بهترین فیلم به جریان در ماه مه از “جنگ ستارگان” به “مرغ عشق”

حتی به عنوان برخی از فضاهای عمومی و کسب و کار در آستانه بازگشایی اجتماعی فاصله باقی خواهد ماند و این بدان معناست که تماشای فیلم است که هنوز هم انجام می شود از راحتی از خانه خود را. خوشبختانه در ماه مارس به ارمغان می آورد مقدار زیادی از فیلم به جریان اعم از بودجه طرفداران به هنر خانه شور و پروژه ها.

از سابق بیشتر پیش بینی شده است “Star Wars: The Rise of اسکای واکر” در فصل آخر از اسکای واکر حماسه که بسیار ایجاد تردید در میان مخاطبان و منتقدان به طور یکسان. با وجود این سالن متی Rozsa یافت coda “بسیار رضایت بخش” حتی به عنوان طرفداران تقبیح sidelining از رز تیکو یا سعی به معما را در فهم و outs از نیروی شماره دو.

تبلیغات:

اگر Jedis و فضای opera antics خود را نمی کیسه ترس نیست – ممکن است طیف وسیعی از ارائه برای برآوردن اکثر سلیقه از بچه پسند طرفداران و مستند به rom-coms و وحشت است. و البته شما همیشه می توانید بررسی کنید که فیلم های جدید را به شما از دست رفته در ماه های مارس و آوریل است.

لیست زیر به روز خواهد شد به عنوان studios اعلام فیلم های جدید:

ممکن است 1

تبلیغات:

“در تمام طول روز و یک شب” (Netflix)

زمانی که Jahkor (Ashton Sanders بری جنکینز’ “مهتاب”) اراضی در زندان او به جستجو برای سرنخ در روز قبل از بازداشت خود و از طریق دوران کودکی خود را به شکل از آنچه که او باید انجام بعدی برای زنده ماندن. به کارگردانی جو رابرت کول که شرکت نوشت: “پلنگ سیاه” و نیز کمک به “مردم v. O. J. Simpson: American Crime Story.”

“گاو” (دیجیتال و VOD)

تبلیغات:

آبه ترنر (راب مورگان) سابق گاو سوار است که تلاش برای حفظ شأن خود پس از خرد کردن زندگی است. پس از شکستن به خانه خود نوجوان, همسایه, Kris (کهربا Havard) باید جبران و به زودی شروع به کار با او در مدار بازار مال فروشان.

در یک سالن مصاحبه مورگان بحث بازی کابوی خشم و تغییر روایت در زندگی: “[دانشگاه ایالتی ویرجینیا] به من فرصت رشد به فرد و هنرمند است که من هستم, بنابراین من می تواند چیزی. اگر آن را برای آنها من احتمالا l بود مرده بود صادق است.”

تبلیغات:

“Ema” (موبی رایگان 7 روز محاکمه)

ما می دانیم که آن را سخت به نگه دارید تا با تمام خدمات جریان اما حداقل موبی است که مایل به شما فریب با یک محاکمه رایگان همراه با بسیار جذاب و منحصر به فرد پیش نمایش. در تاریخ 1 مه جهانی سرپرستی خدمات جریان را نگه مجازی والاتر از “Ema” جدیدترین فیلم توسط Pablo Larraín (“جکی” “نرودا”), به دنبال یک Q&A با این فیلم ستاره ماریانا دی Girolamo.

با توجه به موبی, “Ema” است “مکیف نظر در رابطه جنسی و قدرت و هرج و مرج امروزی در شیلی. چاقو تیز و unapologetically پانک, فیلم گردباد تحریک آمیز بدون نگه می دارد-منع هرج و مرج توسط لنگر سوزاننده مرکزی عملکرد از افزایش ستاره ماریانا دی Girolamo در کنار Gael García Bernal.”

تبلیغات:

“نیمی از آن” (Netflix)

مدیر آلیس وو باعث می شود او را “نجات چهره” را دنبال کنید تا با این صمیمی پیچ و تاب و عجیب و غریب در سوینین دو سیرانو دو برژراک داستان. Ellie چو (لی لوئیس از “نانسی درو”) تنها چینی آمریکایی بچه در شهر کوچکی از Squahamish و دیگر از نوشتن مقالات مدت برای 20 دلار پاپ او را نگه می دارد و سر خود را پایین. زمانی که بازیکن فوتبال Paul Munsky (Daniel Diemer) استخدام او را به نوشتن نامه ای عاشقانه به او له Aster فلرس (Alexxis Lemire) اما هر دو آنها کشف احساسات خود را گرفتار در راه های غیر منتظره.

