این مورد برای پایان دادن به Covid-19 همه گیر با توده تست

ما در حال حاضر می دانم که شما نمی توانید به طور موثر مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس بدون گسترده آزمایش برای پیدا کردن که به این بیماری است. کشورهای توسعه یافته که موفق به نگه داشتن خود را در مورد شمارش و مرگ و میر عوارض کم و یا به آنها راه را به پایین — از جمله ایسلند و آلمان و کره جنوبی — به طور کلی آزمایش نسبت بیشتری از جمعیت خود را از ایالات متحده است.

این به ویژه مهم برای پیدا کردن کسانی که ممکن است از گسترش این ویروس بدون نشان دادن علائم.

A chart comparing testing by country. Rani ملا و دیلن اسکات/Vox

با اکثر موارد تایید شده و تایید مرگ و میر در جهان و ویرانگر افزایش بیکاری در آمریکا وضعیت فوقالعاده پرهزینه و پاسخ ناکافی است. وضعیت موجود غیرقابل دفاع است.

کریستینا Animashaun/Vox

به راستی پایان بحران در حفظ و مرگ و میر پایین و اجازه می دهد تا برای بهبود اقتصاد تست به اتفاق می افتد در مقیاس.

چگونه enormous?

Vox را Ezra Klein رفته از طریق برخی از عمده طرح های پیشنهادی از چند فکر می کنم مخازن و محققان نقشه برداری مسیرهای خارج از این بیماری همه گیر. همه آنها شامل تست تعداد زیادی از مردم است. یکی از پایین پایان معیار برآورد ما نیاز 750,000 آزمون در هر هفته است. بالا پایان پیشنهاد از برنده جایزه نوبل اقتصاد پل رومر شروع می شود در 22 میلیون آزمون در هر روز و بالا می رود. و نه فقط یک آزمون برای هر نفر است اما آزمایش های مکرر در طول زمان است.

تست میلیون ها نفر. تست اولیه. آزمون اواخر. تست و بیش از بیش. آزمون تا زمانی که کل لعنت به همه گیر شده است.

زیر را از طریق در این امر نیاز به افزایش عظیم در بودجه دولت, تعداد زیادی از کارگران آموزش دیده به اداره آزمون و هماهنگی از مواد اولیه تولید و تحویل در سراسر کل اقتصاد جهانی است. این یک هزینه brute-force رویکرد است. اما این ممکن است تنها راه خروج از گران قیمت و بی پرده اقدامات در حال حاضر اعزام به کنترل این بیماری همه گیر از اجتماعی فاصله به پناهگاه در محل سفارشات.

در حال حاضر, اما ما در حال تلاش برای تست حتی 100000 نفر در هر روز تا رسیدن به مقیاس برخی از محققان نشان می دهد تقاضا خواهد یک سطح شیب دار بالا در ظرفیت. در عین حال آنها می گویند ممکن است به آن را انجام دهد. و با وجود بسیار زیاد مالی و اجتماعی هزینه های ملی تست سیستم ممکن است در عین حال ارزان ترین راه برای بازگشایی اقتصاد است.

SARS-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19 است تقریبا کاملا بهینه سازی شده برای آلوده کردن بزرگ ردیف هایی از یک جمعیت.

برای یک, آن می تواند گسترش به طور مستقیم و به راحتی از بین افرادی که در تماس نزدیک. در عین حال علائم Covid-19 می تواند گیج کننده متفاوت فرد به فرد و آن را روی حیله و تزویر برای شناسایی موارد مشکوک. در ضمن حامل بدون علامت تا به نیمی از تعداد کل آلوده — گسترش می تواند ویروس های ناخواسته برای هفته باعث شیوع بیماری در پی خود.

این ویروس همچنین می تواند به نوبه خود خطرناک و کشنده در برخی افراد به خصوص در معرض خطر جمعیت. اما آن را نیز می تواند خطرناک باشد و در درصد کمی از در غیر این صورت با افراد سالم.

در حالی که بیشتر می تواند به مبارزه با عفونت خود به خود یک بیماری همه گیر مانند یکی از ما در مواجهه با صدها نفر از هزاران نفر از افراد آلوده به معنی ده هزار نفر نیاز به بستری است. آن دسته از بیماران در فوری یا انتقادی مراقبت های پس از آن می تواند گسترش ویروس به سلامت کارگران — یک مشکل خاص به دلیل کمبود شخصی دنده محافظ — که تا پایان کنار و بیشتر فشار ظرفیت سیستم بهداشت و درمان برای مراقبت از بیمار است.

