین و برجسته ترین جدید باید خواندن کتاب ممکن است

اگر Hillary Rodham Clinton هرگز ازدواج لایحه ؟ که فرض Curtis Sittenfeld را نظری “Rodham: یک رمان” (Random House, مارس 19) یکی از جذاب بسیاری کتاب های ارائه شده به شما منحرف کردن اذهان به عنوان ما وارد سومین ماه از قرنطینه (همراه با بسیاری ممکن است تلویزیون و فیلم منتشر شده). تا زمانی که ما در حال تعمق “چه می شود اگر” سناریو پولیتزر فینالیست لیدیا ارزن رمان “کودکان کتاب مقدس” (W. W. Norton & Company, مارس 12) به دنبال یک گروه از نوجوانان که چطور باید یک بار زندگی نسل قبل از آنها را ایجاد کرده گسترده فاجعه زیست محیطی.

در میان دیگر بسیار پیش بینی رمان های این ماه چند که مشغول به روابط بین زنان است. گیل گادوین را “پیر Lovegood دختران” (بلومزبری ممکن است 5) در مورد دوستی بین دو زن است که دهانه دهه در حالی که Ilana Masad “همه مادرم عاشقان” (Dutton, آوریل 26) به شرح زیر مگی به عنوان او را مصمم به ارائه پاکت مهر و موم شده در اواخر مادر او بود خطاب به پنج مرد. و پس از آن وجود دارد Jennifer Weiner کامل ساحل بخوانید “بزرگ تابستان” (دهلیز, مارس 5) که در آن دافنه جدا بهترین دوست او می پرسد به ندیمه در بزرگ او در جامعه ،

تبلیغات:

دوستداران کتاب نیز قدردانی کیت Zambreno خنده دار و در عین حال فراموش نشدنی “منحرف” (ریورهید, مارس 19) در مورد یک زن است که نگه می دارد قرار دادن نوشتن یک رمان به نام “ریش” است (!). البته بدون خواندن لیست کامل بدون شرط اشاره ای به جین آستن و ناتالی Jenner را “جین آستن جامعه” (St. martin’s Press, آوریل 26) می پردازد ادای احترام به نویسنده و کسانی که عشق خود را با این مجموعه رمان پس از جنگ جهانی دوم در Chawton عجیب و جالب زبان انگلیسی ایجاد کرد که تلاش می کند برای حفظ میراث آستن زنده است. در همراهی با این unplugged, تم کلی مضرات’ “سمت روشن از رفتن تاریک” (دریاچه, اتحادیه اروپا, مارس 12) به شرح زیر نهایی آنلاین اثرگذارندهها به عنوان او تصمیم می گیرد به چاک تلفن خود را از یک صخره زندگی می کنند و آفلاین.

علاوه بر این, کتاب, سالن نویسندگان نیز برجسته شش بیشتر باید به عنوان خوانده شده کتاب های جدید این ماه زیر.

تبلیغات:

“همه بزرگسالان در اینجا” توسط Emma Straub (ریورهید کتاب, مارس 5)

آسترید Strick 68 ساله بود هنگامی که او را دیدم باربارا بیکر اجرا کنید ، تا آن روز زندگی او شده بود یکی از روال آرام: او یک زن بیوه و مادر سه فرزند و زندگی رضایتمندانه در هادسون دره شهر Clapham, New York.

او حتی نمی مانند باربارا “نه برای یک روز از چهل سال آشنایی” اما تصادف دمدمی مزاجی الهام بخش او در یک لحظه نادر از خود بازتاب — به او بگویید که کودکان در مورد رابطه او با مرغک گونزالس آرایشگاه-تبدیل-دختر

تبلیغات:

“وجود دارد هیچ وقت به هدر, نه در این زندگی” آسترید فکر می کند. “وجود دارد همیشه بیشتر اتوبوس مدرسه. چند بار بود که یک فرد باید یادآوری شود?”

اما به منظور به آمده به کودکان خود در آسترید را به واقع ارتباط مجدد با آنها که بدان معنی است که یادآوری از چه نوع مادر او به آنها — سرد و عاطفی دور در بهترین حالت.

