“گل بزرگ در مبارزه با” Netflix غیر ضروری از واقعیت آرایش گل

همه می خورد. همه – تقریبا — لباس می پوشد. این تا حدودی توضیح چندساله درخواست تجدید نظر از رقابت های صنایع دستی, تلویزیون کلاسیک مانند “پروژه باند” فرزندان خود را مانند “سرآشپز بالا” و هر سری که آسانسور از فرمت آن. هر کدام از این راه از راه رفتن ما از طریق آن طراحان و سرآشپزها’ تفسیر استادانه درست شده از ملزومات زندگی آنها در reams اعم از سبک یا روزی و ساخت این وسیله ایجاد احساس ضروری است.

مشابه دینامیک قدرت وسواس ما با “بزرگ انگلیسی پخت-خاموش” یا آن را به عنوان شناخته شده stateside “بزرگ انگلیسی پخت نشان می دهد” به همین دلیل است که Netflix بکشد سری “گل بزرگ در مبارزه با” باید افزایش یابد در همان فریبندگی.

تبلیغات:

ساختار آنها تقریبا یکسان به هوای محیط در محل امضای “GBBO” چادر بزرگ است “گل های جنگ” گنبد تنظیم الهام گرفته از شاهکارهای ایجاد ابتکار و خلاقیت با استفاده از گیاهان به عنوان رسانه. شرکت کنندگان تگرگ از سراسر انگلستان و ایالات متحده مناطق – بروکلین عمدتا – و در محدوده تجربه از عروسی گل به نوپرست, زن و شوهر که واقعا خوب با گیاهان.

هر قسمت ارائه یک چالش است که عظیم در مقیاس تاج و تخت ساخته شده است به جای غول مجسمه های عظیم الجثه حشرات یا حیوانات ارائه شده به طور کامل در گل ها و پوشش گیاهی در صرفه جویی برای سازه های برگزاری آنها را تکمیل و در عرض چند ساعت. نمره kicky با رشته ارکستر روشن است که اهنگ و شهامت و در خطر است یک گل مجسمه سازی به نمایش در لندن Royal Botanic Gardens, Kew.

بسیاری از نتایج خیره کننده هستند; کسانی که دست علامت بنابراین بدیهی است که حتی شکست قابل توجه هستند.

تبلیغات:

پس چرا نمی “گل بزرگ در مبارزه با” احساس می کنم لازم است ؟ هر تعداد از دلایل می تواند با دقت اعمال می شود اما در بالای این لیست ممکن است یک عدم تطابق در مرکز مواد.

مجموعه side-by-side با “GBBO,” “گل های جنگ” نشان می دهد آنچه را فاقد حق از دروازه در قالب آن میزبان, انگلیسی, کمدین تلاش بسیار سخت ویک ریوز و “آنچه ما در سایه” ستاره Natasia Demetriou که نمی تواند انرژی زیادی در این نقش است. استدلال می شود که این جفت ارز نمی خواهید برای تحت الشعاع قرار دادن اصلی قاضی کریستن گریفیث-VanderYacht اما این غیر ممکن خواهد بود.

گریفیث-VanderYacht هیجان بیش از قطعات او را ارزیابی برای جبران بسیاری از نشان می دهد گناهان-توسط-حذف و او راه او طول می کشد باد از یک شرکت کننده بادبان های زیر مشتاق ستایش با یک “اما!” نوع بیان ارزش تقلید.

تبلیغات:

اما! انرژی خود را به اندازه کافی برای حمل تمام, تنظیم. حتی مری بری و پل هالیوود نیاز به پر جنب و جوش شرکت میزبان به بازی بازی های ورآورنده به خود آرد و چسب آن را به عنوان شد. ریوز و Demetriou سعی کنید هر چند آنها ممکن است . . . و آنها نمی, واقعا . . . آیا حمایت خود را از ساکنان گلفروش به ستاره ها و رژه مهمان قضات است که در هر قسمت تقریبا به عنوان به خوبی.

بخشی از مشکل این است که فقدان هیجان انگیز شخصیت در مسابقه استخر بیش از حد تقصیر آنها نیست اما گذشت از قضاوت در بخش ریخته گری. من به شما عطا چند نیروهای محسوب ایستادگی کردن حق دور تا حد زیادی قابل تشخیص توسط کمد مستقیم از سرزمین عجایب, غول پیکر, نگرش, و یا در مورد یک جفت ایرلندی صنعتگران توانایی پرتاب سایه با نیروی سکوت استهزاء.

