بهترین و بدترین و عجیب ترین تصادفی Coronavirus ایمیل ما در حال تمام شدن از مارک های


A screenshot of an inbox containing emails from the companies mentioned in this articles alongside coronavirus-related subject lines.

هیچ کس به من گفت که یک بیماری همه گیر را شامل بسیاری از مارک های چک کردن من.

تصویر عکس با تخته سنگ

Coronavirus است wreaking ویران در جهان و آن را در طول آخرالزمانی بار مانند این است که شما تمایل به شروع به شنیدن از مردم از گذشته خود را. اما در حال حاضر آن را فقط به افراد از خود گذشته: این روزها کسب و کار بیش از حد. به عنوان بسیاری اشاره کرده اند که هفته منتهی به coronavirus مشخص شده توسط یک پدیده عجیب و غریب به موجب آن هر رستوران شما تا کنون خورده و یا در کسب و کار شما تا کنون حمایت مهم نیست که چگونه مدتها پیش احساس نیاز به ایمیل شما به شما اجازه می دانم که آنها در حال گرفتن این بسیار جدی است.

همکار من گابریل راث اشاره است به راه برندهای اشتراک شما به طور خودکار به لیست ایمیل مانند این که “یک کمی دیجیتال STD” بنابراین شاید از این اتصالات که یک ویروس باعث شده است همه ما نخوانده به ملتهب است. اما هنوز هم آن مطمئن به نظر می رسد مانند قبلی آفت نیست درگیر متوقف کاملا بسیاری از پیام ها از مارک های. به ناچار برخی احساس کرده اند بیشتر لازم است بیش از دیگران است. مثل من می توانید ببینید که مایل به می دانم که من بود پله تا تمیز کردن آن رژیم به عقب زمانی که من هنوز باز بود … اما من کمتر نیاز به قلبی پپ صحبت از یک خرده فروش شناخته شده برای آن زشت صندل. در زیر من trawled رسانه های اجتماعی و صندوق های ورودی از همه کار با من به آوردن شما بهترین و بدترین نمونه های تجاری مهم و حیاتی COVID-19 روز رسانی ایمیل helpfully گروه بندی به دسته های مختلف از “آه خوب, با تشکر برای اجازه دادن به من می دانم … ?” به “صبر کنید ، این فرستاده شدند و در زمان های مختلف در طول چند هفته گذشته پس مطمئن باشید که اپیلاسیون سالن به شما اجازه می دانم که چگونه بهداشتی آن حدود 13 مارس احتمالا در حال حاضر بسته خود را درب. ایمن ماندن در خارج وجود دارد!

آه خوب, با تشکر برای اجازه دادن به من می دانم … ?

(نام شرکت شما حداقل انتظار می رود که چیزی برای گفتن در مورد Coronavirus)

شرکت: تاکو بل
انتخاب گزیده ای: “مانند بسیاری از شما من شده است خواندن اخبار در مورد گسترش coronavirus و من معتقدم که تاکو بل ما franchisees و اعضای تیم باید یک تعهد به انجام کاری برای کمک به جلوگیری از این گسترش است.”

یک “تعهد”! من در مورد آن نمی دانم اما این درست است که ما نیاز به حفاظت از تاکو بل در تمام هزینه.

شرکت: حزب شهر
خط موضوع: “یک به روز رسانی از ما مدیر عامل شرکت براد وستون”
انتخاب گزیده ای: “ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت و تنظیم بر این اساس به آنچه که بهترین است برای بهداشت عمومی و ایمنی و ارائه به روز رسانی در PartyCity.com و ما از طریق کانال های اجتماعی. … ایمن شود و ما منتظر جشن با شما به زودی.”

دعا می کنم که یک روز به زودی به ما خواهد حزب [شهر] دوباره.

شرکت: Thinx یک شرکت شناخته شده برای فروش لباس زیر زنان می پوشند در دوران قاعدگی
انتخاب گزیده ای: “عزیز Thinx Inc. جامعه
به عنوان تلاش برای مهار COVID-19 ادامه, ما امیدواریم که شما پشتیبانی در نظر گرفتن هر اندازه گیری برای محافظت از سلامت خود و سلامت کسانی که در اطراف شما است.”

