این متعصب و توطئه مطالب رودی جولیانی را نشان می دهد رادیو

این داستان بود co-منتشر شده با WNYC.

ریاست جمهوری و وکیل سابق شهر نیویورک شهردار رودی جولیانی تا حد زیادی کاهش یافته است از چشم عموم مردم پس از او با بازی در نقش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح. اما جولیانی نمی توان سکوت.

جای او را در خانه اش انجام یک تماس در نمایش رادیویی و پادکست — “حس مشترک” — که در طی آن او بارها و بارها رفته متعصب مطالب در مورد چین و دولت است.

تبلیغات:

“آنها هیچ, اخلاق,” او گفت: در آوریل 28, رادیو, نشان می دهد. “آنها amoral این معنا که انسان در زندگی به معنی چیزی است که در تمدن غرب آن را به معنای زیادی. زندگی انسان معنا نیست که همان چیزی که به آنها است.”

جولیانی نیز این باورند که گسترش coronavirus ممکن است یک طرح توسط دولت چین.

برای مثال جولیانی را مطرح کرده است احتمال این که چین به عمد منتشر شد این ویروس از یک آزمایشگاه بیولوژیکی در ووهان. “ما می گویند به طور تصادفی” جولیانی گفت: در اخیر رادیو پخش. “اما من فکر نمی کنم به عنوان مسئول محققان ما می توانیم که آن را به عمد انجام می شود.”

تبلیغات:

کارشناسان می گویند وجود دارد هیچ مدرکی ویروس آمد از آزمایشگاه. در میان گزارش کاخ سفید فشار آمریکا و سازمان های اطلاعاتی گفته اند که آنها در حال بررسی ریشه های این ویروس است.

جولیانی نیز تثبیت شده بر اساس این ایده که دولت چین فرستاده افراد بیمار در خارج از کشور. در مارس 27 قسمت از پادکست او گفت که چین اجازه “بیش از یک میلیون نفر از ووهان سفر به آمریکا به ایالات متحده به انگلستان فرانسه ایتالیا به آلمان است.” او افزود: “من امیدوارم که مردم وجود دارد که همان واکنش ما به ارزش زندگی انسان و از دست دادن زندگی بشر است.”

“هنگامی که آنها پیدا کردن در مورد این ویروس وحشتناک است که موفق به فرار, فرض آنها انجام نمی آن را بر روی هدف” جولیانی گفت: یک روز بعد در نمایش رادیویی “رفتن آنها مطمئن شوید غرب رنج می برد به همان اندازه اگر نه بیشتر از آنها و شروع به پریدن کرد در بالای یک فرصت را بزرگ فرض را. و وجود ندارد بر خلاف توضیح.”

تبلیغات:

نیویورک تایمز در بر داشت که هزاران نفر نه میلیون ها نفر از مردم پرواز بین المللی از ووهان.

خواسته مورد نظر او جولیانی را پاسخ نمی دهند.

این نظر توسط جولیانی آمده اند به عنوان تبعیض علیه آمریکایی های آسیایی تبار مشخصی است. و آنها را تقویت کاخ سفید در حال ظهور است فشار به سرزنش چین برای این بیماری همه گیر.

تبلیغات:

جولیانی گفت و گفتاری به رئیس جمهور چند بار در مورد کوروناویروس. دو روز پس از جولیانی گفت که او مطمئن بود که این ویروس از ووهان آزمایشگاه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او شواهدی از همان. (رئیس جمهور کاهش یافته است به شواهد و گفت این راز.)

جولیانی به نظر می رسد به پیدا پذیرای مخاطبان گسترده تر بیش از حد. یک مجری تبلیغات در 77 WABC که پخش جولیانی را نشان می دهد رادیو گفت: “بازخورد شگفت انگیز بوده است” و آنلاین گوش دادن اتحاد “سر به فلک کشید.”

ایستگاه پدر و مادر شرکت سیب قرمز رسانه ها پاسخ نمی دهند به یک درخواست برای نظر.

