عجیب و غریب داستان از زندگی روزمره در NBA حباب


A near-empty basketball court with a Jumbotron overhead broadcasting the NBA logo.
نزدیک به خالی بسکتبال در لس آنجلس در مارس 10, پس از چند بازیکن لیکرز آزمایش مثبت برای coronavirus.
ایسنا بازار–Abaca تصاویر/پل Kitagaki جونیور/زوما سیم/DPA/TNS

بازگشت در ماه مارس اصلی 2020 NBA فصل به پایان رسید با یک ضربه: یوتا جاز شد به بازی بازی های Oklahoma City Thunder زمانی که به طور ناگهانی فقط قبل از tipoff کارکنان پزشکی پاک دادگاه به خاطر یک بازیکن رودی Gobert بود فقط آزمایش مثبت برای COVID-19. برای تنظیم NBA در حال حاضر ساخته شده است یک حباب در وسط والت دیزنی جهانی که در آن 22 تیم NBA را به رزومه خود را تا سال 2020 نجومی هفته آینده. قبل از آنها می توانید انجام دهید که هر کسی و هر کسی که در ارتباط با لیگ has been locked down در یک نوع از لوکس قرنطینه.

اگر لیگ رزومه به عنوان برنامه ریزی شده در جهان دیزنی در هفته آینده این خواهد بود که اولین بازی NBA در بیش از 140 روز و بقیه فصل برگزار خواهد شد در حباب که در آن بازیکنان و کادر را کمی به هیچ تعامل با جهان خارج است. آنها در حال انتظار برای باقی می ماند در داخل حباب تا اکتبر. NBA اعلام کرد که از جولای 13, حباب شده است coronavirus-رایگان برای بازیکنان حداقل. آنچه که ناشناخته باقی می ماند این است که چه مدت است که می تواند تاریخ و زمان آخرین.

در چهار قسمت از آنچه من صحبت با بن Golliver یک بسکتبال خبرنگار واشنگتن پست در مورد زندگی روزانه در داخل حباب, چگونه اخلاقی آن را برای ساخت این در وهله اول و اینکه آیا این حباب مقصد است به پشت سر هم.

مریم هریس: چه NBA ساخته شده است در اورلاندو شده است خود را با نام “حباب”. اما به شما می گویند این در واقع بیشتر از آن.

بن Golliver: این واقعا یک حباب درون یک حباب به دلیل NBA در حال رفتن به محدود کردن دسترسی ما به جایی که بازیکنان قادر به رفتن. برای مثال من می توانید ببینید یکی از بازیکنان در هتل ها در سراسر این دریاچه است. اما وجود دارد در حال رفتن به محل بازرسی محرومیت خبرنگاران از رفتن در هر نقطه در نزدیکی که بازیکنان در هتل زیرا آنها می خواهند به نگه داشتن در خارج از دسترسی به بازیکنان به عنوان محدود به عنوان امکان پذیر است.

زندگی من برای هفته گذشته بوده است قدم زدن به جلو و عقب در اتاق هتل من تلاش برای بدست آوردن من مراحل و پس از آن انجام heck از بسیاری از مصاحبه از مردم در سراسر جهان چه کسانی هستند, مانند, چرا دیوانه ؟ چرا شما تصمیم به انجام این کار خود را با زندگی ؟

چه No. 1 سوال شما را دریافت کنم ؟

من فکر می کنم شماره 1 سوال این است که: چگونه است ؟

شما گیاهی بنابراین … نه ؟

من دستور 64 اونس کره بادام زمینی خاموش آمازون در عرض 24 ساعت از اینجا گرفتن. خوشبختانه که وارد شده است. به طوری که من روزى و آن را حمل شده من کاملا به خوبی برای این هفته است.

من تصور شما مثل پیف خرس با یک قاشق و یک شیشه کره بادام زمینی.

اوه برای اطمینان حاصل کنید. و گاهی اوقات شما فقط جست و خیز قاشق—فقط شیب نان در سمت راست وجود دارد به عنوان به سرعت به عنوان شما می توانید.

شما صحبت از این کارشناسان قبل از اینکه شما آمد به فلوریدا. بود وجود دارد یک اجماع وجود دارد یک لحظه با یکی از این پزشکان که ایستاده بود به زمانی که شما آنها گفت: چیزی که به شکل تصمیم خود را?

من می خواهم بگویم که به طور کلی در همه داد thumbs-up. آنها می خواستند بدانند که چگونه تست شد رفتن به محل کار چگونه به طور منظم آن خواهد بود, چگونه سرعت, نتایج رفتن به عقب آمده است. من فکر می کنم آنچه که آنها نگران بودند اگر شما در حال گرفتن نتیجه خود را برای چهار یا پنج روز یا هفت روز است و شما در حال قدم زدن در اطراف با داشتن پتانسیل تماس با افراد دیگر در حباب—پس از آن خود را در معرض خطر می تواند بسیار بالا است. راه NBA تست برنامه با این نسخهها کار است که ما نتایج را در عرض 15 دقیقه. بنابراین وجود یک روانی مند به دانستن است که شما منفی است و شما در حال رفتن به احتمالا منفی دوباره روز بعد. آن را می سازد برخی از آرامش ذهن در طول زمان است.

