بهترین گذاشته گیاهان: کشاورزان در مقیاس کوچک صورت نامشخص آتی میان رستوران تعطیلی

در یک مه آلود خاکستری صبح در ماه نوامبر اوان Chender دم او دو sweatered dachshunds, افرا و لایل — آیا دامان اطراف مزرعه خود را. واقع در حدود 15 دقیقه خارج از اشویل, N. C., آن یک هکتار و نیم محدود توسط کوه ها و مه. هیچ برف بر روی زمین هنوز وجود دارد اما قریب الوقوع جبهه سرد, پس, سفید, محافظ چادر دات اموال.

Chender حرکت از چادر به چادر نقشه کشی کنار ورودی فلپ با شکوفا که قابل مقایسه با یک جانباز بازیگر با عقب کشیدن پرده تئاتر برای یک encore عملکرد و نشان می دهد یک لیست از جالب محصولات: یاس بنفش-نوک جوانه کلم فراست-شیرین rutabaga کبود و سفید tardivo, cronses (همچنین به عنوان شناخته شده چینی, کنگر فرنگی, این غده را مشخص بحران و خفیف sunchoke عطر و طعم) و آلاینده های بستر دریا رازیانه.

تبلیغات:

آن را نمی گیری خود را بزرگ جعبه سوپرمارکت بخش تولید و نقطه است.

“در اینجا در آشپزی باغبان ما تولید محصولات کشاورزی برای یک بازار رستوران ها” Chender گفت: من در زمان. “من کل تمرکز بر رشد تولید گیاهان چیزهایی مانند گل های خوراکی که سرآشپزها در نهایت قرار دادن در رستوران صفحات.”

تبلیغات:

اما در 17 مارس هر یک فرمان اجرایی از کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر تمام رستوران ها و کافه ها در دولت شروع به محدود کردن عملیات به بایگانی اطلاعات و تحویل تنها به عنوان یک راه برای جلوگیری از گسترش COVID-19; بسیاری از رستوران ها در اشویل تصمیم گرفتند به طور موقت نزدیک از جمله Chender مشتریان.

“نود درصد از کسب و کار من خشک شده یک شبه” Chender می گوید از طریق تلفن. “آن من مجبور به را به شکل یک طرح جایگزین است که من واقعا نمی هر گونه تجربه ،

هنگامی که من به نام Chender در مارس 23, او در میان ساخت یک وب سایت به میزبان یک جامعه حمایت کشاورزی (CSA) برنامه به عنوان به خوبی به عنوان برخی از مستقیم به مصرف کننده عرضه می کنند.

تبلیغات:

“اما ما نمی گیاه با ایده داشتن 100-عضو CSA بنابراین ما لزوما باید مقدار زیادی از چیزهایی که قادر به هر کس برخی از آنها برای CSA,” او می گوید با آه. “به طوری که یک مشکل بیش از حد.”

Chender نیست و تنها در مقیاس کوچک کشاورز در تلاش برای انطباق با اختلالات آورده COVID-19.

تبلیغات:

در سراسر کشور و رستوران ها در حال بسته شدن و یا کاهش خدمات خود را گزینه و در حالی که برخی از ایالت ها طبقه بندی شده اند بازارهای کشاورزان به عنوان ضروری کسب و کار — به این معنی که آنها می توانند باز باقی می ماند — برخی به طور مستقل متعلق به بازارهای تصمیم گرفتند به عنوان یک راه برای نگه داشتن کارکنان خود و مشتریان خود را امن است.

جسی فراست صاحب پیش نویس خشن مزرعه و حوالی ان سه چهارم هکتار مزرعه در لورنسبرگ, Ky.

“فرماندار کار کرده است واقعا سخت را به مطمئن شوید که بازارهای کشاورزان می تواند باز بماند در حالی که همچنین با تاکید بر اجتماعی فاصله,” فراست می گوید. “اما چالش با آن برای ما این است که هنوز هم وجود دارد برخی از مقدار عدم قطعیت به عنوان به چگونه است که برای رفتن و اینکه آیا یا نه آن را برای باز بماند.”

تبلیغات:

بخش عمده ای از پیش نویس خشن مزرعه و حوالی ان کسب و کار می آید از Lexington بازار کشاورزان و بیش از چند فصل گذشته خود را در بازار فروش رشد کرده بود به نقطه ای که در آن سرما برنامه ریزی شده بود در قطع خود CSA گزینه است.