تبلیغات:

“او خواست او می تواند یک پرینت از تمام اشتباهات او می خواهم ساخته شده به عنوان یک پدر آنهایی که بزرگ و کوچک آنهایی که فقط برای دیدن چگونه بسیاری از آنها او می تواند حدس می زنم (خلق و خوی خود را همیشه در کوتاهترین زمان) و چگونه بسیاری از او نمی تواند.”

و آسترید کودکان به خصوص پسر ارشدش الیوت پین بسیاری از اشتباهات خود را در فرزندپروری شکست.

الیوت یک نماینده املاک و مستغلات با دو کودکان نوپا (“چنین hellions که تنها یک احمق را با میل و رغبت بیشتری بخواهید”) در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای محزون و مردد به او نزدیک سن متوسط است. پورتر وسط کودک اجرا می شود یک بز در مزرعه که در آن او می سازد صنعتگر پنیر; او است که به تازگی باردار از طریق یک بانک اسپرم, اما به تازگی شعلهور امر با او ازدواج دبیرستان ، نیکی, جوانترین داغ است که “او احتمالا باقی می ماند در علف دود پر خیمه” نوع راه (در واقع او پس از بازی یک معلم مدرسه ابتدایی بالا در فیلم یک نقش برای او است که هنوز هم به رسمیت شناخته شده). و او دارای یک دختر 13 ساله دختر, Cecelia که به نحوی adept در زندگی نسبت به هر یک از بزرگسالان در او فوری مدار.

تبلیغات:

بنابراین این نوع از ظروف سرباز یا مسافر داغ اما نویسنده اما Straub باعث می شود مطمئن شوید که آنها این نوع از ظروف سرباز یا مسافر داغ شما می توانید یک) مربوط به و ب) ریشه. هر فصل از “همه بزرگسالان در اینجا” تناوب بین دیدگاه شخصیت های مختلف, ایجاد همهجانبه جهان است که به طور پیوسته گسترش به سرعت پوشاند خواننده.

Straub فوق العاده تیز و شوخ طبعی که او استفاده می کند به معرفی موضوعاتی مانند هویت شکارچیان جنسی, جنسی سیالیت و سقط جنین. نتیجه یک گرم, هوشمند, رمان احساس می کند که هر دو بسیار “در حال حاضر” بلکه بی انتها در آن نظرسنجی از یک خانواده در تلاش برای تبدیل شدن به یکی دوباره. — Ashlie D. Stevens

* * *

تبلیغات:

“بادام” توسط برنده-pyung Sohn (HarperVia, مارس 5)

پانزده ساله به زودی Yunjae نیست تجربه احساسات. نه در راه است که که بسیاری از نوجوانان تظاهر به طور کامل ناراضی, بازی در بی تفاوتی در تلاش برای سرد می شود; Yunjae دارای نارسايی هيجانی یک نقص معتقد بودند ریشه در بادامه مغز بادام به شکل منطقه ای از مغز که کدها او حتی ناتوان از شناسایی احساسات خود را.

او زندگی می کند با مادر او و مادر که هر دو عمیقا حمایت از او را ترک یادداشت های چسبنده در اطراف کتابفروشی آنها را که یاد او را به لبخند در مشتریان و به تبادل تعارفات. واقعا زندگی مسالمت آمیز تا زمانی که یک عمل تصادفی از خشونت میشکند Yunjae جهان ترک او بسیار به تنهایی.

او در خلوت به حالت کامل انزوای اجتماعی و سکوت تا Gon می رسد.

تبلیغات:

Gon شاگردی در Yunjae مدرسه شده است به طرز مرموزی وجود ندارد و برای 13 سال (از آن بیرون می آید که او را از پرورشگاه به خانه فاستر قبل از اینکه در نهایت پایان دادن به در یک پناهگاه جوانان) و بلافاصله به رسمیت می شناسد Yunjae به عنوان یک هدف برای عذاب.