و پس از آن یک ویروس جدید وجود دارد هیچ درمان واکسن و یا گسترده ایمنی به SARS-CoV-2.

کنترل گسترش این بیماری همه گیر و سپس پیدا کردن خواسته های آلوده و جداسازی آنها را تا زمانی که آنها دیگر می تواند به گسترش این بیماری در کنار اقدامات گسترده تر مانند اجتماعی فاصله. با یک بی حد و حصر تعداد حامل بدون علامت گزینه فقط برای پیدا کردن که واقعا ویروس است که برای تست.

داوطلبان با توجه به بالا قبل از انجام درایو-از طریق coronavirus تست در مالیبو کالیفرنیا در 8 آوریل.
ماریو تاما/گتی ایماژ

در ضمن عدم تست مانع پاسخ به این ویروس. مقامات بهداشت نمی تواند پیشدستی شیوع بیماری در مناطق جدید. این تهدید پس از آن در سکوت همچنان ادامه دارد آلوده کردن و کشتن و تخلیه منابع است.

اصلی نوع آزمون مورد نیاز است که به نظر می رسد برای عفونت فعال مانند RT-PCR آزمایش است که می تواند تشخیص ویروس مواد ژنتیکی است. نیز وجود دارد که ارزان تر و سریع تر سرولوژی یا آنتی بادی آزمایش است که می تواند شناسایی گذشته عفونت. اما برای کنترل مداوم گسترش غربالگری برای عفونت فعال مهم است.

آن را سخت به غلو عظمت چالش پایان دادن به یک بیماری همه گیر.

گرگوری خاکستری, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه دوک توضیح داد که در حالی که این ویروس به سرعت در حال گسترش عمده شیوع دیده می شود تا کنون در چندین کشور هنوز تنها آلوده کردن یک دوره نقرهای کلی جمعیت. حتی اگر کسی به فرض که تقریبا 1.5 میلیون موارد تشخیص داده شده در سراسر جهان تا کنون نشان دهنده یک چهارم از تعداد کل آلوده کسانی که 6 میلیون عفونت ترک بیش از 99 درصد از جمعیت هنوز هم در معرض خطر احتمالی SARS-CoV-2 عفونت است.

“مهم نیست که آیا شما زندگی می کنند در منطقه ای که در آن انتقال بالا بوده (هوبئی [چین] ایتالیا, شهر نیویورک) و یا نسبتا پایین باقی می ماند وجود دارد بسیاری از افراد مستعد” خاکستری گفت: در یک ایمیل. تولید مثل نرخ SARS-CoV-2 ویروس در یک جمعیت یک متغیر شناخته شده به عنوان R0 نیز بالا باقی می ماند در بسیاری از نقاط جهان.

زمانی که R0 بیشتر از 1 شیوع همچنان ادامه دارد. زمانی که کمتر از 1 شیوع به پایان خواهد رسید. مقاله اخیر از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) محاسبه شده است که این ویروس تا به حال ميانه R0 از 5.7 در طول شیوع بیماری در ووهان چین از قبل R0 برآورد اعم بین 2.2 و 2.7.

این قدر از این مشکل و تهدید با داشتن ده ها هزار نفر یا بیشتر به شدت مردم بیمار نیاز به بستری شدن در همان زمان است که چرا بسیاری از نقاط جهان هستند که مجبور به اعزام شدید طاقت فرسا اقدامات مانند مستندات و تهاجمی اجتماعی فاصله.

اما جای این تاکتیک نیاز به چیزی فقط به عنوان عظیم برای متوقف کردن گسترش ویروس اجازه دهید به تنهایی در برابر آن توضیح داد دانیل آلن مدیر دانشگاه هاروارد ادموند J. Safra مرکز اخلاق.

پس از تست به رخ می دهد در بعدی وسیع تر اگر آن را در حال رفتن برای کمک به استراحت و یا جایگزین های اجتماعی فاصله. در حال حاضر هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی آزمایش در ایالات متحده برای دیدار با تمام نیازهای بالینی, اجازه دهید به تنهایی گسترده جمعیت تست. بخش بهداشت و درمان است که با تمرکز بر تست بیمارانی که علامت دار و افرادی که فکر می کنند ممکن است در معرض. این باعث می شود که بخش عظیمی از جمعیت تست نشده و به طور بالقوه گسترش این بیماری است.