مارس 4

تبلیغات:

“Star Wars: The Rise of اسکای واکر” (دیزنی+)

بله دیزنی+ است که سرمایه گذاری در مارس چهارم بود با شما جشن با “Mandalorian” ساخت-از docuseries این نتیجه از “کلون” و جریان انتشار این نهایی فیلم است که نشان می دهد Rey را نسب برای اولین بار سفارش خائن و فقط چگونه بسیاری از شخصیت های جدید شما می توانید به یک فیلم (دفعات بازدید: بیش از حد بسیاری از). این مورد به عنوان “جنگ ستارگان” به عنوان آن می شود و آن خوشدل ضرب وشتم خواهد بود خوش آمدید حواس پرتی به خود ما مشکلات است.

مارس 4 و 5

“تجربه آمریکایی: جورج دبلیو بوش” (PBS PBS.org PBS, تصویری, برنامه, 9-11 p. m.)

تبلیغات:

این دو بخش مستند تاریخچه زندگی از 43 رئیس جمهور آمریکا جورج دبلیو بوش از طریق آرشیوی و فیلم اخبار و مصاحبه با کسانی که نزدیک به او از جمله ستاد اندی کارت و جاشوا Bolten ، speechwriter David Frum مشاور ارشد کارل روو و لجوج دبیر مطبوعاتی Ari فلایشر که deigned به صحبت می کنند به سالن, در میان دیگران.

مارس 5

“تسلیم” (Hulu)

تبلیغات:

پس از مادر خود می میرد خودکشی, Aidan و میا نیست هیجان زده با نامادری گریس, تنها بازمانده از یک مسیحی فرقه با اعضای که نیز اتفاق افتاده است به مرگ با خودکشی دسته جمعی. اما هی که کاملا یک پرچم قرمز و یا تصادف و یا هر چیزی که به ریچارد است که تحت تأثیر قرار نمیگیرند. به زور بچه ها خود را به شرایط جدید خود را عضو خانواده آنها در گریز کریسمس به یک کنترل از راه دور منزل که متعلق به گریس ، آماده شدن برای بدترین فصل ایام عید تولد عیسی تا کنون. ستاره فیلم Riley Keough, Jaeden Martell لیا McHugh, Alicia Silverstone, و ریچارد آرمیتاژ.

“ناتالی وود: آنچه باقی مانده در پشت” (HBO)

در این صمیمی, مستند, ناتاشا گرکسون واگنر بررسی معروف او را شخصی و زندگی خصوصی از طریق مصاحبه با کسانی که نزدیک به او از جمله شوهر و بازیگر رابرت واگنر که صحبت می کند در مورد مرگ او بر روی دوربین برای اولین بار.

مارس 6

تبلیغات:

“شدن” (Netflix)

در دیگر روز مادر, برنامه نویسی, اخبار, در حال حاضر که اوباما’ زمین بالاتر محصولات خود را به دست آورده و اولین اسکار برای فیلم مستند “آمریکا کارخانه” تولید شرکت با تمرکز به خانه نزدیک تر با میشل اوباما در تور کتاب.

مارس 7

“وآمد” (iTunes)

در Brian Dennehy برای اولین بار پس از مرگ عملکرد سرپرست افسانه نقش دل یک مرد زن مرده و جنگ کره دامپزشک که اجرا می شود به کتی (گلدن گلوب نامزد Hong Chau) هنگامی که او می رود به روشن کردن دیر خانه خواهر خود را. دو اعتصاب دوستی بعید است که منجر به کتی, پسر کودی باز کردن.

مارس 8

“چگونه برای ساخت یک دختر” (Video on Demand)

عرقچین Feldstein (“Booksmart”) به عنوان ستاره 16 ساله Johana Morrigan که با فرار او از خانه به سر می برند و ملالت زندگی بازسازی خودش را به عنوان یک پر زرق و برق, موسیقی منتقد به نام دالی وایلد. بر اساس رمان پرفروش به همین نام توسط کیتلین موران, sassy آمدن از سن کمدی همچنین ستاره Alfie Allen (“بازی تاج و تخت”), Paddy Considine, Lucy Punch, Jameela جمیل, Chris o’dowd, و اما تامپسون.

