بهترین بازی های ویدئویی برای جدید خود را قفل شده است-در شیوه زندگی


The Witcher III, Stardew Valley, and Final Fantasy XIV

The Witcher III Stardew دره و Final Fantasy XIV.

از طریق screengrab

شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر برای لذت بردن از آرامش دوپامین تردمیل از یک بازی ویدئویی! بازی را تا بیشترین توجه خود را در هر زمان داده شده ساخت آنها شاید تنها بهترین حواس پرتی برای بار دشوار بود و هر لحظه بیداری در حال حاضر. بنابراین به جای تماشای ترسناک اعداد کنه تا در اخبار, چرا سازمان دیده بان تسکین دهنده اعداد کنه تا در بازی های ویدئویی?

در زیر لیست برخی از بازی ها که احساس می کنید مناسب برای این لحظه. معیار: توصیه می شود این بازی باید گوشتی نه بیش از حد استرس زا و فاقد هر گونه عمده ای همه گیر-مطالب مرتبط.

Stardew دره (PC, Mac, Linux, PS4, XBox One, سوئیچ, Vita, iOS, آندروید)

یک شهر کوچک کشاورزی شبیه ساز Stardew دره بسیار آرامش بخش بازی در مورد مدیریت یک مزرعه در حال رشد محصولات کشاورزی و حفظ روابط با محلی townsfolk. آن را نهایی دنج بازی با دقت گردد حلقه از آبیاری محصولات مراقبت از دام و تهیه اقلام و کشف ومطالعه غارها گنج با تن از اسرار و عمق. با وجود این به دنبال ساده گرافیک این بازی این است که transportiveپیشرو یکی از دوستانم به سخن گفتن پس از بازی nonstop: “من فقط واقعا شروع تنفر واقعیت”.

Factorio (Linux, PC, Mac)

Factorio بازی در مورد ایجاد نظم از هرج و مرج است. شما تا به سقوط فرود در سیاره و باید ساخت خطوط مونتاژ خودکار برای ایجاد یک کشتی موشک به ترک این سیاره است. آن را آسان برای ایجاد ساده ساخت خطوط گوشت و سیب زمینی از این بازی این است که یادگیری چگونه به طور موثر از ایجاد این خطوط که منجر به یک گسترده وسیع کارخانه. رضایت بخش ترین قسمت از Factorio است دیدن کارخانه خود را در همهمه همراه همه توسط خود تسمه نقاله و کوره و inserters تمام رقص هماهنگ ساخت لجستیکی طراحی احساس می کنم مثل یک نوع هنر است. اگر شما هر گونه علاقه در تدارکات و یا اگر شما واقعا در آن رضایت بخش ویدیو یوتیوب تالیفات بررسی کنید این یکی.

اژدها تلاش سازندگان 2 (PC, PS4, سوئیچ)

این است که اساسا فوتبال در دیدار Dragon Quest معنی است که آن را به یک بازی همه چیز در مورد ساختمان, سرد, blocky اما با تعداد زیادی بیشتر نقش بازی کردن از ساختار بسیار باز Minecraft گودال ماسهبازی. من عاشق بودن از فوتبال اما گاهی اوقات من فقط می خواهم یک بازی به من بگویید چه باید بکنید و اژدها تلاش سازندگان 2 نشانی از یک کار بزرگ از شما احساس خلاق, در حالی که همچنین نیاز به فکر زیادی. آن را به تدریج به معرفی تمام جنبه های سیستم های خود را به شما از طریق احمقانه اما بسیار ساختار ماجراجویی باور نکردنی در حالی که همچنین ترک شما به تنهایی در یک ویژه جزیره اختصاص داده شده به خود را تلاش خلاق.

لجن و گل گله دار (PC, Mac, PS4, XBox One)

یک بازی در مورد کشمکش شایان ستایش, شاد, هیولا لجن و گل را با یک خلاء تفنگ در یک سیاره از 10 ، 000 سال نوری دور است. این بازی اول شخص فوق العاده است برای بچه ها و یا خانواده ها با خلق و خوی شاد و سرگرم کننده محیط به کاوش های عجیب و غریب لجن تعاملات و بسیار مهربان و آمرزنده گیم پلی. به علاوه آن را فقط سرگرم کننده به تماشای slimes ارتباط برقرار کردن با یکدیگر در غول تکنو-قلم شما در تنظیم برای آنها. آن را نیز به روز شده است چند بار در طول چند سال گذشته به معنای زیادی به حفاری به اینجا.