برای پایان دادن به این بیماری همه گیر ایالات متحده به جای آن باید به طور فعال به دنبال بالقوه پخش ویژه بدون علامت پخش. و است که نیاز به آزمون. بسیاری از آنها را.

این Safra مرکز قرار دادن یک سری از مقالات سفید در اجزای مختلف برای پایان دادن به این بیماری همه گیر. این مقاله به دنبال تست برای Covid-19 نشان می دهد که بین 5 میلیون و 20 میلیون آزمون در هر روز خواهد بود لازم بین 2 درصد و 8 درصد از جمعیت ایالات متحده همراه با ردیابی تماس به هدف آزمون. (این Safra مرکز در حال برنامه ریزی برای انتشار یک مطلب در عمق گزارش در روند بهبود این هفته است.)

پل رومر, یک استاد اقتصاد در دانشگاه نیویورک می خواهد حتی بیشتر از 20 میلیون به 25 میلیون آزمون در روز, علاوه مکرر تست برای کارگران خط مقدم در معرض ویروس.

او اجرای خود را شبیه سازی تاثیر تست در گسترش Covid-19 پیدا کردن که در حال انجام تست رژیم کاهش تعداد افرادی که نیاز به جدا شده اجازه می دهد مانده به بازگشت به کار. این درست است حتی اگر تست کامل نیست در شناسایی پخش. بخشی از درخواست تجدید نظر از یک مهاجم آزمون-و-جدا رویکرد است که برگ های آن کمتر از بار مبارزه با این بیماری به افراد بر خلاف تاکتیک های دیگر مانند گزارش تماس با پوشیدن ماسک و حفظ فاصله اجتماعی.

اما آن را نشانی از نیاز به آزمایش بارها و بارها در سفارش از کل جمعیت ایالات متحده را هر دو هفته.

یک پرستار انجام نازوفارنکس گرد و خاک در یک بیمار در یک درایو از طریق Covid-19 تست سایت در کوئنسی ماساچوست در 9 آوریل.
F. Craig واکر/بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ

“مراقبت های بهداشتی حرفه ای, افسران پلیس, EMTs — شما ممکن است نیاز به در واقع آنها هر روز برای گرفتن یک عفونت اولیه به اندازه کافی به مطمئن شوید که آنها در حال گسترش آن را به همکاران خود” Romer گفت. “آنچه من می خواهم بگویم در حال حاضر یک هدف خوب خواهد بود 35 میلیون در هر روز. شما می توانید تست همه هر دو هفته و سپس شما رو 10 میلیون خط مقدم مشاغلی است که شما می توانید هر روز.”

چنین سطح از تست موثر خواهد آورد R0 زیر 1 با توجه به Romer. و که در نهایت باعث این بیماری همه گیر به محو شدن از.

در پیگیری پیام Romer اشاره کرد که برخی از متخصصان بیماری های عفونی به او گفته اند حتی 35 میلیون آزمون در هر روز ممکن است به اندازه کافی. او گفت که او مایل به مقیاس تعدادی از آزمایشات در پیشنهاد خود را به هر آنچه که آن را به دلیل آن را هنوز هم ارزان تر از هزینه های مداوم و یا پراکنده خاموش شدن ناگهانی از اقتصاد است.

آزمایش میلیون ها نفر از مردم در روز تا زمانی که همه گیر است و بیش از است که به عنوان ساده به عنوان خرید تست های بیشتر. این امر نیاز به یک ملی بسیج در مقیاس یک جنگ جهانی.

“وجود دارد هیچ مثال های تاریخی از این بدون فرمان و کنترل” آلن گفت.

برای هماهنگ کردن این تلاش آلن و همکاران او پیشنهاد ایجاد یک بیماری همه گیر تست هیئت مدیره در امتداد خطوط از جنگ تولید هیئت مدیره ایجاد شده توسط دولت ایالات متحده در جنگ جهانی دوم است. هیئت مدیره خواهد, استخر, تخصص از بخش خصوصی و دولتی و دانشگاه ها به آهن از تمام چین و چروک در گرفتن تعداد زیادی از آزمایشات مورد نیاز است. که می تواند شامل تهیه منابع به طور مستقیم از تولید کنندگان. هیئت مدیره همچنین می تواند با استفاده از دفاع تولید عمل به وادار کردن شرکت ها برای تولید لازم سخت افزار از تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران بهداشت به مواد شیمیایی مورد نیاز برای اجرای آزمون.