“جیمی O. یانگ: معامله خوب” (آمازون)

در این standup ویژه اولین ثبت شده در نپتون تئاتر در سیاتل “دره سیلیکون” و “دیوانه غنی آسیایی” ستاره را پوشش می دهد مسيري از پدر و مادر مهاجر و مت دیمون به تدارکات hauntings توسط ارواح.

“سفینه فضایی زمین” (Hulu, VOD, مجازی, سینما و شرکت drive-ins)

مدتها قبل از جهان شروع به پناهگاه در محل هشت بی باک پیشگامان با نام مستعار biospherians تلاش کرد به در بسته خود به اندازه کافی vivarium شناخته شده به عنوان ذخیره گاه زیست کره 2. در حالی که آریزونا تسهیلات مورد استفاده قرار گرفت به مطالعه زمین های مختلف biomes آن را نیز دیده می شود به عنوان یک پیش ماده برای بسته-محیط زندگی که خواهد روزی کار خارج از سیاره. این آزمایش دو سال به طول انجامید و تا به حال سهم خود را از مشکلات داخلی (شخصی مناقشات سیاسی و منابع عدم) و خارجی (برداشت شد که در آن یک فرقه).

ممکن است 10

“تماس مادر خود را” (Comedy Central)

این فیلم به بررسی روابط بین کمدین و مادران آنها. برخی از کمدین شامل لویی اندرسون Awkwafina, Jimmy Carr, Bridget اورت راشل فاینستاین, Judah Friedlander, Jim Gaffigan جودی طلا, Jo Koy, Bobby Lee, Norm Macdonald, Jim Norton, Tig Notaro ایوان Kennedy, Kristen Schaal, David Spade, روی, چوب, جونیور, و بیشتر.

مارس 11

“یک سفر خوب: ماجراهای در Psychedelics” (Netflix)

کارگردان Donick کری این کمدی مستند در مورد psychedelics ویژگی های افراد مشهور – از جمله Adam Scott, Nick Offerman, Sarah Silverman, A$AP Rocky, Paul Scheer و Nick Kroll – به عنوان آنها را به یاد بیاورید ترین آنها ذهن خم سفر از طریق انیمیشن reenactments و بیشتر.

مارس 11 & 12

“آمریکایی های آسیایی تبار” (PBS در 8-10 p. m.)

با بیشتر نفرت جنایات که مرتکب در مقابل آمریکایی های آسیایی تبار به دلیل coronavirus پارانویا وجود دارد هیچ زمانی بهتر به حفر کردن به آزار و اذیت و آزار این گروه مواجه شده است و در این کشور قدمت آن به قرن 19. نقل شده توسط Daniel Dae Kim و Tamlyn Tomita این چهار قسمت پخش بیش از دو روز به بررسی طیف وسیعی از تجارب از چینی مشغول به کار در راه آهن در 1850s و حبس از آمریکایی ها در اردوگاه ها در طول جنگ جهانی دوم به ظهور مدل اقلیت اسطوره و توسعه آسیایی و آمریکایی هویت. این مجموعه همچنین شامل مصاحبه با نویسندگان و مورخان فعالان و مشاهیر مانند کمدین هری Kondabolu و نویسنده ویتنام Thanh Nguyen.

May 12

“کاپون”

تام هاردی نقش آل کاپون و خوب بیشتر از این چه می خواهید ؟ این جعل هویت است, بهترین چیز بعدی برای گرفتن یکی دیگر از فیلم که در آن او می شود به بازی زهر.

“این روز مبارک از Garry Marshall” (ABC در 8 p. m. & Hulu)

در این دو ساعت ویژه, ستاره های نمادین ترین نشان می دهد تلویزیون و فیلم ها – از جمله “مبارک روز” “Laverne & Shirley,” “Mork & Mindy” “زن زیبا” و “The Princess Diaries” – گرد هم می آیند برای این قلبی ادای احترام به خلاق و خنده دار نابغه است. ستاره ها عبارتند از: Julia Roberts, Richard Gere, Ron Howard, Henry Winkler, Pam Dawber, Julie Andrews, Anne Hathaway, Chris Pine, Ashton Kutcher, جیمی کیمل, Yvette Nicole Brown, Cary Elwes, جنیفر گارنر, Kate Hudson, Rob Lowe, John Stamos, و بیشتر.