اما به عنوان Gon قلدری را افزایش می دهد بنابراین آیا Yunjae شیفتگی Gon — در اینجا این است که کسی که خشم و غم و اندوه هستند لجام گسیخته قابل تشخیص حتی کسی مثل Yunjae. این دو در نهایت به صورت یک عجیب و غریب پر پیوند است که الهام بخش هر دو نوجوانان به باز کردن ذره ذره به مردم در اطراف آنها. و هنگامی که Gon می یابد زندگی خود را در خطر Yunjae کسی است که پس از آن مراحل و بسیار خارج از منطقه راحتی خود را برای کمک به.

در اولین رمان, کارگردان و فیلمنامه Sohn برنده-pyung (با کمک مترجم شنی Joosun لی) ایجاد کرده مناقصه اکتشاف از دوران جوانی — جهانی تجربه پیچیده در اینجا با شرایط فوق العاده. این یکی از آن کتاب ها که ماهرانه سابقه خط در میان بزرگسالان جوان و بزرگسالان داستان; این چنین یک قلب آرام است که خوانندگان از همه سنین را تشخیص دهند و همدردی با شخصیت و مبارزات و جشن زمانی که آنها در نهایت پیروزی است. — A. D. S.

* * *

تبلیغات:

“چشم” توسط Samanta Schweblin (ریورهید کتاب, مارس 5)

از سال 2017 مرد بوکر بین المللی جایزه فینالیست و شرلی جکسون برنده جایزه Samanta Schweblin می آید دوم رمان یک فریزر کار نظری داستانی است که بیشتر موذی از blunt-نیروی نیهیلیسم در “آینه سیاه و سفید.” در آن Schweblin بررسی چگونه دستگاه های ما را دعوت به خانه های ما — مهم نیست که چقدر به ظاهر بی ضرر — می تواند به سم چگونه انسان ها رفتار می کنند.

مجموعه ای در جهان ما “چشم” معرفی زیبا kentukis پر حیوانات-مثل الکترونیکی موجودات شبیه به Furbys اما با دوربین-لنز چشم و یک روح در انتهای دیگر. یکی می تواند یک صاحب با نام مستعار “حافظ” از یک kentuki — برای همراهی به عنوان یک حیوان خانگی برای کمک به محدود کارهای – و یا می توان یک ناشناس “نشین” و اتصال در انتهای دیگر به kentuki حرکت می کند و پاسخ می دهند. چرا یک فرد می خواهید یک غریبه قادر به خود را وارد کنید, صفحه اصلی, البته در یک محدود احساس روکشی از سه چرخ ربات گیج کننده است. با این وجود مخلوقات رفته اند, جهانی, نفوذ زندگی از هنگ کنگ و ایتالیا و برزیل و ایالات متحده و مکزیک و فراتر از آن.

از طریق در هم آمیخته داستان های متعدد پاسداران و ساکنان Schweblin نشان می دهد که توانایی غیر طبیعی به قیاس در مقیاس جهانی چگونه اعضای مختلف جامعه واکنش نشان می دهند به نوآوری است. بله وجود دارد انتظار می رود نقض حریم خصوصی برخی از باج خواهی و حتی اجتناب ناپذیر star-crossed عاشقان. این رمان به طور خلاصه گره به این واضح تر داستان قبل از چرخاندن آنها باد گذشته آنها را و سپس حفر عمیق تر به stygian recesses از طبیعت انسان است.

Schweblin یک استاد از قدم زدن او به عنوان به آرامی قطار خواننده در چه kentuki می توانید انجام دهید بسیار شبیه چگونه یک حافظ جدید و نشین باید یاد بگیرند که چگونه به برقراری ارتباط و cohabitate. اما به عنوان هر یک داستان جدید معرفی شده است و توسعه خوان کشیده به درام پرو که آماده است برای نجات او حافظ از هیچ عاشق خوب و یا نادیده گرفته شده دختر که شروع به شکنجه او kentuki یا جوان Antiguan پسر که در نهایت رسیدن به رویای خود را از تجربه برف. Schweblin ایجاد تنش و تعلیق و در نهایت تلخ پذیرش اجتناب ناپذیر ترس.