در مورد شما نگران در مورد دوره لباس زیر با نام تجاری Thinx در زمان coronavirus … نمی شود!

شرکت: JNCO لباس با نام تجاری است که مترادف با آن فوق العاده فوق العاده گسترده ای-شلوار جین پا از 1990s
انتخاب گزیده ای: “یک بار دیگر ما برای شما آرزوی سلامت و آرامش و ایمنی در طول این زمان. همه بهترین تیم JNCO”

JNCO: استفاده از اصول PLUR به کوروناویروس.

شرکت: Lilly Pulitzer را preppy خرده فروش لباس و لوازم جانبی
خط موضوع: “مارس 16 به روز رسانی از Lilly Pulitzer مورد COVID-19”

من آرزو می کنم من می دانستم که آنچه در این ایمیل از لیلی موجود اما من نه در بالا به اندازه کافی درآمد براکت به دریافت آن افسوس.

شرکت: Blue Apron, غذا کیت سرویس
خط موضوع: “آبی صحن بیانیه در COVID-19”
انتخاب گزیده ای: “ما در اینجا برای شما. هدف ما این است که به خود اعتماد غذا حل کیت زیرا ما معتقدیم که خانه پخت و پز در حال حاضر مهم تر از همیشه—و قصد ما این است که به ارائه تازه و خوشمزه وعده های غذایی خود را به درب.”

من غذا-کیت ارائه خدمات نیز در اینجا برای من.

شرکت: دریایی, لایه, مد, خرده فروش surfer-سبک لباس
خط موضوع: “توجه داشته باشید به جامعه ما”
انتخاب گزیده ای: “من مطمئن هستم که آنچه یک توجه داشته باشید از یک نام تجاری ارائه می کنند در این اضطراب و ترس بار. … همانطور که من نوشتن این, من برای اولین بار توپ را روی گوه ما تا کنون ساخته شده حدود 10 سال پیش. این قطعه های مورد علاقه من لباس. من با پوشیدن آن زمانی که هر دو از فرزندان من متولد شد و در آن باقی می ماند متصل به تعداد بی شماری از خاطرات. این یک آرامش یادآوری بهتر است روز آمده است. من امیدوارم که همه شما باید فقط به عنوان چیزی معنی دار است که شما فراهم می کند با یک شبیه حس راحتی در طول این بار تلاش.”

مجلل تی شرت در واقع فوق العاده معنی دار در طول یک بیماری همه گیر کردم.

بد موقع فروش رزین

شرکت: Honeygrow سریع-بازی گاه به گاه مواد غذایی زنجیره ای و یا ahem “رستوران مفهوم”
موضوع خط: “ما به بهداشت و درمان قهرمانان”
انتخاب گزیده ای: “متخصصان مراقبت های بهداشتی ما از شما قدردانی! … از امروز شروع لذت بردن از یک خرید, یک, یکی, هم بزنید سرخ و یا سالاد معتبر برای همه متخصصان مراقبت های بهداشتی و کارکنان با ID.”

نمی بگو به نظر می رسد کمی خست? و شاید گذاشته و رستوران کارگران بهره مند شوند از این بیش از حد ؟

شرکت: Julep, یک خرده فروش آنلاین زیبایی
خط موضوع: “پیام مهم از Julep تیم”
انتخاب گزیده ای: “من می خواستم برای بررسی در برای شما آرزو می کنم به خوبی و با تشکر از شما برای بودن در اینجا! ما خیلی خوش شانس را به شما به عنوان بخشی از ما Julep خانواده است. به عنوان یک تشکر ویژه من می خواهم به شما 60% همه چیز—تنها به استثنای Eyeshadow 101.”

