بهترین استدلال برای هر یک از 2020 دموکراتیک frontrunners

دموکراتیک اولیه آغاز شده و با بزرگترین و متنوع ترین زمینه از رقیب همیشه. آن بوده است winnowed پایین از آن زمان به بعد اما رای دهندگان باقی می ماند تقسیم بر بهترین انتخاب به صورت خاموش در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

بورسی را تایید نکرده و نامزدها. اما Vox نویسندگان را ساخته اند و آنچه آنها را به عنوان بهترین مورد برای هر frontrunner تعریف شده در بیشتر موارد به عنوان یک نامزد که گذشت 10 درصد در رای گیری ملی به طور متوسط.

در اینجا استدلال های خود را.


توسط Matthew Yglesias

آماندا Northrop/Vox

ایالت ورمونت برنی ساندرز بهترین و شناخته شده برای تماس های خود را برای یک انقلاب سیاسی. اما ساندرز خود Vox را متی Yglesias استدلال در ماه ژانویه بیشتر عمل گرا از منتقدان خود را به او اعتباری برای غیر مومن در راه های مهم خارجی و سیاست های پولی و منحصر به فرد قادر به وحدت حزب دموکرات در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.


توسط Ezra Klein

آماندا Northrop/Vox

سه تا از بهترین استدلال برای نامزدی سناتور. Elizabeth Warren, Ezra Klein نوشت: در ماه ژانویه: او را درک امریکا مشکلات بهتر از هر کس دیگری در این زمینه است. او می داند چگونه به خوب بکار بردن قدرت نظارتی دولت است. و او واضحترین طرح بلند پروازانه برای ساخت حکومت ممکن است دوباره.


لورا McGann

An illustration saying “The case for Joe Biden” آماندا Northrop/Vox

رئیس جمهور بعدی خواهد شد نیاز به مجلس سنا. معاون رئیس جمهور جو بایدن بهترین فرد برای ارائه آن را به آنها لورا McGann استدلال در ماه ژانویه است. 2018 نتایج انتخابات نشان داد که رای دهندگان نوسان خواهد بود کلید و بایدن دموکرات ها ارائه می دهد بهترین شات خود را در برنده شدن در بالا و پایین این رای گیری در حالی که هنوز امیدوار حاکم دستور کار است که او را مترقی ترین رییس جمهور در تاریخ معاصر است.


توسط Dylan ماتیوز

آماندا Northrop/Vox

شهردار سابق South Bend, ایندیانا, بهترین متحد کیفیت دموکرات ها می گویند آنها می خواهند در یک نامزد دیلن ماتیوز استدلال در ماه فوریه است. او طرفدار یک شکل از لیبرالیسم است که بلند پروازانه تر از اوباما و پیچیدگی در مورد نهادهای سیاسی و ساختار است که اوباما گاهی اوقات فاقد. این ترکیب می تواند به اثبات قدرتمند — بازتعریف حزب برای یک نسل است.


توسط Emily Stewart

آماندا Northrop/Vox

بلومبرگ صالح انجام جایگزین به هرج و مرج و پهلوانان از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, Emily Stewart استدلال در ماه فوریه است. وجود دارد و شواهد نشان می دهد او می تواند برنده و که میلیاردها دلار کمک خواهد کرد دموکرات نگه داشتن خانه و برگشت سنا بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>