Apr 15

“بسکتبال شهرستان: در آب” (Showtime, 9 p. m. در تقاضا و Showtime Anytime)

از اجرایی تولید کوین دورنت و غنی Kleiman می آید این مستند که به بررسی پدیده مریلند شهرستان است که در تولید نخبگان بسکتبال ستاره. علاوه بر Durant, Prince george’s County همچنین تولید ویکتور Oladipo, Michael Beasley, Quinn طبخ Rebekkah Brunson, Marissa کلمن و بسیاری از بیشتر به لحن 25 NBA و بیش از یک دوجین WNBA بازیکنان پس از سال 2000 است.

“Scoob!” (در خواست)

این فیلم در نظر گرفته شده که قسط اول در یک سری از فیلم های مجموعه ای در داخل یک هانا-باربرا مشترک سینمایی جهان است. یک منبع داستان از انواع فیلم revisits اولین نشست بین کرک شده و Scooby و چگونه آنها در نهایت تیمی برای حل رمز و راز با بقیه عضو باند. در حال حاضر فرد Velma و دافنه باید کشف کردن که در آن دوستان خود را در حال هنگامی که کرک شده و Scooby در حال به طور غیر منتظره ای استخدام Blue Falcon برای جلوگیری از جهانی “dogpocalypse.” صدای بازیگران شامل Frank Welker, Will Forte, Zac Efron, Amanda Seyfriend Gina Rodriguez, Mark Wahlberg, تریسی مورگان و Ken Jeong.

May 22

“با نام مستعار Jane Roe” (FX در 9 p. m. و بعد بر روی FX در Hulu)

برای FX اولین فیلم مستند فیلم های شبکه کنکاش در زندگی نرما McCorvey که در زندگی واقعی “Jane Roe” از برجسته Roe v. Wade دیوان عالی کشور مورد, در آخرین سری از مصاحبه های قبل از مرگ او.

“به پدر” (آمازون)

هنگامی که نوازنده ممتاز Norval گرینوود (Elijah Wood) تلاش می کند تا به ارتباط مجدد با پدر جدا خود را در یک کابین از راه دور در اورگان او کشیده به یک, عجیب و غریب, ترسناک نشان می دهد که شامل قتل و هویت اشتباه و آدم ربایی است. آماده برای یک خونین و در عین حال تیره طنز آمیز ،

“ارث” (در خواست)

زمانی که بزرگ خاندان (Patrick Warburton) از ثروتمند و قدرتمند سیاسی خانواده می میرد و او دخترش لورن (لیلی کالینز) عجیب و غریب ارث است که معلوم می شود . . . Simon Pegg در بد کلاه گیس. هیچ, واقعا, این, مو, غریبه کلید اسرار است که می تواند از بین بردن خانواده است. این فیلم همچنین ستاره Chace Crawford and Connie Nielsen.

“این مرغ عشق” (Netflix)

Michael Showalter حواس پرت رام-com بازیگران عیسی Rae و Kumail Nanjiani قرار بود برای دریافت یک اکران, اما لغو شد حق عضویت به کروناویروس بیماری همه گیر. به جای این که اولین آن در Netflix بکشد. در این فیلم مرغ عشق (Rae, Nanjiani) تبدیل شدن به درگیر در رمز و راز قتل و باید برای زنده ماندن شب در حالی که نگه داشتن عشق خود را زنده.

“نقاش و دزد” (Hulu)

این نروژی مستند توسط بنیامین Ree می گوید داستان واقعی از چگونه چک طبیعت Vilma Kysilkova دوست یکی از متهمان سارقان کارل-Bertil, Nordland در دادرسی کیفری و پس از آن می رود به رنگ پرتره خود را.

“Rocketman” (Hulu)

این فیلم برنده جایزه می آید به جریان به داستان التون جان (Taron Egerton) در روزهای آغازین خود را در انگلستان به عنوان یک نابغه در آکادمی سلطنتی موسیقی را از طریق موسیقی خود را با همکاری Bernie Taupin ارسال (جیمی بل). “Game of Thrones” ستاره Richard Madden و برایس دالاس هاوارد در موسیقی سرگرم کننده است.