در زمان هایی از این خوشحالم که ما می توانیم همه با هم آمده بیش عمیقا با تخفیف آرایش—تنها به استثنای Eyeshadow 101 ،

شرکت: Verifyle یک ابزار برای به اشتراک گذاری فایل امن
خط موضوع: “استفاده از Verifyle برای کمک به حداقل رساندن گسترش COVID-19.”
انتخاب گزیده ای: “این زمان نامشخص است. اما ما می خواهیم شما را به می دانم که یک چیز شما می توانید تعداد است امنیت خود را از Verifyle حساب.”

من واقعا نمی ببینید که چگونه امن به اشتراک گذاری فایل در حال رفتن برای کمک به, اما به لطف Verifyle! من خوشحالم که من حسابدار با استفاده از شما.

شرکت: Everlane آنلاین مد, خرده فروش
موضوع خط: “ما در این با هم”
انتخاب گزیده ای: “در Everlane مجازی مقر بسیاری از ما صرف تعطیلات آخر هفته دست و پنجه نرم کردن با واقعیت و چه به عنوان یک شرکت ما می توانید بهترین نمایش و اجرا کسب و کار ما در طول این زمان. چند چیز روشن برای ما: ما نیاز به گرد هم می آیند با مشتریان و جامعه است. … ما می خواهیم به شما ارائه می دهد ارزش معنی دار در زمان نامشخص است. ما همیشه ارائه ارزش از طریق قیمت گذاری شفاف. اما در این دوره ما می خواهیم به بازگشت بیشتر به مشتریان است. ما قصد داریم برای شکستن خود ما قوانین و هفتگی ارائه تبلیغات است که ما روزمره اصول اولیه و حتی بیشتر مقرون به صرفه است. نگاه کردن برای چیزی جدید در هر دوشنبه. ما در حال لگد زدن امشب با یک هفته کامل از $50 جین.”

$50 جین? قهرمانان واقعی.

صبر کنید که?

(نام مکان شما بازدید و یا تعامل با دقیقا یک بار پنج سال پیش)

شرکت: European Wax Center زنجیره ای حذف مو سالن
خط موضوع: “یک پیام از مدیر عامل شرکت ما دیوید برگ”
انتخاب گزیده ای: “به عنوان یک رهبر در اپیلاسیون صنعت ما کاملا آگاه از دید ما موقعیت می تواند به ارمغان بیاورد. ما این را هم به عنوان یک امتیاز و یک مسئولیت برای همیشه کار درست را انجام دهد. به همین دلیل و هدایت متمایز اصول ما با نام تجاری ما بسته شرکت ما متعلق به مراکز و—از امروز—باید به شدت خواست ما دیگر حق رای متعلق به مکان به دنبال کت و شلوار. در واقع ما امیدواریم که همه کسب و کار در مراقبت های شخصی فضایی ملحق خواهد شد ما در قرار دادن رفاه همکار ما آمریکایی ها برای اولین بار.”

اپیلاسیون در حال حاضر به نظر می رسد مانند یک ایده بد بیا به آن فکر می کنم.

شرکت: Tawkify یک خواستگاری خدمات
خط موضوع: “COVID-19 عشق نمی تواند قرنطینه”
انتخاب گزیده ای: “ما اقتباس به سرعت برای اطمینان از وجود اختلال در خواستگاری ما از خدمات و فعالانه در آغوش مجازی معرفی به عنوان یک راه امن برای اتصال مسابقات از حفظ حریم خصوصی از خانه تا زمانی که ما دوباره به تعامل با یکدیگر در مکان های عمومی. ما matchmakers را برنامه ریزی و هماهنگ کردن یک به یک تصویری دیدار تا تاریخ با استفاده از زوم بالا و کیفیت کنفرانس پلت فرم است که واقعا ” بهترین چیز بعدی که وجود دارد.’ ”

بدون اختلال در خدمات خواستگاری, تشکر از خدا.

شرکت: حکمت پنل یک شرکت است که ارائه می دهد آزمایش DNA برای سگ
خط موضوع: “کروناویروس و سگ: آنچه شما نیاز به دانستن”
انتخاب گزیده ای: “ما درک می کنیم وجود دارد بسیاری از سوالات پیرامون تاثیر coronavirus در خانواده ها و جوامع و حتی حیوانات خانگی ما. به عنوان همکاران در سلامت سگ خود را, ما می خواهیم برای به اشتراک گذاشتن با شما آخرین اطلاعات. … وجود دارد محدود است و شواهد نشان می دهد که سگ خود را در معرض خطر ابتلا به COVID-19.”

