بهترین راه برای بازی تخته, بازی های آنلاین

“چگونه می توانم بازی تخته, بازی با دوستان آنلاین?”

به عنوان کسی که به طور فزاینده ای می نویسد: در مورد لذت از میز بازی حتی در زمان بیماری همه گیر (و همه گیر) این سوال از من پرسیده شده است بیشتر و بیشتر در ماه گذشته.

اما آن را نیز یک سوال من تا به حال خودم. من عاشق بازی های هیئت مدیره. من عاشق بازی های هیئت مدیره با دوستان. اما هیئت مدیره بازی ها, بازی منحصر به فرد دشوار است به بازی در سراسر زوم و تعداد انگشت شماری از بازی های هیئت مدیره سایت های خارج وجود دارد تمایل به تمرکز بر آثار کلاسیک مانند شطرنج و چکرز. من را دریافت نمی اشتباه: شطرنج و چکرز سرگرم کننده هستند. اما بیشتر بازی های تخته ای مدرن — سوشی خود را Gos خود Hanabis خود 7 Wonderses — واقعا در دسترس آنلاین.

و یا هستند ،

شما می توانید پیدا کردن همه از این بازی من فقط ذکر شده در وب سایت هیئت مدیره بازی آرنا که حدود برای سال بوده است اما انفجار در محبوبیت در هفته های اخیر. این یک سایت است که من از طریق برخی از زمان بار و به من اجازه اقامت متصل به دوستان در سراسر این سیاره است. انتخاب هیئت مدیره بازی است که واقعا قابل توجه است و رابط کاربری تمیز و ساده برای استفاده است.

اما این هم یک سایت است که برخی از مشکلات به خصوص که بیشتر مردم جمعیت بر روی سرور خود را. من می خواهم پیشنهاد هیئت مدیره بازی آرنا — اما به خصوص اگر شما می توانید استطاعت $24 اشتراک سالانه خود را که تجربه بسیار با ثبات تر.

اولین چیزی که می دانم این است که هیئت مدیره بازی آرنا ندارد همه چیز را. اگر شما می خواستم به بازی می گویند بلیط برای سوار شدن و یا مهاجران از Catan — به نام دو wildly محبوب بازی های مدرن — آنها وجود ندارد. (فقط برای سادگی خاطر من تعریف “مدرن” را به عنوان تقریبا همه چیز را از حدود سال 1990 در هنگام ظهور به اصطلاح “Eurogames” تغییر هیئت مدیره بازی به عنوان یک سرگرمی و حتی برای اکثر علاقه مندان به بازی گاه به گاه.) همان می رود برای بیشتر عناوین مبهم مانند (مورد علاقه من) روباه در جنگل اکثر تعاونی عناوین مانند همه گیر و مغزی و درگیر بازی مانند جنگ سرد شبیه ساز گرگ و میش مبارزه است.

بسیاری از بازی ها من فقط ذکر شده اختصاص داده اند دیجیتال apps در گوشی ها و PC, بازی, بازار, بخار. این بدان معناست که شما می توانید آنها را به صورت الکترونیکی اگر شما می خواهید. اما این برنامه ها اغلب اجازه نمی دهد برای بازی بر روی اینترنت, شما به خرید نرم افزار بعد از نرم افزار تکه تکه.

بازی تخته عرصه ارشد قدرت است که این ویژگی در بسیاری از بازی ها 175 و در مجموع بسیاری از آن ها به خوبی شناخته شده مدرن عناوین (Carcassonne, 7 شگفتی های سوشی به نام سه نفر) و چند تن که تمام زمان کلاسیک (بله شطرنج و چکرز و تخته نرد در اینجا برای شما سنت). آن را نیز اجازه می دهد تا شما را به بازی با دوستان تا زمانی که شما می دانید هر یک از دیگر نام صفحه نمایش. اما اگر شما دوستان آماده و در انتظار به بازی بازی های سایت را پر کنید جدول خود را با بازیکنان تصادفی از سراسر جهان بر اساس سطح مهارت خود را و تنظیمات. و این همه رایگان.

هنگامی که هیئت مدیره بازی عرصه کار می کند, کار می کند واقعا خوب است. آن را به عنوان راه حل برای بسیاری از افراد به دنبال یک راه برای بازی در برابر هر یک از دیگر آنلاین در حالی که آنها بسته و دور از جهان است. حتی چت صوتی است که اجازه خواهد داد که شما را به بحث زباله و یا شرکت در ادب گفتگو را به عنوان شما را به بازی. (من قصد ندارم به شما بگویم که چگونه به درمان دوستان خود را.)

اما — و این بسیار عظیم “اما” — سایت اغلب کار متوقف می شود تقریبا به طور کامل در ساعت اوج (معمولا اوایل شب در سواحل شرق ایالات متحده). له از بازیکنان جدید که پیوسته ام چه بود یک بار یک تو رفتگی در دیوار سایت منجر به شدید سرور فشار که سایت در حال تلاش برای نگه دارید تا با. ترجیح داده است به بازیکنان با اشتراک — $24 برای اشتراک سالانه; $4/month برای عضویت ماهانه — در آن زمان اوج آن را غیر معمول نیست برای بازیکنان به نه تنها قادر به دسترسی به این سایت در همه. (مشترکین دریافت برخی از قدرت پردازش دیگر نیز از جمله توانایی برای ایجاد جداول برای برخی از عناوین محبوب هر چند بازیکنان آزاد می توانید پیوستن به یک جدول برای هر بازی است.)

در عین حال حتی در نسخه رایگان آن بازی تخته عرصه خواهد بود یک توقف برای بسیاری از آمریکایی ها. سایت اوج ساعت تقریبا متناظر با وبگاه ساعت در اروپا, بنابراین زمان آن شب را در اینجا, شما به احتمال زیاد به اندازه کافی خوش شانس به ماندن متصل شده و پیدا کردن بازی به بازی. و اگر شما می توانید استطاعت اشتراک من آن را توصیه می خواهم از صمیم قلب. انتخاب بزرگ است, بازیکنان مودب و هیچ راهی بهتر برای نشان دادن دوستان من چگونه بزرگ من در Yahtzee.

به سادگی بازدید BoardGameArena.com.

یکی از چیز خوب است Vox توصیه های ویژگی. در هر نسخه پیدا کردن یک چیز بیشتر از دنیای فرهنگ است که ما به شدت توصیه می شود.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>