این مورد برای کامالا هریس برای معاون رئیس جمهور


Kamala Harris, on a background with a badge that says "2020 Veepstakes."
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس اتان میلر/گتی ایماژ.

این یک قسط از Veepstakesتخته سنگ سری که جو بایدن باید انتخاب خود را به عنوان همسر در حال اجرا.

کامالا هریس بوده است آشکار گزینه به جو بایدن همسر در حال اجرا برای مدت زمان طولانی. به عنوان همکار من جیم Newell نوشت: در ماه مارس: “کامالا هریس هوشمند کاریزماتیک زن با به رسمیت شناختن نام است که نه پیر است و واجد شرایط به عنوان رئیس جمهور در یک روز و در حالی که او نه از ‘چپ’ به خودی خود سیاست مبهم به اندازه کافی برای آمدن در سراسر به عنوان یک هماهنگ انگشت وسط به سمت چپ.” اینها همه قانع کننده امتیاز!

من علاوه بر این به این لیست: کامالا هریس تا زمانی ایده آل قد و قامت برای خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور یک کار است که به عنوان از یک معامله بزرگ به عنوان هر کس است و آن را به سمت راست در حال حاضر. او ارتفاع به دفتر خواهد بود نه بالاتر از او و نه زیر و این امر نه قرار دادن فشار بر روی یک بایدن دولت و نه تضعیف حزب کلی موقعیت سیاسی.

هریس هرگز واقعا میخ آن را به عنوان یک نامزد برای ریاست جمهوری خودش است. او نمی شکل منسجم به اندازه کافی برنامه و یا داستان است که می تواند او را حمل مبارزات انتخاباتی و پس از یک وعده اگر overhyped شروع او fizzled. اما حتی فاقد یک چشم انداز بزرگ, هریس هنوز هم تا به حال لحظه طول اولیه. او اغلب به قوی مناظره اجرای, از جمله, بله شب که او eviscerated جو بایدن برای موقعیت خود را در busing. او را سریع روی پای خود است و می تواند قوی و قانع کننده حضور.

به عنوان یک سناتور او به دست آورد توجه ملی برای او کار بازجویی از شاهدان و نامزد به عنوان یک عضو از قوه قضائیه کمیته. کاریزمای او است که شاید مهم با توجه به وضعیت که مهارت واقعی ریاست جمهوری نامزد. همچنین به یاد داشته باشید که فرد دوره اولیه وقتی که هریس در واقع سعی در بالا دموکراتیک اختلافات و فقط علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن? او خیلی خوب در آن بلوک-تهمت-از-توییتر قدم اشتباه را کنار بگذارند. تصور کنید او بحث مایک پنس. آن خواهد بود بسیار خوب است.

یکی از عمده موانع هریس رو به عنوان یک امیدوار دموکراتیک نامزد شد و پس زمینه خود را به عنوان دادستان—به عنوان بسیاری به عنوان او تلاش برای استدلال می کنند که او یک “مترقی” دادستان مردم (به درستی) را دیدم از طریق آن و او مارک به عنوان یک پلیس. این کاملا درست است که هریس است بیشتر به سمت چپ متمایل VP گزینه های خارج وجود دارد—اما جو بایدن نبود پیشرفته ترین نامزد حزب دموکرات در خارج وجود دارد یا نه. ما در حال رفتن به نوبه خود بایدن به یک پیشرو توسط جفت شدن او با حق تابع.

چه قانع کننده در مورد جفت شدن دو نفر از آنها بالا است به اشتراک گذاشته بود از بلیط, اما واقعیت این است که به نظر می رسد که هریس گرفته است انتقاد از دادستانی پس زمینه به قلب است و بدانند چگونه به تنظیم در پاسخ به خصوص در حال حاضر. به عنوان تنها زن خدمت در سنا او شده است صحبت cogently و قاطعانه در مورد خشونت پلیس و نژادپرستی. او شرکت نوشته شده دموکراتها لایحه به اصلاحات انجام ندادی. رویکرد او—محتاط incrementalism—احساس می کند مانند مناسب برای جو بایدن یک سیاستمدار است که persuadable در شرایط خاص. حتی او را روی صحنه بحث مبارزه نشان می دهد که چرا هریس خوب خواهد بود در این—حتی به عنوان او تماس بایدن خود را در حمایت از یک سیاست نژادپرستانه او موفق به انجام این کار در راه است که محور او داستان خود را و سمت چپ اتاق او را به آمدن به او را از راه دیدن همه چیز. از تمام راه هایی که بایدن را بی دست و پا stunty روش برای چیدن یک جمعیتی مکمل معاون رئیس جمهور می تواند بازی کردن این ممکن است پربار ترین.

اما دلیل اصلی هریس نامزد مناسب برای این کار است که به سادگی که کار نیست همه که مهم است. امریکا می شود جاروب به ریاست جمهوری سیاست هر بار یک کمپین چرخه در سراسر رول, اما اگر ما آموخته اند که باید هر چیزی را از چهار سال گذشته این ضرورت داشتن موثر رهبری سیاسی در خارج از کاخ سفید است. ساخت هریس معاون رئیس جمهور به معنی الیزابت وارن می توانید اقامت در سنا است. این کمک خواهد کرد که کاهش نگرانی های بیش از ماساچوست’ جمهوریخواه فرماندار نامگذاری یک جمهوری خواه برای موفقیت وارن و کوه در می رم یک صندلی (حتی اگر ماساچوست مقننه از لحاظ فنی می تواند مسئله که موضوع). و این امر به من اجازه می دهد به نگه بر روی آینده است که در آن حزب دموکرات به دست آوردن کنترل مجلس سنا و وارن رهبر اکثریت خواهد بود که باور نکردنی ارتقا از چاک شومر که به طور کامل موفق به انجام هر چیزی مفید به عنوان رهبر اقلیت. وارن قدرت در یک قوه مقننه نقش بسیار با ارزش تر به یک دستور کار مترقی تر از وارن مجبور به جلو و بایدن به آرامی به سمت چپ از طریق جذابیت و دوستی است.

هریس در ضمن در بهترین حالت خود در مجلس سنا به عنوان یک عضو از مخالفان اعمال او دادستانی مهارت های خصمانه دیوان عالی کشور نامزد و یا یک تحقیق شاهد. تحت یک دولت دموکراتیک کالیفرنیا احتمالا می تواند جای او سناتوری سهم بدون خیلی افت کردن.

در همین راستا او باید متناسب هموار به یک بایدن کمپین و کاخ سفید. او به صورت مختصر به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری مطرح شده مشخصات خود را به طوری که آن را نمی خواهد به نظر می رسد مانند یک کشش و بایدن به او را انتخاب کنید اما آن را ایجاد کنید و معنی دار جناح هریس وفاداران به دنبال او به راه اندازی یک مرکز قدرت رقیب در درون دولت. مانند کالیفرنیا junior بهداشت ، ریچارد نیکسون او می تواند به رشد بیشتر محتمل رئیس جمهور در صورت نیاز. او را بسیار حیاتی هر چند که او را قربانی اگر او به پایان رسید تا خدمت در نقش پشتیبان گیری برای چهار سال است.

چرا overthink آن ؟ هریس می تواند یک انرژی فعال و به نظر می رسد به اندازه کافی شبیه به بایدن به همکاری سازنده با او. آن را شرم آور است که امریکا تا به حال هرگز یک زن به عنوان معاون رئیس جمهور, اما نمی توان این کار همه مهم است. هریس دقیقا خوب به اندازه کافی برای آن است.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش خبری مشترک به چه بعدی در اپل پادکست ها و یا گوش دادن زیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>