“سفر به یونان” (Video on Demand)

در این قسط چهارم توسط مایکل رسانده استیو کوگان و راب Brydon تیم یک بار دیگر به صورت دیگر در اروپا گردش این بار از طریق یونان به جابجایی این سفر اودیسه. که برای تلفن های موبایل . . . شوم.

“تبه کار” (دیجیتال و VOD)

در این وحشتناک, هیجان انگیز, ex-con ادی فرانکها است که در خارج از زندان و می خواهد به زندگی عادی ارتباط مجدد با دختر و حتی پاک کردن برادر خود را بدهی. متاسفانه که آخرین تلاش این است که خنثی محلی پروردگار مواد مخدر و البته خشونت در واقع ،

آوریل 25

“جدا نشده جواهرات” (Netflix)

آدام سندلر است که وحی به عنوان سریع صحبت کردن طلا و جواهر, Howard رتنر که همیشه ماهیگیری به جلو و باید راه خود را با وجود این قانون و یا هر زناشویی پاکستان. او تصور از یک طرح به پول بزرگ پس از او می آید به در اختیار داشتن یک اپال جدا نشده اما بوستون سلتیکز مرکز کوین بارنت بی تاب برادر در قانون و جویدن ناخن, بازی بسکتبال, همه تدبیر به تاخیر مبارک payday در.

مه 26

“من هنوز هم معتقدم” (Hulu)

در مسیحی موسیقی رمانتیک, درام “ریوردیل” ستاره KJ Apa می شود برای نشان دادن خاموش خود را مخروط-جاوید موسیقی لغو احکام صادره ی بازی زندگی واقعی خواننده و ترانه سرا Jeremy Camp که می افتد و عشق و ازدواج ملیسا لین هنینگ (بریت رابرتسون) که مبتلا به سرطان تخمدان. انتظار tearjerker اما یکی رو به با ایمان است.

“ویروسی: یهودستیزی در چهار جهش” (PBS, 9 p. m.)

در این قانع کننده مستند کارگردان: اندرو گلدبرگ بررسی معاصر یهودستیزی توسط “نگاهی به راست در ایالات متحده چپ در انگلستان رادیکالیسم اسلامی در فرانسه و عظیم دولت تبلیغات یهودستیزانه کمپین در مجارستان.” این فیلم همچنین به دسترسی به درخت زندگی کنیسه پس از هولناک تیراندازی و ویژگی های متعدد با مشخصات بالا, مصاحبه, از جمله بیل کلینتون و تونی بلر ، Julianna Marguilies روایت این فیلم که تا به حال مختصری اکران قبل از آن کوتاه قطع شد و با توجه به همه گیر.

مه 27

“در رکورد” (HBO Max – راه اندازی روز!)

وارنر رسانه های جریان خدمات دوبله HBO حداکثر این است که در نهایت اینجا و این یکی از آن بسیار ballyhooed روز اول ارائه شده است. این مستند به کارگردانی و تولید شده توسط کربی دیک و امی Zimmermandling (“شکار زمین” “جنگ نامرئی”) می گوید “قدرتمند و داستان فراموش نشدنی از موسیقی اجرایی به خود جلب کرد دیکسون او به عنوان چنگ زدن با او تصمیم به تبدیل شدن به یکی از اولین زنان از رنگ در پی #MeToo به جلو آمده و علنا نام hip-hop مغول Russell Simmons از تجاوز جنسی.” دیگر شاکیان از جمله Sil لای آبرامز و شری شیر نیز برجسته است.

مه 29

“قریب به اتفاق از شب” (آمازون)

و در نهایت یک بیت از sci-fi از آمازون:

“در گرگ و میش از 1950s در یک شب شوم در نیومکزیکو یک جوان با مسرت و برق و اپراتور پری (سیرا McCormick) و کاریزماتیک رادیو DJ اورت (جیک هوروویتس) کشف عجیب و غریب فرکانس صوتی است که می تواند خود را تغییر شهر کوچک و آینده برای همیشه لطفا برای. کاهش تماس های تلفنی AM سیگنال های رادیویی, راز قرقره نوار فراموش شده در یک کتابخانه سپر عبور patchlines و یک تماس تلفنی ناشناس منجر پری و اورت در یک شکار روبنده به سمت ناشناخته است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>