اساسی این است که ماجراهای عجیبی در بینش چگونه مردم تکیه می کنند و ایجاد یک رابطه با تکنولوژی است که با dovetails هویت در یک سمی راه است. در دنیای واقعی ما در حال حاضر در حال تدریس به بی اعتمادی ما همراه — تلفن های ما که همیشه گوش ما لپ تاپ دوربین های هستند که همیشه رعایت خانه ما دستیاران است که همیشه در حال یادگیری — اما راحتی و در همه جا کاهش ما سوء ظن.

Schweblin روشن و سریع زبان کمک یک ظاهر گردیده ترجمه از اسپانیایی توسط مگان مک داول, درایو, صفحه اصلی دسترسی این داستان عجیب و غریب. “چشم” عجیب و غریب است و اعتیاد آور یک تجربه حتی بیشتر ترسناک با نحوه آشنایی این احساس می کند. — Hanh Nguyen

* * *

“Sansei & Sensibility” توسط کارن Tei Yamashita (قهوه خانه مطبوعات, مه 5)

“Mukashi, mukashi . . . ” و پس از شروع هر داستان در نیمه دوم ملی کتاب جایزه فینالیست کارن Tei Yamashita جدید مجموعه ای از داستان های کوتاه است که می آمیزد ژاپنی آمریکایی مهاجر تجربه با آثار جین آستن. به معنای واقعی کلمه ترجمه به عنوان “پیش پیش” این کلمات مجموعه افزایش داستانی لحن پر بسته بندی شده اما hilariously تیز داستان ساخته شده است که پس از آشنا استخوان ریجنسی آثار نویسنده است.

می خواهید یک طعم و مزه از “اما” و دخالت غرور? سعی کنید “Emi” که تقلید آستن ریتم و خصلت اما تزریق فقط به اندازه کافی خود آگاه مدرنیته به مخلوط:

“Mukashi, mukashi Emi Moriuchi هوشمند لجباز ممتاز و مثبت خوش آمد سن در دهه شصت. O. K. هیچ معامله بزرگ است. شما فرزندان sansei آمد و از سن در دهه شصت و یا گرفتن یک دهه.”

پس از آن وجود دارد “مونتری پارک” است که Yamashita را در “منسفیلد پارک” و سپس داستان, ژاپنی, باند آمریکا “به PersuAsians,” الهام گرفته — چه چیز دیگری ؟ — “اجبار.” و…. شما ایده را دریافت کنید. در حالی که Yamashita را شناور حس شوخ طبعی و ستمکار جدول دو طرفه به طور کامل بر روی صفحه نمایش با این آستن بزرگداشت این یک درمان است که ساخته شده است شیرین با اولین مصرف داخل از طریق نیمه اول این مجموعه است.

پس چرا ذکر است در نیمه دوم ، خوب, این یک حقیقت جهانی اذعان کرد که یک رسانه در اختیار یک آستن مرجع باید می خواهم توجه است. اما واقعا نیمه اول جزئیات زندگی مختلف sansei های نسل سوم, ژاپنی آمریکایی است که موفق به کسانی که زندانی در اردوگاه های کار اجباری خواندن ضروری است نه تنها برای به دست آوردن درک درستی از پیچیده هویت قومی اما برای لذت بردن از بسیار تخیلی و gorgeously ساخته نیش ادبی نثر.

این که آیا آن را کشف رمز و راز از یک دندان است که رانندگی دور مشتریان و یا تعمق به اللفظی روده از یک راوی به عنوان او دریافت کولونوسکوپی Yamashita کارشناسی ارشد هر تن از غور و تعمق به شوم به پوچ. در طول آن همه او intersperses نسل بینش به این hyperspecific و در عین حال جهانی قصه. به عنوان یک پاداش “Sansei” طرف کتاب همچنین شامل مقالات شخصی درباره Yamashita خانواده یک جدول زمانی را انتخاب کنید از لس آنجلس و اورنج (که دارای بالاترین درصد از آمریکایی ها در کالیفرنیا) و زندگی واقعی sansei دستور موقت غذاهای که یکی cobbles هم برای ارضای هوس.