Solitarica (Android, iOS, Mac, PC)

این افزایش تا دک-ساختمان نسخه از بازی یک نفره یکی از بهترین بازی های تلفن من در سال است. آن را فوق العاده آسان به بلند کردن و گیم پلی بازی روی حیله و تزویر است اما پرارزش با هنر بزرگ و یک تن از replayability مستقل. مناسب برای lounging در بستر تنهایی در حالی که دوستان reruns بازی در پس زمینه.

Animal Crossing: New Horizons (سوئیچ)

این نام تجاری نسخه جدید می تواند در یک زمان بهتر است. این عبور از حیوانات سری است در مورد اینکه مرتکب خطا شدن سر انسان, زندگی در یک روستای کوچک پر از حیوانات اهالی شهر که درخواست شما را به انجام به نفع آنان از مسائل مانند ارائه مبلمان و چینش دوباره خود, خانه, خرید, لباس, در واقع تمام چیزهایی که شما نمی توانید انجام دهید در حال حاضر! شما همچنین صرف مقدار زیادی از زمان فقط حلق آویز کردن: چیدن میوه, کاشت گل, ماهیگیری, صید اشکالات و چت inanely خود را با دوستان حیوان. بازی به دنبال یک دنیای واقعی تقویم و زمان سیستم به این معنی است که اگر شما آن را بازی در شب آن شب در بازی و فعالیت های خود را تغییر دهید بسته به زمان از روز و ماه و فصل است. هر شهر متفاوت است بنابراین شما می توانید دوستان خود را در شهرهای آنلاین, دیدار با همسایگان خود و انتخاب خود میوه است. آن را با نشاط آور و کامل بازی به جای زندگی شما استفاده می شود.

تتریس اثر (PC, PS4)

شما در واقع می دانیم این است که در حال حاضر آن را تتریس کلاسیک با trippy hypnotizing تصاویری.

فاینال فانتزی چهاردهم (PC, Mac, XBox One, PS4)

من معمولا بازی آنلاین RPGs چرا که آنها یک بار و من می خواهم به تظاهر من دیگر اهداف است که نیاز است که فرضی زمان. اما در حال حاضر به عنوان یک مجرد و بدون فرزند فرد به تنهایی زندگی می کردم اما! بنابراین من در زمان شیرجه رفتن به جهان از Eorzea و من با افتخار می گویم که من در حال حاضر یک سطح 23 cat-پسر جادوگر که پرتاب آتش سحر و جادو در جانوران محلی. چیزی وجود دارد بسیار رضایت بخش مورد بسیار قابل پیش بینی و مداوم پیشرفت سطح بازی ارائه می دهد و چشم انداز اجتماعی و teaming تا با دیگر بازیکنان در بازی به نظر می رسد مانند یک خوش آمدید, چشم انداز برای روزهای آینده. آن را نیز نسبتا خوب در کاهش بازیکنان جدید به آن تا حدودی قریب به اتفاق جهان است.بهترین از همه, وجود دارد از یک محاکمه رایگان شما می توانید بازی را تا سطح 35.

تمدن ششم (PC, Mac, Linux, سوئیچ, PS4, XBox One)

تمدن بازی grand strategy است که تقریبا شبیه سازی رشد رقابت تمدن ها در سحر و جادو بر اساس نقشه. پس از چیدن از یک ناوگان از زیبایی متحرک در دنیای واقعی تاریخی رهبران تمدن و فرهنگ خود باید رقابت از لحاظ معنوی و هم از نظر نظامی به outmatch تمدن های دیگر. تمدن یکی از تاریخ قطعی زمان غرق و آهسته زیبا خزش از تمدن خود را در سراسر نقشه مست است و بسیار اعتیاد آور است.

بابا شما است (PC, Mac, Linux, سوئیچ)

این ذهن ذوب بازی پازل است همه چیز در مورد منطق است. قوانین هر یک از پازل در حال حاضر به عنوان کلمات در هر نقشه و مرتب کردن کلمات مورد نظر شما می آیند تا با راه های جدید برای حل پازل. این devilishly سخت و پر از شگفتی و جذابیت.

The Witcher III (PC, سوئیچ, PS4, XBox One)

من مردد به توصیه Witcher III تنها به دلیل world-at-war تنظیم فانتزی می تواند بسیار تلخ. هنوز هم اگر شما از ذهن نیست wading را از طریق برخی از تیره فانتزی سرگین شما پیدا کنید شاید قانع کننده ترین روایت رانده نقش بازی کردن بازی ها تا کنون ساخته شده است. The Witcher III شما نیاز ندارد به بازی بازی های قبلی (و یا به تماشای Netflix بکشد نشان می دهد) برای لذت بردن از, و یک بازی کامل است اگر شما یک مقدار زیادی از زمان و به دنبال چیزی است که شما در با جذاب داستان شخصیت های بزرگ و خوب برای مبارزه با ده ها و ده ها ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>