جالب است که پزشکان به ارمغان آورد تا سرعت تست به عنوان یک عنصر مهم برای آنها دلیل این است که تبدیل به بخشی از بحث از آنچه اتفاق می افتد در حباب: مردمی مانند شما در حال گرفتن سریع coronavirus نتایج آزمون به طور منظم در حالی که مردم در فلوریدا تا به حال یک زمان بسیار سخت تر شدن سریع نتایج آزمون. و البته فلوریدا است که در وسط این موج از coronavirus موارد.

کاملا. هیچ سوال وجود دارد که این یک امتیاز باور نکردنی به اینجا و به این سطح از مراقبت. پست پرداخت دهها هزار دلار برای من به اینجا برای سه ماه آینده. و در آن قیمت است که نه تنها اتاق هتل, اما همچنین برنامه تست. این مراقبت در دسترس است به طور متوسط آمریکایی است.

شما باید به یاد داشته باشید وجود دارد در واقع بیش از یک هزار نفر در این حباب در حال حاضر: بازیکنان و مربیان تیم مدیران پزشکی, کارکنان, لیگ همکاران رسانه ای. به طوری که آنها در حال استفاده از ده ها هزار نفر از آزمون ها اگر بیش از 100,000 آزمون طی سه ماه آینده برای دریافت این چیزی که انجام می شود.

یک صد هزار آزمون ؟

Ballpark, اما شما می دانید, آن همه اضافه می کند تا. همه نیاز به تست هر روز سعی کنید به نگه داشتن این چیزی تنگ.

این طلا اندود مراقبت های بهداشتی تبدیل شده است به یک موضوع است. از آغاز این شیوع بازیکنان بسکتبال در بر داشت خود را در مقابل خط coronavirus تست. لیگ به نظر می رسد به سادگی به پرداخت پول برای دسترسی به.

اگر شما عقب عقب به ماه مارس و آوریل یکی از رفتن به خطوط بود ما نمی خواهید برای انجام هر چیزی که به دور از توانایی مردم به طور متوسط برای دریافت مراقبت های بهداشتی خود را. و در این وضعیت NBA تصمیم گرفت اگر آن را به یک انتخاب بین ما می تواند به جلو با کسب و کار ما و سعی کنید به جبران این پول یا ما را مجبور به نشستن در حاشیه و منتظر دولت فدرال برای حل این تست وضعیت—مدیران تصمیم گرفت آنها را آماده برای آن صبر و آنها در واقع می خواستم به نگه داشتن خود را تست برنامه به یک استاندارد بالاتر از دولت. من نمی فهمم چرا مردم را ناراحت خواهد شد.

“تعداد بسیار کمی وجود دارد چیزهایی که این بچه ها در حال رفتن به اجازه داده می شود به انجام. آنها سعی کردم به فکر می کنم کاملا از همه چیز است.” — بن Golliver

آیا هیچیک از بازیکنان حاضر به آمد ؟

بله چند بازیکن حاضر آمده است. بسیاری از نیاز به قانع کننده و یا آنها waffled به عقب و جلو. این یک وضعیت که در آن وجود دارد سوال نه تنها در مورد سلامت و ایمنی جنبه بلکه کیفیت زندگی از جنبه های دوری از دوستان و خانواده خود را به مدت سه ماه. تعدادی از بازیکنان شده بود و رهبران در عدالت اجتماعی جنبش و آنها نگران هستیم اگر گیر در اورلاندو ما در حال رفتن به قادر به انجام آنچه که ما نیاز به انجام این کار در نظر راهپیمایی در خیابان ها و یا کسانی که انواع صداها. بنابراین وجود یک تعداد بازیکن نگرانی هایی است که تا به حال به آنها رسیدگی شود قبل از آنها در نهایت گرد هم آمدند و اکثر بازیکنان تصمیم به پایین آمدن در اینجا و بازی.

در حال حاضر از نظر ویژگی های این پروتکل در محل یک چیز واضح است که مواد ضد عفونی کننده و نگه داشتن تیم جدا از یکدیگر را به عنوان آنجا که ممکن است. تیم در حال زندگی در طبقه های مختلف. آنها را تشویق به خوردن تنها با هم درآمیزند و اگر آنها در خارج از منزل. آنها را مجبور به پوشیدن ماسک در واقع در تمام زمانی که آنها در حال بازی نیست. در طول بازی مربیان و افرادی که بازی نمی خواهد با پوشیدن ماسک و نشسته در برخی از سطح از فاصله دور.