هنگامی که برنج از “Sansei” گذاشته است منحط آستن-inflected دادن از “حساسیت” است که لایه لایه در بالای همه با هم برگزار شد قوی و خوش طعم نوری از Yamashita مهارت. OK مقايسه لذت بخش و در عین حال به چالش کشیدن مجموعه داستان به دادن musubi به نظر می رسد ممکن facile نى حتی مرزی توهین. در عین حال این اهل تفریح و بازی, اکتشاف, کتاب های الهام بخش . . . همراه با تحقیقاتی که نشان می دهد که دادن musubi ایجاد شده در سرزمین اصلی جنگ جهانی دوم در اردوگاه های اقامت اجباری در هاوایی به عنوان است که به طور گسترده پذیرفته شده است. Mukashi, mukashi, musubi, musubi.

“Sansei & Sensibility” به ارمغان می آورد شادی و تفکر و ترس و خنده و بیشتر از همه درک چند فرهنگی ترکیب و ارز. Yamashita آن را دوباره. – H. N.

* * *

“لانه مور” توسط جولین Pachico (Doubleday, مارس 12)

در جولین Pachico را darkly تخیلی رمان “در لانه,” Carolina در اجرا از یک دانشگاهی و زندگی شخصی در سفر به کلمبیا که او و همسر بریتانیایی او پدر چپ 20 سال قبل پس از مرگ کلمبیا مادر به عنوان دهه جنگ داخلی درگرفته طریق کشور است. او بازگشت و به دیدار ماتیاس — “لینا و Matty با هم برای همیشه لطفا برای!” — دوران کودکی او محرم است که در حال حاضر اجرا می شود یک مرکز در روز برای کودکان محروم در مدلین و به reacquaint خودش با ارواح از دوران کودکی خود را.

در “جدید مدلین” یک تلاش شهرستان به دنبال ترک آن گذشته خشونت پشت, مالی خارجی ها راحت می توانید لذت بردن از کارتل گردشگری جانبی-گشت و گذار در حالی که بالشتک معنوی خود را CVs با “معتبر تجارب” چنین به عنوان داوطلب در Matthias’ مرکز لانه مور که در آن محله بچه ها, غذا خوردن بازی های ورزشی را در کلاس های هنر و شرکت در لبخند “رهبری کلب” که آمادگی خود اختصاص داده است. لانه مور فوری نیاز به یک راه دائمی منحرف Matthias از غرقه شدن لینا تلاش برای بررسی او مه آلود خاطرات دوران کودکی و ساخت یک جدول زمانی برای آنچه اتفاق افتاده است به او و پس از او سمت چپ مدلین. اما به زودی روشن می شود که ماتیاس است که به طور فعال اجتناب از دوباره درگیر شدن با احساسی صمیمی و پیوند آنها به اشتراک گذاشته شده به عنوان کودکان.

و نه او در آینده در مورد در حال حاضر از جمله احتمال وجود مرموز و وحشی “کثیف” بچه با دندان اشاره کرد که در لانه کودکان می بینیم که ممکن است یا ممکن است مسئول همه شیوه ای از اختلال. لینا مصرف توسط خود او حل نشده گناه و تروما می شود “جدید داوطلب” جذب می شود و به هرج و مرج کنترل شده از لانه مور به عنوان او می کشد بیشتر از زندگی خود را در بازگشت به خانه و خطوط بین واقعیت و حافظه ادامه به تیرگی. به عنوان لینا می شود دوباره ریشه در مدلین یک صدای خارج از زمان ظهور خود را با دستور کار است. لینا می توانید تنها با فشار خیلی سخت و Matty تنها می تواند اجرا برای مدت طولانی قبل از وزن ترکیبی از آنچه که می دانند و تجربه کرده را تحت الشعاع شکننده تعادل از لانه و جایگاه او از درد او را دفن.