تبلیغات:

در مارس 23, رادیو, نشان می دهد, جولیانی مصاحبه گوردون چانگ محافظه کار یک دانشمند که اغلب پیش بینی سقوط دولت چین. چانگ گفت: اگر چین منتشر شد این ویروس به طور تصادفی — که دوباره هیچ مدرکی وجود ندارد که — آن را پس از آن تصمیم به ایجاد یک جهانی همه گیر. “من فکر می کنم آنچه Xi Jinping بود او تصمیم گرفت او را به گسترش این ویروس به طوری که او را در سطح میدان بازی به طوری که چین نمی خواهد در یک سوراخ,” چانگ گفت: با اشاره به رئیس جمهور چین.

“وای” جولیانی پاسخ داد. “بنابراین او را دیدم یک فرصت اگر این نظریه درست است و آن نبود یک bioweapon برای شروع با, او را دیدم یک فرصت است که مرتب کردن بر اساس به طور تصادفی به او ارائه شده و پس از آن او در زمان استفاده از آن است. آن را طلب می شود.”

چانگ اذعان کرد: “ما نمی دانیم چه شد در Jinping ذهن برای اطمینان حاصل کنید.” اما پس از آن او گفت: “به نظر می رسد بیشتر شبیه به آنها عمدی و مخرب و این بدان معناست که آقای شهردار … این یک جنایت علیه همه بشریت است.”

تبلیغات:

جولیانی به پایان رسید مصاحبه با دعوت از چانگ به عنوان یک مهمان دیگر خود را نشان می دهد پادکست.

جولیانی نیز گفت: او می خواهم با استفاده از دسترسی او به کمک به مهمانان خود را نشان می دهد حرکت پیش رو با اکتشافی درمان است. صحبت کردن با یک دارویی اجرایی خود را نشان می دهد در اواخر ماه مارس جولیانی گفت مهمان خود را “من شما را به استفاده هر چه من فریاد و جیغ می توانید به آن را انجام دهید سریع تر به شما کمک کند.”

به عنوان زمان و تقویم اجرایی شرکت دریافت اولیه دادگاه تایید سازمان غذا و داروی آمریکا به زودی پس از. (FDA گفت: این برنامه به موضوع “داخلی علمی بررسی است.” و جولیانی گفت: او هیچ کسب و کار ارتباط با شرکت.)

“من نمی لابی دولت” جولیانی ایمیل فرستاده در پاسخ به یک درخواست برای نظر. “من امیدوارم که آنها و دیگران موفق هستند.”

تبلیغات:

جولیانی به نظر می رسد که احساسات قوی در مورد دولت روند برای تصویب مواد مخدر.

در مارس 23, پخش, علامت یک داروساز از نیوجرسی به نام در به در گزارش خود “غیر رسمی مطالعه” از بیماران که با استفاده از یک کوکتل مواد مخدر که شامل هیدروکسی کلروکین — ضد مالاریا مواد مخدر است که مغلوب ساختن پیشی جستن است و تبلیغ.

جولیانی هیجان زده بود که علامت گزارش شده است که هیچ یک از بیماران بستری شده بود: “چرا این تعداد با این همه نابغه در واشنگتن ؟ در این مطالعه دوسوکور و سه گانه کور مطالعه و مطالعه و مطالعه ما لازم نیست که زمان برای که ما باید برای رفتن به افرادی مانند علامت در نیوجرسی!”

در واقع FDA هشدار داده است در برابر استفاده گسترده از مواد مخدر است که می تواند باعث مشکلات قلبی است.

تبلیغات:

بحث با شنوندگان خود را, اگر چه اغلب دوباره به چین است.

یک تماس گیرنده به جولیانی را نشان می دهد رادیو, شناسایی خود را به عنوان “جورج از خلیج ریج” در ادامه بیهوده گویی در برابر مردم چین تشبیه آنها به قاتلان سریال با “هیچ وجدان” که در حال تلاش برای گرفتن بیش از کسب و کار در سراسر جهان است.

جولیانی پاسخ داد: “جورج من بوده ام شکایت در این مورد برای یک مدت زمان طولانی است.” وی افزود: “این تقریبا مرا به یاد مافیا. شما می دانید که آنها می گویند اگر شما انجام کسب و کار با امریکا آن را یک چیز است. اگر شما انجام کسب و کار با چین شما را درک نمی کنند همه ناگهانی شما شروع به توجه به آنها بیش از حد و آنها باور دارند که آنها خود شما.”

اقامت تا تاریخ با به روز رسانی ایمیل مورد WNYC و ProPublica این تحقیقات به رئیس جمهور شیوه های کسب و کار.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>