در مورد الیزابت وارن


Elizabeth Warren in a purple jacket against a background of red stripes on white, next to a blue badge reading "2020 VEEP STAKES 2020"
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های ماریو تاما/گتی ایماژ.

سناتور. الیزابت وارن کمپین چشم انداز برای امریکا تحت پوشش تمام پایگاه های.

که در آن بسیاری از دموکرات ریاست جمهوری در زمینه حمایت نژادی عدالت و آرمان مترقی در شرایط عمومی برای خوشایند یک جریان اصلی مخاطبان وارن ارائه یک پلت فرم به طور خاص و به صراحت طراحی شده برای کمک به آمریکایی های سیاه و سفید در غلبه بر پیامدهای نژادپرستی. کاهش نابرابری به ویژه به عنوان تجربه شده توسط مردم سیاه و سفید بود در ریشه وارن سیاست های پیشنهادی در راه چند از او به خوبی معنی مخالفان می تواند مطابقت.

گمانه زنی در مورد جو بایدن انتخاب همسر در حال اجرا—تضمین شده توسط presumptive نامزد به یک زن—دارای متمرکز درستی پس بر سوالات دموگرافيک نمایندگی. اما وارن در اجرا ناموفق برای نامزدی ریاست جمهوری نشان داد تمرکز و تعهد به مردم و منافع سیاسی و اقتصادی. با خود توصیف قدیمی سیاستمدار در بالای بلیط وارن می تواند مدافع کشور نیاز در کاخ سفید است.

بیایید حداقل اجباری زندان محکوم شدند به عنوان مثال. پیت Buttigieg سابق تشکر. Beto o’rourke و سنسور. Cory Booker و ctq همه حمایت برای پایان اجباری حداقل در مورد خشونت پرهیزی در جرایم مواد مخدر در حالی که خواستار به طور کلی کاهش در صدور حکم است. اما وارن یکی از سه نامزد که می خواست به طور کامل از بین بردن اجباری minumums برای همه جنایات پایان دادن به یک عمل ریشه در نژادپرستانه سختی در جرم دانست.

“کم درآمد افراد تا پایان با سوابق جنایی یا زمان زندان به دلیل آنها نمی تواند استطاعت به قید وثیقه و یا جریمه های سنگین و هزینه های,” او نوشت: در یک سال 2019 سیاست مختصر برای Brennan Center for Justice. “افراد جوان که مرتکب پایین سطح جرایم غیر خشونت آمیز صرف بیش از حد بسیاری از سال را پشت میله های زندان. مبارزه پدر و مادر خشونت خانگی بازماندگان مخدر کاربران و افراد مبتلا به بیماری های روانی هستند بريدن به زندان بدون درمان و یا کمک. و آنها پس از بازگشت به جوامع خود را بیش از حد بسیاری از زندانیان سابق در حال قفل شده است و از شغل و مسکن و از هر فرصتی برای بازسازی زندگی خود و حمایت از خانواده های آنها.”

او عدالت کیفری پلت فرم وجود دارد متوقف نمی. او ماری جوانا طرح اذعان کرد که سیاست های نژادپرستانه که هدفمند سیاه و قهوه ای و جوامع قبل از قانونی و پس از آن اعتقادات است که بار آنها را از ورود به حشیش صنعت در کشورهای که در آن آن را در حال حاضر قانونی است. او حتی حمایت حاکمیت برای جوامع بومی که اجازه می دهد آنها را برای ایجاد خود را به مواد مخدر ،

عدالت کیفری و اصلاحات نسبتا پایین آویزان میوه برای سیاستمداران که مایل به اصلاح نژادی و بی عدالتی در امریکا است. این سیستم در صورت لزوم تغییرات بارز ترین و بزرگ ردیف هایی از مردم می تواند متقاعد شود که زندان جمعیت باید کاهش یابد و ارزش آن در پایان دادن پول به قید وثیقه و defunding ادارات پلیس. اما هر موسسه است ساخت یافته و یا در بهترین حالت غرق در نژاد پرستی و جارو مترقی سیاست های برنامه های مورد نیاز برای شروع کافی پرداختن به آن است.

چه ساخته وارن نامزد انتخابات ریاست جمهوری قانع کننده به من به عنوان یک رای دهنده و حذف ناامید کننده ترین بود وسعت علاقه خود را در از بین بردن نژاد پرستی. مبارزات انتخاباتی خود را در مورد مراقبت هدفمند راه حل, اما نه محدود کردن آنها به طور معمول مناطق محدود. زمانی که من راه رفتن به غرفه رای گیری و اولویت من این است که برای حمایت از کاهش آسیب برای جامعه از طریق قوی طرح های سیاست نه لب. آن را فقط در مورد وثیقه اصلاحات; من می خواهم به می دانم که چگونه نامزد خواهد شد پرداختن به این واقعیت است که مردم سیاه و سفید هستند کمتر احتمال دارد به خود را خانه خود و یا مجبور به گرفتن درنده وام و یا حضور در تفکیک مدارس. وارن تجسم این اصول با ارائه متنوع راه حل برای این مسائل و همچنین زیست محیطی بی عدالتی و نابرابری های سلامت.

من نمی بینم که چرا او نمی خواهد آورد و این همان انرژی به معاون ریاست جمهوری است. او می تواند در خدمت به عنوان یک متعادل تر رتروگراد سیاست های محترم توسط جو بایدن و شاید او می تواند او فشار کمی بیشتر به سمت چپ. در صورتی که چیزی اتفاق افتاده است به بایدن او خواهد بود ترین فرد آماده برای موفقیت او را دریافت و به کار. سازمان ذکر کرده اند که آزادی تلاش خواهد بود کمی کمتر مالیات در یک کشور که در آن کسی مانند وارن شد صحنه را. او روشن تعهد به کاهش تاثیر نژادپرستی در جوامع رنگ—همراه با تمایل به پاسخگو برای هر اشتباه—چه برنده خود را حمایت از زنان و جنسیت غیر منطبق با فعالان.

اگر ما در حال رفتن به شروع به کار نسبت به ایجاد یک ضد نژادپرستانه جامعه و مردم در قدرت برای به اشتراک گذاشتن که چشم انداز و سیاست های خود را برای مطابقت با آن—و الیزابت وارن را انجام دهد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>