Unsentimental هنوز واجب مناقصه “لانه مور” در برابر این سوال که چه ممتاز بازماندگان از درگیری های شخصی و یا سیاسی مدیون آسیب پذیر تر اگر آشتی به جای دفن در گذشته و در حال حرکت است به رخ می دهد. آن را می توانید شروع با دادن داستان پشت Pachico رمان نشان می دهد با اجازه دادن حافظه به یک زندگی چیزی است که باید دیده و شنیده می شود اگر آن را به طور کامل با حساب. — ارین کین

* * *

“زیباترین ستاره” توسط کارتر داس (Hub شهرستان Press, مارس 19)

به denizens از بسیاری روستایی میانه و شهرهای آمریکا در سال 1986 ایدز باقی مانده تا حد زیادی انتزاعی داستان — دور-خاموش بیگانه طاعون دچار مردان “بود که” در شهرستانها یک رسوایی مربوط راک هادسون نه یک بحران بهداشتی در خود را درب. که در آن نقطه قبل از داروهای ضد ویروسی به طور گسترده ای در دسترس تشخیص بود مسلما ترمینال بیش از حد. در Lambda ادبی در حال ظهور نویسنده کارتر Sickels’ مرثیهای دوم رمان “زیباترین ستاره” یک ولخرجی از یکی از این شهر می گرداند که در آن سال از نیویورک به تنهایی و عزادار به مرگ در آپالاچی خانه او فرار شش سال قبل از ساخت جامعه تجاوز بسیار زیاد از دست دادن واقعی و اجتناب ناپذیر به زادگاه خود و خانواده از مبدا در گذشته است.

با معشوق خود شان و بسیاری از دوستان خود را کشته و از دست دادن سلامتی خود را روز به روز برایان معاملات یک شهر ارواح دیگر تست فراست نظریه که “خانه محل که در آن شما باید برای رفتن وجود دارد, آنها به شما را در.” به طوری که آنها انجام می دهند اما با درد هشدارهای از جمله انکار خصومت و شرم آور است. زمانی که شایعات شروع به پرواز را از طریق محافظه کار جامعه مسیحی خطوط کشیده شده و نفاق “مردم خوب” شروع به نزاع قرضه از خانواده او با وجود خود به شدت محافظ Mamaw Lettie بهترین تلاش ها زمانی که برایان نیاز آنها بیشتر است.

“شاون به من گفت که سند همه چیز خوب و بد” برایان روایت در یک دستباف تصویری خاطرات او را نگه می دارد در طول رمان. “او ترسیده بود زندگی ما خواهد بود فراموش شده است.” در “زیباترین ستاره” Sickels به ارمغان می آورد به نور یک بخش از جامعه شده underexamined در روایات درباره این دوره از مردان همجنسگرا که زندگی می کرد و دوست داشت و جان خود و جان سالم به در روستایی در مکان های که در آن آنها را دوست داشت و دوری و در آغوش گرفت و ترسید برخی پس از بازگشت به خانه و برخی از کسانی که هرگز به سمت چپ.

این فصل آخر از برایان زندگی است که بدون آن لحظات زیبایی و آرامش; پیوند خود را با اندرو محلی او دوست که خانواده پذیرای برایان زمانی که خود را می آید از هم جدا است به خصوص در حال حرکت شاید مضاعف به دلیل روستایی, گی, شخصیت های مانند اندرو به ندرت دیده می شود به طور کامل در فرهنگ عامه مجموعه قبل از این هزاره, حداقل. “چرا هر کسی که رفتن به خانه ؟” یک سوال برایان خود می پرسد خاطرات و رمان به دنبال پاسخ به بدون flinching دور از زشتی و بدون اهریمنی نادان به عنوان آنها به دنبال درک و یا ضعیف به عنوان آنها سعی می کنند برای پیدا کردن قدرت است. “شما دوباره دیده می شود پذیرفته شود و به دوست شود.” و شاید اگر آن را ممکن است برای ارائه که در بازگشت. — E. K.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>