عشق به همکاران در سگ سلامتی است.

شرکت: Wink Brow Bar, اپیلاسیون استودیو است که با تمرکز بر ابرو
خط موضوع: “COVID -19 – نامه ای به مشتریان و دوستان”
انتخاب گزیده ای: “به همه ما چشمک مشتریان و دوستان
سلامت خود و رفاه اولویت است. ما می خواهم به شما مطمئن باشید که ما در حال سخت کوش در مطابق با پروتکل های بهداشت برای اطمینان از مهمانان ما تیم و کارکنان ما محافظت می شود و شما می توانید همچنان به احساس اعتماد به نفس در آینده به یک چشمک محل.”

بنابراین به مراقبت از آنها.

شرکت: Liquor.com
انتخاب گزیده ای: “ما درک می کنیم این زمان نامشخص و زندگی ممکن است احساس هرج و مرج برای همه. در Liquor.com این ماموریت ما به شما کوکتل خوشمزه, پیدا کردن خود را مورد علاقه و جدید بطری و اقامت در آخرین نوشیدنی روند. این COVID-19 همه گیر تغییر نمی کند این است.”

آن را به خوبی قادر به شمارش در چیزی.

شرکت: Candlescience یک شمع-ساخت لوازم خرده فروش
خط موضوع: “COVID-19: چگونه ما در پاسخ”
انتخاب گزیده ای: “عزیز CandleScience جامعه
ما می دانیم که هر کس نگران است COVID-19 شیوع و اثرات این ویروس ممکن است در زندگی روزانه ما است. ما را سلامت و ایمنی مشتریان و کارکنان و جامعه بسیار جدی است. ما در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای انجام بخشی از ما در کاهش گسترش COVID-19.”

Candlescience نیست screwing اطراف.

شرکت: سیاره آبی, Scuba, واشنگتن شیرجه فروشگاه
خط موضوع: “COVID-19: آنچه که یک غواص به انجام?”
انتخاب گزیده ای: “ما شده اند فیلدینگ تعداد زیادی از تماس ها ، ایمیل ها و متون مورد آنچه به این معنی که برای مردم در نظر گرفتن کلاس و آماده شدن برای شیرجه رفتن سفر. … نگران گرفتن غواصی خود را ثابت اگر شما در حال کار از خانه و نمی خواهم خود را در سهامی خاص? ما لیستی از پیشنهادات خود را برای نگه داشتن خود را غوطه ور در شیرجه زندگی است.”

Coronavirus را *نه* کشتن روح غواصی جامعه است.

به طرز عجیبی آرامش

شرکت: Hahnemühle یک تولید کاغذ شرکت تاسیس در سال 1584
خط موضوع: “کورونا ویروس به روز رسانی از Hahnemühle ایالات متحده آمریکا, اتاق کار”
انتخاب گزیده ای: “به عنوان کرونا ویروس در ادامه به تاثیر جهانی ما می خواستیم برای رسیدن و رئوس مطالب را برای شما اقدامات احتیاطی ما در حال گرفتن به نگه داشتن کارکنان و جوامع به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است. ما می دانیم که ما باید آماده برای انجام کسب و کار در مواجهه با هر نوع چالش است.”

مفید برای شنیدن از تنها شرکت در این لیست است که در واقع جان سالم به در گذشته به ستوه آورده.

شرکت: خوک تند و زننده یک شرکت که مبادرت به فروش فتیش دنده
انتخاب گزیده ای: “در حال حاضر که من در این جامعه احساس می کنم آن است که مسئولیت من به شما بگویم به خاطر, خرید, اما به شما بگویم که ما از این طریق دریافت کنید. انسان ها انعطاف پذیر گونه به ویژه گی های مردم است. در واقع ما در حال قوی ترین چاق من می دانم.”

فقط گی fetishwear شرکت واقعا برای این آماده شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>