تبلیغات:

آماتور نانوا در “GBBO” نیست بزرگ شخصیت یا, اما آنها نمی باید پس از درخواست تجدید نظر است که آنچه آنها نشان – گمنام مهارت و خلاقیت فروتن خانه بیکر, صنایع دستی و میلیون ها نفر از ما رفت و آمد کردن با جشن و به ندرت با حد نبوغ خلاق به عنوان آنچه ما می بینیم در چادر.

گل ها هم وطنی, مهارت نه فقط به عنوان به طور گسترده ای تمرین و تنها قدردانی در یک یا دو تعطیلات شاید روز تولد و یا سالگرد. اکثر مردم واقعا نمی تامل ارزش متعادل آرایش گل; آنها آن را ترک تا به غیب دست در فروشگاه مواد غذایی پرتاب با هم سبزی و جوانه در راه است که چشم نواز و می گوید همسر “متاسفم” در واقع بدون عذرخواهی.

اما واقعیت این است که گل نیست همه cuppa یا باید عذاب “گل بزرگ در مبارزه است.” آن را متوقف نمی شود مردم را از مجذوب شده نشان می دهد مانند “جعلی در آتش” یا “دور باد” دو نمونه از صنایع دستی مسابقات به چالش کشیدن مسابقه به نمایش استعداد خود را تحت یک زمان بحران و اغلب با استفاده از مواد است که آشنا نیستند به آنها.

تبلیغات:

بیننده ندارد به وسواس با شیشه باد یا سلاح جعل به درک مراقبت و مهارت است که می رود به ایجاد هر قسمت پروژه. آشپزی استعداد یا مهارت با چرخ خیاطی لازم نیست پیش نیاز به بهره گیری از عموزاده خود را در براوو یا شبکه غذایی یا. همه ما نیاز به یک وسیله قدردانی از روند هنری و شرکت کننده اصالت است.

در نهایت این است که در آن “گل های جنگ” wilts و تغییرات شرکت کنندگان آن کسانی هستند که خلاق و منحصر به فرد و در چند مورد کاملا جذاب; یک پدر و پسر اواز یا موسیقی دو نفری است که به خصوص دلگرم کننده به عنوان یک زن و شوهر از هنرمندان تجسمی که سبک نگارش همگام سازی شده است که این واقعیت است که آنها هرگز با گل مجسمه سازی مهم نیست.

بعضی از قسمت ها توضیح دهد که چرا از این مواد بدون به اندازه کافی کاوش چگونه آنها در حال کار. دیگران در حال تمرکز بر روی مکانیک چالش بدون زیر مبارزات که در آن تیم نزاع انداختن خود را در راه است که جرقه درام یا آب میوه تنش است. این باعث می شود اتاق کار مناظر کاملا skippable در حالی که در کسانی که سری که را که در آن آتش زندگی می کند.

تبلیغات:

همه که گفت: “گل بزرگ مبارزه” می تواند در خدمت یک هدف مشابه به مناسب آرایش گل است که به آن می گویند می افزاید: به محیط اتاق بدون جلب توجه و دور از هر چیز دیگری در اطراف آن است. ستایش ضعف مسلما و به خصوص در یک نوع که قوی ترین نمونه های تجربه ما در تجارب حسی الهام بخش برخی از بینندگان به عنوان یک اثر.

این مجموعه شامل دوست داشتنی پیشنهادات در شروع هر قسمت و چند چشم ظاهر جشنوارههای در فرم داوری بخش و با استفاده از سریع به جلو دکمه روی کنترل از راه دور باعث می شود آن را بسیار آسان برای پرش از یک چشم ساده و زیبا به بعد بدون از دست دادن مقدار داستان سرایی در طول راه. بسیاری از آنچه در میان آن بخش است کاه ساخت فریبندگی از “گل بزرگ در مبارزه” که به هدر نمی رود در بهترین لذت های موقتی که محو همه بیش از حد به سرعت. و شما ممکن است تعجب اگر آن را به ارزش (زمان) هزینه در پایان از آن همه است.

تمام قسمت ها از “گل بزرگ در مبارزه با” در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>