جزئیات در اینجا بسیار قابل توجه است. شما باید این مچبند و شما ممکن است یک نزدیکی زنگ. بنابراین هر زمان که شما در عرض 6 پا از کسی که آن را خاموش و به شما هشدار می دهند که شما نیاز به یک کمی. و تیم را به مختصر بازیکنان مورد در دادگاه رفتارهایی که می تواند به افزایش خطر ابتلا به کروناویروس گسترش: بازیکنان خواهد بود دلسرد از لیسیدن انگشتان دست خود را و یا تف کردن و یا پاک کردن بینی خود را و یا دست زدن به دهان خود را نگهبان. اگر شما به تماشای یک بازی NBA این بچه ها به طور مداوم دست زدن به خود و دیگری. و من تا به حال تعجب می کنم که در این مقررات چیست بسکتبال خواهید به نگاه مانند?

منظور من این ایده است که شما می توانید هرگز این ریسک را به صفر درست است ؟ بنابراین شما فقط نیاز به آشکار گام برای کاهش آن را تا آنجا که احتمالا شما می توانید. آنها همچنین تجهیز بازیکنان اگر آنها می خواهند با یک پزشکی ردیابی حلقه. آنها می توانید آن را می پوشند در واقع در تمام زمانها. علاوه بر این, زمانی که آنها در بازی های آن ارائه خواهد شد در زمان واقعی پزشکی به روز رسانی—

مانند دما و اکسیژن سطح ؟

بله. و این ایده وجود دارد, دوباره, شاید شما در حال فعال بودن در شناسایی علائم است که بازیکن را متوجه نمی کند قبل از او می کند.

اما وجود دارد تعداد بسیار کمی از چیزهایی که این بچه ها در حال رفتن به اجازه داده می شود به انجام. شما آنها را دیده گلف دیده اید آنها ماهیگیری—آنها به نوعی تبدیل به چمن ورزشی است. آنها سعی کردم به فکر می کنم کاملا از همه چیز. در یک وضعیت, این, یک مرد تلاش به منظور Postmates و پایین رفتن به هتل ورودی و فرار از امنیت کمی به خود را تحویل. او گرفتار شد انجام آن و ارسال به 10 روز قرنطینه دوره است. این قوانین سختگیرانه و آنها سخت به یک دلیل. برای بازیکنان که واقعا حقوق بزرگ و یا تیم های که در حال انتظار را به یک اجرا و چالش برای یک عنوان من انتظار می رود فشار همسالان در این گروه در حال رفتن به بسیار بالا است. همه نیاز به چوب به قوانین هم چون در غیر این صورت کل این چیزی که می تواند خراب ضعیف ترین لینک.

من می توانم بگویم که شما در حال خوش.

من می گویم که چون من بسیار شک و تردید قبل از من آمد اینجا و من تا به حال بسیاری از سوالات. به من به نظر می رسید مانند یک خطر غیر ضروری. هنگامی که شما در حال گرفتن پایین در اینجا و شما در واقع رفتن را از طریق regimented آزمایش فرآیند آن فراهم می کند یک صلح از ذهن حتی بیشتر از زمانی که من در خانه در لس آنجلس چون من تست شده هر روز. من نمی دانم آنچه که من وضعیت بود. من همچنین فکر می کنم این دانشگاه احساس می کند مانند یک دانشگاه در طول تابستان شکستن و یا شاید مانند در یک جلسه که در آن وجود دارد تنها 10 درصد از مردم در اینجا. این هتل می تواند میزبان دهها هزار نفر از مردم به طور منظم. و هیچ وجود دارد در خارج از گردشگران است. این همه NBA پرسنل. بنابراین حتی اگر وجود دارد یک هزار نفر از NBA را در اینجا, آن را هنوز هم احساس می کند بسیار خالی است. آن را مانند شما در حال گرفتن به شلوغ آسانسور و شما نگران در مورد کسی که سرفه بر شما. آن را نسبتا وسیع و گسترده است.

آیا شما فکر می کنم حباب را نگه دارید ؟

من نمی توانم کنترل 300-به علاوه بازیکنان NBA و چگونه آنها می خواهم به صرف وقت آزاد خود را. من فکر می کنم که من بیشتر خوش بینانه در حال حاضر از من بود قبل از من به اینجا رسیدیم. من فکر می کنم خطر در اینجا است که به طور قابل توجهی پایین تر از آن است که در خارج از جامعه است. آن صفر نیست, اگر چه, و این بخشی است که سخت ترین است برای پیش بینی. اما بخشی از مشکل این است که آنها در حال رفتن به اینجا برای سه ماه. این یک زمان طولانی است. بسیاری از چیزهایی که می تواند به اشتباه و تغییر در طول آن دوره زمانی است. اما شخصا من خیلی اعتماد به نفس آنها در حال رفتن به قادر به شروع بازی در اواخر این ماه و همچنان رو به جلو برای آینده قابل پیش بینی.

گوش دادن به کامل قسمت با استفاده از بازیکن های زیر و یا اشتراک به چه بعدی در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynabahisnowbeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000silivri korsan taksiMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisKurtköy Escort