هیئت مدیره نیز خواهد آمد تا با توصیه هایی برای آموزش نیروی کار برای اجرای تست دستگاه از جمع آوری نمونه های در حال اجرا آزمون به ردیابی گسترش ویروس.

تکنسین در آزمایشگاه تست فرایند bloodwork در بیمارستان سنت مری در Leonardtown مریلند در 8 آوریل.
برنده McNamee/گتی ایماژ

آزمون خود و همچنین نیاز به بهبود. رایج ترین روش RT-PCR تست های ژنتیکی برای SARS-CoV-2 ویروس می توانید ده ها تن از نمونه در یک بار اما می تواند ساعت ها به اجرا در خانه آزمایشگاه در یک بیمارستان و یا درمانگاه. این آزمون را می توانید روز برای دریافت نتایج در صورتی که تسهیلات به کشتی آزمون به خارج از آزمایشگاه. غذا و داروی آمریکا به تازگی به تصویب یک آزمون ژنتیکی از Abbott Laboratories که می تواند در ارائه یک نتیجه در عنوان کمی تا پنج دقیقه است. اما این سیستم تنها می تواند اجرای یک نمونه در یک زمان و ابوت در حال حاضر هدف در حال اجرا 50,000 آزمون در روز به مراتب کمتر از میلیون ها محققان می گویند مورد نیاز هستند بنابراین بیشتر پوسته پوسته شدن لازم است.

یک تیم تحقیقات بین المللی به تازگی ارائه یک آزمون ژنتیکی جدید برای Covid-19 که آنها می گویند می تواند “مدرج به تجزیه و تحلیل میلیون ها نفر از نمونه ها در هر روز با استفاده از توالی موجود زیرساخت ها است.”

رومر اشاره کرد که ایالات متحده همچنین نیاز بیشتر به آزمایشگاه برای اجرای این آزمون ها; علمی زیست شناسی و آزمایشگاه و شرکت بیوتکنولوژی آزمایشگاه می تواند marshaled برای تلاش. او پیشنهاد 1 میلیارد دلار جایزه ارائه می شود به هر آزمایشگاه که می تواند روند 10 میلیون آزمون در هر روز انگیزه ای است که می تواند خار افزایش ظرفیت پردازش در یک ماه.

به 35 میلیون آزمون در روز خواهد هزینه حدود 100 میلیارد دلار با توجه به Romer. این قیمت های شیب دار اما کسری از 350 $میلیارد دلار یا بیشتر در ماهانه اقتصادی ضرر و زیان ناشی از جریان مستندات و اجتماعی فاصله اقدامات در ایالات متحده است.

در واقع Romer پیش بینی آژانس فدرال با 100 میلیارد دلار بودجه سالانه که کار آن است که برای مبارزه با Covid-19 و آماده شدن برای آینده بیماری های همه گیر. هدف این است که به آماده شود برای خرد کردن شیوع بدون خاموش کردن اقتصاد است.

“من فکر می کنم این امر می تواند بسیار پر هزینه است اگر ما می گویند که طرح ما این است که برای استراحت و پس از آن زمانی که همه چیز بد قفل کردن دوباره” Romer گفت. “ما باید به مردم اعتماد به نفس است که ما در حال رفتن به حالت عادی بازگشت.”

وجود دارد جنبه های اجتماعی که برای محاسبه به عنوان به خوبی. برای افرادی که تست مثبت دولت باید مراحل را به آن را آسان برای آنها را به خود منزوی. در کره جنوبی مقامات فرستاده راحتی با بسته های مواد غذایی و تمیز کردن وسایل به افراد تحت قرنطینه ،

تست های کل کشور نیز یک قوی اداری چالش است. این کشور که آزمایش قرار گرفته است و بیشترین سهم از جمعیت آن است و در مسیر برای تست همه ایسلند با 10 درصد از آن 360,000 ساکنان تست شده تا کنون. بنابراین تست یک کشور از 330 میلیون نفر به طور منظم ممکن است به نظر می رسد غیر قابل عبور.