“این سال برای اولین بار ما نمی خواهید برای انجام یک” فراست می گوید. “اما ما تا به حال به نوع راه اندازی یک تحویل CSA یک شبه. و این یک چالش در بسیاری از سطوح برای کشاورزان, اما ما باید به پرچین ما شرط است.”

تبلیغات:

یکی از چالش های اصلی در تغییر فرمت فراست توضیح می دهد این است که یک تفاوت وجود دارد بین محصولات کشاورزی شامل یک CSA جعبه و رشد محصولات کشاورزی به فروش در بازار است.

“تفاوت در کلی ما این است که هنگامی که ما رشد برای بازار کشاورزان ما رشد کمی بالاتر سود محصولات با کمی چرخش سریع تر — بنابراین شما در حال صحبت کردن در مورد بیشتر سبزی تربچه به مقدار زیادی کاهو بیشتر محصولات تو رفتگی در دیوار” او می گوید. “اما زمانی که شما در حال رشد برای CSA شما در حال رشد بزرگتر تنوع شما در حال رشد بیشتر روزى محصولات مانند کربوهیدرات بیشتر و بیشتر سیب زمینی و شاید طیف وسیع تری از ترکه گوجه فرنگی و آن نوع از همه چیز.”

Chender در حال اجرا است به این موضوع نیز است.

“بنابراین در سال گذشته ما احتمالا به فروش می رسد در حدود $40,000 ارزش از گل های خوراکی و کسانی که بسیار از دست داده تمام ارزش خود را بلافاصله,” او می گوید. “ما نیز رشد بسیاری از ارزش بالا سبزها در این زمان از سال است که ما برای فروش مانند $32 یک پوند و آن را برای رفتن به واقعا سخت برای به دست آوردن ارزش از کسانی که فقط به خاطر یک $25 CSA سهم نمی دهد, شما که بسیار تکان دادن اتاق برای قرار دادن چیزهای شبیه به آن وجود دارد.”

تبلیغات:

که به دلیل Chender توضیح می دهد بدیهی است که مردم تمایل دارند به آنچه آنها درک می شود یک مقدار خوبی از تولید برای قیمت یک CSA به اشتراک گذاری — و با قرار دادن برخی از کسانی که ارزش محصولات کشاورزی در وجود این حجم از آنچه که در جعبه ممکن است کوچکتر است.

“اما من امیدوارم که مردم به خرید برخی از این عجیب و غریب s**t” Chender می گوید با یک خسته خنده. “آن را امتحان کنید و درک کنید که این هزینه به دلیل یک دلیل آن را گران به دلیل آن کمیاب و گران است چرا که هیچ یک از آن رشد می کند. من تا به حال به شکل از چگونه به رشد آن در منطقه ما است که مقدار زیادی از زمان و ریسک و سرمایه گذاری, و آن را بسیار خوشمزه و جالب و سرگرم کننده برای غذا خوردن.”

اما در صورت برداشت بیش از قفسه های سوپر مارکت از یک هفته از وحشت-خرید برخی از کشاورزان کوچک هستند و در واقع از دیدن تعجب آور چشم انداز مثبت در کسب و کار.

“این یک سوار وحشی می گوید: Luke Groce صاحب Groce خانواده مزرعه در مقیاس کوچک دامداری در زبان انگلیسی, Indiana. “شصت درصد از کسب و کار ما بود رستوران و دو هفته پیش بود که یکی از بزرگترین رستوران فروش هفته, همیشه, اما ما البته به فروش تنها بخش کوچکی [برای رستوران ها] پس از آن.”

تبلیغات:

اما پس از آن یک هفته پیش Groce آغاز توجه جدی سربازان ارتش در بازدید در وب سایت خود را و بیشتر علامت یو پی اس برای مزرعه را در طول سال گوشت CSA.

“بنابراین من شروع به ارائه یک بسته نرم افزاری با تحویل شامل مترو لویی منطقه و در شش روز ما حدود 65 سفارشات” Groce گفت. “و یا اظهار داشت: یکی دیگر از راه من هشت هفته ارزش کسب و کار در هشت روز پس از بزرگترین مشتریان اساسا تعطیل.”

Groce می گوید او را به موجودی و تحویل وب سایت و زیرساخت در محل “فقط به حال به محوری به جایی که مردم خواسته های کنونی و نگرانی هستند.”

تبلیغات:

او همچنین فکر می کند که زمان عرضه زنجیره ای اختلالات برجسته هستند تغییر در چگونه مردم مواد غذایی خود را و Groce می گوید: این فقط آغاز است. اما بسیاری از کشاورزان از جمله سرما و Chender فقط امیدوارم که وجود دارد پایان در چشم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>