اما آلن اشاره کرد که مانند یک تست معمول می تواند اداره می شود بیشتر به راحتی در سطوح محلی. “این کشور دارای 3,000 شهرستانهای استان است. که باعث می شود ما در استان ها به طور متوسط کمی کوچکتر از ایسلند,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را تبدیل به مفهومی نیست که سخت به تصور کنید که داشتن 2 تا 8 درصد از جمعیت مورد آزمایش به صورت روزانه است.” در بسیاری از موارد که نیاز به تزریق پول فدرال به دولت های محلی.

با هم, این تلاش ها به شکل یک لجستیکی ارکستر است که نیاز به اتفاق می افتد یک صد میلیون بار چند بار در هفته تا زمانی که این بیماری همه گیر تهوع که می تواند بیش از یک سال از هم اکنون. با این حال چنین هماهنگی خواهد به مردم اجازه می دهد با خیال راحت شروع به بازگشت به کار تسکین برخی از سنگین ترین فشار از این بیماری همه گیر.

آزمون. شناسایی. منزوی. تکرار.

به وضوح ملی ساختمان همه گیر پاسخ استراتژی در اطراف توده آزمایش ساده, آسان و ارزان است. اما ممکن است در نهایت ساده تر و آسان تر و ارزان تر از فقط در مورد هر روش دیگر که سعی شده است.

اخیر CDC مقاله مدل سازی چگونه تاکتیک های مختلف کار می کنند برای جلوگیری از گسترش Covid-19. محققان گزارش دادند که “فعال نظارت, تماس, ردیابی, قرنطینه و اوایل اجتماعی قوی فاصله تلاش های مورد نیاز برای جلوگیری از انتقال ویروس است.”

ترکیبی از این اقدامات کمک کرده اند مکان هایی مانند تایوان و کره جنوبی و سنگاپور محدود کردن گسترش بیماری. اما بسیاری از این مناطق در حال حاضر شاهد افزایش عفونت های جدید به طور عمده وارداتی از خارج از کشور به آنها استراحت این اقدامات سعی کنید برای بازگشت به حالت عادی. بعضی جاها مجبور به بازگرداندن مستند اقدامات است. بنابراین هیچ کس از خطر از Covid-19 فقط رتبهدهی نشده است.

Coronavirus تست کیت بسته بندی شده در یک خط تولید در کره جنوبی در تاریخ 27 مارس.
اد جونز/خبرگزاری گتی ایماژ

یک کره جنوبی بیمارستان معرفی کرده است “باجه تلفن”سبک coronavirus تست امکانات است که برای جلوگیری از کادر پزشکی به بیماران به طور مستقیم و قطع ضد عفونی بار.
اد جونز/خبرگزاری گتی ایماژ

واقعا پایان دادن به این بیماری همه گیر نیاز به یک استراتژی پیچیده از آنجا که بسیاری از تاکتیک های است که مستقر شده اند و تا کنون ناکافی خود را. و این امر نیاز به مراتب بیشتر تلاش برای استقرار آنها در بزرگ, پراکنده کشور مانند ما.

مثلا برای گرفتن تماس ردیابی, روش بدانند که یک فرد آلوده مواجه می شوند و می تواند آلوده. که می تواند به صورت مصاحبه با افراد آلوده و یا ردیابی محل با دستگاه های تلفن همراه.

اما تماس با ردیابی در ایالات متحده هنوز هم نیاز به تست توده و همچنین جمع آوری اطلاعات به منظور محدود کردن Covid-19 شیوع به سطح از مکان هایی مانند هنگ کنگ و کره جنوبی. بسیاری از مکان ها که مستقر تماس با ردیابی بنابراین در مراحل اولیه این بیماری همه گیر در هنگام شيوع عفونت شد و هنوز هم کم است که محدود به شماره های مخاطبین است که نیاز به توان. ساخته شده است که آن را ارزان تر و سریعتر برای انجام قرارداد ردیابی.

در ایالات متحده بسیار بالاتر شیوع این ویروس از جمله ردیابی هنوز هم نیاز به تست برای یک مقدار بزرگتر بخش از جمعیت است که در حال حاضر در دسترس است.

“حتی اگر ما به استفاده از این روش شما نیاز بسیار بیشتر آزمون ها” گفت: Glen E. Weyl که همکاری این Safra مرکز کاغذ در توده تست و با این نسخهها کار به عنوان یک اقتصاددان سیاسی در مایکروسافت. “و اگر شما نمی خواهید به استفاده از این روش و یا شما ترس است که آنها نمی خواهد به اندازه کافی را به بالا و سپس شما نیاز واقعا فوق العاده اعداد بزرگتر از آزمایشات است.”

Weyl تخمین زده است که کاملا تصادفی تست سیستم بدون تماس با ردیابی نیاز به حدود 100 میلیون آزمون در روز است. تماس با ردیابی می تواند کمک به صرفه با استفاده از آزمون های, اما تست هنوز هم مورد نیاز برای میلیون ها نفر از مردم در هر روز. بنابراین پوسته پوسته شدن تست ظرفیت بدون تاسف تاکتیک برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

در ضمن زمان اجتماعی فاصله رژیم در ایالات متحده آمریکا است که نه تنها بزرگ اقتصادی و اجتماعی تخلیه آن نیز دارای حفره ها و تناقضات. که به معنی آن می تواند ماه ها طول بکشد و اگر نه دیگر به شیوع ویروس را در جمعیت خود را در آن.

داوطلبان راه اندازی یک کروناویروس جدید, تست سایت در بروکلین نیویورک در آوریل 10.
اسپنسر پلات/گتی ایماژ

“40 درصد از نیروی کار — چهار-صفر درصد — در بخش ضروری بنابراین اجتماعی ما فاصله است که شاید نیمی از مردم در کشور” Weyl گفت. “که را کند می کند همه چیز را دارد اما به یک جمعیت بزرگ که در آن بیماری است که هنوز هم تقریبا به طور قطع كردن چون ما فقط نمی تواند از آن جلوگیری کنیم.”

تست برای آنتی بادی می تواند مفید باشد برای اهداف پژوهشی به شناسایی که قبلا آلوده به منظور ردیابی گسترش ویروس. مردم با آنتی بادی می تواند همچنین کمک مالی خود را در سرم خون برای کمک به درمان افراد آلوده و یا به منظور توسعه روش های درمانی جدید. و اگر آن را تایید کرد که بازمانده یک عفونت اعطا قوی و پایدار ایمنی به ویروس مثبت آزمایش پادتن می تواند کمک به شناسایی افرادی که می توانند با خیال راحت end اجتماعی خود فاصله. که خواهد بود بسیار مفید برای کارگران خط مقدم که به شدت مورد نیاز دوباره روی پای خود بایستند.

اما ایمنی آزمایش بلیط آسان به راه اندازی مجدد اقتصاد است. تعداد افرادی که جان سالم به این ویروس تا کنون به هیچ وجه نزدیک به اندازه کافی به بازگشایی تمام توقیف مغازه ها و دفاتر. یک سناریو که در آن وجود دارد به اندازه کافی ایمنی کارگران به راه اندازی مجدد اقتصاد خواهد حاکی از گسترش این بیماری از طریق جمعیت و با آن اجتناب ناپذیر سنبله در بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر. و این دقیقا همان سناریو ترین مقامات بهداشت عمومی در حال تلاش برای جلوگیری از.

بنابراین هر گونه برنامه ریزی برای احیای اقتصاد و جامعه را به ترکیب اصلی تست عنصر. “این است که نه تنها واقع گرایانه برای ما تا حد زیادی به کاهش ميزان شيوع در هر زمان به زودی و بدون استفاده از [توده] تست و یا برخی از رژیم مانند این که” Weyl گفت.

مبارزه با Covid-19 ادامه خواهد داد برای حداقل یک سال تا یک واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس, بنابراین به طور منظم تست برای ویروس را به تبدیل شدن به بخشی از محیط که برای ایالات متحده است. آنچه پس طبیعی است که هنوز هم یک دور کردن چشم انداز.

“من فقط فکر نمی کنم هرگز-SARS-CoV-2-افراد آلوده در حال رفتن به لذت بردن از سرعت قبلی ما راه زندگی در هر زمان به زودی, بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند” گفت: دانشگاه دوک را خاکستری است.

بهبود آهسته خواهد بود و وضعیت کلی — عفونت و مرگ و میر زیان کار — به احتمال زیاد بدتر قبل از آن بهتر می شود. اما نیمی از اقدامات را تنها طولانی مشکل است. از برو بزرگ و یا در خانه بمانند.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>